Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
در مورد تکراری بودن AC1 که حالا یه سری از بچه ها می گن نه نبود هیچ حرفی ندارم بگم....مدت ها تو تاپیک AC1 دعوا بود که چه بازیه تکراری و حوصله سربری شده<بین دوستان هم همین بحث ها بود,من اون موقع هر چی می گفتم درست تکراریه ولی واقعا کار نوینی کردن همه می گفتن نه حوصله ی آدم رو سر می بره....حالا خیلی راحت میان می گن تکراری نبود...ولش کن!بیخیال بحث بشم بهتره,بازی کنم<لذتش رو ببرم...(همین بچه هایی که می گن Bh گند بزرگی زد تو سری کلی از همین نسخه لذت بردند....)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
در مورد تکراری بودن AC1 که حالا یه سری از بچه ها می گن نه نبود هیچ حرفی ندارم بگم....مدت ها تو تاپیک AC1 دعوا بود که چه بازیه تکراری و حوصله سربری شده<بین دوستان هم همین بحث ها بود,من اون موقع هر چی می گفتم درست تکراریه ولی واقعا کار نوینی کردن همه می گفتن نه حوصله ی آدم رو سر می بره....حالا خیلی راحت میان می گن تکراری نبود...ولش کن!بیخیال بحث بشم بهتره,بازی کنم<لذتش رو ببرم...(همین بچه هایی که می گن Bh گند بزرگی زد تو سری کلی از همین نسخه لذت بردند....)

به هر حال تهش AC هست یا نه ؟ از AC من نمی تونم لذت نبرم ، باهاش هم حال کردم اما می تونستم با AC ـی مثه نسخه اول خیلی بیشتر حال کنم . نگا یوبی کلن تو نوبی کردن گیم پلی سابقه درخشانی داره ، اون از کانویکشن ( سینا بی گناهم به خدا :D ) که زد ریشه و بنش رو ترکوند ، اینم از این .
کلن یوبی تو این نسل تکامل گیم پلی یه بازی رو تو متحول کردنش دیده . حتی GR و R6 هم همینطور بودن .

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
منم امیدوارم میثم ولی خب AC بعد از رفتن Patrice Désilets و ریموند از تیم سازندش ضربه خورد و نتیجه اش رو تو Brotherhood دیدیم
البته پاتریک جزو Designer های اصلی BH توی بود توی مصاحبه هم اعلام کرد که وظیفش رو برای ساخت BH انجام داد بعد استعفا داد
در نتیجه ، نتیجه گیری اریان از ریشه قلطه:d

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
چی میگید ؟! AC1 یکی از تکراری ترین بازی هایی بود که بازی کردم !:d
BH هم نمی دونم مشکلتون چیه باهاش چون با اون شروع و پایان طوفانیش ترکونده بود و مراحلش هم نسبت به ۲ خیلی متنوع تر شده بود . مطمئنم Revelations خیلی خیلی متنوع تر خواهد بود.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
آخرین تیر هام رو هم ول بدم قبل عرضه بازی ...

توی تریلر E3 بازی که بعدا با دوبله اتسیو اومد.
یه قسمت میگه ماسیاف برای سالهاست که دیگه خونه ی اساسین نیست و...
بعد میگه من دیگه برای این جنگ پیر شدم کلودیا نه چون که خسته شدم نه، چون که بی پناهم/ آوارم.
و برای حرکت در این دنیای بی نظرم فقط یه کار میتونم بکنم.
امروز تعداد سوالای من بیشتر از جواب هاست

...
من فکر میکنم تو این نسخه ما بیشتر به ماجرای این که اساسین ها از کجا اومدن و به کجا میرن چیشدن و چی بودن و ...
میپردازیم و اینکه در دوره های مختلف چی بر سرشون اومد و اینکه چه طوری به ایتالیا سر در آوردن.

و اینکه این استیو خیلی تاکید داره که خسته شده از جنگ
یه جا دیگه هم میگه :
وقتی من این جنگ رو شروع کردم فکر نمیکردم اینقدر از زندگیم هدر بره و حالا متوجه شدم که خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکردم هدر رفته.

از الان دلم برای اتسیو تنگ شده :D.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
AC I که به نظرم یکم تکراری میزد حالا نمیدونم چرا میگید نه نبود و نسخه دوم خرابش کردن و اینا ولی نسخه اول درکل با مقایسه با نسخه ها بعدی یکم تکراری نشون میده مراحلش و درکل ولی کلا خودش موجب نسخه ها بعدی شد دیگه :d از نسخه دوم هم که این مشکل کلا برطرف شد و بازی به روال مراحل متنوع رفت کلا از نسخه دوم خط اصلی تازه اومد دستشون دیگه به نظرم هم BH عالی بود به عنوان یک اسپین آف خودش در حد یک نسخه شماره دار بود و انگار نه انگار بازی سال بعد نسخه دوم اومده بود قابلیت ها جدید + تنوع بیشتر ماموریت ها و هیجان بیشتر کلا BH خیلی دوست داشتم و عالی بود
نخسه اخیر هم تا اینجا خفن به دل ما نشسته لانچ تریلر هنوز دانلود نکردم ولی به نظرم آخرش میشه نسخه سوم حدس زد یک حسی بهم میگه کلا ما همیشه آخر بازی را دوست داریم چون همینطوری سوال ایجاد میکنه :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
میثم :
یه محتوای مجانی قابل دانلود شماره 2 داشت که پس از نصب میرفتی توی زیر زمینای ویلا یه سری نوشته بود که توش نوشته بود چرا فامیلیشون رو این گذاشتن و چرا به ایتالیا اومدن و ...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
چرا همیشه جمعه ها بازی ها لیک میشن؟ چشونه اینا؟

میثم :
یه محتوای مجانی قابل دانلود شماره 2 داشت که پس از نصب میرفتی توی زیر زمینای ویلا یه سری نوشته بود که توش نوشته بود چرا فامیلیشون رو این گذاشتن و چرا به ایتالیا اومدن و ...
اینو نمیدونستم.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
یکی از رفقای خارجیمون بازی رو پخش کرده و بدون مشکل بازی کرده .
فردا که نه ولی شنبه میتونید بازی رو خیلی راحت بازی کنید و در فروشگاهها تهیه کنید.
برید حال کنید.

درضمن یه نکته ای رو بگم
برای داستان بازی از اسپویلر استفاده شود
.

دوست عزیز منبعتون چیه؟
دوست عزیز چیز جدیدی نیست همهی بازیها لیک میشن .
اگه منبع میخوای بهم بگو تا بهت پی ام بدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر