Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
Aʍir Rәz در مورد اینکه خیلی با AC2 فرق نکرده درست میگه ولی انتظار داشتید مثلا چه فرقی داشته باشه مگه GTA EFLC فرقی با GTA IV داشت؟
انتظار داشتید اتزیو مثله Alex Mercer با تمام قدرت از دیوار کلوسئوم بدوه بره بالا جوری که نصفه دیوار خورد بشه بریزه پایین؟
AC همیشه همین بوده از AC1 بگیر تا BH
ولی برای فن های AC فراتر از یه بازیه
شخصا تغریبا بازی رو کامل کردم ولی هر روز میرم تو رم قدم میزنم اسسین هام رو میفرستم ماموریت یا...
اتفاقا منم موافقم که بازی زیاد نسبت به AC2 پیش رفت نداشت. هر پیش رفتی هم که بود بیشتر نمایشی بود مثلا همین خبر کردن گروه Assassin ها من تا آخر بازی اصلا ازشون استفاده نکردم مگر اینکه جایی گفته باشه باید استفاده کنی یه چیز بدرد نخور که به هیچ کاری نمیاد.
این دیگه ایراد الکیه
واقعا از این قسمت عالی هیچ استفاده ای نکردی؟ GTA نیستا AC ـه
تو تاکتیک های مخفیکاری شدیدا احتیاج میشد و البته اون لذت اسسین های که خودت اموزششون دادی و حالا میان راهو برات باز میکنن وصف ناپذیره
پیشنهاد میکنم از اول بازی کنی و شروع کنی اسسین پرورش بدی تا لذتش رو درک کنی
فقط با یه چیز بازی خیلی حال کردم توی یک قسمت نزدیک 30 یا 40 تا گارد رو کشتم همه جسد ها رو زمین ریخته بودن خیلی حال داد!
از این قسمت پست شما میشه همه چیزو فهمید;)
اگه دیده باشین گیم اسپات یکی از ضعفهای بازی رو نوشته که این بخش تربیت اساسین بی مورد و بی معنیه!!! اتفاقا یه نظر من یکی از باحالترین و funترین قسمتهای بازی همین بخشه.
قبول دارم میتونست بیشتر روی قسمت برادریش خیز برداره ولی متاسفانه مولتی پلیر به سازنده ها امان تمرکز کامل روی کمپین رو نمیده نمونه بارزش COD
این که نشد حرف . . . Assassin'S Creed یه چیزهایی داره که خیلی کم یا اصلا استفاده نمی کنین ! اما کسی " مثل من " و چند تا از افرادی که همین جا پست میدن و کسان دیگه از این چیزها استفاده نکنن بازی براشون معنایی نداره . شما فقط می خواین بازی رو تموم کنین همین . اما هدف من و بعضی از افرادی که قبلا اشاره کردم دنبال چیزایی دیگن ! این رو می تونم شخصا ثابت کنم . دوستی که قبلا گفتن " همش ماموریت های تکراری رو برم و از این ساختمون بپرم رو اون ساختمون... " این حرف رو برای خیلی دیگه از طرفدارهای واقعی بگی مسخرت میکنن اولا من 3 بار AC I رو و 4 بار AC II رو تموم کردم " واقعا هنوز برام تکراری نشده" پس این نشد حرف ;) . و کسان دیگه ای هستن که مثل من این سری رو بار ها و بار ها تموم کردن و بازم این رو هم می تونم ثابت کنم ! هر چند که شما نظر شخصیتون رو گفتید اما واقعا برام قابل تحمل نبود .
قبول دارم
AC تغریبا شبیه FABLEـه ممکنه بی ربط باشه بیششتر از این نظر میگم که FABLE بازیه که همه کس نمیتونه باهاش رابطه برقرار کنه و خیلی ها دنباله تموم کردنش هستن یعنی فقط این نخ طلای:d جلوی کاراکترو میبینن و میرن دنبالش تا به حدف برسن و دوباره... و به هیچ چیزه دیگش نمیرسن
AC هم تغریبا همینطوره اگر بخوای فقط بری دنباله ماموریت اصلی باید بگم همون AC1 هم نباید بازی میکردین
قسمت اصلی AC داستانشه که اگر زبان قوی داشته باشین همون AC1 ام که خیلیا میگفتن مضحک و خسته کنندست حتی مقداری خسته کننده نمیشه
در کل یوبی نمیخواست برای BH نوع اوری هایی به عمل بیاره که دهن همه باز بمونه چون یه اسپین اف هست
به نظرم یوبی با bH میخواست 1-گیم پلی رو عامه پسند تر کنه (مثله سبک جدید جنگیدن) و یه سری وزنه ها که روی بازی بود و سنگینی میکرد رو از دوش بازی برداشت( یا وارد کردن اسب به شهر)2 باز کردن دره مولتی پلیر (متاسفانه)به بازی و نشان دادن قدرت اتزیو یی که روزی فقط بلد بود دختر بندازه تو قلاب b-)و البته داستان دزموند رو به یه جاهایی برسونه

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من کلا با این نسخه اش خیلی حال کردم عجب بازی بود فراتر از یک نسخه مکمل بود فقط ایکاش Co-Op هم داشت به نظرم جالب تر می شد کلا 2نفری قتل و کشتار حال بیشتری میده :d ولی این قضیه it+ چیه؟بعضی دوستام نمیتونند بازی کنند بخاطر این قضیه ولی من مشکلی نداشتم!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
ولی به عنوان یه فن دو اتیشه سری میگم که بزرگترین مشکل بازی که همیشه بوده و هست هوش مصنوعی فوق العاده ضعیف دشمناس.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
ولی به عنوان یه فن دو اتیشه سری میگم که بزرگترین مشکل بازی که همیشه بوده و هست هوش مصنوعی فوق العاده ضعیف دشمناس.
آره با این موافقم واقعا شاسگلوند به باگ هم همون اول بازی بود که مجبور شدم از اول برم هی ماریو از دیوار می رفت بالا دوباره می پرید پایین=))
اول که بازی رو شروع کردم تو ذوقم خورد چون انتظار داشتم منو انیموس و کلا شکل و شمایل بازی جدید باشه بعد از یه مدت حسابی باش حال کردم اصلا به مراحل اصلی توجه ندارم فقط دارم تو شهر می گردم ولی از شهر رم خیلی خوشم نیومد
راستی نوشته که برای shop quest ها یا باید پیام رسان های borga رو ازشون دزدی کنی یا گنج ها رو پیدا کنی یا افرادت رو به ماموریت بفرستی من همه این کارا رو کردم ولی آخرش اونی که می خوام رو پیدا نمی کنم چیکار کنم؟این پیام رسان های borga منظورش همونایی که مثل جیب بر ها تو شهر می دوند؟
شمشیرها واسلحه های سنگین رو هم باز کردم ولی با همون سبکا بیشتر حال می کنم چون تنوع کمبوهاش بیشتره

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
اقا من بازی رو تموم کردم اما چتر هنوز ندارم تو supplies میزنه قفله

توی trailor هم نبود

باید مراحل جانبی رو ادهمه بدی تا Leonardo بهت چتر بده! البته منظورم مراحلی هست که اختراعات Leonardo رو که دست دشمنات هست نابود کنی

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
_
بچه ها یکی جواب سوال منو بده :d

Scaffolds destroyed by thrown Guards
این سکوی اعدام که میگه منظورش چیه؟
Streaks of at least 5 kils
یعنی چی ؟ :d
Courtesan Groups کیا هستن ؟
Enemies evaded using the crowd and other hide spots
یعنی چیکار کنیم؟
و اینکه فرآیند Air Assassin چجوریه، یکی دو بار شانسی انجام دادم ولی نمیدونم چجوری باید توی موقعیتش قرار بگیرم!

ببین عزیزم اون داربستای چوبی رو دیدی که میتونی ازشون بری بالا؟مثل اینا؟

assacreed2_b07_361.jpg

یک نگهبان پیدا کن،بعد یقشو بگیر(RT+B)، پرتش کن طرف این داربستا!

دومی هم باید 5 نفرو پشت سر هم بکشی،بدون این که صدمه ببینی.

Courtesan Groups

همون گروه خانم هایی هستن،که نظر نگهبانان رو به خودشون جلب میکننا!!؟همونا:d

Enemies evaded using the crowd and other hide spots
اینم که باید موقعی که داری از دست دشمنان فرار میکنی،یجا خودتو قایم کنی.

چند جای مناسب برای این کار هست:

گروه مردم.
نیمکت،بین دو نفر.
گاری های علف خشک.
و همچنین روی سقف بعضی خونه ها یه جایی هست مکعب مربع شکله،پرده هم داره!

این Air Assassin هم به طور کلی یعنی از یه جای بلند از هوا قتل هاتو انجام بدی،بری بالا سر نگهبان،Hidden Blade رو بگیری و...بقیشو خودت میدونی.

راستی نوشته که برای shop quest ها یا باید پیام رسان های borga رو ازشون دزدی کنی یا گنج ها رو پیدا کنی یا افرادت رو به ماموریت بفرستی من همه این کارا رو کردم ولی آخرش اونی که می خوام رو پیدا نمی کنم چیکار کنم؟این پیام رسان های borga منظورش همونایی که مثل جیب بر ها تو شهر می دوند؟
شمشیرها واسلحه های سنگین رو هم باز کردم ولی با همون سبکا بیشتر حال می کنم چون تنوع کمبوهاش بیشتره

خوب دنبال کدام Shop Quest هستین؟

نظر شخصی:هیچکدوم از این آیتم ها به درد نمیخوره.اصلا وقت خودتونو نزارین روی این بخش.

اگه دنبال یه شمشیر خوب میگردین،Assassins Guild رو تموم کنین:

شمشیر الطائر به شما هدیه میشه،بهترین شمشیر توی بازی.:)

• Like
Reactions: Karchect

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
درباره چپتر 6
وقتی از رو انیموش پاشدم دیدم لوسی نیس رفتم بیرون ایگل ای رو زدم یه خط(رد پا) قرمز وجود داره که وقتی از پله های میام پایین تموم میشه من فکر کردم باید به لوسی ربط داشته باشه ولی هیچی پیدا نمی کنم هیچ راهی نیست اگه کمک کنید ممنون میشم
اگه دنبال یه شمشیر خوب میگردین،Assassins Guild رو تموم کنین:
منظورتون همون assassins challenge هست؟
یه چیز دیگه کسی میدونه اول مراسم اساسین کنون:d(assassins ceremony) چی میگه فقط جمه اولش اول فکر کردم ایتالیای میگه بعد فهمیدم انگار عربی حرف میزنه

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
منظورتون همون assassins challenge هست؟
یه چیز دیگه کسی میدونه اول مراسم اساسین کنون:d(assassins ceremony) چی میگه فقط جمه اولش اول فکر کردم ایتالیای میگه بعد فهمیدم انگار عربی حرف میزنه

بله دوست عزیز.

Assassin's ceremony:
"La shai wak'ion motlaq bal kollon momken"

The wisdom of our creed is revealed through these words.

We work in the dark to serve the light.

we Are ASSASSINS.

Nothing is true,Everything is permitted

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بله دوست عزیز.

Assassin's ceremony:
ببخشید آقا صادق، دیالوگهای بازی رو کجا میشه پیدا کرد؟ متن کاملشو
و Arrow Storm چجوری افزایش پیدا میکنه؟ مال من روی 3 مونده!

آخرین ویرایش:

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
ببخشید آقا صادق، دیالوگهای بازی رو کجا میشه پیدا کرد؟ متن کاملشو
و Arrow Storm چجوری افزایش پیدا میکنه؟ مال من روی 3 مونده!
این گروه ها رو با y استخدام می کنی بعد با RT یه دشمن رو مارک کن بعد Yرو بزن
اون 3 تا نوار ربطی به تیر اندازی نداره اون یعنی تعداد گروه هایی که آماده احضار هستند
منظورت از سربازای پاپ چیه؟
من جملات آخر رو یادم نیست فقط از روی معنی که تو ذهنمه ترجمه می کنم اگه کسی می دونه متن کاملش رو بگه
to those who obey without knowing we say nothing is true
to those who are limited by law and ... we say everything is permitted
بازم می گم اینا متن دقیق نیست

آخرین ویرایش:

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
اون 3 تا نوار ربطی به تیر اندازی نداره اون یعنی تعداد گروه هایی که آماده احضار هستند
آهان متوجه شدم، مرسی
گفته باید یه تعداد از سربازای پاپ رو بکشیم، Papal Guards

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
من جملات آخر رو یادم نیست فقط از روی معنی که تو ذهنمه ترجمه می کنم اگه کسی می دونه متن کاملش رو بگه
to those who obey without knowing we say nothing is true
to those who are limited by law and ... we say everything is permitted
بازم می گم اینا متن دقیق نیست

خوب بود،آفرین:

where other men blindly follow the truth...Remember...Nothing is true

where other men are limited by morality and law...remember everything is permitted
فقط این برای زمانی هست که اتزیو به مقام Grand Master Assassin میرسه،

در مورد دیالوگ ها فعلا جایی وجود نداره،حالا من سعی میکنم دیالوگای مهمو بعدا توی Trivia بنویسم،فعلا که با مشکل برخوردم...

آهان متوجه شدم، مرسی
گفته باید یه تعداد از سربازای پاپ رو بکشیم، Papal Guards

Papal Guards

این سربازا به طور معمول فقط توی مراحل داستانی پیدا میشن...توی حالت عادی فقط یه جا میشه اونا رو پیدا کرد:

جلوی دروازه Castel Sant'Angelo توی ناحیه واتیکان 4 تاشون وایسادن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر