Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

دستت درد نکنه که خبر دادی ...

خیلی خوشحال شدم ...

فقط هر کسی که انگلیسیش خوبه و تو سایت های خارجی میره خبر درست بودن بازی رو بزاره (قفلی چیزی نداشته باشه)

من الان دارم داونلودش میکنم و فکر کنم تا نیم ساعت دیگه تموم بشه، ولی حجمش از 8 گیگ بیشتره. برای همین صددرصد XGD3 رو داره. دیگه با این موضوع باید کنار بیایید که همه بازیهایی که از این به بعد میان LT+ 2.0 رو میخوان.

• Like
Reactions: he_ghm
من الان دارم داونلودش میکنم و فکر کنم تا نیم ساعت دیگه تموم بشه، ولی حجمش از 8 گیگ بیشتره. برای همین صددرصد XGD3 رو داره. دیگه با این موضوع باید کنار بیایید که همه بازیهایی که از این به بعد میان LT+ 2.0 رو میخوان.

ممنون ...

با XGD3 که مشکلی ندارم ، گفتم نکنه یه قفل کوفتی دیگه روش باشه ...

یکی از رفقای خارجیمون بازی رو پخش کرده و بدون مشکل بازی کرده .
فردا که نه ولی شنبه میتونید بازی رو خیلی راحت بازی کنید و در فروشگاهها تهیه کنید.
برید حال کنید.

درضمن یه نکته ای رو بگم
برای داستان بازی از اسپویلر استفاده شود
.

دوست عزیز چیز جدیدی نیست همهی بازیها لیک میشن .
اگه منبع میخوای بهم بگو تا بهت پی ام بدم

می دونم همه بازی ها لیک میشن ولی یوبی سافت خیلی سفت و سخت گرفته بود. محبت می کنی منبع بدی؟

---------- نوشته در 10:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:13 PM ارسال شده بود ----------

خوب دوستان این بازی برای فروش قرار گرفت کسایی که می خوان بگن تا بهشون آدرس سایت رو پی ام کنم.

اتفاقا دیشب BH رو 100% کردم و اسکین الطائر رو باز کردم هر کاری کردم نتونستم عکس بگیرم بیارم نشون بدم ولی یه ولگردی اساسی تو رُم با الطائر کردیم یکی دوتا از مموری هارم رفتیم خوش گذشت
حالا هنوز اون تموم نشده باید اینو بزنیم اَیبابا:d
اینو نمیدونستم.
دِکی فَنمونُ نیگا ابرو ریزی کردی که :d
بیا حسین مثل پلنگ همرو ترجمه کرده دمش گرم
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33398&page=24&p=1471928#post1471928
اینم بخونی بد نیس
http://assassinscreed.wikia.com/wiki/House_of_Auditore
دوستان من تا 15-16 نوامبر نمیتونم بازی کنم دسته جمعی دعا کنید طلف نشم :(
با تشکر
yahoo_2.gif
yahoo_2.gif
گفتم باهم میریم مهراد؟حــــــــــیـــــــ ــف
تو بازی کنی انگار صادق بازی کرده من این وسط هیچکاره اَم
yahoo_4.gif

بدبختی تهران نیستم 4 روز وگر نه به هر زوری بود میشستم میرفتیم حال میکردیم
لعنتی خیلی اعصابم خورده الان
yahoo_2.gif

صدای الطائرو بگو:((

آخرین ویرایش:
این لینک 15 دقیقه اول بازی هست، چیزه خاصی نداره، همون تریلرهای قبلی هست که دیدیم منتها مرتب شده اش(با این تفاوت که یه نفر بازیو گرفته و ازش فیلم گرفته، زبونش هم فرانسویه).
دزموند شبیه نیکو بلیک شده نمیدونم چرا؟!
یه قابلیت خوب تو بازی این هست که در حین بازی میتونید، از قسمت اتزیو بیرون بیایید و تو محیط Black-Room برید و با دزموند باشید.توی B-R یه صداهایی میاد از....
اسپویل درباره ی اون سه نفر
از شان و ربکا و ویلیام -ویلیام همان بیل مایلز هست. همچنین میتونید به صحبت با S16 بپردازید

نقش سوفیا:

با پیدا کردن هر Keys of Altair یا Five Seals اونو پیش سوفیا میبرید، سوفیا اطلاعات مربوط بهش رو توضیح میده و استفاده و....در کل کاری که لئوناردو با صفحات کدکس میکرد، سوفیا با کلیدهای الطائر انجام میده

نمونه ای از Keys Of Altair

زره جدیدی که دربازی وجود داره اسمش Ishak Pasha هست.زوبین هم همونطور که میدونید از سلاح های بازی هست.وقتی هم از ZIP-LINING استفاده میکنید میشه سرعتتون رو کنترل کنید.بمب ها رو هم هنگام ساخت میتونید تست کنید و تاثیراتش رو ببینید.گاردهای عثمانی با نقطه ی زرد توی mini-map مشخص شدند.
قسمت هایی هم که با الطائر میرید مشخص شده(یعنی تا انتهاش دیگه معلومه!) که از گفتنش فعلا صرف نظر میکنیم.
برای سوالات داستانی و بیوگرافی و تاریخچه و..... از این تاپیک استفاده کنید.

:(:(گفتم باهم میریم مهراد؟حــــــــــیـــــــــف

• Like
Reactions: Quarantine
آقا هومن دانلود تموم نشد؟ اگه شد بیا تعریف کن. به خدا تو کفیم بابا

اتفاقا دیشب BH رو 100% کردم و اسکین الطائر رو باز کردم هر کاری کردم نتونستم عکس بگیرم بیارم نشون بدم ولی یه ولگردی اساسی تو رُم با الطائر کردیم یکی دوتا از مموری هارم رفتیم خوش گذشت
حالا هنوز اون تموم نشده باید اینو بزنیم اَیبابا:d

دِکی فَنمونُ نیگا ابرو ریزی کردی که :d
بیا حسین مثل پلنگ همرو ترجمه کرده دمش گرم
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33398&page=24&p=1471928#post1471928
اینم بخونی بد نیس
http://assassinscreed.wikia.com/wiki/House_of_Auditore
با تشکر

تو بازی کنی انگار صادق بازی کرده من این وسط هیچکاره اَم :d
بدبختی تهران نیستم 4 روز وگر نه به هر زوری بود میشستم میرفتیم حال میکردیم
لعنتی خیلی اعصابم خورده الان:(
صدای الطائرو بگو:((
شماها مرفعین بی دردین DLC میخرید خب :دی.
ولی جدی این بازی میپردازه به همین بخش ها چون همش تاکید داره عمرش الکی و بیهوده خرج شده و خیلی چیزارو نمیدونه ...

=========================
انشاالله شنبه Ne بیاره بریم بگیریم من دیگه به مدتی که بازی تموم بشه نمیام. فقط خداکنه مثله BH نزنم تو دک و پوزم.
یادمه سر Bh ایکس باکس قدیمیم رو آوردم چون فقط رو اون کار میکرد! بعدم بازی رو از مانیا* ... سفارش دادم آورد دم درب عروسی یادش بخیر.

شماها مرفعین بی دردین DLC میخرید خب :دی.
ولی جدی این بازی میپردازه به همین بخش ها چون همش تاکید داره عمرش الکی و بیهوده خرج شده و خیلی چیزارو نمیدونه ...
بیخیال بابا پی سی ـش رو بگیر dlc ها مفت مفت ریخته توش دانلود کجا بود
در حال حاظر فلگَم کلا :biggrin1:
خوب قبل از رفتن چندتا سوال رو جواب بدم
آریان من کلا تو این نسخه خیلی به AC امیدوارم. اینا کلا BH ساختن که آنلاین بازی رو یه تست کنند.
باز میگه BHـو برای مولتی پلیر ساختن :biggrin1:
تکلیف رودریگو برجیا باید مشخص میشد و تکلیف دزموند همینطور S16 و یه صداهایی از ویلیام مایلز شنیدیم و ...
اتفاقای نسبتا زیادی افتاد بابا دو دستی مولتی رو چسبیدی تو!:biggrin1:
فکر میکنم از بعد از AC 2 اصل تیم مشغول ساخت این بازی بودند.
نه این نسخه اولین ابر تو E3 2010 برای 3DS تایید شد که اسمشم Assassin's Creed: Lost Legacy بود که قرار بود اتزیو برای جستجو در زندگی الطائر به مسیاف سفر کنه که بعد دیدن پتانسیل داستان خیلی بالا تر از این حرفاست که امروز شد Revelations
تا اونجا که خبر دارم بعد از ساخت برادرهود 6تا استدیو ریختن رو سر Revelations یعنی تقریبا 1000 نفر روش کار کردن تا حالا:|
من فقط امیدوارم تنوع مراحل بازی بالا باشه. با تنوع مراحل چیزی که توی AC2 بود و توی BH نبود میشه خیلی از اینارو چشم پوشی کرد.
تنوعی هم که تو BH بود تو 2 نبود :d BH به مراتب متنوع تر بود
اما هیچ وقت نفهمیدم چرا بازی ای که مبناش مخفی کاری هست اینقدر توش مخفی کاری کم به کار رفته؟ یه نکته دیگه هم نفهمیدم این بود که چرا استیو اصلا کلاه میزاره سرش؟
سادس! این مدل تیپ یکی از نماد های بازی ـه و دلیل دیگه ای نداره تو AC III هم احتمال خیلی زیاد دزموند هم کلاه سوییشرتش رو میذاره سرش اگر لباسش کلا عوض نشه
اولا من خودم این بحث تکراری بودن نسخه اول رو ابدا قبول ندارم و خودم 4 بار تمومش کردم و اصلا هم احساس تکراری بودن نداشت و بدون شک بهترین نسخه بازی نسخه اول هست.
خود سازنده میگفت ما قبول داریم AC1 فوق العاده یکنواخت بود ماموریت های بشدت کپی هم و سرچ کردن تو شهر به بدترین شکل نه کات سینی نه ...
اگر سازنده هم عقیده شما بود الان ما بدبخت بودیم:d
راجع به مکانیزم جنگ با شمشیر که مکانیزم قبلی که تو AC1-2 به کار گرفتن هم به شدت بد بود یعنی یک ساعت همدیگرو نگاه میکردن که مثلا یه سربازی یه حمله بکنه که ما زرت دخلشو بیاریم اگر خودمون حمله میکردیم یه ساعت باید شمشیر بازی میکردیم تا یارو بمیره (البته تو AC1 دوتا ضربه سنگین و یه ضربه سبک کافی بود ولی تو AC2 از این خبرا نبود) یعنی الان مکانیزم تقریبا همونه یعنی کشتن دشمنا هنوز اسونه فقط دیگه نمیخواد منتظر باشی یه ابلحی بعد از نیم ساعت تفکر بهت حمله کنه
کلا سیستم مبارزه از روز اول ایراد داشته به نظرم اگر یه سیستمی شبیه به Withcher 2 بزارن بد نیست جادو جمبلشو حزف کنند عوضش دشمنا وحشی تر و قوی تر و ما ضعیف تر نسبت به ضربه های دشمن و جا خالی دادن و ملق زدن هم هم باشه تا حیجان مبارزه ها بالا بره
به نظرم این بهترین کاره
) تو از اون ور میگی سرم شلوغه و از این حرف ها بعد از اون طرف میری BH رو کمپلت کامل میکنی و.... حالا هم که 24ساعته تو نت و هر دقیقه این تاپیک رو چک میکنه و البته هر خطی که هر کاربر پست بده رو فقط 6خط ازش نقل قول مینویسی!
biggrin1.gif
این نسخه هم میدونم دو روزه تمومش میکنی و....
biggrin1.gif
کلا Free Time زیاد داری ها...
biggrin1.gif
مثله اینکه متوجه عمق فاجعه نشدی
من بعد از یکسال تازه پریروز 100%ـش کردم یعنی یه کاره یه ماهه رو تو یکسال انجام دادم! اینه
biggrin1.gif

بدش من کِی هر دقیقه تو تاپیکم!!! با میثم چند صفحه پیش بحث شد بنده خدا یه پست داد(راجع به تریلر BH و اینا) من بعد از 2-3 هفته تازه پستشو دیدم روم نشد جوابشو بدم! بعد اگر فری تایم داشتم الان انچارتد 3 تموم شده بود
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or