Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

سلام
از روی دی ان ای چه جوری بفهمم مرحله چند هستم؟
میخوام زمانی که به 11 رسیدم حواسم رو جمع کنم که سیو به فنا نره
به سوال منم جواب بدید
الان اونجام که باید بری دنبال اون زن که فکر کنم مادش پیشش هست . بعد از کشته شدن باباش میرم به صورت مخفی دنبالش . بعدش بر میگرده سره جاش نمیدونم چیکار کنم
برو تو DNA و ببین کدوم مراحل مکعب قرمزشون پر شده!پر شده ها تموم شده ها هست!
اونجایی هم که میگی رو نمی دونم!یکم بیشتر توضیح بده!

دوستان تو DNA که خیلی بعد از مرحله ی 14 مرحله هست!اونها رو ما بازی نمی کنیم؟
راستی مرحله ی 11،همونی که اولش باید بریم دنباله یه سرباز بعد بکشیمش و لباسش رو بپوشیم،برای من سیو می کرد!!
یه جاییش هست تو مرحله 14 که باید 30 از codex ها رو پیدا کنیم،14 تاش پیدا شده،7 تاش رو هم من پیدا کردم موند 9 تا دیگه!دو تا شهر های دیگه هم رفتم نبود تو شهر ماریو هم چیزی مشخص نیست(یعنی فک کنم بازی پیدا کرده)دو بار هم رفتم سر سندوقچه ی اتاق ماریو(همونی که مادره داره توش دعا می کنه،یه چیزی گذاشتم تو صندوقچه)
1 بار هم با لئوناردو صحبت کردم!الان نمی تونم برم تو اتاق مرکزی همونی که باید پازل رو درست کنیم!
کمک کنید اون 9 تا codex رو پیدا کنم!
راستی تو مرحله 14 دیگه سیو می کنه؟

سلام یکی دقیقا بین مرحله 11 و 14 رو توضیح میده؟
که مثلا چیکار کنیم که بدبخت نشیم. یا چه جوری بازی سیو میشه .:D

آقا سلام ...

ببین ، چرا گیج میزنی ! اینکه بازی از مرحله ی 11(sequence) یهو میره به مرحله ی 14 جزو داستان خود بازی هست . ماجرا از این قراره که اون دستگاهی که باهاش فکر Desmond رو دارند میخونن ، یه مشکلی براش پیدا میشه و مثلا تیم تحقیقات ، به علت نقص فنی ایجاد شده در سیستم ، دسترسی به بخشی از DNA رو از دست میده . این داستان خود بازی هست .

اما علت این که چرا این طور شده ، در یکی از مصاحبه ی های سازنده ی بازی گفته شده . از اول هم قرار نبوده که این دو مرحله حذف بشن ، اما طمع گریبان Ubisoft رو میگیره . ماجرا هم از این قراره که سازنده ی بازی میگه : ما بازی را کامل ساختیم ، اما در انتها تصمیم گرفتیم تا دو بخش از آن را از بازی نهایی حذف کنیم و به عناون DLC منتشر کنیم . البته این به این معنی نیست که ما بازی را ناقص تحویل گینر ها میدهیم . من فکر میکنم که محتوای بازی به اندازه ی 50 دلاری که بابت خرید آن داده میشه ، ارزش داشته باشد .
به عبارت دیگه ، Ubisoft گفته چه عیبی داره که از یه بازی چندبار پول در بیاریم ؟ بازی هم که کلی طرفدار داره .

بازی تموم شد!
خیلی خیلی زیبا بود!
فقط یه چیزی کسی می دونه تو زیر زمین قصر ماریو(همونی که تو لباسمون رو گذاشتن و قفله)یکی از قفل هاش رو پیدا کردم اما بقیه رو نمیدونم کجاست!
میشه بگین بقیه این کلید ها که شبیه بشقابه کجاست!
ممنون!

آقا سلام ...

ببین ، چرا گیج میزنی ! اینکه بازی از مرحله ی 11(sequence) یهو میره به مرحله ی 14 جزو داستان خود بازی هست . ماجرا از این قراره که اون دستگاهی که باهاش فکر Desmond رو دارند میخونن ، یه مشکلی براش پیدا میشه و مثلا تیم تحقیقات ، به علت نقص فنی ایجاد شده در سیستم ، دسترسی به بخشی از DNA رو از دست میده . این داستان خود بازی هست .

اما علت این که چرا این طور شده ، در یکی از مصاحبه ی های سازنده ی بازی گفته شده . از اول هم قرار نبوده که این دو مرحله حذف بشن ، اما طمع گریبان Ubisoft رو میگیره . ماجرا هم از این قراره که سازنده ی بازی میگه : ما بازی را کامل ساختیم ، اما در انتها تصمیم گرفتیم تا دو بخش از آن را از بازی نهایی حذف کنیم و به عناون DLC منتشر کنیم . البته این به این معنی نیست که ما بازی را ناقص تحویل گینر ها میدهیم . من فکر میکنم که محتوای بازی به اندازه ی 50 دلاری که بابت خرید آن داده میشه ، ارزش داشته باشد .
به عبارت دیگه ، Ubisoft گفته چه عیبی داره که از یه بازی چندبار پول در بیاریم ؟ بازی هم که کلی طرفدار داره .
دستت درد نکنه. این و که میدونم :biggrin1:
میگم قضیه هست که میگن بین این دو مرحله سیو میپره این قضیش جیه

یه سوال ..

دوستان در نسخه اول این بازی در 360 چطوری باید زیرنویس رو فعال کرد ؟ کسی یادشه ؟ از منوی option هر چقدر گشتم همچین گزینه ای نیست !!!

ممنون میشم کمک کنید ...

سلام خدمت بروبچز ...

راستش چندتا سوال در مورد بازی داشتم که ممنون میشم جواب بدید :

اول اینکه اولین شهر بازی که بازی رو تو اون شروع میکنیم ، اسمش الان یادم نیست ، یک بخشی داره که اون ور رود خونه واقع شده و یک پل از روی رودخونه بخش شمالی رو به جنوبی وصل میکنه . اما من با اینکه بازی رو تموم کردم ، هنوز نمیتونم برم تو اون تیکه . همون دیوار های نورانی و سفید ظاهر میشن جلوی راه . اصلا نمیدونم چه طوری باید به بخش جنوبی شهر اول دست پیدا کرد .

دوم اینکه 3 تا معمای اخر بخش The Truth که حل اونها یک سری فیلم باز میکنه ، توش گیر کردم . میخواستم راهنمایی کنید .

سوم اینکه وقتی که بازی رو تموم کنید و بعد به بخش DNA برید که اطلاعات مراحل اصلی و جانبی بازی رو نمایش میده ، 2 تا Sequence هستند که خالی اند . یعنی در نوار DNA جاشون هست ، اما خاموش اند . مربوط به همون بخشی میشه که مجبور میشن چند سال به جلو برن . میخواستم بدونم که اون بخش ها رو اصلا میشه بازی کرد ؟

خیلی ممنان ...الان یه سوال دیگه هم یادم اومد . در راهنمای نقشه (، Select رو بزنیم نقشه میاد و بعد اگر RB رو بزنیم یک صفحه باز میشه که تمام علامت های روی نقشه رو توضیح داده ، ) یک شکلی وجود داره به نام Templar Lairs ، که با وجود اینکه در راهنمای نقشه هست ، اما من تا به حال اصلا در هیچ نقشه ی هیچ شهری ندیدم که این علامت وجود داشته باشه . کسی میدونه این چیه ؟ ضمن اینکه اگر هم در DNA به بخش Secret Places برید ، اگر تمام مراحل مخفی Assassin ها رو تمام کرده باشید ، باز هم چند مرحله ی مخفی وجود داره که هنوز تمام نشده اند !

و سوال آخر هم اینکه از ماشین پرنده ی داوینچی جز در مرحله ی مخصوص به خودش ، تو حالت عادی نمیشه استفاده کرد ؟ مثلا همین طوری که تو شهر قدم میزنیم بریم و روی یه پشت بوم و ماشین داوینچی رو برداریم ؟ من یادمه تو یکی از تریلر ها ، ایدزیو از ساختمان بالامیرفت و خارج از داستان ماشین پرنده ، اون رو سوار میشد و چرخ میزد تو شهر ....
سوال اول اینه اونجاها مثا اینکه تو مموری دزموند نیستند و اتزیو اونجاها نرفته که تو مموریش ثبت بشه!یعنی اونجاها ساخته نشده!
برای سوال دوم یه سر به تاپیک اچیومنت های بازی بزن,تو پست اول راهنمایی کامل را نوشته.
سوال سوم:احتمالا شما دقت نکردید<بعد از اینکه آخر سکانس 11 که مراسم اساسین شن اتزیو هست,بازی به زمان حال برمیگرده که شان و ربکا به دزموند می گن که یک سری از مموری هات قابل خوندن نیستند.بنابراین بازی را می برن جلوتر در سکانس 14 که اتزیو ریش هم دراورده.بعدا یوبی سافت یه DLC برای بازی زده که سکانس 11 و 12 را داره که همین الان اگر بری لایو می تونی دان کنی.
سوال چهارت را نمی دونم
سوال پنج فکر کنم شما اون تریلر را می گید که تو E3 پخش شد که اتزیو تو چشنه که بعد می ره اون یارو که لباس بنفش داره را ترور می کنه.مثل اینکه از آن موقع تا هنگام پخش بازی,یه سری مراحل جابه جا شدند چون اصلا برای اون مرحله سوار دستگاه پرنده نمی شیم.
دستت درد نکنه. این و که میدونم :biggrin1:
میگم قضیه هست که میگن بین این دو مرحله سیو میپره این قضیش جیه
یه باگ بود که ظاهرا تو سکانس 11 تو بخش assassins tomb سیو های بازی می پره!البته برای یکی از دوستان من کاملا پاک نشد و از سکانس هفت دوبره شروع کرد که جالب بود.
بازی تموم شد!
خیلی خیلی زیبا بود!
فقط یه چیزی کسی می دونه تو زیر زمین قصر ماریو(همونی که تو لباسمون رو گذاشتن و قفله)یکی از قفل هاش رو پیدا کردم اما بقیه رو نمیدونم کجاست!
میشه بگین بقیه این کلید ها که شبیه بشقابه کجاست!
ممنون!
شش تا از ونا تو بازی هست که هر جا تو شهر ها تو نقشه یه آرم اساسین دیدی,برو انجا,بعد یه ذره اطراف اونجا را که نقشه مشخص کرد بگردی,یه کله اسکلت می بینی که بری جلوش و فکر کنم B را بزنی,اون اسکلت را می کشه و شبیه |آرم اساسین می شه که یه در بازی می شه.بعد که رفتی توی اون,باید یه سری مراحل را تو یه زیر زمین بگذری که بیشترش حرکات آکروباتیک به سبک پرنس و بالارفتن از جاهای مختلف و کشیدن اهرم ها و مقدار کمی هم مبارزه است.بعد به یه صندوق می رسی که بازش می کنه و یه دونه از اون بشقابها توشه.

ببین تو مرحله ی 14 هستی؟که باید 30 تا کدکس پیدا کنه؟
یا اون مرحله ای که باید کدکس های کمتری پیدا کنی؟
ببین اگه تعدادی که باید پیدا کنی کمتر از 30 تا هست تو شهر ماریو بگرد تو نقشه یه جاهایی هست که با علامت نوشته مشخص شده(عکس یه کاغذه)توی جعبه هایی هست که ازش پول درمیاری...عین همونا!
ولی اگه می خوای 30 تا پیدا کنی برو به شهر دیگه...اونجا هم با عکس کاغذ مشخص میشه رو نقشه...

من تو مرحله 21 گیر کردم.(بعد از همون جایی که باید به پاپ بکشی همون یارئ چاقه که شنل سیاه میپوشه رو باید بکشی ولی فرار میکنه)بعد از اون اصلا معلوم نیست باید چه کار کنی.همش یه صدایی میاد که توش میگه مموری.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or