Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

از کجا گیرش بیارم ؟
تو این بازی فقط یه بار دیدمش
تو نقشه یه دو نوع L هست یکی L مشکی با صفحه زیره سفید و اون یکی بر عکس L سفید سفحه زیره مشکی
اون L مشکیه یه نیمکت هایی هستش که که بری طرفش بشینی روش لئوناردو میاد
بدترین باگش اینه که به اسسین ها دستور دونفره میدی که بیان مثلا دو نفرو بکشن یهو میبینی یه نفر اومد!!!یکم دورو وَرو بگردی میبینی یکی پشت یه ستونی اسبی چیزی گیر کرده داره مناظر رو تماشا میکنه:d
آقا مهراد بیخیال، یه عده منتظر این حرفان تا سوء استفاده کنن!
حرف اسسین پسندانه ای بود:d
دیگه تکرار نمیشه
پ.ن کسی مخالفه که دیگه انتقاد نشه بیاد Street Fighter
بچه ها عمو ماریو رو...! :))
5344
چه شاعرانه:(
اسسین جماعت میمیره هیولا میاد میبردشون تحویل خدا میده؟

آخرین ویرایش:
تو نقشه یه دو نوع L هست یکی L مشکی با صفحه زیره سفید و اون یکی بر عکس L سفید سفحه زیره مشکی
اون L مشکیه یه نیمکت هایی هستش که که بری طرفش بشینی روش لئوناردو میاد
بدترین باگش اینه که به اسسین ها دستور دونفره میدی که بیان مثلا دو نفرو بکشن یهو میبینی یه نفر اومد!!!یکم دورو وَرو بگردی میبینی یکی پشت یه ستونی اسبی چیزی گیر کرده داره مناظر رو تماشا میکنه:d

هیچیش بدتر از هوش مصنوعیه اسبه نیست! گاو هم از این اسبا بیشتر می فهمه!
آقا مهراد بیخیال، یه عده منتظر این حرفان تا سوء استفاده کنن!

خدا کنه تو شماره های بعدی یه فکری به حال باگها و هوش مصنوعیها بکنن واقعا برای بازی به این عظمت افت داره.

متاسفانه علت اصلیش مولتی پلیر هست که باعث این مسائل میشه

سلام.
بچه ها تو یه صحنه دزموند (همون مرحله اول که با لوسی میرن بپر بپر بازی)اتزیو رو در حالت پیر میبینه....یکم بیشتر توضیح میدین که چی شد؟

سلام.
بچه ها تو یه صحنه دزموند (همون مرحله اول که با لوسی میرن بپر بپر بازی)اتزیو رو در حالت پیر میبینه....یکم بیشتر توضیح میدین که چی شد؟

خوب داره راهی که اتزیو تو گذشته طی کرده رو می بینه فکر کنم به خاطره bleeding effect باشه

من نمی دونم چرا 3 نسخه از این بازی اومده هنوز این باگ که وقتی می افتی رو زمین شمشیرت میره تو زمین رو درست نکردند

آخرین ویرایش:
از اساتید محترم درخاست کمک دارم!!! من گیر کردم تقریبا بعد از این که این لووناردو داوینچی میاد میخام برم ماموریت بگیرم ولی نمیشه اونجایی که روی نقشه ماموریت رو گذاشته بسته هست همه کار هم کردم ازاد نشد اون منطقه چه کار کنم؟

از اساتید محترم درخاست کمک دارم!!! من گیر کردم تقریبا بعد از این که این لووناردو داوینچی میاد میخام برم ماموریت بگیرم ولی نمیشه اونجایی که روی نقشه ماموریت رو گذاشته بسته هست همه کار هم کردم ازاد نشد اون منطقه چه کار کنم؟
وقتی یه جای نقشه یه ماموریت باز میشه معمولا دسترسی هم میشه داشت به اون منطقه، شما ببین از یه طرف دیگه میتونی وارد بشی یا نه! ممکنه هم مموریه قبل رو تموم نکرده باشی که دسترسی به این فعال بشه!

دوستان این انیمیشن که اومده,داستانش به بعد از BH مربوط می شه یا قبلش؟من الان زدم دانلود شه می ترسم برای اسپویل کنه بازیو!
اسمش چیه ؟ بگو ما هم دانلود کنیم!

خب لینک بده!

Assassins Creed Ascendance

لینک تورنت سایت demonoid منم گیر آوردم،ولی خوب این فیلم 14 دقیقه بیشتر نیست.1.5 گیگ هم حجمشه!

Update :تورنت با حجم کمتر

104.88 MB !!

اگه دانلود کردم و واقعی بود لینک تبدیل شده میزارم براتون.

دوستان این انیمیشن که اومده,داستانش به بعد از BH مربوط می شه یا قبلش؟من الان زدم دانلود شه می ترسم برای اسپویل کنه بازیو!

Assassin's Creed Ascendance is a short animated story developed by Ubisoft Montreal. It bridges the narrative gap between Assassin's Creed II and Assassin's Creed Brotherhood.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or