Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

اقا این shrunken head رو از کجا گیر بیارم این ایتمه مال شاپ کوئست بلک اسمیته که باش زره اخری یه رو باز میکنه دو تا از اینا میخواد من همه ایتماش رو گیر اوردم بجز این

چند تا سوال داشتم
1. تو این hide out این تابلو های خالی رو چجوری پر کنیم ؟ دیوار پر تابلو هست ولی همشون خالیه
2. تو همون hideout چند تا مانکن چوبی هستن که باید لباس و اینا روش باشه ولی همشون خالیه . اونا رو چجوری پر کنم ؟
3. این پازلی که تو آرنا هست . همون مکان گرد خیلی بزرگ که گلادیاتور ها میجنگن اون پازل دقیقا کجای اونه ؟
مرسی

چند تا سوال داشتم
1. تو این hide out این تابلو های خالی رو چجوری پر کنیم ؟ دیوار پر تابلو هست ولی همشون خالیه
2. تو همون hideout چند تا مانکن چوبی هستن که باید لباس و اینا روش باشه ولی همشون خالیه . اونا رو چجوری پر کنم ؟
3. این پازلی که تو آرنا هست . همون مکان گرد خیلی بزرگ که گلادیاتور ها میجنگن اون پازل دقیقا کجای اونه ؟
مرسی

1.یه چنتاش که عکس هدف هات هست که بعد از کشتنشون میاد بقیشم باید از art shop ها(علامت قلمو توی نقشه) بخری

2.اونا زرهات هست که باید از blakcsmith(علامت چکش) بخری

3.
ضلع شمال غربی بیرونی ترین دیوار از بیرون بالا رو نگاه کنی مشخصه

اووووووووووف!چه قدر ماموریت اضافی داره,هی می خوام نرم نمی شهاگر بعد از اتمام بازی می شه تو بازی ول بچرخی این ماموریت ها 1 را بزارم آخر برم!همینجوری ماموریت ریخته,ماموریت برج های بورجیا,جمع کردن انجمن برادری,ماموریت های داوینچی,اون زیر زمین ها که براری زره مخفی هست,ماموریت های 16 و....
خداییش این معماهای 16 جالبتر شده,از سختیش خیلی کم شده ولی جذابتر شده!

سلام دوستان
شاید این حرفی که دارم می زنم خیلی کلیشه ای باشه من معمولا اصلا عادت ندارم برای بازی ایراد بگیرم.
از دیشب شروع کردم به این بازی واقعا حالم گرفته شد خیلی این بازی از لحاظ گرافیکی مشکل داشت
به عنوان نمونه فرو رفتن پا داخل سنگ فرش و فرو رفتن شمشیر با غلاف به داخل بدن که در شماره 1 و2 بازی هم به وضوع دیده می شد و...

سلام دوستان
شاید این حرفی که دارم می زنم خیلی کلیشه ای باشه من معمولا اصلا عادت ندارم برای بازی ایراد بگیرم.
از دیشب شروع کردم به این بازی واقعا حالم گرفته شد خیلی این بازی از لحاظ گرافیکی مشکل داشت
به عنوان نمونه فرو رفتن پا داخل سنگ فرش و فرو رفتن شمشیر با غلاف به داخل بدن که در شماره 1 و2 بازی هم به وضوع دیده می شد و...
دوست من اول شخص که بازی نمی کنی اوپن ورلده!تازه یه اوپن ورلد معمولی نیست چون کل روم را یه جا لود می کنه!این مشکل تو همه ی اوپن ورلد ها هست...

• Like
Reactions: Morgoth
سلام دوستان اون سه تا قطعه آخر زره رومولوس رو چطور پیدا کنم ؟
شمشیر الطیر چطور به دست می آد؟ ممنون

سه قطعه رو خودش رو نقشه برات مشخص میکنه باید خط داستانی رو ببرین جلو تر
چلنج ها اساسین گیلد رو کامل کن شمشیرش بت هدیه داده میشه
آقا جریان این shop quest ها چیه . چجوری باید بازشون کنیم ؟
شاپ کئست ها مال یه سری ایتم مخصوص مثل زره وشمشیر ....... که با پیدا کردن یه سری ایتم که اسمشون رو تو کوئسته نوشته میتونی بازشون کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or