Multi Platform Assassin's Creed Shadows

Assassins-creed-red.jpeg
عنوان جدیدی از سری Assassin's Creed در شوکیس این عنوان معرفی شد. این بازی بخشی از پروژه Assassin's Creed Infinity است که در همین شوکیس معرفی شد.
تاپیک جامع اینفینتی: Assassin's Creed Infinity
--------------------------------------------
سازنده: Ubisoft Quebec
ناشر: Ubisoft
تاریخ عرضه: 15 نوامبر 2024 (25 آبان 1403)
پلتفرم: PC, PS5, XSX|S
--------------------​
اطلاعات
  • در این نسخه سری به ژاپن فئودال سفر خواهد کرد.
  • بازی 2 شخصیت اصلی به نامهای Yasuke و Naoe خواهد داشت که به دلخواه خود میتوانید بین آنها سوئیچ کنید.
  • با پیشرفت در داستان بازی شاهد تغییر فصل خواهیم بود و بازی هر چهار فصل وجود دارد.
  • نائویی دارای یک قلاب است که می‌تواند آن را به لبه سقف‌های خانه‌های بازی و همچنین نقاط مختلف دیگر پرتاب کند و از آن برای بالا رفتن از اجسام استفاده کند.
  • تقریبا تمام آیتم های درون بازی می‌توانند به صورت پویا توسط سلاح های شما آسیب ببینند. به عنوان مثال کاتانا ها می‌توانند بوته ها و سبد ها را برش بزنند و علائم دقیق تیغه خود را بر جای بگذارند.
  • سیستم مبارزه سلاح های متنوعی از جمله کاتانا و Kanabo و نیزه Yari و Kunai و Kusarigama را در اختیار شما می‌گذارد.
  • دو شخصیت بازی دارای درخت های مهارت کاملا جدا از یک دیگر هستند ولی میتوانید از XP و منابع و سلاح های جمع آوری شده برای هر دو آنها استفاده کنید.
  • سیستم فصول همچنین بر روی رفتار NPCهای بازی تأثیر می‌گذارند. در تابستان سامورایی‌ها به جستجوی بازیکن بوته‌ها را از بین می‌برند، در زمستان آن‌ها به دور آتش و مکان‌های گرم تجمع می‌کنند و مسیر‌های جدید و سردتری رویت می‌شود.
  • اندازه نقشه بازی شبیه به نقشه‌ AC Origins خواهد بود و منطقه مرکزی ژاپن را به تصویر خواهد کشید.
  • بازی بخشی از پروژه اینفینیتی میباشد.
  • این نسخه توسط تیم و کارگردان پروژه‌های AC Odyssey و Immortals Fenix Rising ساخته میشود.
  • سبک بازی همچون نسخه‌های اریجینز، ادیسی و والهالا RPG خواهد بود.
تریلرها
-------------

تصاویر
-------------

آخرین ویرایش:
از این فرنچایز نمیشه انتظار نوآوری بزرگی داشت چون به اشباع رسیده! سر هر نسخه ملت شاکین و بعد همونا میرم میخرن و آمار بازیو میبرن بالا! آقا از همینی که هست لذت ببرید اگرم خوشتون نمیاد خب سمتش نرید کلا! :D
با این حال سیستم مخفی کاری و نور اینا به خودی خودش می‌تونه گیم پلی بازیو متحول کنه.
طی این سالهای اخیر که چندتا بازی سامورایی محور و ژاپنی قدیم اومده چندتاشون مگه نوآوری دهن پر کن داشتن؟ صرفا گیم پلی جذاب و سرگرم کنندشون بوده که نتیجه مثبتی داشته.
یوبیسافت دیگه سر غرغرا لطف کرد (!) پارسال نسخه فرعی داد برگشت به ریشه ها که هزار ماشاالله بازم عالم و آدم شاکی بودن. اینا هرچی بسازن هرجوری بسازن همیشه همه شاکین.
___
با توجه به اینکه اولین اساسین تماما نسل ۹ی محسوب میشه امیدوارم رو هوش مصنوعی کار کنن. خیلی ساله دارن رو این نسخه کار میکنن و بعید می‌دونم چیز بدی از آب دربیاد مخصوصا اینکه نشون داده سر هر نسخه حسابی ساپورت می‌کنه.جوری که از والهالا ساپورت شد از بازیای گس نمیشد! مخصوصا DLCهاش که فوق العاده بودن.
بودجه یاری کنه نسخه گلدشو دوست دارم بگیرم. کم کم ۱۰۰ ۱۵۰ ساعت گیم پلی منتظرمونه:D

از این فرنچایز نمیشه انتظار نوآوری بزرگی داشت چون به اشباع رسیده! سر هر نسخه ملت شاکین و بعد همونا میرم میخرن و آمار بازیو میبرن بالا! آقا از همینی که هست لذت ببرید اگرم خوشتون نمیاد خب سمتش نرید کلا! :D
با این حال سیستم مخفی کاری و نور اینا به خودی خودش می‌تونه گیم پلی بازیو متحول کنه.
طی این سالهای اخیر که چندتا بازی سامورایی محور و ژاپنی قدیم اومده چندتاشون مگه نوآوری دهن پر کن داشتن؟ صرفا گیم پلی جذاب و سرگرم کنندشون بوده که نتیجه مثبتی داشته.
یوبیسافت دیگه سر غرغرا لطف کرد (!) پارسال نسخه فرعی داد برگشت به ریشه ها که هزار ماشاالله بازم عالم و آدم شاکی بودن. اینا هرچی بسازن هرجوری بسازن همیشه همه شاکین.
___
با توجه به اینکه اولین اساسین تماما نسل ۹ی محسوب میشه امیدوارم رو هوش مصنوعی کار کنن. خیلی ساله دارن رو این نسخه کار میکنن و بعید می‌دونم چیز بدی از آب دربیاد مخصوصا اینکه نشون داده سر هر نسخه حسابی ساپورت می‌کنه.جوری که از والهالا ساپورت شد از بازیای گس نمیشد! مخصوصا DLCهاش که فوق العاده بودن.
بودجه یاری کنه نسخه گلدشو دوست دارم بگیرم. کم کم ۱۰۰ ۱۵۰ ساعت گیم پلی منتظرمونه:D
الان بزرگترین مسئله ای که باعث نارضایتی از بازی شده سیاه پوست بودن شخصیت اصلی بازی هست و شخص مونث هم به عنوان شخصیت فرعی به حساب میاد
خود ژاپنی ها کلا شاکی شدن یعنی چی یک شخصی که سامورایی نشده به عنوان سامورایی جا زده شده و بعد بین این همه وقایع تاریخی دست روی شخصیت غیر بومی گذاشتن که اون هم تحریف شده

الان بزرگترین مسئله ای که باعث نارضایتی از بازی شده سیاه پوست بودن شخصیت اصلی بازی هست و شخص مونث هم به عنوان شخصیت فرعی به حساب میاد
خود ژاپنی ها کلا شاکی شدن یعنی چی یک شخصی که سامورایی نشده به عنوان سامورایی جا زده شده و بعد بین این همه وقایع تاریخی دست روی شخصیت غیر بومی گذاشتن که اون هم تحریف شده
جایی به صورت رسمی تایید شده شخصیت مونث، فرعیه؟ حداقل طبق تاریخچه بازیای قبلی بخوایم نگاه کنیم شخصیت‌های مونث اتفاقا اصلی بودن که نمونش ایوی و کاساندرا هستن. تو تریلر شدو هم یجورایی تمرکز بیشتر روی شخصیت زن بود!
هنوز چیزی از بازی ۱۰۰٪ معلوم نیست. تحریف تا بوده وجود داشته حالا بخاطر ترندای روز قرعه افتاده روی شخصیت سیاه پوست. اینکه کلیت بازی که هنوز چیزی ازش معلوم نیست رو بیایم فدای صرفا یه کاراکتر اپشنال کنیم (که طبق اطلاعات منتشر شده میشه سویچ کرد و هیچ‌جا هم نگفتن شخصیت اصلیه) فقط اعصاب خودتونو خرد می‌کنه. اومدیم و بازی خوبی از آب دراومد و شخصیت پردازی خوبی هم داشت! تکلیف چیه؟ باز الکی بازیو زهرمار خودمون کنیم؟
البته بازم میگم یوبیسافت هرکاری کنه همیشه شاکی داره و خواهد داشت. ولی لااقل بذارید ۴تا گیم پلی از بازی بیاد بعد نسخشو بپیچید! اونم نسخه ای که چندین و چند ساله دارن میسازنش و تماما نسل ۹ی هست.

برخلاف دوستان من از تریلر خوشم اومد:D;;)
من آخرین اساسینزی که بازی کردم، rogue بود و هیچ یک از نسخه های نسل ۸ و ۹ رو نه تنها بازی نکردم بلکه تریلرهاشون رو هم ندیدم. شاید اگه بازیشون میکردم یا تریلرهاشون رو میدیدم نظرم فرق میکرد ولی برای من ok بود این تریلر.نمیگم خفن بود ولی خوشم اومد جدا
واقعا دور بودن و فاصله داشتن از یک عنوان میتونه توی نظر شما راجب قسمت های جدید اثرگذار باشه.من حالا اینو میفهمم و درک میکنم

جایی به صورت رسمی تایید شده شخصیت مونث، فرعیه؟ حداقل طبق تاریخچه بازیای قبلی بخوایم نگاه کنیم شخصیت‌های مونث اتفاقا اصلی بودن که نمونش ایوی و کاساندرا هستن. تو تریلر شدو هم یجورایی تمرکز بیشتر روی شخصیت زن بود!
هنوز چیزی از بازی ۱۰۰٪ معلوم نیست. تحریف تا بوده وجود داشته حالا بخاطر ترندای روز قرعه افتاده روی شخصیت سیاه پوست. اینکه کلیت بازی که هنوز چیزی ازش معلوم نیست رو بیایم فدای صرفا یه کاراکتر اپشنال کنیم (که طبق اطلاعات منتشر شده میشه سویچ کرد و هیچ‌جا هم نگفتن شخصیت اصلیه) فقط اعصاب خودتونو خرد می‌کنه. اومدیم و بازی خوبی از آب دراومد و شخصیت پردازی خوبی هم داشت! تکلیف چیه؟ باز الکی بازیو زهرمار خودمون کنیم؟
البته بازم میگم یوبیسافت هرکاری کنه همیشه شاکی داره و خواهد داشت. ولی لااقل بذارید ۴تا گیم پلی از بازی بیاد بعد نسخشو بپیچید! اونم نسخه ای که چندین و چند ساله دارن میسازنش و تماما نسل ۹ی هست.
این رو بر اساس گیمرهای ژاپنی که تو شبکه ایکس بودن بیان میکنم که خیلی شاکی بودن که به ملیت و قومیتشون احترامی نزاشتن ، در مورد شخصیت سیاه پوست Yasuke بهتر در موردش بخونید اولین شخصیت اصلی هست که بر اساس واقعیت وارد بازی کردن ولی این شخص به مقام سامورایی نرسیده ولی تو بازی به عنوان سامورایی جا میزنن، اینجا بحث گیم پلی یا کیفیت بازی نیست که بگیم منتظر باشیم تا بازی چطوری هست، بحث احترام به قومیت و ملیت یک کشور که داره به کشور ژاپن ظاهرا توهین میشه و گیمرهای ژاپنی از این موضوع دلخورن، به فرض هم اگر به واقعیت به سامورایی رسیده باشه ، هزاران سامورایی ژاپنی وجود داره که داستان حماسی داشتن و میتونستن وارد بازی کنن

در مورد شخصیتهای فرعی من اشتباها ترجمه کرده بودم چون پیامها زیاد بود سریع میخوندم، بیان میکردن که چرا شخصیت اصلی باید یه سیاه پوست باشه ،انتظار داشتن یه ژاپنی باشه و این شخص سیاه پوست یه همراه باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Amorfin
برخلاف دوستان من از تریلر خوشم اومد:D;;)
من آخرین اساسینزی که بازی کردم، rogue بود و هیچ یک از نسخه های نسل ۸ و ۹ رو نه تنها بازی نکردم بلکه تریلرهاشون رو هم ندیدم. شاید اگه بازیشون میکردم یا تریلرهاشون رو میدیدم نظرم فرق میکرد ولی برای من ok بود این تریلر.نمیگم خفن بود ولی خوشم اومد جدا
واقعا دور بودن و فاصله داشتن از یک عنوان میتونه توی نظر شما راجب قسمت های جدید اثرگذار باشه.من حالا اینو میفهمم و درک میکنم
کار درست همینه :دی منم خودم بعد از Revelations دو سه تا رو همش رد میکنم که برام زیاد تکراری نشه گرچه با این حال بازم زورم میاد این جدیدای ۳۰۰ ساعته رو تموم کنم :)) این که میگن دوری و دوستی درباره گیم هم صدق میکنه :دی

معمولا موقع معرفی هر AC، اطلاعات خفنی میاد ازش اما وقتی گیمپلی رو میبینی ناامید میشی! :D
به همین دلیل تا گیمپلی نیاد نمیشه نظر داد اما خب همین که گفتن سایز مپ نزدیک به Origins هست، شروع خوبیه!

مقایسه‌ی سایز مپ تو نسخه های مختلف.

این رو بر اساس گیمرهای ژاپنی که تو شبکه ایکس بودن بیان میکنم که خیلی شاکی بودن که به ملیت و قومیتشون احترامی نزاشتن ، در مورد شخصیت سیاه پوست Yasuke بهتر در موردش بخونید اولین شخصیت اصلی هست که بر اساس واقعیت وارد بازی کردن ولی این شخص به مقام سامورایی نرسیده ولی تو بازی به عنوان سامورایی جا میزنن، اینجا بحث گیم پلی یا کیفیت بازی نیست که بگیم منتظر باشیم تا بازی چطوری هست، بحث احترام به قومیت و ملیت یک کشور که داره به کشور ژاپن ظاهرا توهین میشه و گیمرهای ژاپنی از این موضوع دلخورن، به فرض هم اگر به واقعیت به سامورایی رسیده باشه ، هزاران سامورایی ژاپنی وجود داره که داستان حماسی داشتن و میتونستن وارد بازی کنن

در مورد شخصیتهای فرعی من اشتباها ترجمه کرده بودم چون پیامها زیاد بود سریع میخوندم، بیان میکردن که چرا شخصیت اصلی باید یه سیاه پوست باشه ،انتظار داشتن یه ژاپنی باشه و این شخص سیاه پوست یه همراه باشه
آمار فروش این عنوان در ژاپن واقعا چیزیه که دوست دارم بعدا راجبش بدونم (:

حقیقتش من با والهالا زیاد ارتباط برقرار نکردم نه تنها Eivor یه viking بال و دم پریده بود دیگه از یه جایی به بعد دنیاش بیش از حد تکراری شده بود ولی برعکسش از اودیسی خیلی خوشم میاد هنوز که هنوزه. به قول دوستان بسیار کامفی هستش :D

همه گیم ها نباید 10/10 مسترپیس باشن که, با این که با یک سری سیاست های یوبی شدیدا مخالفم میتونم چشمم رو این سیاست ها ببندم و از بازی لذت ببرم. اساسین از اوریجنز به بعد خوراک اینه که مغزتو خاموش کنی دیفیکالتی رو بزاری رو اسون ترین و فقط تو دنیاش بچری و قتل عام کنی. هم فاله هم تماشا.

حالا از یه طرفی برام خنده داره برداشتن از تنها ساهپوست تو دوران جاپون قدیم استفاده کردن از یه طرفی هم خوشم میاد پر پرو سره ایدشون محکم وایسادن.

خیلی بعید میدونم که یوبی از یاسوکه به عنوان دری برای سوشیال کامنتری استفاده نکنن و داستانو به سمت نژاد پرستی, حق سیاه ها و اینحرفا نبرن ولی به شخصه اگر یه شخصیت پردازی قشنگ انجام بدن بدون اینکه رنگ پوست برادرمون مهم ترین صفتش باشه, چرا که نه؟ کلی از بازی باهاش لذت میبرم.

شخصیت مونث تو CG که ناز بود ایشالله تو گیم هم همینطور باشه 8->

• Like
Reactions: .:HO3IN:.
آنلاین بودن دائمی بازی کاربران رو نگران کرده و خیلیا میگن بازی یوبیسافتی که تازه crew رو شات داون کرده و دیگه اعتقادی به مالکیت اثر کاربران نداره ، نمیخرن چرا که ممکنه یه زمانی نتونن بهش دسترسی داشته باشند .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or