Multi Platform Assassin's Creed Mirage

سازنده
Ubisoft Bordeaux
تاریخ انتشار
5 October
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

a3fep-tl283.jpg

Developer: Ubisoft Bordeaux
Publisher: Ubisoft
Genre: Action Adventure
Release Date: October 12, 2023
Platforms: Xbox Series X/S, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4, Microsoft Windows

- بازی شما را در نقش بسیم بن اسحاق جوان، 20 سال پیش از وقایع نسخه Valhalla قرار می‌دهد.
- طبق گفته سازندگان، این بازی بسیار داستان محور است.
- خانم شهره آغداشلو بازیگر و صداپیشه، کار صداگذاری راهنما و استاد ایرانی بسیم، یعنی روشن را انجام خواهد داد.
- این نسخه به نوعی بازگشت به ریشه‌های سری می‌باشد.
- مخفی کاری، پارکور و ترور بخش‌هایی کلیدی از گیمپلی را تشکیل می‌دهند.
- محل وقوع داستان، بغداد قرن نهم می‌باشد.
- شخصیت‌های تاریخی واقعی نقش مهمی در پیش‌برد داستان ایفا می‌کنند.
- قیمت نسخه پایه این بازی 50 دلار می‌باشد.
- برای اولین بار در تاریخ این سری، قلعه الموت به تصویر کشیده خواهد شد.

ACMirage_Basim_Promotional_Image_1.jpg ACMirage_Roshan_Promotional_Image_1.jpg

Screenshots

IMG_20220910_223547_441 (1).jpg IMG_20220910_223548_730.jpg
IMG_20220910_223551_602.jpg IMG_20220910_223552_635.jpg

Box Art

AC_Mirage_cover.jpg AC_Mirage_Deluxe_cover.jpg

Trailers

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
21.jpg
قسمت جدیدی از بازی آساسینز کرید تحت عنوان میراژ معرفی شد. تاریخ عرضه 2023.
--------------------------------------------
سازنده: Ubisoft Bordeaux
ناشر: Ubisoft
تاریخ عرضه: 2023
پلتفرم: PC, PS4, PS5, X1, XSX|S
--------------------​
اطلاعات
  • داستان بازی در بغداد پایتخت خلافت عباسی اتفاق میافتد.​
  • وقایع بازی 20 سال قبل از والهالا اتفاق میافتد.​
  • شخصیت اصلی بازی بسیم ابن اسحاق نام دارد که ابتدا دزدی خرده پاست اما به یک آساسین تبدیل میشود.​
  • شهره آغداشلو در نقش روشن یک مستر آساسین ایرانی است که استاد بسیم میباشد.​
  • بر خلاف 3 نسخه آخر سبک بازی اکشن ادونچر با تمرکز بر روایت داستانی عنوان شده.​
  • برای اولین بار در سری، به قلعه الموت نیز خواهیم رفت.​
  • قیمت بازی 50 دلار بوده و پیش خرید بازی شروع شده است.​
تریلرها
-------------

تصاویر
-------------
20220901_205257.jpg assassins-creed-mirage-new-artwork-1_hd29.jpg IMG_20220910_223547_441.jpg IMG_20220910_223548_730.jpg

IMG_20220910_223550_537.jpg IMG_20220910_223551_602.jpg IMG_20220910_223552_635.jpg

آخرین ویرایش:

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
توی عصر طلایی اسلام و خلافت عباسی میشه فک کنم
چه شود >:D<

دیگه کل تاریخ همینه،هر زمان یه امپراتوری ،حکومتی ، چیزی بوده که ابرقدرت بوده در زمان طلایی خودش،هر کدوم هم یه دین و باوری داشتن بالأخره،این چیزها مهم نیست ،مهم لذتی هست که اساسین برای ما ایجاد می‌کنه،یه روز با اتزیو،یه روز تو دریاها…مهم اینه که من همیشه در مجموع از اساسین راضی بودم
حالا هم این دوره رو انتخاب کردن و در هر صورت خوبه،فقط از همین حالا در مورد گرافیک بازی به شدت هایپ هستم،اول اینکه قراره نقش‌آفرینی بازی رو کمتر کنن و این یعنی احتمالن شاهد مپ هایی به بزرگی سه نسخه‌ی اخیر نباشیم،و مپ کوچیک‌تر جا رو برای بیشتر کردن گرافیک باز می‌کنه
و اینکه این اساسین کاملن نسل جدیدی خواهد بود (پیش‌فرض من اینه) و این یعنی استفاده‌ی کامل از پتانسیل نسل جدید
در حقیقت این بازی از نظر گرافیکی می‌تونه معادل یونیتی در زمان خودش باشه.یعنی یه شاهکار گرافیکی ، واز اونجایی که مثل زمان یونیتی (بخاطر عرضه‌ی سالانه)،محدودیت زمانی نداشتن،اون مشکلات و باگ ها هم تکرار نمیشه
قشنگ می‌تونه بترکونه

فکر می‌کنم برای اولین باره که کاراکتر اصلی شال کمر قرمز نداره و این بار رنگش آبی شده :))
البته لباس دیفالت آرنو هم شال کمر قرمز نداشت ولی در عوض دستمال گردنش قرمز بود که جبران می‌کرد.

این عکس رو احساس می‌کنم بخاطر هماهنگی با نقش اطراف آبی طراحی کردن
لباس پیش فرض کانر هم نوارهای آبی داشت اگه یادت باشه

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

آخرین ویرایش:

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
فکر می‌کنم برای اولین باره که کاراکتر اصلی شال کمر قرمز نداره و این بار رنگش آبی شده :))
البته لباس دیفالت آرنو هم شال کمر قرمز نداشت ولی در عوض دستمال گردنش قرمز بود که جبران می‌کرد.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
یه بوهایی از این میاد که المان های rpg رو میخوان کم کنن. امیدوارم این کارو نکنن و شبیه قبل والهالا دروغ بگن. فروش بالای نسخه های اخیر یکی از دلایلش بنظرم همین المان ها بوده و الان عملا اساسین رو به عنوان یه فرنچایز rpg میشناسن. جذابیت چند برابری سری در مقابل نسخه های اولش برای منم یکی از دلایلش همین بود.

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
یه بوهایی از این میاد که المان های rpg رو میخوان کم کنن. امیدوارم این کارو نکنن و شبیه قبل والهالا دروغ بگن. فروش بالای نسخه های اخیر یکی از دلایلش بنظرم همین المان ها بوده و الان عملا اساسین رو به عنوان یه فرنچایز rpg میشناسن. جذابیت چند برابری سری در مقابل نسخه های اولش برای منم یکی از دلایلش همین بود.

هر کاری کنن باز یکسری استقبال نمی‌کنن و می‌گن اساسین نیست و فقط اسم اساسین رو داره،مثل 3 و بلک فلگ
مهم کیفیت هست قرار هم نیست همیشه تم بازی رو یک مدل نگه‌دارن
اگر هم دقت کنی یوبی بعد از نسخه‌ی اول تقریبن سر هر سه نسخه،اساسین رو تغییرات جدی و بنیادی داده: 1-سه‌گانه‌ی اتزیو، 2- سه (لیبریشن) و بلک‌فلگ و روگ، 3-یونیتی و سیندیکیت (استثنائن دوبار این دفعه) و سه نسخه‌ی اخیر، تغییرات بنیادی و کلی نه تنها ایرادی نداره بلکه می‌تونه لازم هم باشه و وقتش رسیده

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
اولا که شاید المان های rpg رو کم کنند که این میتونه به معنی پالیش بیشتر و انیمیشن های بهتر باشه اما خب، Ubisoft...
و اینکه

هنوز نیمده به عرب ها غبطه میخورم
اگه اینطور به خاک مالیده نشده بودیم توسط راحل الان بازی با ستینگ ایران هم وجود داشت
انیمیشن و گیم با کیفیت از رو شاهنامه و کلی چیزهای دیگه
یعنی ایران هم یه وجودی داشت تو مدیا های جهانی...

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
کلا تاریخی که توی AC روایت میشه رو با شل کردن و ندید گرفتن کنار بیاین باهاش. زیاد به سند و روایت نیاز نیس فلان سال چی رخ داد. شبیه ساز نیس که. مشکل سری از جایی شروع شد که تیر کمون رو روی هوا میتونی کنترل کنی :)) فاجعه ی سال های اخیر این سری رو فقط یه بازی شبه یونیتی میتونه بشوره ببره

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
تو دنیایی که Assassin's Creed یه بازی یونیک و خاص بوده چرا باید بازم یه کلون دیگه از Witcher بخوایم؟
به نظرم به همون دلیلی که نسخه های آخر Battlefield و Metal Gear Solid نباید جهان باز میبودن، Assassin's Creed هم نباید تا این حد RPG میشد.
اخه اساسین بعد شیش هفتا نسخه اول دیگه یونیک نبودش و افتاده بود به ورطه تکرار و همین نقش افرینی شدن به گیم پلی یه تنوع عالی داد تو اوریجین. اودیسی و والهالا هم تو زمینه داستان گویی یه المان های نقش افرینی اوردن که بنظر من حتی جذاب تر کرد بازی رو. این سبک rpg اساسین هم هنوز پتانسیل داره که در حد ویچر جذاب بشه. کمی از وسعت نقشه بزنن و باکیفیت تر کنن المان های نقش افرینی رو چیز خوبی بنظرم در بیاد‌‌.

• Like
Reactions: paradaimix

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
خب اینجوری که از عکس معلومه اون کاشی کاری نما کاری متاسفانه داخل ایرانه حالا چرا متاسفانه چون کلا ایرانی هارو عرب نشون میدن و کل تمدن میبرن زیر رادیکال
من نمیدونم تکلیف پرنس چی شد اونم داشتن میکردن هندی عربی 😂

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
دیگه کل تاریخ همینه،هر زمان یه امپراتوری ،حکومتی ، چیزی بوده که ابرقدرت بوده در زمان طلایی خودش،هر کدوم هم یه دین و باوری داشتن بالأخره،این چیزها مهم نیست ،مهم لذتی هست که اساسین برای ما ایجاد می‌کنه،یه روز با اتزیو،یه روز تو دریاها…مهم اینه که من همیشه در مجموع از اساسین راضی بودم
حالا هم این دوره رو انتخاب کردن و در هر صورت خوبه،فقط از همین حالا در مورد گرافیک بازی به شدت هایپ هستم،اول اینکه قراره نقش‌آفرینی بازی رو کمتر کنن و این یعنی احتمالن شاهد مپ هایی به بزرگی سه نسخه‌ی اخیر نباشیم،و مپ کوچیک‌تر جا رو برای بیشتر کردن گرافیک باز می‌کنه
و اینکه این اساسین کاملن نسل جدیدی خواهد بود (پیش‌فرض من اینه) و این یعنی استفاده‌ی کامل از پتانسیل نسل جدید
در حقیقت این بازی از نظر گرافیکی می‌تونه معادل یونیتی در زمان خودش باشه.یعنی یه شاهکار گرافیکی ، واز اونجایی که مثل زمان یونیتی (بخاطر عرضه‌ی سالانه)،محدودیت زمانی نداشتن،اون مشکلات و باگ ها هم تکرار نمیشه
قشنگ می‌تونه بترکونه

این عکس رو احساس می‌کنم بخاطر هماهنگی با نقش اطراف آبی طراحی کردن
لباس پیش فرض کانر هم نوارهای آبی داشت اگه یادت باشه

فک کنم اشتباه توضیح دادم
اسم دوره اینه تاریخی و حکومت رو من گفتم فقط .
چیزی منظور نداشتم .
مثل دوران فئودال ژاپن یا هر چیز دیگه ای

وگرنه من خودم بیشتر اساسین ها رو برای همین دوره های ناب تاریخی و حال و هواش بازی میکنم

شما
age of empires 4 یه تمدن داره به همین اسم عباسی. :D برای همون دورانه

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
شما رو نمیدونم ولی به نظر منم حکومت عباسی دوره طلایی حکومت عربستانه؟
منبع ام؟
Civilization :D
توی ایج اف امپایرز 4 هم اسم یهکی از تمدن ها همینه :D:D

فقط امیداوام بزرگ باشه نقسه اش جای گشتن زیاد داشته باشه

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر