Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

نکات:

گفته شده در این نسخه بازیکن قادر خواهد بود تا در طی نبردهای خیلی سخت کمک بخواد از دوستان خودش (همون BrotherHood) و این خاصیت برای سینگل پلیر هم هست. مثلا شما می تونید درخواست پشتیبانی با بارش تیر بکنید (یه چیزی تو مایه های شورش در شهر سگا که کمک پلیس می زدی) با اینکه حتی دوستانت می تونن بیان و دوشا دوش شما بجنگن.

- شما باید Token هایی که بدست میارید رو صرف قدرمتند کردن و ارتقا بخشیدن توانایی های مختلف دوستان و گروهتون بکنید تا در شرایط مناسب و در هر زمینه ای به مهارتی خاص نیاز داشتید بتونید از اون ها استفاده کنید. همچنین ذکر شده که باید حواستون شدیدا به تعادل در ارتقا این توانایی ها باشه .

- حرکت های آکروباتیک و ویژه ای برای این نسخه در نظر گرفته شده که به گفته منبع خبری ، با نسخه های قبلی فرق خواهد داشت.

- از همه مهم تر اضافه شدن خاصیت کمبو به سیستم مبارزاتی بازی هستش که شاید بسیاری از طرفداران سبک H&S رو مجذوب این نسخه کنه. گفته شده زدن ضربه اول در نبرد برای شما امتیاز مثبتی به شمار میاد و در ادامه روند مبارزه تاثیر اون رو خواهید دید. (مشت اول 1000 :biggrin1: )

- نکته جالب دیگه اینجاست که کمان دارهای روی پشت بام ها به تفنگ دار ها نبدیل شدن و شما در عصر تولید باروت به سر می برید.

- Ezio ویلای مخصوص به خودش رو داره و این بار شما تحولات شهری رو روی ویلای خودتون انجام می دید نه عموتون.

- Ezio قادر خواهد بود در راستای دفاع از شهر و ویلای خودش از توپ هایی که روی دیوارهای قلعه یا جاهای دیگه قرار داره استفاده کنه! در واقع شلیک کنه.

- وسعت شهر روم چیزی چندین برابر شهرهای نسخه 2 مطرح شده !!!

داستان:

به گفته ی شرکت سازنده قرار هست چیزهای بسیار زیادی در داستان دزموند (شخصیت عصر جدید) به سرانجام برسه و در مورد او و اتفاقات اطرافش خیلی چیزها روشن میشه و یجورایی وعده داده شده که گیمر های گرامی بالاخره از تو کف داستان در خواهند اومد!:biggrin1:

خيلي ممنون عالي بود . . .

كسي داستان درست حسابي Assassins Creed 2 رو داره ؟‌

اگه لينكي چيزي بديد ممنون ميشم . . . . .
داستان بازی تقریبا ادامه ی شماره یکه. ولی اینبار به جای الطحیر داریم اتزیو و به جای مکان شماره یکش ( که آرش نفهمیدم کجا بازی اتفاق میافتاد) داستان بازی تو ایتالیا رخ میده.
این بنده خدا که میشینه تو دستگاه هم فکر کنم از نوادگان الطحیر و اتزیو باشه که dna یش به اونا میخوره و احتمالا اتزیو هم از نوادگان الطحیر باشه.(اینجور که من فهمیدم اساسین بودن تو این خونواده ارثیه!)
ولی تفاوت این شماره با شماره دیگه از نظر من داستان بسسسسسسیییییاااارررر غنی تر گرافیک یکم بهتر و چیزی که خیلی تفاوت میندازه بین این دو نسخه گیم پلی روون تره این بازیه.
داستان از این قراره که این بنده خدا اتزیو یه پسر به قول خودمون اهل عشق و حاله که بعد از یه اتفاق که کلا داستان زندگیشو عوض کرد اساسین میشه و اون اتفاق این بود که پدرش تو یه توطئه توسط دوست بسیار نزدیکش به همراه تو تا از پسراش ( که برادرای اتزیو میشن) اعدام میشه و اتزیو باید راه پردشو ادامه بده (فکر کنم). و بیشتر انگیزش برای انتقامه نه رهایی مردم از زیر سلطه ی کشیش ها!
بالا خره همه رو میکشه و توی این راه با افراد زیادی اشنا میشه که در نهایت میفهمه که همه ی اونا اساسین بودن و آشنا شدن با اونا اتفاقی نبوده!
فقط من قسمت آخر بازی رو نفهمیدم که وقتی اتزیو اون سیب رو روی اون عصا هه میزاره و اون در به زیر زمین باز میشه و اون زنه میاد جریان چی میشه؟ ولی فقط اینو فهمیدم که زنه گفت راز من پیش یکی از نوادگانت فاش میشه که کر کنم همون بنده خدای تو انیموس منظورش باشه. که اونم دوباره تو یه درد سر افتاده از طرف همون دکتره ی تو نسخه یک که بالاخره از دستش فرار میکنه و من اینو هم نفهمیدم که چرا از دست این دکتره همش فرار میکنن؟؟؟!!!
راستی این رو هم بگم که 20 سال از زندگی اتزیو تو dna مجهول موند که فکر کنم تو نسخه ی brotherhood میاد.

داستان بازی تقریبا ادامه ی شماره یکه. ولی اینبار به جای الطحیر داریم اتزیو و به جای مکان شماره یکش ( که آرش نفهمیدم کجا بازی اتفاق میافتاد) داستان بازی تو ایتالیا رخ میده.
این بنده خدا که میشینه تو دستگاه هم فکر کنم از نوادگان الطحیر و اتزیو باشه که dna یش به اونا میخوره و احتمالا اتزیو هم از نوادگان الطحیر باشه.(اینجور که من فهمیدم اساسین بودن تو این خونواده ارثیه!)
ولی تفاوت این شماره با شماره دیگه از نظر من داستان بسسسسسسیییییاااارررر غنی تر گرافیک یکم بهتر و چیزی که خیلی تفاوت میندازه بین این دو نسخه گیم پلی روون تره این بازیه.
داستان از این قراره که این بنده خدا اتزیو یه پسر به قول خودمون اهل عشق و حاله که بعد از یه اتفاق که کلا داستان زندگیشو عوض کرد اساسین میشه و اون اتفاق این بود که پدرش تو یه توطئه توسط دوست بسیار نزدیکش به همراه تو تا از پسراش ( که برادرای اتزیو میشن) اعدام میشه و اتزیو باید راه پردشو ادامه بده (فکر کنم). و بیشتر انگیزش برای انتقامه نه رهایی مردم از زیر سلطه ی کشیش ها!
بالا خره همه رو میکشه و توی این راه با افراد زیادی اشنا میشه که در نهایت میفهمه که همه ی اونا اساسین بودن و آشنا شدن با اونا اتفاقی نبوده!
فقط من قسمت آخر بازی رو نفهمیدم که وقتی اتزیو اون سیب رو روی اون عصا هه میزاره و اون در به زیر زمین باز میشه و اون زنه میاد جریان چی میشه؟ ولی فقط اینو فهمیدم که زنه گفت راز من پیش یکی از نوادگانت فاش میشه که کر کنم همون بنده خدای تو انیموس منظورش باشه. که اونم دوباره تو یه درد سر افتاده از طرف همون دکتره ی تو نسخه یک که بالاخره از دستش فرار میکنه و من اینو هم نفهمیدم که چرا از دست این دکتره همش فرار میکنن؟؟؟!!!
راستی این رو هم بگم که 20 سال از زندگی اتزیو تو dna مجهول موند که فکر کنم تو نسخه ی brotherhood میاد.

چیزی که شما گفتی چند تا مشکل داره .

1- محل اتفاقات شماره اول کاملا معلوم بود و تو خود بازی نوشته شده بود .
2- اون زنه گفت که ما قبل از شما رو زمین بودیم و وقتی شما اومدید دیگه ما نتونستیم رو زمین زندگی کنیم و به یکی از سیارات دیگه رفتیم .
3-اون دکتره از نوادگان Templar ها هستن ، همون دشمنان سری .
4- اون چند سال طی دو تا DLC برای دانلود اومدن .
5-Brotherhood اتفاقات بعد از AC II هستش .

اینم اولین کاور بازی!!!!
sm7vg6xjczsz21c0qjj8.jpg

RAPIDSHARE

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or