Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

باورتون میشه من که عاشق اساسین هستم هنوز به خاطر این کثافت کاری های یوبی سافت نتونستم نسخه BH رو بازی کنم ؟؟

امیدوارم دیگه توی این نسخه عقده ای بازی ( :دی ) در نیاره این یوبی گدا !!!
کثافت کاریه یوبی سافت؟اولا قضیه یAP2.5 هیچ ربطی به یوبی نداشت که...قفلی بود که مایکرو گذاشت رو خیلی بازی هایی دیگه هم بود...دوما این که دیگه مثل Drm نیست که بگیم برای خارجی ها هم مشکل سازه....دفاع از حقوقه خودشونه که هیچ مشکلی هم برای کسایی که درست بازی رو می خرن نداشت...پس بیایم حداقل وقتی می ریم کپی می کنیم و دزدی می کنیم,به یوبی فحش ندیم....

• Like
Reactions: MehradCreed
کثافت کاریه یوبی سافت؟اولا قضیه یAP2.5 هیچ ربطی به یوبی نداشت که...قفلی بود که مایکرو گذاشت رو خیلی بازی هایی دیگه هم بود...دوما این که دیگه مثل Drm نیست که بگیم برای خارجی ها هم مشکل سازه....دفاع از حقوقه خودشونه که هیچ مشکلی هم برای کسایی که درست بازی رو می خرن نداشت...پس بیایم حداقل وقتی می ریم کپی می کنیم و دزدی می کنیم,به یوبی فحش ندیم....
کاملا تایید میشه. ما خیلی قوانین کپی رایتو رعایت میکنیم که انتظار داریم قفل نذارن! بلاخره اونا برای منافع خودشون این بازیا رو میسازن و میخوان سود کمپانی رو ببرن بالا. بازم نگران نباش ما هر طورم که بشه میتونیم بازی کنیم. ما کم نمیاریم :))

به عنوان یکی از فنهای قدیمی بازی امیدوارم المانهای مخفی کاری و هوش مصنوعی رو تو بازی تقویت کرده باشن تا شاهد یه شاهکار باشیم نه یه Disappointmentـه عام پسند مثل Brotherhood.

به عنوان یکی از فنهای قدیمی بازی امیدوارم المانهای مخفی کاری و هوش مصنوعی رو تو بازی تقویت کرده باشن تا شاهد یه شاهکار باشیم نه یه Disappointmentـه عام پسند مثل Brotherhood.
آریان من کلا تو این نسخه خیلی به AC امیدوارم. اینا کلا BH ساختن که آنلاین بازی رو یه تست کنند.
فکر میکنم از بعد از AC 2 اصل تیم مشغول ساخت این بازی بودند.
و فکر میکن مدر نسخه ی نهایی خیلی عالی بشه.
تریلر ها که اینو میگند.

آریان من کلا تو این نسخه خیلی به AC امیدوارم. اینا کلا BH ساختن که آنلاین بازی رو یه تست کنند.
فکر میکنم از بعد از AC 2 اصل تیم مشغول ساخت این بازی بودند.
و فکر میکن مدر نسخه ی نهایی خیلی عالی بشه.
تریلر ها که اینو میگند.
منم امیدوارم میثم ولی خب AC بعد از رفتن Patrice Désilets و ریموند از تیم سازندش ضربه خورد و نتیجه اش رو تو Brotherhood دیدیم.من خودم از اول مخالف اضافه شدن بخش چند نفره به AC بودم چون اولا جو بازی و خصوصا داستان محور بودنش اصلا با مولتی پلیر همخوانی نداره و دوما مانع تمرکز بیشتر روی بخش تک نفره میشه.از طرفی هم هوش مصنوعی بازی واقعا فاجعه است.مثلا هوش مصنوعی AC1 تو زمان خودش خیلی خوب بود گرچه عالی نبود ولی تو نسخه های بعد دیدیم که پیشرفت که نکرد هیچ بلکه جلوی دشمنها توی یه مکان ممنوعه راست راست راه میرفتی و دشمنها هم مثل شلغم نگاهت میکردن.المانهای مخفی کاری هم که با اینکه پایه اصلی AC هست ولی دیدیم که خصوصا از بعد AC2 به شدت افت کرد.

المان های مخفی کاری از بعد از همون AC2 افت کرد...یعنی کلا سبک بازی عوض شد,اگه می خواستن مخفی کاری رو نگه دارن,تو متنوع کردن بازی گیر می کردن....در کل من یکی(که خب همه ی بچه های این تاپیک می دونن که از فن های قدیمی بازی هستم)از BH خوشم اومد.منتقد ها هم نمرات خوبی دادن,خیلی از فن ها بازی تو سایت هم خوششون اومد...بیاید کمتر غر بزنیم...

منم امیدوارم میثم ولی خب AC بعد از رفتن Patrice Désilets و ریموند از تیم سازندش ضربه خورد و نتیجه اش رو تو Brotherhood دیدیم.من خودم از اول مخالف اضافه شدن بخش چند نفره به AC بودم چون اولا جو بازی و خصوصا داستان محور بودنش اصلا با مولتی پلیر همخوانی نداره و دوما مانع تمرکز بیشتر روی بخش تک نفره میشه.از طرفی هم هوش مصنوعی بازی واقعا فاجعه است.مثلا هوش مصنوعی AC1 تو زمان خودش خیلی خوب بود گرچه عالی نبود ولی تو نسخه های بعد دیدیم که پیشرفت که نکرد هیچ بلکه جلوی دشمنها توی یه مکان ممنوعه راست راست راه میرفتی و دشمنها هم مثل شلغم نگاهت میکردن.المانهای مخفی کاری هم که با اینکه پایه اصلی AC هست ولی دیدیم که خصوصا از بعد AC2 به شدت افت کرد.
اتفاقا همین بحث رو چند وقت پیش کجا بود؟ با کی بود تو فروم میکردم و هرچی هم میگفتم، میگفت نه ...

Desilets که از AC رفت توی BH خیلی به بدنه بازی لطمه زد ولی الان فکر نمیکنم دیگه نبودش زیاد مشکلی داشته باشه.
من شک دارم توی این نسخه هم هوش مصنوعی خیلی خارق العاده ای ببینیم یعنی موتور بازی اینقدر عالی نیست که بگیم هوش خوبی نشون میدن به خصوص تو بازه یک ساله تا دوساله ساخت زیاد امیدوار نباش.
من فقط امیدوارم تنوع مراحل بازی بالا باشه. با تنوع مراحل چیزی که توی AC2 بود و توی BH نبود میشه خیلی از اینارو چشم پوشی کرد.
اما هیچ وقت نفهمیدم چرا بازی ای که مبناش مخفی کاری هست اینقدر توش مخفی کاری کم به کار رفته؟ یه نکته دیگه هم نفهمیدم این بود که چرا استیو اصلا کلاه میزاره سرش؟

اتفاقا همین بحث رو چند وقت پیش کجا بود؟ با کی بود تو فروم میکردم و هرچی هم میگفتم، میگفت نه ...

Desilets که از AC رفت توی BH خیلی به بدنه بازی لطمه زد ولی الان فکر نمیکنم دیگه نبودش زیاد مشکلی داشته باشه.
من شک دارم توی این نسخه هم هوش مصنوعی خیلی خارق العاده ای ببینیم یعنی موتور بازی اینقدر عالی نیست که بگیم هوش خوبی نشون میدن به خصوص تو بازه یک ساله تا دوساله ساخت زیاد امیدوار نباش.
من فقط امیدوارم تنوع مراحل بازی بالا باشه. با تنوع مراحل چیزی که توی AC2 بود و توی BH نبود میشه خیلی از اینارو چشم پوشی کرد.
اما هیچ وقت نفهمیدم چرا بازی ای که مبناش مخفی کاری هست اینقدر توش مخفی کاری کم به کار رفته؟ یه نکته دیگه هم نفهمیدم این بود که چرا استیو اصلا کلاه میزاره سرش؟
تنوع مراحل 2 بیشتر از BH بود؟این دیگه جدیدترین ایرادی بود که به BH گرفتن...دیگه خدایی بی انصافی نکنید مراحل BH خیلی تنوعش بالا بود...
در ضمن,این سری هیچوقت بر پایه ی مخفی کاری کامل نبود.تو نسخه ی اول مخفی کاری خیلی زیاد بود که باعث شده بود مکانیزم بازی تکراری بشه,همه هم گیر دادن که چرا اینقدر تکراری...
تو نسخه ی 2 به بعد تنوع رو بردن بالا,طبعا مخفی کاری افت می کنه...

نه اتفاقا تنوع مراحل خوب بود تنها اشکالی که AC از زمان AC2 و BH دچارش شد همون بحث هوش مصنوعی و مخفی کاری بود.و به نظر من بحث هوش مصنوعی خیلی مهمه چون من تو تریلرهای E3 رو هم که دیدم خیلی توفیری با BH نداشت.
به نظر من هم BH اگر از اشکال داستان و هوش مصنوعیش چشم پوشی کنیم دو تا ضربه اساسی به بدنه بازی زد یکی اضافه کردن بخش چند نفره و دیگری هم اون قسمت مزخرف تربیت اساسین و صدا کردنشون که تمام حس و حال بازی رو نابود میکرد.
ین سری هیچوقت بر پایه ی مخفی کاری کامل نبود.تو نسخه ی اول مخفی کاری خیلی زیاد بود که باعث شده بود مکانیزم بازی تکراری بشه,همه هم گیر دادن که چرا اینقدر تکراری
اولا من خودم این بحث تکراری بودن نسخه اول رو ابدا قبول ندارم و خودم 4 بار تمومش کردم و اصلا هم احساس تکراری بودن نداشت و بدون شک بهترین نسخه بازی نسخه اول هست.
اما در مورد حرفت باید بگم این دو موضوع هیچ ربطی به هم ندارن.سازنده ها خیلی راحت میتونستن با بهینه سازی طراحی مراحل و اضافه کردن مراحل جانبی(که در AC2 به درستی دیدیم) و اضافه کردن نوع درست سلاحها(نه به اون صورت توده عظیم در AC2) میتونستن بازی رو بر همون مبنای اصلی خودش یعنی مخفی کاری ادامه بدن و تنوع بازی رو هم حفظ کنن.

با آریان موافقم ، BH و حتی شماره 2 گندی که به بازی زدن 1 آسون کردن بازی به طرز فجیعی ( هر چند AC1 هم خیلی آسون بود ) هم بخش مخفی کاری رو نابود کردن . آدم میشینه یه بازی ـی مثه Deus Ex رو میزنه ( قابل مقایسه نیستن کلن فقط بحث AI مد نظره ) میبینه چقد محیط به حالت های مختلف واکنش های مختلفی نشون میدن . مثلا AC میتونه مخفی کاریش رو خیلی جالب تر کنه ، به جای این که اکشنش رو بیشتر کنه الکی . من یکی ترجیح میدم اگه بخوام به عنوان اساسین فعالیت کنم کاملا مخفیانه کار کنم ، حالا شمشیر بازی و مبارزه هم داشته باشه اما نه انقد آسون ! آدم میره مبارزه های Witcher 2 رو میبینه بعد نگاه می کنه RPG هست بازی اما مبارزاتش از AC خیلی بهتره از نظر من ، AC الکی الکی آسونه اونم خیلی .
از لحاظ از بین بردن حس ِ حماسی بازی شماره به شماره هم که نمیشه گذشت ...
کلن اسم این بازی رو الان باید بزارن Generals Creed .

AC مبارزاتش سخت بود بابا
biggrin1.gif
، وقتی AC2 و به خصوص AC BH زدی برو با بیستا سرباز تیو AC در بیوفت ببین میتونی بزنی بکشیشون یا نه
biggrin1.gif
بدون اینکه چیزی از جونت کم بشه.

باید جوری باشه که آدم با 8 7 تا بجنگه احساس کنه کار سختی انجام میده 20 تا دیگه خیلی تخیلیه !

آخرین ویرایش:
میثم مطمئنی جای BH بازی دیگری نزدی؟
تنوع مراحل 2 بیشتر از BH بود؟این دیگه جدیدترین ایرادی بود که به BH گرفتن...دیگه خدایی بی انصافی نکنید مراحل BH خیلی تنوعش بالا بود...
در ضمن,این سری هیچوقت بر پایه ی مخفی کاری کامل نبود.تو نسخه ی اول مخفی کاری خیلی زیاد بود که باعث شده بود مکانیزم بازی تکراری بشه,همه هم گیر دادن که چرا اینقدر تکراری...
تو نسخه ی 2 به بعد تنوع رو بردن بالا,طبعا مخفی کاری افت می کنه...

نه اتفاقا تنوع مراحل خوب بود تنها اشکالی که AC از زمان AC2 و BH دچارش شد همون بحث هوش مصنوعی و مخفی کاری بود.و به نظر من بحث هوش مصنوعی خیلی مهمه چون من تو تریلرهای E3 رو هم که دیدم خیلی توفیری با BH نداشت.
به نظر من هم BH اگر از اشکال داستان و هوش مصنوعیش چشم پوشی کنیم دو تا ضربه اساسی به بدنه بازی زد یکی اضافه کردن بخش چند نفره و دیگری هم اون قسمت مزخرف تربیت اساسین و صدا کردنشون که تمام حس و حال بازی رو نابود میکرد.
منظورم بیشتر پیش رفتی بود که از AC1 تو مراحل بود تا AC2 نسبت به پیش رفت مراحل از Ac2 به AC BH ...
مراحل توی AC BH خیلی تکراری بودن به نظرم همشون کپی از AC2 بودن.
این مراحل تربیت اساسین اینا هم که رسما یه چیز مسخره بود، هم حس و حال بازی رو میگرفت هم اصلا بازی برای اینا مکانیزه نشده بود. میتونستن تعداد دشمن هارو بالا ببرن یا مراحل تایمی بزارن که تو با استفاده از این قابلیت بتونی جونت رو نجات بدی نه اینکه هر وقت حسش نبود اون بزنی ...

اولا من خودم این بحث تکراری بودن نسخه اول رو ابدا قبول ندارم و خودم 4 بار تمومش کردم و اصلا هم احساس تکراری بودن نداشت و بدون شک بهترین نسخه بازی نسخه اول هست.
اما در مورد حرفت باید بگم این دو موضوع هیچ ربطی به هم ندارن.سازنده ها خیلی راحت میتونستن با بهینه سازی طراحی مراحل و اضافه کردن مراحل جانبی(که در AC2 به درستی دیدیم) و اضافه کردن نوع درست سلاحها(نه به اون صورت توده عظیم در AC2) میتونستن بازی رو بر همون مبنای اصلی خودش یعنی مخفی کاری ادامه بدن و تنوع بازی رو هم حفظ کنن.
شدیدا موافقم، اصلا نسخه اول واقعا خوب بود.
یکی از دلایلش هم این بود که بازی کمی سخت بود و مخفی کاری میتونست مناسب تر باشه و در اکثر مراحل هم سازنده ها راه های مخفی کاری زیادی گذاشته بودن نسبت به Ac2 و AC BH که به نظرم تقریبا اصلا مخفی کاری نداشت :دی میتونستی هرتی پرتی بری فقط یه چند مرحله بود که اونم اینقدر سلاح داشتی هیچ حسی نمیداد.

با آریان موافقم ، BH و حتی شماره 2 گندی که به بازی زدن 1 آسون کردن بازی به طرز فجیعی ( هر چند AC1 هم خیلی آسون بود ) هم بخش مخفی کاری رو نابود کردن . آدم میشینه یه بازی ـی مثه Deus Ex رو میزنه ( قابل مقایسه نیستن کلن فقط بحث AI مد نظره ) میبینه چقد محیط به حالت های مختلف واکنش های مختلفی نشون میدن . مثلا AC میتونه مخفی کاریش رو خیلی جالب تر کنه ، به جای این که اکشنش رو بیشتر کنه الکی . من یکی ترجیح میدم اگه بخوام به عنوان اساسین فعالیت کنم کاملا مخفیانه کار کنم ، حالا شمشیر بازی و مبارزه هم داشته باشه اما نه انقد آسون ! آدم میره مبارزه های Witcher 2 رو میبینه بعد نگاه می کنه RPG هست بازی اما مبارزاتش از AC خیلی بهتره از نظر من ، AC الکی الکی آسونه اونم خیلی .
از لحاظ از بین بردن حس ِ حماسی بازی شماره به شماره هم که نمیشه گذشت ...
کلن اسم این بازی رو الان باید بزارن Generals Creed .
AC مبارزاتش سخت بود بابا :دی، وقتی AC2 و به خصوص AC BH زدی برو با بیستا سرباز تیو AC در بیوفت ببین میتونی بزنی بکشیشون یا نه :دی بدون اینکه چیزی از جونت کم بشه.

آخرین ویرایش:
منظورم بیشتر پیش رفتی بود که از AC1 تو مراحل بود تا AC2 نسبت به پیش رفت مراحل از Ac2 به AC BH ...
مراحل توی AC BH خیلی تکراری بودن به نظرم همشون کپی از AC2 بودن.
این مراحل تربیت اساسین اینا هم که رسما یه چیز مسخره بود، هم حس و حال بازی رو میگرفت هم اصلا بازی برای اینا مکانیزه نشده بود. میتونستن تعداد دشمن هارو بالا ببرن یا مراحل تایمی بزارن که تو با استفاده از این قابلیت بتونی جونت رو نجات بدی نه اینکه هر وقت حسش نبود اون بزنی ....
با اون تربیت اسیسنز ها کاملا موافقم. خیلی چیز مسخر ه ای بود اگر نمی گذاشتن بهتر بود. تو بیشتر جاها که نمی شد ازش استفاده کنی، اگر می خواستی از هر مبارزه جون سالم به در ببرن باید هی میفرستادیشون به اینو اون ماموریت.
ولی اگر خدا بخواد این مشکل بر اساس دمو چند صفحه قبل توی revelation حل شده.

---------- نوشته در 06:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:14 PM ارسال شده بود ----------

شدیدا موافقم، اصلا نسخه اول واقعا خوب بود.
یکی از دلایلش هم این بود که بازی کمی سخت بود و مخفی کاری میتونست مناسب تر باشه و در اکثر مراحل هم سازنده ها راه های مخفی کاری زیادی گذاشته بودن نسبت به Ac2 و AC BH که به نظرم تقریبا اصلا مخفی کاری نداشت :دی میتونستی هرتی پرتی بری فقط یه چند مرحله بود که اونم اینقدر سلاح داشتی هیچ حسی نمیداد.
در مورد نسخه اول هر کس یه نظری داره. من خودم 2 رو بیشتر دوست داشتم.
در ضمن بعضی از بچه ها همچین می گن انگار bh یه فاجعه بود انقدرم بد نبود بابا.

من که از نسخه ی دوم خیلی خوشم این سری بازیرو وارد فازای جدیدی کرد و یه پیشرفت فوق العاده داشت یکی از بهترین دنباله های این نسل بدون شک ولی خوب از BH خوشم نیومد یه کمپینگ مسخره و کوتاه با ماموریت جانبیای نه چندان جالب و تنوع کم محیطا اما خوب به نظر میاد این سری با R دوباره به مسیرش بر میگرده تنوع مراحل واقعا زیاده و شاهد محیطای متنوعی هستیم مکانیزمای زیادیم به بازی اضافه شده مثل همین بنب ها که اتفاقا میتونه باعث افزایش عمق مخفی کاری بازی بشه در ضمن وجود الطیر شخصیت فوق محبوب سری و پایان داستان اتزیو که یکی از بهترین شخصیت های خلق شده تو این نسله میتونه از لحاظ داستانیم این بازیرو یه سرو گردن بالاتر از BH قرار بده حتی در حد یه دنباله ی واقعی نمایشای بازیم عالی بوده به نظر من که R میتونه یه شاهکار باشه وجود سه تا شخصیت قابل بازی و تنوع فوق العاده ای که به بازی میدن مثلا تو قسمت الطیر بازی بیشتر به نسخه ی اول شبیه تو قسمتای اتزیو شبیه نسخه ی دوم و قسمت دزموندم که گیم پلی خاص خودشو داره واقعا هیجان انگیزه و میتونه تمام طرفدارای سری رو راضی کنه چه اونایی که طرفدار نسخه ی اولن و چه اونایی که طرفدار نسخه ی دوم و گیم پلی اکشن تر اتزیو هستن فقط امیدوارم بخش داستانی به اندازه ی کافی طولانی باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or