Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان مگه co _ op بازی 4 نفر نیست؟ چرا من میرم max زده 2نفر.میشه توضیح بدید کلا واسه رفتن به multi چیکار باید کرد

11 مرحله co op هست که 4 نفره بازی میکنی . 7 مرحله هم هست به اسم Heists که 2 نفره میری. شما یکی از Heists ها رو رفتی که تو مپ مشخصه یادم رفته ولی فکر کنم به شکل نقاب هستن:d
هرچی بازی رو بیشتر جلو بری مرحله های بیشتری از co op آزاد میشه . رو هر کدوم که بری اسمش رو مینویسه برای join شدن هم نوشته میاد میگه میخوای با دیگران بازی کنی یا تنها بازی کنی
یکی رو انتخاب میکنی .منتظر میشی تا بازی لود بشه بعد همه وارد بازی میشی و ماموریتی که داده رو انجام میدی

آخرین ویرایش:

Bigby

کاربر سایت
Oct 28, 2013
20
دوستان مگه co _ op بازی 4 نفر نیست؟ چرا من میرم max زده 2نفر.میشه توضیح بدید کلا واسه رفتن به multi چیکار باید کرد
در تکمیل حرف دوستمون اند بوی باید بگم که یه سزی از مراحل کو-آپ هم دونفرستبیشتر بسته به نحوه چینش مراحل و لول دیزاین یه محدودیت پلیر گذاشتن.

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
خوب ما هم بالاخره گیم را خریدیم :d

فعلا ابتدای بازیم اينجا:p

فکر کنم کم کم باگها و افت فریم شروع بشه :-s:))

نه بابا . من هم مثل شما با همین دید بازی رو شروع کردم . ولی واقعا بازی اینقدر که کوبدنش مشکل فنی نداره . یه مقدار هست که اونم کاملا در مقابل شکوه و عظمت بازی قابل چشم پوشی ه .

لذت ببر از بازی . خصوصا الان که این آپدیت آخری هم اومده وضع خیلی خیلی بهتر شده

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
سلام
دوستان من بازی رو خریدم،روش نوشته شده ادیتشینال کانتِنتِش " chemical revolution "ـه،بعد ایا نسخه خاصی هست ؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
تو هیمن عکسی که گذاشتین دیگه افت فریم و باگ رو کلا همه رو با هم به نمایش گذاشتید . به هر حال به اندازه نسخه های قدیمی خاطره انگیز نیست و به شخصه توی طول بازی کردن هیچ حس خاصی نسبت به بازی ندارم و بی تفاوت هستم .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
تو هیمن عکسی که گذاشتین دیگه افت فریم و باگ رو کلا همه رو با هم به نمایش گذاشتید . به هر حال به اندازه نسخه های قدیمی خاطره انگیز نیست و به شخصه توی طول بازی کردن هیچ حس خاصی نسبت به بازی ندارم و بی تفاوت هستم .
از کی تاحالا افت فریم از روی یک فریم عکس مشخص میشه ؟؟ :-j

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
از کی تاحالا افت فریم از روی یک فریم عکس مشخص میشه ؟؟ :-j

از همون موقعی که UbiSoft بعد از موفقیت هایی که در نسخه های اول سری Assassin's Creed به دست آورد و اسمی در کرد دیگه شروع به سودجویی و کم کاری کرد و نتیجشم همگی دیدیم. اون از دو سال پیش که اولین نمایش Watch Dogs بود و همه دهنشون باز مونده بود و وقتی بازی عرضه شد معلوم شد که افتضاحیه واسه خودش . اون هم از این Assassin's Creed که با اون همه تبلیغ اینجوری عرضه شد . به شخصه اگر UbiSoft آینطوری بخواد پیش بره دیگه بازی هاش رو بازی نمیکنم .

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
783
نام
Reza
از همون موقعی که UbiSoft بعد از موفقیت هایی که در نسخه های اول سری Assassin's Creed به دست آورد و اسمی در کرد دیگه شروع به سودجویی و کم کاری کرد و نتیجشم همگی دیدیم. اون از دو سال پیش که اولین نمایش Watch Dogs بود و همه دهنشون باز مونده بود و وقتی بازی عرضه شد معلوم شد که افتضاحیه واسه خودش . اون هم از این Assassin's Creed که با اون همه تبلیغ اینجوری عرضه شد . به شخصه اگر UbiSoft آینطوری بخواد پیش بره دیگه بازی هاش رو بازی نمیکنم .

دوست گرامی شما اصلا معنی افت فریم رو میدونی ؟
فکر کنم از 391 پستی که دادی 390 تاش بی معنی و بی محتوا هستند :|

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوست گرامی شما اصلا معنی افت فریم رو میدونی ؟
فکر کنم از 391 پستی که دادی 390 تاش بی معنی و بی محتوا هستند :|

بالاخره نظر شما هم قابل احترام هستش . من نمیخوام نظر خودمو به بقیه تحمیل کنم سعی میکنم تجربه هامو در میان بگذارم و به بقیه کاربران کمک کنم . از اینجور صحبت ها هم زیاد به بنده کردن چیز زیاد عجیبی نیستش عزیز .:p

سلام دوستان

بازی صحنه غیر اخلاقی نداره؟! جلو خانواده شرمنده میشم :d

کلا همیشه ما ایرانی ها باید بازی هارو با استرس و ترس انجام بدیم که یکوقت یک صحنه نیاد و جلوی خانواده آبرومون بره . خلاصه دیگه اینم شده معضلی برای خودش و معلوم نیست چطور باید باهاش کنار بیایم . البته بنده تلویزیون شخصی استفاده میکنم و با تلویزیون خانواده جدا هستش به طور کامل . ولی خیلی از دوستان واقعا وسعشون نمیرسه تلویزیون شخصی بگیرن و مجبور هستن تو تلویزیون خانه بازی رو انجام بدن .

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

حاجی الان بحث سر اینه که شما چطور افت فریم رو از رو عکس تشخیص دادی:D لول

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
کلا همیشه ما ایرانی ها باید بازی هارو با استرس و ترس انجام بدیم که یکوقت یک صحنه نیاد و جلوی خانواده آبرومون بره . خلاصه دیگه اینم شده معضلی برای خودش و معلوم نیست چطور باید باهاش کنار بیایم . البته بنده تلویزیون شخصی استفاده میکنم و با تلویزیون خانواده جدا هستش به طور کامل . ولی خیلی از دوستان واقعا وسعشون نمیرسه تلویزیون شخصی بگیرن و مجبور هستن تو تلویزیون خانه بازی رو انجام بدن .

متاسفانه حرف های شما درسته. نگفتید داره یا نه؟! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر