Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

آقا من آخر بازی رو درست متوجه نشدم چی شد ! یکی میشه به من آخرش رو تو اسپویل توضیح بده. ممنون

من هنوز زره ایشاک رو نگرفتم. ولی یه زره ای هست که اگر تمام برج ها رو بگیری چند تا از ماموریت ها باز می شه که اگر اونا رو بری یه زره باز می کنه کسی اون دیده؟

من همه برج ها رو گرفتم و ماموریت ها باز شد . ( البته فقط باید بری با جنگیدن برج ها رو به دست بیاری نه با کشتن فرمانده برج ) بعد وقتی همه ماموریت ها رو انجام دادی یه زره خیلی توپ به هت می ده . من گرفتمش حالا اگه تونستم عکسش رو میزارم.

سلام چند تا سوال داشتم؟
1-چرا دیگه اسب تو بازی نیست و نمیشه باهاش گشت زد
2-اون لباسی که دوستان میگن چه شکلیه و چه جوری باز میشه؟
3-بعد این tempar رو که تو محوطه قرمز هستن چه جوری بکشم (اونایی که داخل یه محفظه هستن و فقط سرشون بیرونه .کشتنشون سخته)
4-چه جوری مشه اساسین ها رو زیاد کرد و تو شهر پخششون کرد؟
همین

سلام چند تا سوال داشتم؟
1-چرا دیگه اسب تو بازی نیست و نمیشه باهاش گشت زد
2-اون لباسی که دوستان میگن چه شکلیه و چه جوری باز میشه؟
3-بعد این tempar رو که تو محوطه قرمز هستن چه جوری بکشم (اونایی که داخل یه محفظه هستن و فقط سرشون بیرونه .کشتنشون سخته)
4-چه جوری مشه اساسین ها رو زیاد کرد و تو شهر پخششون کرد؟
همین

1- بازی کلا توی محیط شهره، توی شهر نمیشه اسب سوار شد !
3- اون سردسته ی تمپلار ها رو وقتی که دیدی سریع باید دنبالش کنی و بکشیش، اگه فرار کنه و خودشو قایم کنه باید بری و دوباره فردای اون روز برگردی تا ببینیش ! :d
4- منظورتو نمیفهمم ! Recuite Assassin ها رو که بری تعداد اساسین ها زیاد میشن و میتونی اونا رو آپگرید کنی و به ماموریت بفرستی، توی شهر هم هر وقت نیازشون داشتی میتونی صداشون بزنی، هر چی بیشتر بجنگن، رنکشون میره بالاتر

دوستان یه ماموریت هست:
گفته مامورا:دی رو خلع سلاح کن disarm the guards همون جایی که باید محافظت کنم از اون زنا )Romanies( نمیدونم چطوری باید خلع سلاحشون کنم. ممنون

دوستان یه ماموریت هست:
گفته مامورا:دی رو خلع سلاح کن disarm the guards همون جایی که باید محافظت کنم از اون زنا )Romanies( نمیدونم چطوری باید خلع سلاحشون کنم. ممنون

باید شمشیر رو قلاف کنی بزاری رو مشت زدن بعد وقتی خواستن ضربه بزنن RT رو بگیر و بعد بزن رو X تا شمشیر رو ازشون بگیره

Last edited by a moderator:
پس هیچی نشد همش خواب بود
داداش اصلا هیچی از آخرش نفهمیدی.برو اون تاپیکی که بالاتر از یکی از بچه ها گفتن متوجه می شی.آخرش اتفاقی که قبلا برای تمدن قدیم افتاده رو نشون داد و گفت این اتفاق دوباره خواهد افتاد...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back