Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

شما تريلر AC II رو ديدي چه فرقي داشت با خوده بازي

لصفا تا چيزي رو نديديد چرتو پرت در مورده بازي نگيد ;)
نمی تونی مثل آدم حرف بزنی نزن کسی اجبار نکرده که حرفی بزنی !

دوستان من خودم خیلی از این بازی خوشم می یاد و هر کدام از 2 شماره رو 2 یا 3 بار تموم کردم ولی بازم می گم اون شاهکاری که تو تریلر های بازی می بینیم تو خود بازی زیاد دیده نمی شه معمولا .

من که کلا نفهمیدم ایشون چی گفتن!خوب وقتی یه تریلر از گیم پلی بازی نشون می دن,و میان تو E3 جلوی همه بازی را انجام می دن,خوب همونو می بینیم دیگه!چه فرقی باید بکنه؟ولی اگر منظورت CG هاشه که نکنه می خواستی گرافیک CG را تو بازی ببینی؟
به نظرم یکی از بهترین ایده های یوبی سافت این بود که فضای open world را به گذشته ببره!شاید اگر یوبی همچین کاری را نکرده بود<راک استار نمی رفت سراغ یه زمان دیگه!شاید تا الان همچنان بازی های open world را تو شهر نیویورک و در حال مبارزه با خلافکار ها می دیدیم!
اما مهمترین نکته ای که تو تریلر ها دیدم,پیشرفت در طراحی چهره بود!فوق العاده خوب شده این موتور anvil!تو pop:TFS هم که خیلی کمتر از AC2 روش کار شده بود می شد این پیشرفت را دید.اونجا هم محیط خیلی عالی بود(که دیگه طراحی محیط عالی کار همیشگی Anivl هست)و همچنین طراحی چهره خیلی بهتر از AC2 بود.الان هم می تونید تو تریلر های AC:BH ببینید این پیشرفت در چهره پردازی را!
و دیگری مود موتی پلیر بازی.خیلی ها از این که مولتی پلیر وارد این بازی شده و وارد این سبک از بازی شده نا مطمئن بودند.ولی من مطمئن بودم خوب از آب در می آد!ظاهرا یوبی همه ی کارهای جدید را سر AC انجام می ده.آوردن سبک open world و حالا هم مولتی پلیر.مولتی پلیر بازی خیلی جالب بود.مد موست وانتد بود.خیلی جالبه وقتی از بالای یه ساختمون هدف را می بینی و منتظری برسه زیر ساختمون تا بپری رو سرش,همین موقع کسی دیگر تو را بکشه.به خصوص این که مردم هم در مپ ها بودند و موجب سخت تر شدن کار شده بودند.کلا مود هیجان انگیزی بود!

بله منظورم CGهای بازی هست نه تریلر Gameplay بازی
من که کلا نفهمیدم ایشون چی گفتن!خوب وقتی یه تریلر از گیم پلی بازی نشون می دن,و میان تو E3 جلوی همه بازی را انجام می دن,خوب همونو می بینیم دیگه!چه فرقی باید بکنه؟ولی اگر منظورت CG هاشه که نکنه می خواستی گرافیک CG را تو بازی ببینی؟
نه منظورم جزییات بازی هست

آخرین ویرایش:
من اولین بار رو موبایل بازیش کردم :d از همون موقع عاشقش شدم، سابقه نداشته یه بازیو مث سری AC و COD چندین بار تموم کنم، کاش قابلیت فرار کردن موقع مبارزه رو حذف می کردن، زشته واسه Altaier و Ezio که فرار کنن :d

نمی تونی مثل آدم حرف بزنی نزن کسی اجبار نکرده که حرفی بزنی !

دوستان من خودم خیلی از این بازی خوشم می یاد و هر کدام از 2 شماره رو 2 یا 3 بار تموم کردم ولی بازم می گم اون شاهکاری که تو تریلر های بازی می بینیم تو خود بازی زیاد دیده نمی شه معمولا .

شرمنده من يه كم حساسم رو Assassin :)

من اولین بار رو موبایل بازیش کردم :d از همون موقع عاشقش شدم، سابقه نداشته یه بازیو مث سری AC و COD چندین بار تموم کنم، کاش قابلیت فرار کردن موقع مبارزه رو حذف می کردن، زشته واسه Altaier و Ezio که فرار کنن :d

اتفاقا Assassinate کردن یعنی همین دیگه. یک نفر رو که مورد هدفت هست بکشی در بری. لازم نیست مثل H&A همه صفحه رو نابود کنی که!!

شما فکر کن یه اسنایپر وقتی هدف رو میکشه فرار می کنه یا میمونه بقیه رو هم میکشه!؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or