Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

7ribery

کاربر سایت
Jan 14, 2013
253
نوشته شده توسط idden]-[;3548459:
با تمام مشکلات موجود بازی رو تموم کردم!!
من خودم ب شخصه اصلا سری بازی های AC رو بازی نکرده بودم چون راستیتش خوشم نمیومد از سبک بازیش ولی دیدم نسل هشتم حیفه ک تجربه ش نکنم!!
ک تمام و کمال میتونم بگم شاهکار بود شاید همین دلیلی باشه ک برم سری های قبلی رو هم بازی کنم.
بنظر من نه از لحاظ داستانی کم داشت،نه روند گیمپلی و نه روایت داستان البته این رو هم بگم ک انتظار داشتم با تکسچر های قویتری تو این بازی رو ب رو شم ک نشدم عوضش تا دلتون بخواد Ubi وقت گذاشته برا طراحی و آنالیز شخصیت های الکی ک محیط بازی رو خیلی شلوغ جلوه بده ک بنظرم اکثر مشکلات گرافیکی و فنی هم خلاصه میشن تو همین جمعیت زیاد بازی.
البته از طرفی هم حق داره چون میخواسته تمام و کمال حال و هوای اون دوره زمانی فرانسه رو نشون بده ک ملت آنچنان دلخوشی از دولت نداشتند پس تجمع کردنشون در یه محیط یه امـر عادی بوده ک Ubi هم تا حدودی از پسش بر اومد!
اینطوریم ک بوش میومد این آخرین سری از این بازی ممکنه باشه (چون آخر داستان ک نمیگم چی شد :D اونطوری نشون نمیداد شخصیت Arno بخواد یه شخصیت ثابت و ادامه دار بشه!)
با توجه ب داستان قویش پایان خیلی زیبایی داشت ولی بسی غمناک(!) 8-|
اگر نظر من رو میخواید حتما تجربه ش کنید حتی اگر قادر ب اجرا کردن بازی رو تنظیمات گرافیکی بالایی نیستید!

داداش رعایت سلسله مراتب در این فرانشیز بسیار مهمه :d الان شما فرض هم که بری و سری های قبلی رو الان بازی کنی بازم خیلی چیزها رو از دست دادی :d , اون فک های افتاده ی ملت بعد اولین بازی، اون انتظارهای نسخه های بعدی، اون گوش به زنگ بودن برای اطلاعات نسخه های بعدی، و ..... البته اینی که همه شون به ترتیب از نظر داستانی دنباله ی یک ماجرای کلی و تکمیل کننده ی نسخه ی قبلی بودن رو هم شما در نظر داشته باش :d , اما من حیث المجموع بازم اگه الان قبلی ها رو بازی کنی خیلی بهتره تا بازی نکنی؛ چون مطمئنا عمرت بر فنا خواهد بود در غیر این صورت :d

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
داداش رعایت سلسله مراتب در این فرانشیز بسیار مهمه :d الان شما فرض هم که بری و سری های قبلی رو الان بازی کنی بازم خیلی چیزها رو از دست دادی :d , اون فک های افتاده ی ملت بعد اولین بازی، اون انتظارهای نسخه های بعدی، اون گوش به زنگ بودن برای اطلاعات نسخه های بعدی، و ..... البته اینی که همه شون به ترتیب از نظر داستانی دنباله ی یک ماجرای کلی و تکمیل کننده ی نسخه ی قبلی بودن رو هم شما در نظر داشته باش :d , اما من حیث المجموع بازم اگه الان قبلی ها رو بازی کنی خیلی بهتره تا بازی نکنی؛ چون مطمئنا عمرت بر فنا خواهد بود در غیر این صورت :d

بله 100%، گفتم دیگه!
منی ک ب شخصه اصلا با این بازی حال نمیکردم بعد از انجام این نسخه واقعا شیفته ش شدم.
یسـری از سری های قبلیش رو الان گذاشتم برا دانلود
ایشاا.. اونارم میزنیم بر بدن :D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خب پس از تاخیر فراوان فرصت اجازه داد ما هم بازی رو نصب کنیم ؛
من توی اجرا و نصب بازی هیچ مشکلی نداشتم ، نسخه گلد با کرک ali213 (سیستم توی پروفایل و امضا هست)
فریم دهی توی بازی مشکل داره و بهینه نیست ، میانگین با آخرین تنظیمات 45 فریم ، توی شهر اکثرا 52-59 ، توی کات سین ها 31-40 ،
دمای گرافیک نهیتا تا 79 در جه و سی پی یو تا 82 درجه بالا میره و مشکلی نبود از این نظر.
از باگ ها فریم دهی بگذریم که برای من مشکلی تا اینجا نداشتن ، بازی از لحاظ گرافیکی عالیه (هنوز خیلی جای پیشرفت هست) ، گیم پلی روان و زیباست، هنوز نمیتونم درباره داستان صحبتی بکنم
دوستان اسکرین شات ها با فریم دهی رو قرار دادن ، لازم ندیدم تکرار مکررات بشه ، اگه دوستان خواستند قرار میدم

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
واقعن خسته نباشن...:|
اولی که تمامن آنلاینه > بیخیال
Wd که با کله خورد تو زمین > بیخیال
Black Flag رو چرا باید دوباره بازی کنیم؟ > بیخیال
Rayman Legends هم که تکراریه > بیخیال
Just Dance،‌همینم مونده برم جلوی مونیتور برقصم :|> بیخیال

فقط میمونه FC4 که اونم خودمون دانلود کردیم:)) چه کاره بیخودی انجام داد یوبیسافت...!!جمعه ی سیاهه دیگه>:)

مگه قرار بود برای کسانی که بازی ها رو Pirate می کنن فرقی کنه؟ بی خیال!!!

دوست عزیز این Offer برای خریداران واقعی بازی هست، نه برای کسانی که کپی غیرقانونی رو بدون زحمت و پرداخت مبلغ بازی دانلود می کنن.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بازی بهتر شده با آپدیت اما هنوز یکسری از مشکلات هستش که انشالله در آپدیت های بعدی هم درست میشن و میتونیم راحت بازی بکنیم .

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
Ubisoft به عنوان معذرت خواهی Dead Kings DLC رو بصورت مجانی به تمام پلیر های بازی هدیه می ده,کسانی هم که Season Pass خریدن می تونن یکی از بازی های The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin's Creed IV Black Flag, Rayman Legends و Just Dance 2015 رو بصورت مجانی دریافت کنند.
CEO یوبی سافت Montreal هم شخصاً معذرت خواسته و گفته روی بازی کار می کنیم تا کیفیتش رو بهبود ببخشیم.
Ubisoft Giving Out Free DLC, Additional Games As Assassin***39;s Creed Unity Apology - News - www.GameInformer.com
+ Assassin's Creed Chronicles: China همچنان برای کسانی که SP رو خریدن,در دسترس قرار می گیره.

الان سیزن پس بگیریم نمیشه فارکرای4 رو باهاش گرفت؟:d

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
سلام. دوستان یه سوال وقتی میخاین از بازی برین بیرون exit نداره؟ من مجبورم برای بیرون اومدن از بازی close aplication کنم. هر چی میگردم راه دیگه ای پیدا نمیکنم.:(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
آقا من که بازی رو گلد پری اوردر کردم من باید چی کار کنم حالا دی ال سی ها رو رایگان میده ؟
الان شما علاوه بر اینکه Dead Kings و Assassin's Creed Chronicles: China و یک سری لباس و ماموریت Co-Op اضافه میگیرید(ست اول سلاح ها دیروز عرضه شده :-" ) ، میتونید بعدا از بین بازی های گفته شده،یکی رو انتخاب کنید! :d

که خوب،گرفتن FC4 و یا the Crew (هر کدوم بیشتر به سلیقت میخوره) منطقی ترین کار میباشد:-" چون بقیشون ارزون تر گیر میان :d :-"

الان سیزن پس بگیریم نمیشه فارکرای4 رو باهاش گرفت؟:d
کلا سیزن پس و Gold Edition و ... برداشته شدن! دیگه نمیشه خریدشون :d

---
راستی با آپدیت دیروز،بند و بساط DK هم به بازی اضافه شده، توی بخش سلاح و لباس ها،میتونید ببینید:-"
4تا لباس خاص(منظور مثل لباس اساسین های قبلی و ... ) هم به بازی اضافه شده که جالبن! :d

which

کاربر سایت
Jul 1, 2013
50
خب پس از تاخیر فراوان فرصت اجازه داد ما هم بازی رو نصب کنیم ؛
من توی اجرا و نصب بازی هیچ مشکلی نداشتم ، نسخه گلد با کرک ali213 (سیستم توی پروفایل و امضا هست)
فریم دهی توی بازی مشکل داره و بهینه نیست ، میانگین با آخرین تنظیمات 45 فریم ، توی شهر اکثرا 52-59 ، توی کات سین ها 31-40 ،
دمای گرافیک نهیتا تا 79 در جه و سی پی یو تا 82 درجه بالا میره و مشکلی نبود از این نظر.
از باگ ها فریم دهی بگذریم که برای من مشکلی تا اینجا نداشتن ، بازی از لحاظ گرافیکی عالیه (هنوز خیلی جای پیشرفت هست) ، گیم پلی روان و زیباست، هنوز نمیتونم درباره داستان صحبتی بکنم
دوستان اسکرین شات ها با فریم دهی رو قرار دادن ، لازم ندیدم تکرار مکررات بشه ، اگه دوستان خواستند قرار میدم

ببخشید پست اشتباه دادم آره بی زحمت چندتا عکس از فریم دهی بازی بزار آخه یک کاربر دیگه با 290x روی تنظیمات اولترا میگفت همین فریم داره ولی توی سایت های مختلف مختلف 290x روی اولترا حدودا 30فریم بیشتر نمیده و افت فریم هم زیاده حالا اختلاف چند فریم طبیعی هست بخاطر اختلاف بقیه قطعات سیستم و اورکلاک گرافیک ولی از فرم 34 بالاتر ندیدم خوب حیف یک تایپک برای فرم دهی هر بازی با سیستم بچه های سایت نیست! Farcry 4 هر موقعه بازی کردید بزارید تا حالا کسی با کارت amd از این بازی عکس نذاشته

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test_GPU-Action-Assassins_Creed_Unity-test-new-ac_1920_msaa.jpg

69434.png

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی
دوستان من بازی رو بخرم تمام باگ ها و مشکلاتی که بازی روزهای اول عرضه داشت با آپدیتی که اومده درست میشه
اصلا میخوام بدونم این مشکلات خیلی آزار دهنده هستش تو بازی ؟

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
شایعه شده که بعد از آپدیت,گرافیک بازی Downgrade می شه.
کیفیت reflection (انعکاس نور) به شدت پایین میاد.:|
Rumor – Ubisoft Downgrades Assassin’s Creed: Unity’s Visuals After Latest Update - NeoGAF
يه باگ كوچيكه كه فقط داخل اي نقطه پيدا ميشه،
UPDATE:

This appears to be a bug related to the game’s TOD settings and not a downgrade. Make sure to read our follow-up article about this lighting issue!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر