Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
میثم وادارم نکن دوباره 1ـشو بازی کنم میشه بار پتجمم:((
اون بازار دمشق خوراک من بود! هیچ سر بازی جون سالم از زیر خنجر من به در نمیبرد!
تازه برای شیطونی مردم بازار هم میکشتم:D

5 بار !!! چه حوصله ایی داری تو !!! من با وجود اینکه عشق الطیرم ( اینم بخاطر مهراد از این به بعد میگیم الطیر :D ) فقط 2 بار بازی رو تموم کردم

درباره ی Five Seals
این five seals که اتزیو به دنبالش هست لازم هست بدونید،این fs از Those Who Came Before به الطائر رسیده.درواقع 5 تکه بهشتی هست که الطائر به دستش آورد.(حدس).
5 تکه بهشتی شامل:The Staff -The Shroud-The Crystal Skull-The Sword-The Apple of Edens میشه.همه ی این ها در پازل ها نمایش داده شده اند و از تاثیرش و صاحبانش اطلاعات هست.The Staff رو همه در Ac2 و Ac:brotherhood دیدیم.aoe هم همینطور،میمونه بقیه..
ای که بگم اون دبیر عربی تون....مهراد عزیز!دلبندم!الطائر اسم فاعل از الطیر هست.جمع مکسر الطیر هم میشود:الطیور!اسم الطیر یه اسم معرفه هست.معنی صفتی نمیده و نمیشه روی کسی گذاشت پس نمیشه روی کسی گذاشت.الطائر یا الطایر یعنی کسی که پرواز میکنه.همچنین ما یه صور فلکی به اسم الطائر داریم.البته حالا هر جور راحتی فقط اینو گفتم که بدونیم.

به جان خودم این مهراد فریبم داد ، من از همون اول میگفتم الطائر :D

یعنی منظورت اینه که اون Apple و Staff جرئی از همون Seal ها هستن ؟! راستی اگه اشتباه نکنم Staff همون اول BH توی زمین فرو میره ( داخل کلیسا ) پس اتزیو چطوری میخواد دوباره پیداش کنه ؟!

آخرین ویرایش:

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
the staff در جواب dante never cry
یعنی منظورت اینه که اون Apple و Staff جرئی از همون Seal ها هستن ؟! راستی اگه اشتباه نکنم Staff همون اول BH توی زمین فرو میره ( داخل کلیسا ) پس اتزیو چطوری میخواد دوباره پیداش کنه ؟!

دقیقا.از همه جالبتر این هست که بعد از اتزیو The Staff میوفته دست تزار الکساندر سوم،اما چه جوری نامعلوم هستش.اینکه چه جوری دراومده و ....اخرین نفری هم که The Staff دست پیدا میکنه نیکولای اورلوف هستش.
شاید هم Five Seals این پنج تایی که گفتم نباشه،یه چیز بزرگتر و هیجان انگیز تر از اینا باشه،از اون سورپرازهایی که توی هرشماره داریم.
یه چیزی الان یادم اومد این بود که شاید Five Seal همون Assassin Seal باشه توی Ac2 در زیرزمین ویلای ادیتوره،ولی اون ها 6 تا بودند.

پ.ن:در هر حال,کسی می دونه که بین اسیسن ها مقام کدوم یکیشون بالاتره؟
هر کی که لقب Grand Master Of Assassin Order یا The Mentor داشته باشه میشه بزرگ همه.اما در طول تاریخ و فلان بخوای بگی،الطائر

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
the staff در جواب dante never cry

دقیقا.از همه جالبتر این هست که بعد از اتزیو The Staff میوفته دست تزار الکساندر سوم،اما چه جوری نامعلوم هستش.اینکه چه جوری دراومده و ....اخرین نفری هم که The Staff دست پیدا میکنه نیکولای اورلوف هستش.
شاید هم Five Seals این پنج تایی که گفتم نباشه،یه چیز بزرگتر و هیجان انگیز تر از اینا باشه،از اون سورپرازهایی که توی هرشماره داریم.
یه چیزی الان یادم اومد این بود که شاید Five Seal همون Assassin Seal باشه توی Ac2 در زیرزمین ویلای ادیتوره،ولی اون ها 6 تا بودند.

اتفاقا منم اولین بار که این موضوع Seal ها رو شنیدم دقیقا به همون 6 تا توی AC II فکر کردم ولی اگه اشتباه نکنم قراره اتزیو این Seal ها رو توی Masyaf پیدا کنه پس احتمال اینکه اون 6 تا باشن خیلی کمه

منم میگفتن SEAL فکر میکردم اون سنگ گردالیا(:D) رو میگن! شما ها هی پیچوندینش:|

هر Sealـی که نباید گرد باشه :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آوووو!
بابا تو برادر هود اون زیر همشون داغون شدن فک کنم!یا قابل استفاده نیستن! وقتی با دزموند بازی میکردیم بودن ولی نه؟
بعد خدا کنه جریان کامل برگشتن اتزیو به ویلا رو نشون بده و فقط نگه برگشت اون عدد رو بزنه و بره:((

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
تا اونجا که یادمه وقتی اسسین ها یا حالا همون برادرهود رو صدا میکنیم صدای عقاب نمیاد یه صدای سوت ماننده که ظاهرا خوده اتزیو از این صداها در میاره میاد:dولی صدای عقاب نمیده برو یبار دیگه گوش کن خودت میفهمی

یوسفو میگی؟نه بابا اصلا اتزیو تو این تریلر هنوز قسطنطنیه نرفته
زمان وقوع تریلر برمیگرده به زمانی که اتزیو برای اینکه بفهمه در چه رتبه ای از اسسین ها قرار داره میره به سمت جدش الطیر تا ببینه چطور او به یک معلم و استاد بزرگ اسسین ها تبدیل شده که اتفاقات تریلر CG براش میوفته
ببینی هنوز هوک بلید هم نداره و دابل هیدن بلیده

الان CG ـش رو ندارم ولی اگر ذهنم یاری کنه اونجا که طرف شروع به چرخیدن و رقصیدن میکنه اتزیو رو گردنش یه خط میندازه اونجا صدای عقاب میاد
------
بخاطر اینکه چند صفحه اخر تاپیک رو نخونده بودم 2-3 صفحه ای رفتم عقب یه چیز مقایسه از سهراب دیدم که اصلا ازش انتظار نداشتم:d

اخه ظالم الطیر وقتی بیست و 2-3 سالش بود به یکی از مهمترین ماموریت ها رفت و با یکی از سران تمپلار ها روبرو شد ولی اتزیو چی تو همون رنج سنی رفت جایی که پدر و برادراش رو اعدام کردن کلی شاخ و شونه کشید یارو گاردیه زرت زد شمشیرشو انداخت شانس اورد اون یارو بود که بهش بگه فرار کن وگر نه الان شاهد این Trilogy هم نبودیم:d
اتزیو وقتی به سن 40 و اندی سالگی رسید تازه شده بود چیزی شبیه به الطیر جوان ولی باز تنها نبود کلی دوست و یار و چمیدونم انجمن برادری داشت که باهاش بودن ولی الطیر یه تنه رفت سران جنگ های سلیبی رو پکوند تازه اخرش استادشم کشت
انصافا مقایسه این دوتا خیلی ستمه :d
پ.ن:یه نکته هم بگم برای کسانی که اسم اَلطِیر رو اشتباه تلفظ میکنند نام اصلی شخصیت اول" اَلطیر اِبن لا اَحَد" هست که معنیشو همه میدونن میشه "پرنده فرزند هیچ کس"ولی در تلفظ انگلیسی چون نمیتونن بگن اَلطِیر میگن" آلطاییر" یا "اَلطَییر"ولی به فارسی همون الطیر میشه و راجع به "آلطائر" هم بگم الطائر جمع مکسره اَلطِیر هست که معنی "پرنده ها"که اگر اسمش الطائر باشه اونبخت کاراکتر اصلی میشه "پرنده ها پسر هیچکس" که شیر تو خر میشه:dپس نتیجه میگیریم که اسمش اَلطیره و الطائر نیست کشتم خودمو.:d
اتزیوو 18 سالش بود که بابا و برادراش رو کشتن!تو 22-3 سالگیش دنبال بورجیا می گشت!
پ.ن:در هر حال,کسی می دونه که بین اسیسن ها مقام کدوم یکیشون بالاتره؟

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اون تریلر E3 رو دیدید کفتون برید نه ؟! :d
حالا اینو ببینید :

اصلا حال نداد ! دیدین آدم یه چیزه خوش مزه میخوره بعدش یه چیز بدمزه میخوره کلا طعم دهنش خراب میشه ! این تریلر هم داستانه همینه (برای من البته) !...

دوستان اگه میخوان ذهنیت خوبشون درباره تریلر اصلی بازی خراب نشه نبینن این تریلر رو خیلی بهتره ! (همیشه با Lego بازی ها مشکل داشتم-به نظرم بازی رو به سخره میگیره !)

حیف اون موسیقی فوق العاده که اومده رو این تریلر ...Lego

آخرین ویرایش:

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
واسه من که برید،اینو ببینم درست میشه؟
لگوی اساسین؟؟؟?؟؟؟
باحال بود ولی هنوز تو کف صحنه ی آخر تریلر ای تیری ام،فکر کنم طناب رو در میاره با او یارو کچله میپره پایین.
پارسال هم دموی ای تیری همین جوری همه رو گذاشته بود سر کار خدا کنه حداقل مثله جان مارستن و فلپس ُکل شهید نشه.

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
لگوی اساسین؟؟؟?؟؟؟
باحال بود ولی هنوز تو کف صحنه ی آخر تریلر ای تیری ام،فکر کنم طناب رو در میاره با او یارو کچله میپره پایین.
پارسال هم دموی ای تیری همین جوری همه رو گذاشته بود سر کار خدا کنه حداقل مثله جان مارستن و فلپس ُکل شهید نشه.
واااااااااااااااااااااای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من سرمو از دست بچه های bC به کدوم دیوار بزنم؟سر RDR که تو تاپیک خودش اومدم مرگ مارستن برام لو رفت.الان اومدم تو تاپیک AC یکی داره راجع به LA N ضحبت می کنه!آخه من چی بگم به شما؟فکر کن یکی وقت نداشت تو امتحاناش بازی کن,بازیی که هنوز تاپیکش مهمه اومدی داری اسپویل می کنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر