Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
وضعیت فریم خیلی بهتر شده بعد از اپدیت! تا حالا هم باگی به تورم نخورده! یه اپدیت دیگه بدن افت فریم حله کاملا:bighug:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
تشکر دوست عزیز پس من همون روز اول عرضه نگرفتم خوب شد صبر کنم باگ ها رفع شد میخرم
ولی خداییش کسانی که بازی رو موقع عرضه خریداری میکنن این مشکلات بد ضد حال میشه براشون
یوبی سافت وظیفه ش بوده معذرت خواهی کنه بازی رایگانم در اختیار کسانی که Season Pass خریدن بذاره (بازی رو تست نکرده فقط میخواد زود منتشر کنه)

بله دقیقا همینطوره این شرکت ها اسم و رسمشونو که در کردن دیگه شروع میکنن به سودجویی. همین مشکلات رو سر Watch Dogs هم داشتیم . بازیش با نمایش هایی که دو سال قبل انتشار داده بودن خیلی فرق داشت و افتضاحی بود واسه خودش . این Assassin هم با این همه تبلیغ اینجوری شد ولی خوب خوبه که حد اقل با آپدیت ها دارن مشکلات رو رفع میکنن .

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
من همون چند روز اول بازی رو گرفتم ولی بازی نکردم تا اپدیت جدید شروع کردم واقعا عالی شده به نوفعم شد شدید..
به دوستانی که بازی میکردن گفتم صبر کنید ولی بازی میکردنو فوش میدادن:))

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
بچه ها چی کار کنم تا این لگای روانی کننده و افت فریم شدید از بین بره؟ پچ سیصد تایی :D کاری از پیش برده؟؟؟؟؟ آپدیت ریلودد چطور؟؟؟
مرسی

iRamtiin

کاربر سایت
Dec 6, 2013
47
سلام دوستان
آقا من دو تا سوال دارم
من بازیو خریدم یه کد داده بود اون کد که میزنم قبول نمیکنه مشکلش چیه ؟
دوم که کلاب تو اساسینس به چه دردی می خوره و برای عضویت در کلاب باید پی اس ان پلاس داشته باشی ؟
این کلاب مهمه لطفا بگین
من لولم زیاد بالا نیست
veteran elite ام

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
سلام دوستان
آقا من دو تا سوال دارم
من بازیو خریدم یه کد داده بود اون کد که میزنم قبول نمیکنه مشکلش چیه ؟
دوم که کلاب تو اساسینس به چه دردی می خوره و برای عضویت در کلاب باید پی اس ان پلاس داشته باشی ؟
این کلاب مهمه لطفا بگین
من لولم زیاد بالا نیست
veteran elite ام
ریجن بازی و اکانتت احتمالا یکی نیستن! تو یک اکانت که با ریجن بازیت یکیه وارد کن و با اکانت اصلیت بازی کن!
فعلا هیچی! ولی بخش Club Competition که راه بیفته،اکثر آیتم های Legendary رو از اون راه میشه گرفت! :d البته اگر توی Club باشی،یه سری UPlay Point بهت داده میشه! :d
برای عضو شدن فکر نکنم پلاس بخواد،ولی خوب...اگر بخوای مولتی بزنی،آره پلاس لازمه! :d

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
دوستان بهترین راه برای پول بیشتر چیه تو بازی .؟!! چون هرچی loot میکنم این جعبه هارو و مراحل فرعی رو میرم خیلی کند پیشرفت میکنم تو پول بازی.!

یه سری شمشیر و لباس باحال هست که پولشون 125000 تایی هست . چجوری میشه سری پول جمع کرد برای خریدشون!!!

mkdoust

کاربر سایت
Jul 25, 2013
23
بعد از آپدیت گرافیکش داونگرید نشده ؟
نه هیجی نشده خیالت راحت...فقط افت فریم یکم بهتر شده....

- - -ویرایش - - -

من همون چند روز اول بازی رو گرفتم ولی بازی نکردم تا اپدیت جدید شروع کردم واقعا عالی شده به نوفعم شد شدید..
به دوستانی که بازی میکردن گفتم صبر کنید ولی بازی میکردنو فوش میدادن:))
با اپدیت هم افت فریم زیاد درست نشده یکم بهتر شده همین..اپدیت بیشتربرای باکهاش بوده

MR.J

کاربر سایت
Jan 10, 2014
76
نام
Javad
سلام به همه من بازی میکنم بعد مدتی نقشه و ایکن صلاح ها و ایکن خون میپره کلا هر ایکنی رو صفحه هس میپره لامصب نمیدونم مشکلش چیه میخوام ببینم این اپدیت جدیده همچین باگی برطرف کرده ؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوستان بهترین راه برای پول بیشتر چیه تو بازی .؟!! چون هرچی loot میکنم این جعبه هارو و مراحل فرعی رو میرم خیلی کند پیشرفت میکنم تو پول بازی.!

یه سری شمشیر و لباس باحال هست که پولشون 125000 تایی هست . چجوری میشه سری پول جمع کرد برای خریدشون!!!
به نظر من تو این بازی استثناءً می تونید چیت پول بزنید، چون یوبی سافت قیمت های تخیلی گذاشته که با پول واقعی خرید کنید و یه پول بیشتری گیرش بیاد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر