Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

دوستان از کجا بفهمیم چند مرحله رفیتم؟
من اونجایی هستم که بابام و داداش کوچیکم و خواهرم رو اعدام کردند و چند نفر ریخن سرم و فرار کردم!
دوست عزیز
اگر می خواید که جمله ای رو بگید که مربوط به داستان میشه ، لطفا تو اسپویلر بزارید .
از منو برید تو بخش
DNA
دوستان يك لطفي ميكنن عكس كامل شده يا فيلمي از كامل كردن اين پازل اخر بازي قرار بدن چند صفحه پيش يك دوستي قرار داده بود اما لينكش خراب بود متشكرم
منظورتون Codex Wall هستش ؟
اگر منظورتون اینه ، باید مثل نقشه ی کره ی زمین دربیاد .
اول کناره هارو درست کنید و بعد با کمک خطوط ، ادامه رو درست کنید . البته یادتون نره که از Eagle Eye استفاده کنید .

دوست عزیز
اگر می خواید که جمله ای رو بگید که مربوط به داستان میشه ، لطفا تو اسپویلر بزارید .
از منو برید تو بخش
DNA

منظورتون Codex Wall هستش ؟
اگر منظورتون اینه ، باید مثل نقشه ی کره ی زمین دربیاد .
اول کناره هارو درست کنید و بعد با کمک خطوط ، ادامه رو درست کنید . البته یادتون نره که از Eagle Eye استفاده کنید .
ببخشید!
واقعا بازیه قشنگیه!
اونجایی رسیدم که یارو چاقالوه که بابامون رو اعدام کرد رو کشتم!
دقت کردید دور چراغ پشه جمع میشه یا وقتی سرباز ها نمی تونن بیان بالا و شما رو می بینن شمشیرشون رو میذارن زمین سنگ میزنند!:laughing:

سلام
دوستان کسی میدونه اون معما های که بعد از پیدا کردن چشم های قرمز میاد رو میشه چجوری حل کرد من تو 4 یا 5 تاش گیر کردم کسی میتونه راهنمایی کنه؟ در ضمن اینا واسه چه دردی میخوره؟

سلام
دوستان کسی میدونه اون معما های که بعد از پیدا کردن چشم های قرمز میاد رو میشه چجوری حل کرد من تو 4 یا 5 تاش گیر کردم کسی میتونه راهنمایی کنه؟ در ضمن اینا واسه چه دردی میخوره؟

معماهاش خدایی کمک کردنی نیست ... اگه یوتیوب به فنا نرفته بود لینکشو برات میذاشتم ولی الان فایده ای نداره ... این معماها رو که حل بکنی هر کدوم یه تیکه از کلیپ truth رو باز میکنه کاملش که کنی اچیومنت داره

معماهاش خدایی کمک کردنی نیست ... اگه یوتیوب به فنا نرفته بود لینکشو برات میذاشتم ولی الان فایده ای نداره ... این معماها رو که حل بکنی هر کدوم یه تیکه از کلیپ truth رو باز میکنه کاملش که کنی اچیومنت داره
عزیز تو لینکش رو بده من یه کاریش میکنم فقط 4 تا مونده و 20 تا هم پر اگه اینارو پیدا کنم حله بازی 100 میشه
ممنون

آخرش نفهمیدم این پرش که بازی رو از مرحله 11 میبره به مرحله 14 چیه!
می شه توضیح بدید!
راستی این مرحله 11 که سیو نمی کنه وقتی مرحله 14 شروع شد سیو می کنه؟چند ساعت طول می کشه 11 ـــش؟نپکه XBOX ؟؟؟

مرحله 12 و 13 با DLC میان .
وقتی مرحله ی 11 رو تموم می کنی به مدت چند ثانیه به زمان حال میای و می ری به مرحله 14 که چندین سال بعده !!!
خیلی طول نمی کشه ، فکر نکنم مشکلی پیش بیاد !!!

آخرش نفهمیدم این پرش که بازی رو از مرحله 11 میبره به مرحله 14 چیه!
می شه توضیح بدید!
راستی این مرحله 11 که سیو نمی کنه وقتی مرحله 14 شروع شد سیو می کنه؟چند ساعت طول می کشه 11 ـــش؟نپکه XBOX ؟؟؟
ایراد از بازی شما نیست!اونجا مثلا دستگاه نمی تونه مموری ها را بخونه!می ره جلوتر.که الان از دوستمان شنیدم ظاهرا قراره تو DLc باشه!
دوستان يك لطفي ميكنن عكس كامل شده يا فيلمي از كامل كردن اين پازل اخر بازي قرار بدن چند صفحه پيش يك دوستي قرار داده بود اما لينكش خراب بود متشكرم
شما یه کاری کن!اول دورش را درست کن که آسونه(گوشه های صاف داره)بعد به خصص اگر روی تلویزیون بزرگ بازی می کنی,می تونی پنج تا علامت اساین را روی نقشه ببینی که باید اونها را درست کنی!مثلا نصفش تو یه تیکه است و نصف دیگش تو یه تیکه دیگه!یا علامت برعکسه.اون پنج تا را هم که درست کردی,دو سه تا تیکه می مونه که اونها را شانسی هم بچرخونی درست می شه!یا اصلا می تونی یه نقشه برداری درست کنی!اصلا سخت نیست.

همونطور که دوستمون هم گفت باید نقشه ی جهان رو درست کنی. درست کردن حاشیه ش که کاری نداره .وسطش هم انقدر بچرخون که نقشه ی جهان رو به صورت پهن شده تکمیل کنی.

سلام
از روی دی ان ای چه جوری بفهمم مرحله چند هستم؟
میخوام زمانی که به 11 رسیدم حواسم رو جمع کنم که سیو به فنا نره
به سوال منم جواب بدید
الان اونجام که باید بری دنبال اون زن که فکر کنم مادش پیشش هست . بعد از کشته شدن باباش میرم به صورت مخفی دنبالش . بعدش بر میگرده سره جاش نمیدونم چیکار کنم

سلام
از روی دی ان ای چه جوری بفهمم مرحله چند هستم؟
میخوام زمانی که به 11 رسیدم حواسم رو جمع کنم که سیو به فنا نره
به سوال منم جواب بدید
الان اونجام که باید بری دنبال اون زن که فکر کنم مادش پیشش هست . بعد از کشته شدن باباش میرم به صورت مخفی دنبالش . بعدش بر میگرده سره جاش نمیدونم چیکار کنم
جفت سوالام رو فهمیدم :d
مرحله که می نویسه . اونم باید جیب 5 نفر رو بزنم
چه جوری میشه جدا سیو کرد مال من اتوماتیک سیو می کنه

سلام خدمت بروبچز ...

راستش چندتا سوال در مورد بازی داشتم که ممنون میشم جواب بدید :

اول اینکه اولین شهر بازی که بازی رو تو اون شروع میکنیم ، اسمش الان یادم نیست ، یک بخشی داره که اون ور رود خونه واقع شده و یک پل از روی رودخونه بخش شمالی رو به جنوبی وصل میکنه . اما من با اینکه بازی رو تموم کردم ، هنوز نمیتونم برم تو اون تیکه . همون دیوار های نورانی و سفید ظاهر میشن جلوی راه . اصلا نمیدونم چه طوری باید به بخش جنوبی شهر اول دست پیدا کرد .

دوم اینکه 3 تا معمای اخر بخش The Truth که حل اونها یک سری فیلم باز میکنه ، توش گیر کردم . میخواستم راهنمایی کنید .

سوم اینکه وقتی که بازی رو تموم کنید و بعد به بخش DNA برید که اطلاعات مراحل اصلی و جانبی بازی رو نمایش میده ، 2 تا Sequence هستند که خالی اند . یعنی در نوار DNA جاشون هست ، اما خاموش اند . مربوط به همون بخشی میشه که مجبور میشن چند سال به جلو برن . میخواستم بدونم که اون بخش ها رو اصلا میشه بازی کرد ؟

خیلی ممنان ...الان یه سوال دیگه هم یادم اومد . در راهنمای نقشه (، Select رو بزنیم نقشه میاد و بعد اگر RB رو بزنیم یک صفحه باز میشه که تمام علامت های روی نقشه رو توضیح داده ، ) یک شکلی وجود داره به نام Templar Lairs ، که با وجود اینکه در راهنمای نقشه هست ، اما من تا به حال اصلا در هیچ نقشه ی هیچ شهری ندیدم که این علامت وجود داشته باشه . کسی میدونه این چیه ؟ ضمن اینکه اگر هم در DNA به بخش Secret Places برید ، اگر تمام مراحل مخفی Assassin ها رو تمام کرده باشید ، باز هم چند مرحله ی مخفی وجود داره که هنوز تمام نشده اند !

و سوال آخر هم اینکه از ماشین پرنده ی داوینچی جز در مرحله ی مخصوص به خودش ، تو حالت عادی نمیشه استفاده کرد ؟ مثلا همین طوری که تو شهر قدم میزنیم بریم و روی یه پشت بوم و ماشین داوینچی رو برداریم ؟ من یادمه تو یکی از تریلر ها ، ایدزیو از ساختمان بالامیرفت و خارج از داستان ماشین پرنده ، اون رو سوار میشد و چرخ میزد تو شهر ....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or