Multi Platform Assassin's Creed: Unity

• Thread starter Thread starter Moqimi
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:
من خیلی نرفتم جلو ولی چرا فقط میشه یک اسلحه همزمان داشت فعلا ؟
پ.ن: من واقعا نمیدونم از چی بعضی ها بدشون اومده به جز مشکلات فنی مشکل دیگه ای نمی بینم (مشکلات فنی هم خیلی من رو اذیت نمیکنه)

آخرین ویرایش:
دوستان این tesselation گزینه off و on نداره توی منو؟
از کجا میفهمیم بازی تسلیشن روشنه یا خاموش؟

این عکس رو ببینید:
دانلود

بازی به صورت پیش فرض دارای تسلیشن روشنِ
اما تو اپدیت جدید قراره ی منوی کلی به انویدیا اختصاص بدن که ی سری از موارد مثل همین tess رو بشه on یا off کرد ،
این عکس هم tess روشنه و فریمش هم معقول

دوستان چرا تنظیمات اینجوریه
من چه رو low بزارم چه رو ultra فریم هیچ فرقی نمیکنه تنها چیزی که فریم رو تغییر میده aa هستش و بس !
برا شما هم اینطوریه؟

یعنی واقعا بازی اینقدر مورد داره که وقعا حیف هستش که لقبش رو Alpha نذاشتن
دقت کنین beta نه ها بلکه Alpha
بازیش توی چندین مرحله تفاوتهای فاحشی داره یعنی انقدر نوسان توی این بازی هست که توی برق کشی کشور پاکستان اونجوری نوسان نیست
راستی این عکسا رو از کجا در میارین ؟ اینجوریشو که آدم میبینه میگه بازی نکنم دیگه چون اینا رو ببینم دیگه بازی رو میبوسم میذارم کنار

یه سوال برام پیش اومده.
چرا یوبی هیچوقت شخصیت اصلی این بازی رو بچه خوشگل درست نمیکنه؟میترسه چش نخورده ایا؟

اسمش روشه...ASSASSIN...بچه خوشگل به نظرت با این شخصیت جور درمیاد؟ تازه از نظر من باید خشن تر هم باشه اما یوبی(اوبی:|) خواسته همه گیمر ها بتونن با شخصیت اش ارتباط برقرار کنن

هر چه شماره قبلی black flag عالی بود

مثل اینکه این شماره گند زده
دقیقا توی چی گند زده؟:-/ داستان که خوبه. گیمپلی هم که مثل همه نسخه ها جذابه (این یکی نظر شخصیه:دی ). محیط رو هم که هر کی عالی بودنش رو رد کنه ... تشریف داره:دی
مشکلی که "بزرگ" محسوب میشه توی بازی، باگ هاش و افت فریم هست.:| اونارم یوبی گفت توی چند آپدیت درست درمون میکنه. هرچند این وعده ها شک برانگیزه:-? :دی
مگر اینکه مشکل دیگه ای هست که من خبر ندارم.:|

دقیقا توی چی گند زده؟:-/ داستان که خوبه. گیمپلی هم که مثل همه نسخه ها جذابه (این یکی نظر شخصیه:دی ). محیط رو هم که هر کی عالی بودنش رو رد کنه ... تشریف داره:دی
مشکلی که "بزرگ" محسوب میشه توی بازی، باگ هاش و افت فریم هست.:| اونارم یوبی گفت توی چند آپدیت درست درمون میکنه. هرچند این وعده ها شک برانگیزه:-? :دی
مگر اینکه مشکل دیگه ای هست که من خبر ندارم.:|

همون باگ ها و افت فریم ها و سنگین بودن بیش حد بازی جز نکات منفی هست

بازی که کارش به آپدیت بکشه بقیش معلومه

هی باید آپدیت دانلود کنی اونم با اینترنت ایران

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or