Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
چطور تعداد mementos ها رو که در کافه نشون میده زیاد کنم الان از 84 تا 41 رو بهم داده؟ توی کافه همه موارد رو کامل کردم فقط گزینه mementos مونده.

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
بازی رو تموم کردم. پیشرفت بازی نسبت به نسخه قبلی (black flag) در تغییر و سخت تر شدن سیستم مبارزات و بهتر شدن هوش مصنوعی دشمنان و گرافیک بسیار خوب آن است. اما باید بگم که در سایر زمینه ها چیز خاصی اضافه نکرده و حتی پسرفت هم داشته. اول اینکه همین سیستم مبارزات که سخت تر و واقعی تر شده و هوش مصنوعی دشمنان که بهتر شده از وجود باگ های متعدد در حین مبارزات ضربه سنگینی می خوره. گرافیک و به خصوص نور پردازی در سطح عالی قرار داره اما باز هم قربانی باگ و رندر بد میشه.
خط سیر داستان که کاملا معمولی و سوپر کلیشه ای هست، و اصلا داستان اون سبک روایت در روایت خودش رو از دست داده (دنیای انیموس و دنیای خارج). میشه گفت اگر تا الان تمامی قسمت های این فرانچایز رو تموم کردین ولی این قسمت رو نرفتین هیچی از دست نمیدین. موسیقی بازی خوب بود اما خب باز ساندترک نسخه قبل که کار Brian Tyler بود بیشتر به دلم نشست. گیم پلی هم همون سبک و سیاق همیشگی رو داره که لزوما نقطه ضعف نیست.
در کل به نظرم ضعف بزرگ این بازی نبود ایده جدید و وا دادن خط داستانی بازی و پس از آن باگ های متعدد در سیستم مبارزات و هوش مصنوعی است.
Dead kings dlc هم دانلود کردم اما مطمئنم بازیش نمی کنم.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
آیا فقط منم که فکر می کنم این بازی خیلی خیلی بهتر و روح دار تر از Far Cry 4 هست؟ :d
البته به جز هوش مصنوعیه داغونش به مراتب خیلی بهتر از فارکرای هست. البته کم 10% بازی رو رفتم فقط نمی دونم چقدر قراره تکراری بشه :d

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
آیا فقط منم که فکر می کنم این بازی خیلی خیلی بهتر و روح دار تر از Far Cry 4 هست؟ :d
البته به جز هوش مصنوعیه داغونش به مراتب خیلی بهتر از فارکرای هست. البته کم 10% بازی رو رفتم فقط نمی دونم چقدر قراره تکراری بشه :d

نه فقط تو نیستی منم همین حس رو دارم بهش:d

پاریسش وااقعا زندست:bighug::x

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
آیا میشه co-op mission ها رو تک نفره بازی کنیم ؟

اگه میشه باید کار خاصی بکنیم تا بشه تکی بازی کرد و آنلاین نخواهد ؟

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سلام.
اول در مورد افت فرم ریت و باگ های مضخرف بازی یک توضیحی رو بدم. اصلا حجم نت خودتونو صرف نکنید که آپدیت 6 گیگی بازی رو دانلود کنید بدلیل اینکه این بازی کدنویسی هاش از بیخ و بن اشکال داره و با این آپدیت ها درست بشو نیست. هروقت دیدید یک آپدیت 40 گیگی اومد دانلودش کنید چون مطمعن هستید از نو بازی رو ساختن. :|
یکی دو مورد از باگ ها :

از مشکلات فنی بازی که بگذریم ... میرسیم به گیم پلی بازی. از نظرم بهترین و کامل ترین بخش بازی همینه ! انیمیشن های پارکور بازی به بهترین شکل ممکن هست ! بهتر از این نمیتونید ببینید. بسیار خوب و دلنواز. مبارزات با شمشیر عالی هستن! دیگه مثل قبل خسه کننده نیستن. بسیار سخت هم شدن به دلیل هوش مصنوعی دشمناتون. npc ها بسی داغون و مضخرفن. بازی جوری ساخته شده که برای قتل هدفاتون میتونید از چندین راه مختلف وارد عمل شید. میتونید بزنید به دل دشمن ... از درا رد شید ... یا با کشتن بعضی از معمورای بالای ساختمونا از پنجره ها بپرید داخل و با بالا پایین رفتن از طبقات بزنید بکشیدشون ! در کل من از گیم پلی بازی لذت بردم که متاسفانه افت فرم و باگا زدن ری... توی تجربه ما. گرافیک بازی اصلا در سطح انتظارات من نبود ! چهره ها نابود بودن ... از نزدیک میدیدیدشون میخواستید گریه کنید انقد بد بود ! ای کاش حداقل دوتا چین چروک درست حسابی توشون بود که انقد بد به نظر نرسن ! انگار صورتشون یه تیکه گوشته که آوریزونه. آشنایی با آرنو خیلی خوبه ! شیطنت های بچگی و دزدیدن اون سیب برای الیس :d و بعدش دیدن اون صحنه بسیار بد ! و ادامه داستان ... موسیقی های بازی در مقایسه با بلک فلگ که از نظرم بهترین بخشش موسیقیش بود ( خوندن ملوانا توی کشتی ها ) واقعا افت کرده و چیز زیادی برای ارائه نداره... داستان بازی از نظرم خوبه. البته وقتی خوبه که شما داستانو با اساسینز های دیگه مقایسه کنید نه بازی های دیگه ! آرنو شخصیت خوبیه و اصلا خشک نیست من واقعا باهاش حال کردم. الیس هم به عنوان یک معشوقه بسیار زیبا و دوست داشتنیه :x
خب دیگه بسه اینم چندتا شات از بازی که خودم گرفتم ;)

نمره من به بازی 6/10 هست. :)

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
آیا میشه co-op mission ها رو تک نفره بازی کنیم ؟

اگه میشه باید کار خاصی بکنیم تا بشه تکی بازی کرد و آنلاین نخواهد ؟

میشه تک نفره بازی کرد.نفشه رو باز کن روی این ماموریت ها کلیک کن و برای تک نفره بازی کردن دکمه V رو بزن.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان براي اين كه مكان تمامي گنج‌ها، ماموريت‌هاي فرعي و چيزهاي ديگه تو نقشه بازي برام مشخص بشه بايد حتما گوشه گوشه محيط‌ها را بگردم يا ميشه از روش ديگه‌اي جاي همه اين موارد را رو نقشه مشخص كرد؟

اگه بخوام همه گوشه و كنار محيط را بگردم يكم رو اعصابه.

iRamtiin

کاربر سایت
Dec 6, 2013
47
دوستان براي اين كه مكان تمامي گنج‌ها، ماموريت‌هاي فرعي و چيزهاي ديگه تو نقشه بازي برام مشخص بشه بايد حتما گوشه گوشه محيط‌ها را بگردم يا ميشه از روش ديگه‌اي جاي همه اين موارد را رو نقشه مشخص كرد؟

چک پوینت ها رو باز کنی همش رو نقشه باز میشه چک پوینت (checkpoint) توی مپ معلومه
من که بازیش می کردم مشکلی نداشت نمی دونم برا شما چرا اینجوره !!!
( من آپدیتاشو نصب کردم تعدادی از مشکلاش حل شد کلا با مشکل خاصی بر نخوردم
البته بگم من یه ماهه بازیو فروختم ولی اونموقع که از اینجور چیزا نداشت البته داشت اما کم بود
بعد آپدیتش هفت گیگ نبود اونموقع !!!
عجیبه من اینجور چیزی نداشتم /:)

Nightmare_AW

کاربر سایت
Dec 26, 2014
45

از تو استور خود بازی میتونی نقشه ی گنج ها رو بخری :-"
سلام.
اول در مورد افت فرم ریت و باگ های مضخرف بازی یک توضیحی رو بدم. اصلا حجم نت خودتونو صرف نکنید که آپدیت 6 گیگی بازی رو دانلود کنید بدلیل اینکه این بازی کدنویسی هاش از بیخ و بن اشکال داره و با این آپدیت ها درست بشو نیست. هروقت دیدید یک آپدیت 40 گیگی اومد دانلودش کنید چون مطمعن هستید از نو بازی رو ساختن. :|
یکی دو مورد از باگ ها :

از مشکلات فنی بازی که بگذریم ... میرسیم به گیم پلی بازی. از نظرم بهترین و کامل ترین بخش بازی همینه ! انیمیشن های پارکور بازی به بهترین شکل ممکن هست ! بهتر از این نمیتونید ببینید. بسیار خوب و دلنواز. مبارزات با شمشیر عالی هستن! دیگه مثل قبل خسه کننده نیستن. بسیار سخت هم شدن به دلیل هوش مصنوعی دشمناتون. npc ها بسی داغون و مضخرفن. بازی جوری ساخته شده که برای قتل هدفاتون میتونید از چندین راه مختلف وارد عمل شید. میتونید بزنید به دل دشمن ... از درا رد شید ... یا با کشتن بعضی از معمورای بالای ساختمونا از پنجره ها بپرید داخل و با بالا پایین رفتن از طبقات بزنید بکشیدشون ! در کل من از گیم پلی بازی لذت بردم که متاسفانه افت فرم و باگا زدن ری... توی تجربه ما. گرافیک بازی اصلا در سطح انتظارات من نبود ! چهره ها نابود بودن ... از نزدیک میدیدیدشون میخواستید گریه کنید انقد بد بود ! ای کاش حداقل دوتا چین چروک درست حسابی توشون بود که انقد بد به نظر نرسن ! انگار صورتشون یه تیکه گوشته که آوریزونه. آشنایی با آرنو خیلی خوبه ! شیطنت های بچگی و دزدیدن اون سیب برای الیس :d و بعدش دیدن اون صحنه بسیار بد ! و ادامه داستان ... موسیقی های بازی در مقایسه با بلک فلگ که از نظرم بهترین بخشش موسیقیش بود ( خوندن ملوانا توی کشتی ها ) واقعا افت کرده و چیز زیادی برای ارائه نداره... داستان بازی از نظرم خوبه. البته وقتی خوبه که شما داستانو با اساسینز های دیگه مقایسه کنید نه بازی های دیگه ! آرنو شخصیت خوبیه و اصلا خشک نیست من واقعا باهاش حال کردم. الیس هم به عنوان یک معشوقه بسیار زیبا و دوست داشتنیه :x
خب دیگه بسه اینم چندتا شات از بازی که خودم گرفتم ;)

نمره من به بازی 6/10 هست. :)

آریان عزیز نکته اصلی این سری رو گفت ، اونم روون شدن حرکات هست و پارکورش ..عالیه

ولی نمره ات زیاده ..بین تمام آسسینز ها این شماره لکه ننگ بود :-"

اقا این اپدیت 7 گیگی کاری از پیش میبره؟ افت فریم دهن مارو سرویس کرده :|

نخیر ؛ درست نمیشه . همونطوریه عین سابق . فقط خدارو شکر تک فریمی نمیشه /m\:-"

--------------

پ.ن: من نمیدونم چرا هنوز دد کینگ برام اینستالینگ مونده !! کسی اگه چیزی میدونه بگه ..این نه پاک میشه نه نصب ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر