Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

معرفی میکنم، DLC جدید AC II، یعنی Brotherhood؛ این DLC بر روی دیسک منتشر شده و مراحل جانبی و چند اسلحه و قابلیت جدید + قابلیت آنلاین بازی کردن را به بازی اضافه میکند، تنها مشکلش این است که قیمت یک بازی کامل را دارد...

خداییش هـــــیچ تغییری نکرده، حالم ازش بهم خورد، تکراری، خسته کننده، بدون هیچ پیشرفتی. از همون اول هم حدس میزدم بازی که به این سرعت ساخته بشه هیچ چیزی نداره...

زورشون اومده یکم روند بازی رو تغییر بدن، با چارتا اسلحه جدید و داستان جدید که نمیشه گفت بازی جدید، از RockStar یاد بگیرن، اگر اونجوری بود اونا هم Episodes from Liberty City رو بعنوان یک بازی جدید منتشر میکردن، یا Undead Nightmare رو...

یوبیسافت چی بود چی شد... =((

نظر شخصی هست باز نیاین زیر فحشم کنین! :|

معرفی میکنم، DLC جدید AC II، یعنی Brotherhood؛ این DLC بر روی دیسک منتشر شده و مراحل جانبی و چند اسلحه و قابلیت جدید + قابلیت آنلاین بازی کردن را به بازی اضافه میکند، تنها مشکلش این است که قیمت یک بازی کامل را دارد...

خداییش هـــــیچ تغییری نکرده، حالم ازش بهم خورد، تکراری، خسته کننده، بدون هیچ پیشرفتی. از همون اول هم حدس میزدم بازی که به این سرعت ساخته بشه هیچ چیزی نداره...

زورشون اومده یکم روند بازی رو تغییر بدن، با چارتا اسلحه جدید و داستان جدید که نمیشه گفت بازی جدید، از RockStar یاد بگیرن، اگر اونجوری بود اونا هم Episodes from Liberty City رو بعنوان یک بازی جدید منتشر میکردن، یا Undead Nightmare رو...

من همینو همان روز اولی که بازی کردم گفتم
---------------
دوستان این shrunken head چیه ؟

یخ نزنی خوشمزه
هرچی فحش بلد بودی تو تاپیکش بهش دادی اونبخت میگی نظر شخصی
نظر شخصیتو لطف کن قاب کن بزن تو امضات
مُد شده هر چی دلشون میخواد میگن بعد میگن نظر شخصی
بنده از Little Big Planet حالم به هم میخوره میام تو تاپیکش جار میزنم؟
اين جا رو گذاشتن هر كي نظرشو بگه و روش بحث بشه

هيچ قانوني هم ننوشته كه اين كار خلافه:>

شما مگه تو يوبي سافت كار ميكنيد؟;)
اینجا رو گذاشتن که راجع به بازی بحث کنیم نه فحشش بدیم
هرکی بازی رو دوست نداره و ازشش خوشش نمیاد میتونه پاشو اینجا نذاره ما هم خوشحال تریم

آخرین ویرایش:

!@_@!
ولی به نظرم بهترین کامل ترین اساسین بود که امده فقط داستانش به سری های قبل نمیرسید که اونم به خاطر اسپین اف بودنش می بخشم:d
ولی فک کنم چند صفحه قبل نظر شخصیتونو گفتین دیگه نمیدونم این مال چی بود :)
دوستان این shrunken head چیه ؟
یکی از ایتم های مورد نیاز برا شاپ کوئست

شوخی میکنی دیگه نه؟؟:| بازی هیچ پیشرفتی نداشت؟؟؟
این همه پیشرفت رو واقعا چجوری ندیدی؟ درسته بازی از نظر باگ و هوش مصنوعی مشکل داره ولی بحث عدم پیشرفت 100% غیر قابل قبوله!!

یکی از ایتم های مورد نیاز برا شاپ کوئست
اینو خودمم می دونم :d
چطوری پیداش کنم ؟

بابا چی میگید.

من که بهترین اساسینی که دیدم همین بود.. داستانشم خیلی خدا بود
آهان یعنی اون AC و AC II با چندتا شهر و ... هیچی نبودن بعد این شد بهترین بازی سری AC ؟!

آخرین ویرایش:
بحث تموم شد :دی بنده هم با مَراد آشتی کردم. :دی

در ضمن، نمونه ی یک بحث منطقی و مودبانه، که نشان دهنده تربیت خانوادگی هست که ArianUndead جان نوشتن:
شوخی میکنی دیگه نه؟؟:| بازی هیچ پیشرفتی نداشت؟؟؟
این همه پیشرفت رو واقعا چجوری ندیدی؟ درسته بازی از نظر باگ و هوش مصنوعی مشکل داره ولی بحث عدم پیشرفت 100% غیر قابل قبوله!!

آخرین ویرایش:
Aʍir Rәzʌ
واقعا چه انتظاری داشتید؟انتظار داشتید تفاوت AC1 با AC2 را بین این دو تا ببینید؟خوب بازی داره به یه تکامل می رسه دیگه,نمی شه همش عوض بشه دیگه!
الان شما ببین,کی تو AC2 می افتاد دنبال ماموریت های فرعی(بجز کسانی که دنبال اچیو بودن)الان به طور معمول 80 درصد گیمر ها می رن دنبالشون!داستان بازی به نظر من خوب نبودش باعث نمی شد چیزی از سری کم بشه ولی ایراد انچنانی نداره!افزایش باگ و به خصوص چیزی که هیچ جا بهش اشاره نشده لودینگ هم کاملا معلومه برای چیه,باری اینکه تو AC2 هر شهر مثل فلورانس را جدا جدا لود می کرد,لودینگ ها کمتر می شد,هر بار تعداد کمتری خیابون و برج و مردم و....لود می شدن.ولی الان کل روم با هم داره لود می شه,که باز هم با همه ی این اوصاف باگ هاش خیلی کمتر از RDR هست که شما مثال زدید.

واقعا چه انتظاری داشتید؟انتظار داشتید تفاوت AC1 با AC2 را بین این دو تا ببینید؟خوب بازی داره به یه تکامل می رسه دیگه,نمی شه همش عوض بشه دیگه!
الان شما ببین,کی تو AC2 می افتاد دنبال ماموریت های فرعی(بجز کسانی که دنبال اچیو بودن)الان به طور معمول 80 درصد گیمر ها می رن دنبالشون!داستان بازی به نظر من خوب نبودش باعث نمی شد چیزی از سری کم بشه ولی ایراد انچنانی نداره!افزایش باگ و به خصوص چیزی که هیچ جا بهش اشاره نشده لودینگ هم کاملا معلومه برای چیه,باری اینکه تو AC2 هر شهر مثل فلورانس را جدا جدا لود می کرد,لودینگ ها کمتر می شد,هر بار تعداد کمتری خیابون و برج و مردم و....لود می شدن.ولی الان کل روم با هم داره لود می شه,که باز هم با همه ی این اوصاف باگ هاش خیلی کمتر از RDR هست که شما مثال زدید.
دوست عزیز متقاعد شدم.
بنده هم هنوز زیاد AC: Brotherhood رو بازی نکردم، ولی تا اینجاش به من یکی نچسبیده، تا برم جلو تر ببینم چی میشه.

سلام دوستان
موقعی که دزمند از انیموس بلند میشه به غیر از گشتن تو ویلا کار دیگه ای نمی شه انجام داد؟
تا این جا که بازی کردم داستان بازی زیاد خوب و درگیرکننده نبوده و در بعضی جاها شتاب زده عمل می کنه.

سلام دوستان
موقعی که دزمند از انیموس بلند میشه به غیر از گشتن تو ویلا کار دیگه ای نمی شه انجام داد؟
تا این جا که بازی کردم داستان بازی زیاد خوب و درگیرکننده نبوده و در بعضی جاها شتاب زده عمل می کنه.
نی تونی با شخصیت ها حرف بزنی که خیلی حرف های جالبی می زنند یا اینکه بری ایمیل ها را چک کنی.خارج از ویلا و تو شهر هم می تونی بری ولی کاری نمی شه کرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or