Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
کاملا به سمت الطیر بر میگردونه ولی همونجایی که الطیر وایساده بعدش عقاب میاد.

باید BH رو پایه و اساس قرار بدیم به نظرم. توی BH صدای عقاب ها که میومد برو بچ میریختن بیرون و اینجا Ezio اصلا با شنیدن صدای عقاب اصلا حال و هواش عوض شد.

کلا تریلرش خیلی ابهام داشت آخرش ولی به نظرم بازم اون الطیر نبود که نگاه میکرد آخه دیدن روح الطیر چه شجاعتی تو آدم میتونه ایجاد کنه؟

=========
روزی سه یا چهار بار دارم CG رو نگاه میکنم، موسیقی معرکه، کارگردانی بی نظیر، انیمیشن عالی اصلا نمیدونم چی بگم دیگه؟

این نسخه از بازی هر بار گیم پلیش رو نگاه میکنم منو بیشتر یاده AC میندازه تا نسخه های AC2 و AC BH و حتی نمیتونم صبر کنم برای بازیه AC R، کاش همین الان بازی رو عرضه میکردن.
دقیقا خیلی بهام داشت.معلوم نیست که اتزیو به چی فکر می کرد که یه روحیه گرفت.به نظر من با دیدن الطیر به این نتیجه رسید که هنوز راز گشایی های خیلی زیادی مونده که باید از الطیر کنه!
من میگم چون کلاهشو برداشت غیرتی شد:D
نه اتفاقا!اتزیو خیلی به کلاهش حساس نیست!دم به دقیقه ورش می داره.الطیر بود که دست به کلاهش نزد...

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
کاملا به سمت الطیر بر میگردونه ولی همونجایی که الطیر وایساده بعدش عقاب میاد.
نه بابا چرا میپیچونی قضییه رو الطیر رو میبینه دیگه قبلشم الطیر رو میبینه
الطیر رو یجوری توی این تریلر نماد قدرت و یا شایدم بیشتر نماد ارامش نشون دادن
ولی اینکه وقتی الطیر رو اون بالا میبینه و بعد صدا عقاب رو میشنوه میره تو فکر...شاید وقتی الطیر رو بالا میبینه حس میکنه که الطیر نمیخواد اون بمیره یا باید حدفش رو به مقصد برسونه و الان وقتش نیست یا یه همچین چیزی ولی اینکه الطیر رو میبینه هیچ شکی نیست
وقتی اون یارو هلش میده روی سکو و اتزیو چند قدم بر میداره الطیر رو میبینه که اون هم داره روی سکو راه میره (عجب صحنه ای هم بود لامصب:()اونجا خبری از عقاب نبود اصلا من میگم عقاب رو نمیبینه فقط صداش رو میشنوه، وقتی صداش رو میشنوه یهو چهرش عوض میشه
حدس من اینه وقتی الطیر رو میبینه روی سکو یخورده میبردش تو فکر و به محض شنیدن صدای عقاب که با برداشتن کلاهش همزمان هست مطمئن میشه که وقت مرگش نیست و حتی الطیر هم مرگ اون رو تو این زمان نمیخواد
این حدس منه

____
این نسخه از بازی هر بار گیم پلیش رو نگاه میکنم منو بیشتر یاده AC میندازه تا نسخه های AC2 و AC BH و حتی نمیتونم صبر کنم برای بازیه AC R، کاش همین الان بازی رو عرضه میکردن.
اره اتفاقا اون بازاری که توش راه میره خیلی شبیه بازاریه که تو AC I تو شهر (دقیق یادم نیست درسته یا نه) Damascus بود بودش:dیادش بخیر
--------
امیدوارم بتونن پایانی شبیه به پایان AC I بسازن فوق العاده بود وقتی میدیدیم کُلُهُم اجمعین مردم دارن میرن سمت مسیاف یه حس خیلی خاصی میداد مخصوصا حس جنگی که اخر AC I بود حتی تو پایان BH هم نبود! معرکه بود واقعا و وقتی میرسه به مسیاف دیگه به اوج خودش میرسه
واقعا شخصیت الطیر رو دوست دارم خیلی خاصه به نظرم به Agent 47 شباهت های زیادی داره

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
شاید وقتی الطیر رو بالا میبینه حس میکنه که الطیر نمیخواد اون بمیره یا باید حدفش رو به مقصد برسونه و الان وقتش نیست یا یه همچین چیزی ولی اینکه الطیر رو میبینه هیچ شکی نیست
آره از نظر منم دلیلش دقیقا همین میتونه باشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آره انصافا الطائر خیلی شبیه agent 47 ـه!
ولی درمورد صدای عقاب!
همون نظریه تقویت روحیه درست!ولی من میگم برادر هودی که الطائر تمرین داده و نسل به نسل پیشرفت کرده
یا برادرهود رفیقش(همون که تو گیم پلی دیدیم)میریزه تو قلعه و همه سربازا رو میکشه(سربازای پایین رو) اتزیو میفهمه و خودش به جون غول مرحله آخر میوفته:D

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
اره اتفاقا اون بازاری که توش راه میره خیلی شبیه بازاریه که تو AC I تو شهر (دقیق یادم نیست درسته یا نه) Damascus بود بودش:dیادش بخیر

امیدوارم بتونن پایانی شبیه به پایان AC I بسازن فوق العاده بود وقتی میدیدیم کُلُهُم اجمعین مردم دارن میرن سمت مسیاف یه حس خیلی خاصی میداد مخصوصا حس جنگی که اخر AC I بود حتی تو پایان BH هم نبود! معرکه بود واقعا و وقتی میرسه به مسیاف دیگه به اوج خودش میرسه
واقعا شخصیت الطیر رو دوست دارم خیلی خاصه به نظرم به Agent 47 شباهت های زیادی داره

خونتون کجا بودش پیشه اون آبه ؟

آخییییییییییی دوسش داری ؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
آره انصافا الطائر خیلی شبیه agent 47 ـه!
ولی درمورد صدای عقاب!
همون نظریه تقویت روحیه درست!ولی من میگم برادر هودی که الطائر تمرین داده و نسل به نسل پیشرفت کرده
تا اونجا که یادمه وقتی اسسین ها یا حالا همون برادرهود رو صدا میکنیم صدای عقاب نمیاد یه صدای سوت ماننده که ظاهرا خوده اتزیو از این صداها در میاره میاد:dولی صدای عقاب نمیده برو یبار دیگه گوش کن خودت میفهمی
یا برادرهود رفیقش(همون که تو گیم پلی دیدیم)میریزه تو قلعه و همه سربازا رو میکشه(سربازای پایین رو) اتزیو میفهمه و خودش به جون غول مرحله آخر میوفته:biggrin1:
یوسفو میگی؟نه بابا اصلا اتزیو تو این تریلر هنوز قسطنطنیه نرفته
زمان وقوع تریلر برمیگرده به زمانی که اتزیو برای اینکه بفهمه در چه رتبه ای از اسسین ها قرار داره میره به سمت جدش الطیر تا ببینه چطور او به یک معلم و استاد بزرگ اسسین ها تبدیل شده که اتفاقات تریلر CG براش میوفته
ببینی هنوز هوک بلید هم نداره و دابل هیدن بلیده
پ.ن:نسخه ی اول بعد از صدای عقاب الطیر از به سمت هدفش حمله کرد.تو BH با اومدن صدای عقاب برادرهود حمله کرد,این یکی با صدای عقاب اتزیو حمله کرد,ولی نسخ هی دوم را یادم نمیاد!اونجا کی صدای عقاب میاد؟
الان CG ـش رو ندارم ولی اگر ذهنم یاری کنه اونجا که طرف شروع به چرخیدن و رقصیدن میکنه اتزیو رو گردنش یه خط میندازه اونجا صدای عقاب میاد
------
بخاطر اینکه چند صفحه اخر تاپیک رو نخونده بودم 2-3 صفحه ای رفتم عقب یه چیز مقایسه از سهراب دیدم که اصلا ازش انتظار نداشتم:d
نکته ی دیگه ضعیف نشون دادن اتزیو در برابر الطیر بود!جایی که اتزیو امیدش رو از دست داده بود,الطیر داشت با اعتماد به نفس تمام راه می رفت!و در واقع دیدن الطیر بود که به اتزیو دوباره امید داد!(البته اینجوری که ما دیدیم عملکرد اتزیو به عنوان یه اسیسن بهتر از الطیر بود!اتزیو اشتباهی نکرد,اما الطیر باعث شد یکی از اعضای برادرهود دستش را از دست بده!)
اخه ظالم الطیر وقتی بیست و 2-3 سالش بود به یکی از مهمترین ماموریت ها رفت و با یکی از سران تمپلار ها روبرو شد ولی اتزیو چی تو همون رنج سنی رفت جایی که پدر و برادراش رو اعدام کردن کلی شاخ و شونه کشید یارو گاردیه زرت زد شمشیرشو انداخت شانس اورد اون یارو بود که بهش بگه فرار کن وگر نه الان شاهد این Trilogy هم نبودیم:d
اتزیو وقتی به سن 40 و اندی سالگی رسید تازه شده بود چیزی شبیه به الطیر جوان ولی باز تنها نبود کلی دوست و یار و چمیدونم انجمن برادری داشت که باهاش بودن ولی الطیر یه تنه رفت سران جنگ های سلیبی رو پکوند تازه اخرش استادشم کشت
انصافا مقایسه این دوتا خیلی ستمه :d
پ.ن:یه نکته هم بگم برای کسانی که اسم اَلطِیر رو اشتباه تلفظ میکنند نام اصلی شخصیت اول" اَلطیر اِبن لا اَحَد" هست که معنیشو همه میدونن میشه "پرنده فرزند هیچ کس"ولی در تلفظ انگلیسی چون نمیتونن بگن اَلطِیر میگن" آلطاییر" یا "اَلطَییر"ولی به فارسی همون الطیر میشه و راجع به "آلطائر" هم بگم الطائر جمع مکسره اَلطِیر هست که معنی "پرنده ها"که اگر اسمش الطائر باشه اونبخت کاراکتر اصلی میشه "پرنده ها پسر هیچکس" که شیر تو خر میشه:dپس نتیجه میگیریم که اسمش اَلطیره و الطائر نیست کشتم خودمو.:d

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
اخه ظالم الطیر وقتی بیست و 2-3 سالش بود به یکی از مهمترین ماموریت ها رفت و با یکی از سران تمپلار ها روبرو شد ولی اتزیو چی تو همون رنج سنی رفت جایی که پدر و برادراش رو اعدام کردن کلی شاخ و شونه کشید یارو گاردیه زرت زد شمشیرشو انداخت شانس اورد اون یارو بود که بهش بگه فرار کن وگر نه الان شاهد این Trilogy هم نبودیم:d
اتزیو وقتی به سن 40 و اندی سالگی رسید تازه شده بود چیزی شبیه به الطیر جوان ولی باز تنها نبود کلی دوست و یار و چمیدونم انجمن برادری داشت که باهاش بودن ولی الطیر یه تنه رفت سران جنگ های سلیبی رو پکوند تازه اخرش استادشم کشت
انصافا مقایسه این دوتا خیلی ستمه :d
پ.ن:یه نکته هم بگم برای کسانی که اسم اَلطِیر رو اشتباه تلفظ میکنند نام اصلی شخصیت اول" اَلطیر اِبن لا اَحَد" هست که معنیشو همه میدونن میشه "پرنده فرزند هیچ کس"ولی در تلفظ انگلیسی چون نمیتونن بگن اَلطِیر میگن" آلطاییر" یا "اَلطَییر"ولی به فارسی همون الطیر میشه و راجع به "آلطائر" هم بگم الطائر جمع مکسره اَلطِیر هست که معنی "پرنده ها"که اگر اسمش الطائر باشه اونبخت کاراکتر اصلی میشه "پرنده ها پسر هیچکس" که شیر تو خر میشه:dپس نتیجه میگیریم که اسمش اَلطیره و الطائر نیست کشتم خودمو.:d

طرف پدر و برادرش رو جلو چشمش اعدام کردن ظلم بدتر از این ستم بدتر از این ؟ هی دنیا .
دقت نمی کنی فقط رفتی باهاش آدم کشتی :-" :d

حالا گیر دادی به اسم طرف . . . /:)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دقیقا خیلی بهام داشت.معلوم نیست که اتزیو به چی فکر می کرد که یه روحیه گرفت.به نظر من با دیدن الطیر به این نتیجه رسید که هنوز راز گشایی های خیلی زیادی مونده که باید از الطیر کنه!
آخه الطیر همین طور داشت میرفت، هیچ کاری به Ezio نداشت ...
نمیدونم کلا آدم رو میکنند تو کف عین چی :|.
نه اتفاقا!اتزیو خیلی به کلاهش حساس نیست!دم به دقیقه ورش می داره.الطیر بود که دست به کلاهش نزد...
راست و حسینیش من نتونستم آخر درک کنم اینا چرا کلاه میزاشتن سرشون؟ مثلا الطیر در اصل نباید هیچ زن و بچه ای میداشت کل زندگیش رو وقف کشتن و... کرده بود حالا شناسایی میشد یا نه چه فرقی میکرد؟ حالا اون هیچی این ازیو که همه میشناختنش هرجا میرفتیم میگفتن ازیو ادیتوره ...
دیگه چه کاری بود کلاه بزاره؟ :D
خیلی وقته سواله برام!
به قول امید بازی داره توی همون دور و ور مکان های نسخه اول اتفاق میوفته دیگه یک کم شبیه شده.
اره اتفاقا منم وقتی اونجا رو دیدم دقیقا یاد دمشق افتادم :D، آه یادش بخیر اون اوایل که بازی اومده بود از دروازه دمشق که وارد میشدم میرفتم روی یکی از این سکو ها میشستم به صداها گوش میکردم، یکی داشت داد میزد، یکی گریه میکرد، صدای آب میومد، اون یکی چونه میزد برای خرید یه فضای خیلی باحالی داشت :D.

میثم وادارم نکن دوباره 1ـشو بازی کنم میشه بار پتجمم:((
اون بازار دمشق خوراک من بود! هیچ سر بازی جون سالم از زیر خنجر من به در نمیبرد!
تازه برای شیطونی مردم بازار هم میکشتم:biggrin1:
کرم داشتی مگه بچه؟ :D.
برو بازی کن خب، من خودم دیشب نشستم یه دست زدم!

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
میثم وادارم نکن دوباره 1ـشو بازی کنم میشه بار پتجمم:((
اون بازار دمشق خوراک من بود! هیچ سر بازی جون سالم از زیر خنجر من به در نمیبرد!
تازه برای شیطونی مردم بازار هم میکشتم:D

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
درباره ی Five Seals
این five seals که اتزیو به دنبالش هست لازم هست بدونید،این fs از Those Who Came Before به الطائر رسیده.درواقع 5 تکه بهشتی هست که الطائر به دستش آورد.(حدس).
5 تکه بهشتی شامل:The Staff -The Shroud-The Crystal Skull-The Sword-The Apple of Edens میشه.همه ی این ها در پازل ها نمایش داده شده اند و از تاثیرش و صاحبانش اطلاعات هست.The Staff رو همه در Ac2 و Ac:brotherhood دیدیم.aoe هم همینطور،میمونه بقیه..

پ.ن:یه نکته هم بگم برای کسانی که اسم اَلطِیر رو اشتباه تلفظ میکنند نام اصلی شخصیت اول" اَلطیر اِبن لا اَحَد" هست که معنیشو همه میدونن میشه "پرنده فرزند هیچ کس"ولی در تلفظ انگلیسی چون نمیتونن بگن اَلطِیر میگن" آلطاییر" یا "اَلطَییر"ولی به فارسی همون الطیر میشه و راجع به "آلطائر" هم بگم الطائر جمع مکسره اَلطِیر هست که معنی "پرنده ها"که اگر اسمش الطائر باشه اونبخت کاراکتر اصلی میشه "پرنده ها پسر هیچکس" که شیر تو خر میشه:dپس نتیجه میگیریم که اسمش اَلطیره و الطائر نیست کشتم خودمو.
The name Altair has been used since medieval times. It is an abbreviation of the Arabic phrase
النسر الطائر, an-nasr aṭ-ṭā’ir (English: The flying eagle)
ای که بگم اون دبیر عربی تون....مهراد عزیز!دلبندم!الطائر اسم فاعل از الطیر هست.جمع مکسر الطیر هم میشود:الطیور!اسم الطیر یه اسم معرفه هست.معنی صفتی نمیده و نمیشه روی کسی گذاشت پس نمیشه روی کسی گذاشت.الطائر یا الطایر یعنی کسی که پرواز میکنه.همچنین ما یه صور فلکی به اسم الطائر داریم.البته حالا هر جور راحتی فقط اینو گفتم که بدونیم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر