Multi Platform Assassin's Creed: Unity

• Thread starter Thread starter Moqimi
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:
این شاید بیستمین باره داری اینو میگی..آره فهمیدیم میخواستی اساسین بگیری ولی حالا نا امید شدی و تصمیم گرفتی فارکرای و gta بخری و کماکان بهترین بازیت هم تاحالا tlou بوده:|

شرمنده که شما ناراحت شدین ...ببخشید ...بنده سعی میکنم هدفم در زندگی جوری تنظیم کنم که برای شما و خوشنودی شما باشه....

شما دوست منی و عشقه من اینجا هزار دفعه اشخاصی هستن که آمدن میگن باگ داره و افت فریم ما هم 2 3 بار گفتیم اول فارکرای با این وضعیت... اگر ناراحتی شما نخوان کلا نظراته من را اینکه بخوای به یکی تیکه یا چیزی بندازی یا مثلا بفهمانی ی چیزیرو اینجا جاش نیست عشقه من...شما فک کنید نظرات من نوشته نشده و نخوانید اصلا ....

مرسی بازم راست میگی 2 3 بار گفتم اما اصل هدفم این بوده که بگم بازی ارزش بازی کردن داره اگر دقت کرده باشین ولی با شرایط موجود گیج کننده هست با بازی های موجود کدام بازی بشه...مخلصم..
به هر حال در راستای بازی بنویسیم بهتره نه اینکه راجب هم و مشکلات هم بنویسیم یا خوبی های هم تا بین هم شلوغ کاری ایجاد بشه...من بازم میگم مخلصتم..

آخرین ویرایش:
یه سری چیزا هستن تو فروم در مورد بازیا که بیش از حد بزرگ میشن . افت فریم هم جزو همیناس.
اصلا توی روند بازی خلل ایجاد نمیکنه و مقطعی و زودگذر . باگ ولی نه درسته خیلی باگ داره :d
من که چند ساعت بازی کردم تنها همین باگ ها اذیتم کرد وگرنه گرافیک خیلی نکست جن و گیم پلی پیشرفته تری نسبت به نسخه های دیگه داره خیلی سنگین و کار شدس و کلا لذت بخشه و قطعا بعد از دیدنش میگید نسل هشتم شروع شده.
متاش هم برا این سری قابل قبوله . مگه توقع داشتید متای 90 بگیره ؟:d ولی در کل به نظرم چون بازی زیاده این ماه زیادی بهانه گیر شدن همه که حق هم دارن .
ولی اگر بودجه تون میرسه حتما تهیه کنید به نظرم این بازی لااقل تا این تاریخ که هنوز عنوان های خوبه ابان نیومده جزو سه تا از بهترینای ps4 هست .
این عکسارم خودم گرفتم برا قضاوت یه سری عکسای زیباترم بود بخاطر خطر اسپویل نذاشتم .البته کیفیت بازی خیلی بهتر از عکسه به هر حال.
راستش خیلی از شاتا خوشم اومد . پاریس خیلی خوشگل موشگل شده :d

- - -ویرایش - - -

شرمنده که شما ناراحت شدین ...ببخشید ...بنده سعی میکنم هدفم در زندگی جوری تنظیم کنم که برای شما و خوشنودی شما باشه....

شما دوست منی و عشقه من اینجا هزار دفعه اشخاصی هستن که آمدن میگن باگ داره و افت فریم ما هم 2 3 بار گفتیم اول فارکرای با این وضعیت اگر ناراحتی شما نخوان کلا نظراته مارو ابنکه بخوای به یکی تیکه یا چیزی بندازی یا مثلا بفهمانی ی چیزیرو اینجا جاش نیست عشقه من...شما فک کنید نظرات من نوشته نشده و نخوانید اصلا ....مرسی بازم راست میگی 2 3 بار گفتم اما اصل هدفم این بوده که بگم بازی ارزش بازی کردن داره اگر دقت کرده باشین...مخلصم
بیخیال
:d :|

خب من بازی امروز رسید دستم نشستم یه چند ساعتی بازی کردم نظرم رو راجب بازی میگم ایشالا یه کمکی کنه به دوستانی که میخوان بخرن :
خب اول از همه من قبل از بازی کردن بازی رو اپدیت کردم و گذاشتم کاملا نصب بشه و بعد وارد بازی شدم . در طول مراحل داستانی تا به اینجای کار هیچ افت فریمی مشاهده نکردم خدارو شکر . اما در گشتن توی شهر زمانی که یه جای شلوغ میخواستم سریع بدوم و از ساختموم بالا برم مقداری افت فریم مشاهده کردم اما نه اونقدر که اذیت کنه اما خب احساس شد . از نظر گرفیکی واقعا حیرت زده شدم . وقتی بالای برج های بلند برید و به کل شهر و پاریس نگاه کنید فکر میکنید واقعا این ساختمونا واقعیه و دارید توی یه فیلم بازی میکنید . جزییات ساختمون ها و اینا واقعا بالاست . از نظر مردم و NPC ها به نظرم تنها مقداری جزیات و انیمیشن هاشون و اینا زیاد شده و تغییر کرده . اما شخصیت های اصلی واقعا عالی کار شدن . شخصیت ارنو من رو واقعا یاد اتزیو میندازه . واقعا کارش درسته . دقیقا همون شیطنت ها و غرور ها و زیبایی های شخصیت اتزیو رو داره . از لحاظ داستان این شخصیت هم تا اینجای کار خوب پیش رفتن . داستان بازی رو خیلی نرفتم جلو که بخوام دقیق توضیح بدم و خب اوایل بازی هم پر از اسپویل هست پس بیخیلش میشیم اما خب بنظر میرسه داستانش خوب باشه . از نظر اپگرید و اینا هنوز برام باز نشده و خب بعدا در موردش مفصل توضیح میدم . از لحاظ نبرد ها و مبارزات واقعا بازی خوب کار شده . دیگ اون اسونی قدیم رو نداره که میتونستی یه لشکر رو بدون ضربه خوردن از پا در بیاری . واقعا حرفه ای تر شده و البته لذت بخش تر . از لحاظ بالارفتن از ساختمون ها و حرکت و فرار و تعقیب و ... هم واقعا بازی روانه . یعنی این پارکور واقعا این قسمت رو عالی کرده . من بشخصه خیلی لذت بردم . توضیحات دیگ رو هم زمانی که بازی رو حداقل تا نصفه به پیش بردم توضیح میدم . در کل بازی تا اینجای کار واقعا برام عالی بوده . برای من که یه فن این سری هستم و همه رو حداقل 2 بار تموم و 100 درصد کردم این نسخه خیلی خوب و جذابه .
از لحاظ باگ هم بنده تا اینجای کار خدارو شکر باگی ندیدم ولی خب افت فریم هست و اگه این افت فریم هم درست بشه دیگ بازی اوکی میباشد .

خب من بازی امروز رسید دستم نشستم یه چند ساعتی بازی کردم نظرم رو راجب بازی میگم ایشالا یه کمکی کنه به دوستانی که میخوان بخرن :
خب اول از همه من قبل از بازی کردن بازی رو اپدیت کردم و گذاشتم کاملا نصب بشه و بعد وارد بازی شدم . در طول مراحل داستانی تا به اینجای کار هیچ افت فریمی مشاهده نکردم خدارو شکر . اما در گشتن توی شهر زمانی که یه جای شلوغ میخواستم سریع بدوم و از ساختموم بالا برم مقداری افت فریم مشاهده کردم اما نه اونقدر که اذیت کنه اما خب احساس شد . از نظر گرفیکی واقعا حیرت زده شدم . وقتی بالای برج های بلند برید و به کل شهر و پاریس نگاه کنید فکر میکنید واقعا این ساختمونا واقعیه و دارید توی یه فیلم بازی میکنید . جزییات ساختمون ها و اینا واقعا بالاست . از نظر مردم و NPC ها به نظرم تنها مقداری جزیات و انیمیشن هاشون و اینا زیاد شده و تغییر کرده . اما شخصیت های اصلی واقعا عالی کار شدن . شخصیت ارنو من رو واقعا یاد اتزیو میندازه . واقعا کارش درسته . دقیقا همون شیطنت ها و غرور ها و زیبایی های شخصیت اتزیو رو داره . از لحاظ داستان این شخصیت هم تا اینجای کار خوب پیش رفتن . داستان بازی رو خیلی نرفتم جلو که بخوام دقیق توضیح بدم و خب اوایل بازی هم پر از اسپویل هست پس بیخیلش میشیم اما خب بنظر میرسه داستانش خوب باشه . از نظر اپگرید و اینا هنوز برام باز نشده و خب بعدا در موردش مفصل توضیح میدم . از لحاظ نبرد ها و مبارزات واقعا بازی خوب کار شده . دیگ اون اسونی قدیم رو نداره که میتونستی یه لشکر رو بدون ضربه خوردن از پا در بیاری . واقعا حرفه ای تر شده و البته لذت بخش تر . از لحاظ بالارفتن از ساختمون ها و حرکت و فرار و تعقیب و ... هم واقعا بازی روانه . یعنی این پارکور واقعا این قسمت رو عالی کرده . من بشخصه خیلی لذت بردم . توضیحات دیگ رو هم زمانی که بازی رو حداقل تا نصفه به پیش بردم توضیح میدم . در کل بازی تا اینجای کار واقعا برام عالی بوده . برای من که یه فن این سری هستم و همه رو حداقل 2 بار تموم و 100 درصد کردم این نسخه خیلی خوب و جذابه .
از لحاظ باگ هم بنده تا اینجای کار خدارو شکر باگی ندیدم ولی خب افت فریم هست و اگه این افت فریم هم درست بشه دیگ بازی اوکی میباشد .

اوبی سافت به احتمال زیاد یه پچ واسه همین افت فریم میده که کمتر مشاهده بشه...میدونم شما چی میگی..ممنون از توضیحاتت

داستان بازی واقعا افتضاست . هرچی جلوتر میری ، هیچی به هیچی . شخصیت هام کلا تو هپروت سیر می کنن . هرچی جلوتر میرم تو بازی نظرم نسبت بهش بیشتر تغییر می کنه . اولایلش باهاش حال کردم ولی الان ...
لول دیزاینشم واقعا ضعیفترین توی کل سریه . حتی از ریولیشن هم ضعیفتره .
آدم می مونه چی بگه ...:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or