Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
این بازی رو بدون آپدیت هم میشه بازی کرد؟
من اصلا در جریان نیستم :d

نه
یا باید LT Plus بریزی با دیسک پچ شده بازی کنی،
یا از همون روش که آپدیت فدم به قدم هست (Kinect Adventure>Kinect Animal>AC Update) با دیسک پچ نشده بازی کنی!

تا جايي که من يادمه تو نسخه قبلي امکان لگد زدن به پاي دشمن وجود نداشت ولي در نسخه جديد اين امکان وجود داره که به کشتن سريعتر دشمنان خيلي کمک ميکنه.

قبلا بود، خوبشم بود!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
ماشالا تا جا داشته مرحله جانبی گزاشتن!!:x
اصلا وقت میشه همشون رو رد کرد؟:))راستی:
مثل AC2 میشه بعد پایان بازی,هنوز بازی رو ادامه داد؟

Destro

Kevin
Gold User
Apr 18, 2010
3,546
نام
Nightwing
اقا این قضیه که گفتید اصلا تو این مرحله ای که من هستم وجود نداره
چجوری وقتی بازی رو تموم کردم برگردم به سیو مراحل قبل این گزینه ی DNA وجود نداره تو این مرحله ی اخر اخرین سیو من همون تیکه ایه که
از پله ها میری بالا و poe رو برمیداری و دختر رو میکشی
وقتیم بازی تموم میشه نوشته های بازی میاد بالا و ...

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
چجوری وقتی بازی رو تموم کردم برگردم به سیو مراحل قبل این گزینه ی DNA وجود نداره تو این مرحله ی اخر اخرین سیو من همون تیکه ایه که

مگه ممکنه! شما Start رو که بزنی وارد DNA بشی، همه ی Synch ها با درصد تکمیل شدنشون نوشته شده، شما نمی تونید برگردید به مراحل قبل، میتونید مراحل باقیمونده رو تکمیل کنید
وقتی تیتراژ بازی تموم بشه بر میگرده به بازی دیگه!

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
بازی واقعا جالب شده من که خیلی باش حال میکنم برای کامل کردن بازی به 100% باید چیکار کنیم یعنی شامل چه چیزای میشه ساختن روم یا خرید مغازه ها تاثیری داره بیشتر چی تاثیر داره؟

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
اقا من بازی رو تموم کردم ولی به این نکات توجه نکردم

وقتی بازی رو تموم میکنید در حین اسم ها فیلم پخش میشد؟

اصلا جوکر بود؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
بازی واقعا جالب شده من که خیلی باش حال میکنم برای کامل کردن بازی به 100% باید چیکار کنیم یعنی شامل چه چیزای میشه ساختن روم یا خرید مغازه ها تاثیری داره بیشتر چی تاثیر داره؟
همه چیز توی 100% کردن بازی تاثیر داره
خرید مغازه ها و لوکیشن ها-جمع کردن پر و پرچم ها-تموم کردن ماموریت ها تو کشور های دیگه به وسیله دوستان!!!تموم کردن ماموریت های جانبی همه تاثیر داره ولی من تنمیدونم را انقدر ریز ریز درصد بازی جلو میره!
وقتی بازی رو تموم میکنید در حین اسم ها فیلم پخش میشد؟
فیلم که نه فقط صدای چند نفر اومد که به قول صادق خیلی شبیه صدای ویدیچ بود و اگر صدای ویدیچ بوده باشه احتمالا در AC بعدی دزموند رو دوباره توی ابسترگو میبینیم
عزیز وقتی بازی تموم میشه میتونی به ماموریت های قبلی هم بری ولی فقط تو ماموریتی یعنی فقط میتونی بری دنبال حدف و اصلا نمیشه رفت دنباله مراحل جانبی چون اصلا وجود ندارن البته اصلا رفتن به مراحل قبل احتیاج نیست وقتی بازی تموم میشه هرچی مراحل جانبی که کامل نکردی در دسترسه و هرکدوم رو انجام بدی DNAـش کامل میشه
خیلی راحته

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
این ایتم های شاپ کوییست رو جای مشخصی وجود نداره برا پیدا کردنشون ؟
بعد از تموم شدن چپتر 4 وقتی کاترینا میره از انیموس که بیرون امدم با شان که حرف زدم گفت که کاترینا میمیره درسته؟تو داستان دیگه نمیبینیمش؟

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که بازی رو اون هفته تموم کردم الان دوباره دارم میرم! زیاد بهم حال نداد حس AC برام نداشت همش باید دنبال پول بودی.
داستان :
میگم حالا لوسی واقعا مرد؟ آخه من احساس کردم نمرده ... حیف شد ...

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
اقا یکی اچیومنت هاش رو بنیوسه لطفا بعد این 16 puzzle چی هست؟
لیست اچیومنت ها تو صفحه های قبل هست
ولی خوب،دکمه Start رو بزنید و بعد:
Database>Locations

اینجا عکس تمامی مناظر و مناطقی که باز کردید به ردیف نمایش داده میشن.همین طور به ترتیب به تک تکشون نگاه کنید،اگه عکس یه چشم بالا سمت چپ هر عکس دیدین این یعنی در اطراف اون منطقه یکی از اون معماها رو میشه پیدا کرد.روی عکس دکمه A رو بزنید حوالی اون منطقه رو روی نقشه براتون علامت زده میشه...
برید اونجا و بعد دکمه Y رو بزنید.باید روی یکی از دیوارها یه روشنایی ببینید که بعد از وارد شدن یکی از معماها براتون باز میشه.

Puzzle 16 آخرین معما هست!
بعد از تموم شدن چپتر 4 وقتی کاترینا میره از انیموس که بیرون امدم با شان که حرف زدم گفت که کاترینا میمیره درسته؟تو داستان دیگه نمیبینیمش؟

وقتی بمیره توی خط داستانی دیگه نیست، ولی ممکنه توی ماموریت ها ی جانبی ازش بشنوی، مثلا من خط داستانی رو تموم کردم ولی هنوز دارم از کارهای Cesare می شنوم!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
اصلاً ازش خوشم نیومد، همون AC II رو با یکسری پیشرفت و حتی در بعضی زمینه ها پسرفت دادن بیرون؛ فقط داستانش عوض شده و آنلاین شده، برای آنلاین خوبه ولی اینکه آدم بشینه تمومش کنه من یکی که حوصله ندارم همش ماموریت های تکراری رو برم و از این ساختمون بپرم رو اون ساختمون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر