Multi Platform Assassin's Creed Mirage

سازنده
Ubisoft Bordeaux
تاریخ انتشار
5 October
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

a3fep-tl283.jpg

Developer: Ubisoft Bordeaux
Publisher: Ubisoft
Genre: Action Adventure
Release Date: October 12, 2023
Platforms: Xbox Series X/S, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4, Microsoft Windows

- بازی شما را در نقش بسیم بن اسحاق جوان، 20 سال پیش از وقایع نسخه Valhalla قرار می‌دهد.
- طبق گفته سازندگان، این بازی بسیار داستان محور است.
- خانم شهره آغداشلو بازیگر و صداپیشه، کار صداگذاری راهنما و استاد ایرانی بسیم، یعنی روشن را انجام خواهد داد.
- این نسخه به نوعی بازگشت به ریشه‌های سری می‌باشد.
- مخفی کاری، پارکور و ترور بخش‌هایی کلیدی از گیمپلی را تشکیل می‌دهند.
- محل وقوع داستان، بغداد قرن نهم می‌باشد.
- شخصیت‌های تاریخی واقعی نقش مهمی در پیش‌برد داستان ایفا می‌کنند.
- قیمت نسخه پایه این بازی 50 دلار می‌باشد.
- برای اولین بار در تاریخ این سری، قلعه الموت به تصویر کشیده خواهد شد.

ACMirage_Basim_Promotional_Image_1.jpg ACMirage_Roshan_Promotional_Image_1.jpg

Screenshots

IMG_20220910_223547_441 (1).jpg IMG_20220910_223548_730.jpg
IMG_20220910_223551_602.jpg IMG_20220910_223552_635.jpg

Box Art

AC_Mirage_cover.jpg AC_Mirage_Deluxe_cover.jpg

Trailers

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
نکته مهم اینه که دوستان .این بازی هدف اصلی یوبیسافت نیست.یه چیزی داده بیرون که بزنه تو دهن امثال من که می‌گفتیم بازی از ریشه ها فاصله گرفته.پس انتظار خاصی نداشته باشید
و خوب...من حقیقتا راضیم که حداقل میخوان اینجوری بزنند تو دهنم با چیزی که دوست دارم، تا اینکه دایورت بشم:-" :))

براش هایپم:| :-"

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
با یه تریلر 2 دقیقه ای نمیشه نظر داد باید منتظر بود یه گیم پلی 15-20 دقیقه ای بیاد ببنیم چه خبره اگه نه ظاهر که همونه .

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
یوبیسافتم دیگه انداختن گوشه رینگ هرکاری بکنه یه ایرادی از توش درمیارن! رفتاراتون خودتون خندتون نمیگیره؟
والهالا میسازه چرا از ریشه فاصله گرفته، یونیتی میسازه چرا فلانه، بلک فلگ میسازه چرا اونجوره. اومده Mirage رو ساخته، چرا قیمتش کمه! چرا برگشته به ریشه ها! چرا تکرار مکرراته!
دیشب کدوم بازی نمایش خوب داشت که این داشته باشه؟ حداقل تو همین نمایششم نشون داشت که حال و هوای نسخه های اولیه رو داره و میتونه یه بازی جدید باشه بعد n تا کلون ویچر و امثالهم بتونه طرفدارای قدیمی رو راضی کنه!
هرچی رو قاطی کرده باشه حداقل میشه امید داشت که روح شماره های اول رو داره. مثل بازیای قبل نیست که در قامت اودین با هیدن بلید بری موجودات جهنمی رو اساسینیشن کنی!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
Screenshot_20230525_121325_Chrome.jpg

یکی از نکات مهم تریلر برا من اینه:D

شاید بگید خو که چی!
یه بخشی از جذابیت ACها همین جا به جایی رو سقف خونه ها و ایناست
ساختار شهریه AC:U با همین بندها خیلی خوب سقف خونه ها و شهر رو بهم وصل کرده بود، یعنی رو همون پشت بوم یه نگاهی میکردی که میخوای کجا بری، تا هدفت راحت یه مسیری پیدا میکردی

توی AC:S به خاطر اون قابلیت اسپایدرمنی و بلند شدن ساختمون ها کلا گفتن وصل بودنه فاقد اهمیته...و خیلی کم شد تو سطح شهر

اوریجینز که کلا ساختار شهریش متمرکز نبود و دوتا خونه همسایه و چسبیده بهم هم نمیدیدی، به بقیه جاها هم وصل نبود(همه خونه ها هم کوتاه و کلا همه چی اکثرا شده بود رو زمین)

اگر مثل تریلر که سه زمان و مکان مختلف چنین چیزی رو نشون دادن، تو سطح شهر خیلی خوب به هم وصل شده باشن، حقیقتا بخش زیادی از مشکلاتم حل میشه:-"
کلا...برگشتیم بالا! و مرگ بر اسب سواری و کشتی سواری و ... :-" (اسبم داشت تو تریلر ولی فکر کنم نهایت در حد همون AC1ه )

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
مشکل اینجاست که بازی کلا DLC بوده و بر پایه همون والهالاست حالا میخوان مثلا یک پول گنده ازش در بیارن چسبوندنش به ریشه ها
تقریبا از والهالا به بعد خیلی دارن سعی میکنن یه آشنا پنداری تو تریلر ها ایجاد کنن که حس کنی بازی قدیمی رو داری میبینی، توی تریلر اولیه هم یه رفرنسی به تریلر اساسین کرید 2 دادن یک تریلر هم از والهالا اومده بود که شخصیت اول تیر میخوره عین اتزیو تیر از بدنش جدا میکنه، توی این تریلر هم یک سری صحنه داره مثلا وقتی با شتر نزدیک شهر میشه یاد الطیر و اورشلیم میوفتیم یا وقتی از یک جایی رفته بالا و یهو شب میشه مشابه اش تو تریلر های اولیه یونیتی بود.
گیم پلی هم که کاملا اورجین بود تا یونیتی و شخصیت شدیدا حس بی وزنی داشت امیدوارم تا نسخه نهایی حل بشه که باز از والهالا و اودیسه به مراتب بهتر هست. امیدوارم چیز خوبی در بیاد، یوبی سافت دو سه واقعه تاریخی خیلی خوب رو شدیدا خراب کرد یکی سر اساسین کرید 3 بود که خیلی میتونست جذاب تر کنه که البته همونم الان بازی میکنم نسبت به این نسخه ها بی نظیره، یکی همین یونیتی هست که صد حیف چه داستان هایی میشد از توش در آورد ولی به خاطر عجله برای عرضه و تحت فشار قراردادن تیم سازنده گند زده شد به بازی و رسما سقوط کرد وگرنه سیستم مبارزات و اپگرید یونیتی واقعا خدا بود.

تریلر که نکته ای نداشت، امیدوارم یه گیم پلی حسابی نشون بدن و بازی فروش خوبی کنه و بکشه از این سبک مزخرف RPG و تخیلی بیرون!

اینم یادم رفت بگم، یک سری حرکت هایی مبارزه ایش از الطیر و اتزیو دوباره برگشتن و همون انیمیشن رو دارن، حتی یک انیمیشن مبارزه ای عینا از تریلر معروف ac revelations قرض گرفتن که بسیم دشمن میزنه پشتش غلت میزنه من واقعا امیدوام سیستم مبارزه ای نسخه های قبلی برگرده و این سیستم مبارزه مزخرف این دو سه نسخه آخر که همینطور دور شخصیت ها بگردی و شمشمیر بزنی ول کنن

متاسفانه یوبی سافت حتی دیگه مثل گذشته تریلر بساز خوبی هم نیست!

آخرین ویرایش:

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
از نظر گیم پلی بازی بیشتر به Origins نزدیک هست. از ایتم ها و گجت های زیادی در طول ماموریت ها میشه استفاده کرد. درخت مهارت های بازی با حدود 15 مهارت کوچکتر از بازی های قبلی هست و چندین اسلحه هم میشه در طول ماموریت های بزرگ بدست اورد.

اگرچه نقشه بازی فقط شهر بغداد هست اما این شهر بسیار بزرگتر از پاریس در Unity هست و شامل روستا ها و نواحی بیابانی اطراف شهر هم میشه.

تقریبا هیچ‌ خبری از المان های افسانه ای و قدرت های ماورایی برای کارکتر توی بازی نیست.

بر خلاف گفته های قبلی توقع نداشته باشید پارکور بازی به خوبی و نرمی Unity باشه.

French AC Youtuber gives a ton of leak on AC Mirage (map, combat, assassination, progression) and says it releases OCT 12 (maximum pushed to November) Rumor

به عبارت ساده‌تر قراره اوریجینز و گیم پلی اوریجینز در مقیاس کوچک‌تر رو در مپی تقریبن به اندازه‌ی یونیتی تجربه کنیم {با تم حال و هوای نسخه‌ی اول}
گویا فرمول گیم‌پلی و پارکور یونیتی دیگه قرار نیست تکرار بشه و مختص به همون یک نسخه باقی خواهد ماند.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

• Like
Reactions: Imaginative

mjmk

کاربر سایت
Aug 19, 2018
282
این بازی اصلا در حد نسخه های قدیمی (نسخه یک و سه‌گانه اتزیو) نیست.
شخصیت اصلی به هیچ وجه کاریزما نداره انگشت کوچیکه‌ی اتزیو و التایر هم نیست. بازی به شدت فانتزی شده و رنگ ها روشن و آبرنگی اصلا فضای خشونت باری نداره در حالی که می‌گن داستان بازی مربوط به دوره "هرج‌ومرج در سامرا"ست.
گرافیک بازی جالب نیست. انیمیشن های پارکور و دشمن ها پایین‌تر از استاندارد های نسل 9 هستند.
خلاصه شبیه یه نسخه اصلی از اساسینزکرید نیست. در بهترین حالت یه چیزی در حد نسخه فرعی liberiton می‌شه.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
View attachment 293739
دو ثانیه از گیم پلی بازی لیک شده :D

لذتی که این 2 ثانیه با همین کیفیت خاکشیرش به من داد از کل تریلر دیشب بیشتر بود! :D
چرا این کلا یه چیز دیگست؟
امیدوارم همین 2 ثانیه رو Expand کنن به کل بازی، من یکی که راضی میشم :-"

• Smile
Reactions: Soul Of Cinder

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,882
نام
نریمان
تریلر بازی خیلی خوب بود و منو برد ۲۰۱۲ که اولین تریلر های AC رو تو کنفرانس ها می‌دیدم.

امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاد و فروشش هم خوب باشه که لااقل یوبیسافت در کنار نسخه‌های اصلی، ساخت AC کلاسیک رو هم ادامه بده.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
فروشش که مطمئنا بالای ۱۰ میلیون میشه بازم :D
همین ستینگ بازی و شاید داستانش که هنوز چیزی ازش درنیومده خودش داره به تنهایی بقیه چیزا رو هل میده جلو .
من چندباری تریلر رو دیدم . متاسفانه چون انجین همونه انتظار تجربه جدیدی نباید داشت از بازی. این نوع هوش مصنوعی و انیمیشن و فیزیکو از سال 2015 داریم میبینم .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,653
از تریلرش خوشم اومد همون که حال و‌ هوای اسسین های کلاسیک رو میده از بازی های قبلی کوچیکتره خیلی خوبه من دو تا نسخه قبلی رو بخاطر بزرگی زیاد از حدشون اصلا اسسین نمیدونستم و خیلی هم خسته کننده میشد امیدوارم این حس بهتری داشته باشه بازی انگار ریمیکه نسخه یکه جالبه.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
639
نام
فرشاد
بالاخره میشه گفت بعد چندین سال یه ac داره میاد
حالا اینکه یه ac خوب باشه یا نه رو زمان مشخص میکنه :D
من که واقعا هایپ هستم براش

• Like
Reactions: Akiba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند