Multi Platform Assassin's Creed: Unity

• Thread starter Thread starter Moqimi
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:
دوستان یه سوال : یه مرحله هایی هست که باید تموم کنی تا اخرش لباس نوستراداموس رد بهت بده . این دقیقا بایر چیکار کرد ؟ ایمش هم فک کنم ridle باشه شبیه یه نامس

برای گرفتش باید 20 معمای Nostradamus Enigmas رو حل کنی .باید بری اون نوشته ها رو بگیری بعد میگه باید کجا بری:d طبق راهنمایی که میکنه باید بری و علامت بعدی رو پیدا کنی
همینطور پیش میری تا معما تموم بشه .هر معما خودش چند قسمته یعنی باید مثلا 3 تا معما رو حل کنی تا معما اصلی کامل بشه:d کلا این سخته باید از تو نت ویدیو هاش رو نگاه کنی:d

- - -ویرایش - - -

راستی دوستان اگه اول مراحل پایانی بریم بعد تمام مراخل فرعی بازه ؟ میشه بعد قسمت داستانی رفت ؟

بله تک تک مراحل قابل دسترس هست و میتونی مجددا بازی کنی و هم سیاحت کنی :d

یه چند ساعتی پای بازی نشستم اینو بگم که فن یوبی و مخصوصا اساسین هستم ولی این بازی نه از لحاظ گیم پلی و نه از لحاظ گرافیک منو راضی نکرد نمی دونم احساس می کنم بار دیگر یوبی منو مثل واچ داگز فریب داد سیستم مبارزه اش خیلی مشکل و سختش کردن بابا گفتیم که سیستم آسونه ولی نه اینقد مشکل دو تا ضربه میخوره میمیره شاید در طی بازی عادت کنم ولی در کل بازیش زیاد دلچسب نبود نسبت به هزینه ایی که دادم و هایپی که یوبی به ما وارد کرد.

این عکس هایی که می زارید رو توی بازی خودتون دیدید هم خبر کنید لطفا :bighug:

خیلی بازی های دیگه بودن که این طوری شدن و طرف رفت زیر دنیا بازی در هم نیومد! بابا این عکس ها شاید 1 در 1000 باشه ! اینقدر نگید طرف بازی خریده اینو ببینه! بخدا خیلی کم دیدن این صحنه هارو! نیاین نگین فن بازی ، چون تا الان سر هیچ موردی پستی ندادم چون حق دارن سر پرفرمنس بازی .

حالا یه خبر هم اینکه یوبی توی مصاحبه زنده ای که داشته گفته که بعضی از سری هارو ازین به بعد نسخه Early Access یا Beta می ده که مردم بدونن با چه چیزی طرف هستن و شاید هم نظر سنجی بشه برای تغییرات ، در مورد Embargo هم یه سری چیزهایی گفته که توی منبع هست

منبع

به نظر من Unity بازی بدی نیست ، اما این نقد منفی که بهش شد شاید لازم بود و یک تلنگری بود برای شرکت که از بعضی سیاست های بدش دست بکشه! مثل خبری که دیشب توی همین تاپیک گذاشتم در مورد استودیو مونترال و حالا هم این بحث ها . از این لحاظ خیلی خوشحالم ، چون به نظر من یوبی با سیاست درست اگه کار کنه خیلی خیلی خوب می شه :x

چرا لودینگ مردم اینقدر ضایعه ؟؟؟؟؟ یه دفه ظاهر میشن یا غیب ! بازی اصلا بهینه نیست . اخه وقتی سخت افزار نمیکشه چرا این همه ابجکت و ادم توی محیط قرار میدن ؟ من اینجا کامنتا رو خوندم هیچ کس به این نکته اشاره نکرد ! یه باگایی داره بازی شاهکارررر ! بدن یه ویدیو با این همه باگ میسازم

نمی دونم یوبی چه اصراری داشته که پونصد نفرو یه جا تو مپ نشون بده؟ مثلا خاسته بگه که این است قدرت موتور بازی و... البته با توجه به جو انقلاب تعداد زیاد مردم در مپ منطقیه. در ضمن چرا مردم یهو غیب و ظاهر میشن.

اگه یادتون باشه واچ داگز نسخه کنسولیش خیلی نسبت به تریلرا افت کرده بود! کلی شکایت شد از یوبی سر این قضیه! دلیلشم احتمالا این بوده که افت فریم گرفته مجبور شدن گرافیک رو بیارن پایین!
اما حالا سر یونیتی
حدس من اینه که اینا اولین نماییشو با اون گرافیک خوف و ... نشون دادن دیگه مطمئنن روشون نمیشه افت گرافیک بزنن به تنگ بازی تا قضیه واچ داگز دوباره تکرار شه برا همین همونطوری بازی رو فرستادن روی کنسول! افت گرافیکی دیده نمیشه اما افت فریم مشخصه.

بنظرم قضیه اینطوریه :دی هر دو مورد هم گند زده :دی

خدارو شکر که اکثر ما ایرانیها بازی رو به صورت اورجنیال تهیه نمیکنیم و برای بازی که 60 -70 دلار قیمتش هست داریم نهایتاً 10 یا 12 تومن معادل 4 دلار هزینه میکنیم،دوستان طوری دارن ایراد میگیرن و شرکت UB رو زیر سوال میبرن که انگار خدا تومن از پولشون به حدر رفته :)

برای گرفتش باید 20 معمای Nostradamus Enigmas رو حل کنی .باید بری اون نوشته ها رو بگیری بعد میگه باید کجا بری:d طبق راهنمایی که میکنه باید بری و علامت بعدی رو پیدا کنی
همینطور پیش میری تا معما تموم بشه .هر معما خودش چند قسمته یعنی باید مثلا 3 تا معما رو حل کنی تا معما اصلی کامل بشه:d کلا این سخته باید از تو نت ویدیو هاش رو نگاه کنی:d

- - -ویرایش - - -

بله تک تک مراحل قابل دسترس هست و میتونی مجددا بازی کنی و هم سیاحت کنی :d

به به دستت درد نکنه :دی
میگم حالا که اینقدر واردی یه 2 تا گاید تصویری ماله همین معما هارو بده خو ببینم دهنم سرویش شد 1 دونش رو کلا گرفتم :دی:((

bk83767ohf588k0e5chu.jpg

خدای باگ ... تصاویر هم در این بازی تجزیه میشه! ... گفتم که یوبی شرکتیه که فقط داره سو استفاده می کنه! من سر جنگ با کسی ندارم اما واقعا افسوس می خورم طرف کلی منتظر یه بازی می شینه بعد با همچین چیزی مواجه میشه....
داداش این عکسو بزار تو فرومای خارجی عجب سوژه با حالیه ایول واقعا یوبی چه گندی زده

داداش این عکسو بزار تو فرومای خارجی عجب سوژه با حالیه ایول ������ واقعا یوبی چه گندی زده
یعنی دیگه اینقدر این عکسو تو فروم های خارجی دیدم حالم بهم خورده حالا تازه شما میگی بزار اون جا :d

- - -ویرایش - - -

خدارو شکر که اکثر ما ایرانیها بازی رو به صورت اورجنیال تهیه نمیکنیم و برای بازی که 60 -70 دلار قیمتش هست داریم نهایتاً 10 یا 12 تومن معادل 4 دلار هزینه میکنیم،دوستان طوری دارن ایراد میگیرن و شرکت UB رو زیر سوال میبرن که انگار خدا تومن از پولشون به حدر رفته :)
آره داداش من اصلشو خریدم و الان حاظرم برم رئیس شرکت یوبی رو به قتل برسونم با این باگ هاش (تازه مولتی هم نداره :| )

بازی به واقع تماشائیه ، و طبق گفته دوستان مثال یک تابلوی نقاشی
بنده بعد از عبور از 3 درصد بازی را پاک کردم!
با 6950 بنده با حداکثر ساپورت روزولوشن مانیتور ( زیر HD ) و اپشن متوسط و بعضا LOW با FXAA بیشتر صحنه ها بالای 40 فریم میگرفتم.
چیزی که شگفت انگیزه ، روی این تنظیمات بازی از نسخه قبل یعنی Assassin's Creed 4: Black Flag در تنظیمات بالا ، (منظور خیلی بالا) از دید بنده جذابیت گرافیکیش بیشتره!
حالا تصور کنید این بازی روی 970 و 980 با سری 290 با حداکثر تنظیمات حالا جزئی بالا پائین چه زیبایی دارد ، که مشخصا خیلی از دوستان اینجا دارند تجربش میکنند.
خدا را شکر امسال بازی فراوانه ، همین الان فارکرای 4 با حداقل سیستم نرمالش که مشخصا همه مثل عنوان سوم میتونند با بالاترین جزئیات به زودی تجربش کنن و برای خود من عنوان بیگانه حداقل دو تا سه ماه سرگرمی جور میشه.
دلتنگ اساسین هم شدیم زمستون نسخه assassins creed rogue را تجربه میکنیم که متای جالبی هم بر روی کنسول ها کسب کرده!
این بازی اگر سیستمش نباشه لذتش از بین میره.
با اینکه میشد بازیش کرد اما بشخصه تا اپدیت سیستم که فکر کنم میره برای اواخر زمستون این بازی با 18 تومانی که بالاش دادم میره داخل کمد تا بعد !

الان داشتم یه ویدیو از باگهای بازی می دیدم . یارو رفته بود تو بازی رفیقش اما هر دو به شکل آرنو بودن :d
بهش میگه : Hi I am Arno . Who R U ?
رفیق : hey . i am the other Anro . The blue arno:))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or