Multi Platform Assassin's Creed: Unity

• Thread starter Thread starter Moqimi
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:
داستان بازی واقعا افتضاست . هرچی جلوتر میری ، هیچی به هیچی . شخصیت هام کلا تو هپروت سیر می کنن . هرچی جلوتر میرم تو بازی نظرم نسبت بهش بیشتر تغییر می کنه . اولایلش باهاش حال کردم ولی الان ...
لول دیزاینشم واقعا ضعیفترین توی کل سریه . حتی از ریولیشن هم ضعیفتره .
آدم می مونه چی بگه ...:|
دقت کردین نظرات چه جوریه ؟ کاملا متضاد ! از تموم لحاظا نه تنها گرافیک ! یکی میاد میگه بازیو تموم کردم بعضی از مرحله هاش به قدری خوب طراحی شده انگار یه فیلم سینماییه یکی میگه مضخرفه ! امروز خودم داشتم استریم میدیدم اسم استریم این بود ( امروز سر این بازی 3 بار خوابم گرفت) !!! یکی میگه افت فریم داره یکی میگه نداره ! یکی میگه گرافیکش معمولیه یکی میگه واقعا نکست جنه ! گیم پلی هم عین اینا
گیری کردیم از دست این یوبی ! یه چی ساخته تکلیفش با خودش مشخص نیست ! هم فوق العادست و هم افتضاح !

Co-op بازی چه حالی میده!:d
تو کل شهر میتونید واسه خودتون بچرخید ایتماتونو کامل کنید یا ماموریت برید که 3 4 تاشونو رفتیم خیلی متنوع و هیجان انگیزن.شدیدا هم به همکاری نیاز دارن

^
دوست عزیز حجم عکس 5 مگه و یخورده زیاده.
یا لینکشو بذارید یا بذارید درون اسپویل، البته من مشکلی ندارم :d برای دوستان دیگه.
=====
واقعا حیف، عجب گرافیکی داره، کلی انتظار داشتم برای اینکه یه AC داخل شهری تجربه کنم، اینم که سیستمم منوشم نمیتونه فکر کنم بیاره، امیدوارم پچ ـه موعد کارساز باشه.
خیلی این نسخه پتاسیل بردن جوایز مختلف و محبوب شدن رو داشت، همین الانم میتونه باشه، ولی چون روی هر سه پلتفرمش دارای مشکلات بسیاری در زمینه ی فنی هست، خیلی از چشم ها افتاده.

چند ساعتی از بازی رو رفتم.الان میفهمم چرا ign و گیم اسپات به بازی نمره پایین تر از حد انتظار دادن.نمیگم بازیش بده بلکه خیلی هم خوبه ولی یه سری مشکلات داره.کنترل شخصیت یکم دشوراه یعنی نرم نیست-بعد از اپدیت 800 مگی باگ های خنده دار زیاد داره-داستانش اصلا گیرا نیست-افت گرافیکی نسبت به تریلرها داره-از همه مهم تر واقعا کسل کنندست اصلا من هیجانی هنوز توش ندیدم.بازم میگم بازی بدی نیست ولی اصلا اونجور که باید باشه نیست شایدم از بس تو این 4-5 روزه صحنه هیجانی توی کال اف دیوتی دیدم این به چشمم نمیاد !

یعنی نیازی نیست به سرورا وصل باشیم تو بازی به هیچ عنوان ؟ اکثر بازی ها بلاخره برای تروفی ای ، یا یه سری موردا نیاز هست وصل باشه به نت کنسول .

حالا اینا خودشون گفتن قطع کنید نت رو عجیبه .

راستی اینم بگم آدم دیوانه میشه تو این تاپیک ، یکی میگه گرافیک چشم نواز بازی و .. یکی میگه در حد نسل بعد نیستو باگ و ... به نظر بهتره بخرم بازیو واسه اولین بار اساسین رو در نسل جدید تجربه کنم ( اساسین رو از نسخه 3 به بعد بازی نکردم که همونم نصف ـه رفتم و بهم نچسبید . ولی نمیدونم چرا از روز اول حس خوبی به این نسخه داشتم . امیدوارم بچسبه بهم )

دقت کردین نظرات چه جوریه ؟ کاملا متضاد ! از تموم لحاظا نه تنها گرافیک ! یکی میاد میگه بازیو تموم کردم بعضی از مرحله هاش به قدری خوب طراحی شده انگار یه فیلم سینماییه یکی میگه مضخرفه ! امروز خودم داشتم استریم میدیدم اسم استریم این بود ( امروز سر این بازی 3 بار خوابم گرفت) !!! یکی میگه افت فریم داره یکی میگه نداره ! یکی میگه گرافیکش معمولیه یکی میگه واقعا نکست جنه ! گیم پلی هم عین اینا
گیری کردیم از دست این یوبی ! یه چی ساخته تکلیفش با خودش مشخص نیست ! هم فوق العادست و هم افتضاح !
بازی از لحاظ گرافیکی به نظر من هیچ افتی نکرده و همون چیزیه که قبلا نشون دادن . من تریلرای قبلیو بالای 100 بار هر کدومو دیدم:d
من خودم از فضا و محیطی که بازی توش جریان داره خیلی خوشم میاد . پاریس و خیلی خوب درست کردن و منم از پاریس خوشم میاد و بازی به دلم میشینه . بعد میرم جلوتر مشکلات فریم و باگهای بازی باعث میشه گیمپلی لذت خودشو از دست بده و مبارزات خیلی حال نده . لول دیزاین بازی هم متاسفانه از پتانسیل بازی خوب استفاده نمی کنه و مراحل متنوعی و با توجه به انقلاب فرانسه و ... به پلیر ارائه نمی کنه . داستان هم واقعا در حد اون بستری که بازی توش جریان داره نیست . ولی با تمام این اوصاف به نظرم اگه افت فریم نداشت ، می تونست تجربه لذت بخشی باشه . ضمن اینکه مراحل فرعی زیادی هم داره و می تونه آدم و سرگرم کنه .

دوستان یه سوال : یه مرحله هایی هست که باید تموم کنی تا اخرش لباس نوستراداموس رد بهت بده . این دقیقا بایر چیکار کرد ؟ ایمش هم فک کنم ridle باشه شبیه یه نامس

bk83767ohf588k0e5chu.jpg

خدای باگ ... تصاویر هم در این بازی تجزیه میشه! ... گفتم که یوبی شرکتیه که فقط داره سو استفاده می کنه! من سر جنگ با کسی ندارم اما واقعا افسوس می خورم طرف کلی منتظر یه بازی می شینه بعد با همچین چیزی مواجه میشه....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or