Multi Platform Assassin's Creed: Unity

• Thread starter Thread starter Moqimi
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:
میشه بپرسم همه کسایی که بازی رو چند روز هم نیست خریدن چرا دارن میفروشن؟ :دی انگار یه خبرایی تو بازی هست
نه خبری نیست دلیلش جیب خالی بچه ها و بازی های زیادی هست که تو این ماه اومده و خواهد اومد .خود منم به محض تموم کردن میزارم برای فروش تا فار کرای 4 را بگیرم:d

این بازی قبلن گفتم که باید سلطان باگ لقب بگیره!!!
بازیش کمی زود تکراری میشه،گرافیکش بعضی جاها واقعا نسل بعدی کار شده،نمیدونم احساس میکنم کم کم این سری باید استراحت طولانی مدت داشته باشه حد اقل 2 سال،خدایی این همه هزینه وتبلیغات لایق این بازی نیست،جای خالی پرنس احساس میشه به جای اینکه هر سال یک اساسین مزخرف وپر باگ برن یك prince of Persia درست کنن.

فقط امید وارم با توجه به حرفهای خودش ایشالا دیگه فارکرایو گند نزنن
فرارکرای هم روی نسل قبل قرار نبود اونقدر نرخ فریمریتش باین باشه.تو نمایش ها هم مشکلی نداشت ولی بازی اصلی با فریم ریت کم و متغییر عرضه شد.
کلا یوبی خرکی کار میکنه.یادم میاد اوایل نسل پیش که AC II رو خریده بودم و از بس بازی مشکل دیر لود شدن تکسچر ها داشت که فکر میکردم cpu ی ps3 م نیم سوز شده:d

سلام
ببینید این اولین تجربه ی نسل هشتی سری اساسینس کرید از شرکت یوبی سافت هست و همین مشکلات ک شما میگید شامل باگ و افت فریم مربوط ب تمامی کنسول ها و pc نیز میشه.امیدوارم ک مسوولان یوبی در شماره اهی آینده این سری از مشکلات این سری تجربه کسب کنند و بازی رو با رزولوشن و فریم ثابت ب بازار عرضه کنن

داداش اولا این که شما رفتی کرکی بازی میکنی دلیل نمیشه همه با کرک بازی میکنن و اکثر خارجی ها دارن با نسخه ی اصل بازی میکنن
بعدشم یعنی بازی که کمترین گرافیم 680 بخواد میدونی یعنی چی؟؟ یعنی باید فیلم باشه ولی این طور نیست . حتی مثله گیم پلی های خود e3 هم نیست و معلومه down grade شده و یوبی فقط به خاطر اینکه فروش کنه اینکارو کرده و تبلیغاتشه
و بعدشم این اولین باری نیست که یوبی سافت گند میزنه به بهینه سازی بازی ها کلا من که بازی بهینه شده از یوبی ندیدم از هنون AC 2 گرفته تا این یکی و دیگه اسمه واچ باگز هم نمیخاوم بیارم
شاید برا شما مهم نباشه که با 30 تا فریم بازی کنی و یا 60 تا ولی یه کسی که Gtx 780 داره یا amd 290 باید هم از یوبی شکایت کنه که پرا 60 تا فریم نمیگیره !!! حالا شما رو چه حسابی دفاع میکنی از performence بازی نمیدونم :-o
به بقیه پستت کاری ندارم فقط در مورد داونگرید همین چند صفحه پیش بحثش شد که از آخر با یک لینک مشخص شد اصلا داونگریدی در کار نیست!
گرافیک نسخه PC و نسخه کنسولی هر دوش راضی کننده بوده و همین سایتایی ـم که نمره پایین دادنم به گرافیک عالی و نورپردازی فوق العاده اشاره کردن ولی همه از افت فریم بیجا شکایت داشتن!
واچ داگز بعد از ریلیز به شکل فاحشی مشخص بود داونگرید داشته ولی الان تریلر اولو با این مقایسه کنی اصلا داونگریدی در کار نیست! نمیدونم چطور به داونگرید پی بردی:دی

اوضای باگ گویا خیلی تو چشم میزنه و همه تاکید دارن پس منم تصمیم میگیرم اول برم سراغ فارکرای و جی تی ای وقتی بازی شد 130 140 بخرمش نمیدونم چه خبره ولی خودتون نگاه کنید اولش که بازی اومد 80 درصد خوب میگفتن بعد شد 50 50 الان هرکی نگاه کنه میبینه 80درصد بد و اخبار نا امید کننده میدن و 20 درصد خوب ....,ولی با همه این مشکلات بازی 7.5 خواهد گرفت به نظرم و 7.5 هرچند که بد نیست اما عالی نیست ....
من که ایمان آوردم بعد از یک سال بهترین بازی این نسل همانtlou هست که اونم نسل 7 هست در حقیقت و باید گفت شرکتای بازیسازی یا بلد نیستن بازی برا این کنسول ها تولید کنن یا کلا کیفیت رو ول کردن چسبیدن به کمیت و هر سال از هر بازیشون ی نسخه میدن....کلا من 10 تا بازی خریدم فقط با همان tlou و metro حال کردم با این که مترو پر از باگ بود اما چینش و داستان جذابی داشت امیدوارم اسسین هم اینگونه باشه در داستان ...
شاید داستان انتقام تکراری باشه اما چینش و روند جلو رفتن اون انتقام مهمتره ....داستان بازی نوع جلو رفتن و انتهاش جذاب هست؟؟؟

این دوستمون غفاری درست میگه اساسینس ارزش خریدن نداره و نظر من هم همینه ک فارکرای 4 بهتره بگیریم هم 1080 هست و60فریم وچون آنلاینش هم تقریبا مثل لست آو آس هست شاید هم بهتر...کلن منتظر فارکرای هستیم

این دوستمون غفاری درست میگه اساسینس ارزش خریدن نداره و نظر من هم همینه ک فارکرای 4 بهتره بگیریم هم 1080 هست و60فریم وچون آنلاینش هم تقریبا مثل لست آو آس هست شاید هم بهتر...کلن منتظر فارکرای هستیم

60 فریم نیست و 30 فریم هست عزیز ....

اوضای باگ گویا خیلی تو چشم میزنه و همه تاکید دارن پس منم تصمیم میگیرم اول برم سراغ فارکرای و جی تی ای وقتی بازی شد 130 140 بخرمش نمیدونم چه خبره ولی خودتون نگاه کنید اولش که بازی اومد 80 درصد خوب میگفتن بعد شد 50 50 الان هرکی نگاه کنه میبینه 80درصد بد و اخبار نا امید کننده میدن و 20 درصد خوب ....,ولی با همه این مشکلات بازی 7.5 خواهد گرفت به نظرم و 7.5 هرچند که بد نیست اما عالی نیست ....
من که ایمان آوردم بعد از یک سال بهترین بازی این نسل همانtlou هست که اونم نسل 7 هست در حقیقت و باید گفت شرکتای بازیسازی یا بلد نیستن بازی برا این کنسول ها تولید کنن یا کلا کیفیت رو ول کردن چسبیدن به کمیت و هر سال از هر بازیشون ی نسخه میدن....کلا من 10 تا بازی خریدم فقط با همان tlou و metro حال کردم با این که مترو پر از باگ بود اما چینش و داستان جذابی داشت امیدوارم اسسین هم اینگونه باشه در داستان ...
شاید داستان انتقام تکراری باشه اما چینش و روند جلو رفتن اون انتقام مهمتره ....داستان بازی نوع جلو رفتن و انتهاش جذاب هست؟؟؟
کلا امسال رو نسل جدید حساب نکن ...
وقتی کنسولها میان 12 الا 15 ماه طول میکشه تا نسلشون تازه شروع بشه !
این مورد توی 3 هم صادق هست ( میشه گفت به صورت رسمی اولین بازی که واقعا قدرت 3 رو به نمایش گذاشته بود همون mgs4 بود فک کنم 14 یا 15 ماه بعد از عرضه کنسول امد ) این مورد توی کنسولهای جدید هم صدق میکنه.
به نظر میرسه engine بازی نیاز به optimize فوق القعاده بیشتر داشته ...

این شاید بیستمین باره داری اینو میگی..آره فهمیدیم میخواستی اساسین بگیری ولی حالا نا امید شدی و تصمیم گرفتی فارکرای و gta بخری و کماکان بهترین بازیت هم تاحالا tlou بوده:|

خود سازنده ها از مشکلات آگاه هستن ، حوصله ی تاپیک خبر هم نداشتم ، اینجا می گم

1- یوبی داره با AMD همکاری می کنه که مشکلات رو برطرف کنه
2- قراره به زودی آپدیت هایی برای بازی بیاد

و سوم اینکه یوبی مونترال نفشه لید بازی اساسین بعدی رو کامل داده به کیوبک و خودش روی عنوان بعدی تمرکز کامل می کنه ، تیم کیوبک هم تازه کامل شده از 350 نفر ، قبلا هم همکاری داشته با مونترال برای ساخت یخش Homestead توی AC III و دی ال سی Freedom Cry برای . Black Flag . احتمالا یک اسپین آف ازش می بینیم امسال و سازنده اصلی روی بازی متمرکز می شه. گفته که برای ایده های جدید و بهتر بودن نیاز به زمان داریم و اینکه هر سال بخواییم یدونه بازی رو به انتشار برسونیم سخت هست و باعث می شه خیلی اییده هارو نتونیم پیاده کنیم.

منابع:
خبر اول
خبر دوم
خبر سوم

مطمئن باش از این FC4 هم بخاری بلند نمیشه . هیچ چیز جدیدی نداره . 100 % هم نمی تونن به 1080p برسوننش

یه سری چیزا هستن تو فروم در مورد بازیا که بیش از حد بزرگ میشن . افت فریم هم جزو همیناس.
اصلا توی روند بازی خلل ایجاد نمیکنه و مقطعی و زودگذر . باگ ولی نه درسته خیلی باگ داره :d
من که چند ساعت بازی کردم تنها همین باگ ها اذیتم کرد وگرنه گرافیک خیلی نکست جن و گیم پلی پیشرفته تری نسبت به نسخه های دیگه داره خیلی سنگین و کار شدس و کلا لذت بخشه و قطعا بعد از دیدنش میگید نسل هشتم شروع شده.
متاش هم برا این سری قابل قبوله . مگه توقع داشتید متای 90 بگیره ؟:d ولی در کل به نظرم چون بازی زیاده این ماه زیادی بهانه گیر شدن همه که حق هم دارن .
ولی اگر بودجه تون میرسه حتما تهیه کنید به نظرم این بازی لااقل تا این تاریخ که هنوز عنوان های خوبه ابان نیومده جزو سه تا از بهترینای ps4 هست .
این عکسارم خودم گرفتم برا قضاوت یه سری عکسای زیباترم بود بخاطر خطر اسپویل نذاشتم .البته کیفیت بازی خیلی بهتر از عکسه به هر حال.

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

Attachments

• Assassin's Creed® Unity_20141112131411.jpg
    Assassin's Creed® Unity_20141112131411.jpg
    215.5 KB · مشاهده: 278
  • Assassin's Creed® Unity_20141112131233.jpg
    Assassin's Creed® Unity_20141112131233.jpg
    253.1 KB · مشاهده: 278
  • Assassin's Creed® Unity_20141112131156.jpg
    Assassin's Creed® Unity_20141112131156.jpg
    244.3 KB · مشاهده: 281
  • Assassin's Creed® Unity_20141112131744.jpg
    Assassin's Creed® Unity_20141112131744.jpg
    258.6 KB · مشاهده: 286
  • Assassin's Creed® Unity_20141112201530.jpg
    Assassin's Creed® Unity_20141112201530.jpg
    256.8 KB · مشاهده: 285
بازيش از هر لحاظ خوبه ولي دريايي از باگ تشريف داره ، مثلا تو ديوار گير كردم و ديگه تكون نشد بخورم يا مثلا قسمت خوني لباسم رو لباس نبود و با لباس تكون نميخورد يا مثلا از تو ادم ها و ديوار ميشه رد شد !!!

كسي مياد ديجيتالي بخريم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or