Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
بچه ها کمک
اون مرحلهه هستش که لباس سرباز میپوشی اون صندقه رو برمیداری بعدش با اون مرده (نمیدونم اسمش چیه):d میجنگیم بعدش که 3 بار جنگیدیم مرحله ی بعد میریم تو قصر میخوام برم رو علامت ! اجازه نمیده و اون دیوار سفیده نمیذاره وارد بشم باید چیکار کنم 3 روزه گیر کردم اقا اگه میدونید بگید چیکار کنم؟
واون پر سیاها چیه ؟ من از اول بازی تا الان فقط 6 تاشو جمع کردم ؟

باید بری تو تمام شهرها و تمام Cordex page ها (درست نوشتم ؟!) رو پیدا کنی و بدی به داوینچی ... اگه اشتباه نکنم کلش 30تا بود ...
اون پرها هم اگه تمام 100تاشو جمع کنی یه اچیومنت میده ... همین ...

mr.dengo

کاربر سایت
Jun 3, 2010
19
باید بری تو تمام شهرها و تمام Cordex page ها (درست نوشتم ؟!) رو پیدا کنی و بدی به داوینچی ... اگه اشتباه نکنم کلش 30تا بود ...
اون پرها هم اگه تمام 100تاشو جمع کنی یه اچیومنت میده ... همین ...

دادا خیلی گلی داشتم نا امید میشودم تا الان 20 تاشو جمع کردم دمت گرم
دادا میگم خیلی مونده تا بازی تموم شه یا اخرشه؟
من 7 تا پر بیشتر جمع نکردم مهمه ؟

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دادا خیلی گلی داشتم نا امید میشودم تا الان 20 تاشو جمع کردم دمت گرم
دادا میگم خیلی مونده تا بازی تموم شه یا اخرشه؟
من 7 تا پر بیشتر جمع نکردم مهمه ؟
پر ها هر 100 تاش که جمع شد 1 اچیو با 1 لباس میده مهم نی
آخرای بازی هستی برو کم کم برادر هود رو بخر

mr.dengo

کاربر سایت
Jun 3, 2010
19
بچه ها Cordex page رو جمع کردم رفتم قصر 30 تاشونو گذاشتم رو دیوار
الان باید چیکار کنم ؟اینایی که رو دیوار چسبیده رو باید چیکار کرد ؟من دیگه نمیکشم :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها Cordex page رو جمع کردم رفتم قصر 30 تاشونو گذاشتم رو دیوار
الان باید چیکار کنم ؟اینایی که رو دیوار چسبیده رو باید چیکار کرد ؟من دیگه نمیکشم :d
codex هست نه cordex باید y رو نگه داری eagle vision روشن بشه بعد گوشه های نقشه یه سری خط داری میچسبونی نقشه درست میشه

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
اولا لباس الطیر رو نمی پوشه ... خود الطیره !
دوما نباید بکشیش ... فقط برو دنبالش خوب چیزیه !!!:d
سوما ... احتمالا دم اون بالکنه وسط برج گیر کردی ... باید بری رو نرده اون بالکنه و زیر اون چراغه واستی بعدRT رو نگه دار و یه بار A رو بزن ... می پره و چراغه رو می گیره و میری بالا ...[/QUOTE]

نه آقا اون ادزیو هستش که لباس الطاهر تنشه و داره یه چیز های از قدیمو میبینه . اگه دوربین رو بچرخونی معلومه

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اولا لباس الطیر رو نمی پوشه ... خود الطیره !
دوما نباید بکشیش ... فقط برو دنبالش خوب چیزیه !!!:d
سوما ... احتمالا دم اون بالکنه وسط برج گیر کردی ... باید بری رو نرده اون بالکنه و زیر اون چراغه واستی بعدRT رو نگه دار و یه بار A رو بزن ... می پره و چراغه رو می گیره و میری بالا ...

نه آقا اون ادزیو هستش که لباس الطاهر تنشه و داره یه چیز های از قدیمو میبینه . اگه دوربین رو بچرخونی معلومه[/QUOTE]
داداش اصلا ربطی به اتزیو نداره.اونجا دزموند به دلیل استفاده ی بیش از حد از آنیموس,دچار یکی از آثار جانبی آنیموس می شه و خود به خود یکی از مموری های مربوط به الطیر را باز می کنه.در ضمن,چهره ی دزموند و اتزیو و الطیر یه شکل هست....

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
سلام
ببخشید دوستان قسمت 20 پازل :
من قسمت 9 پازل یعنی Puzzle #9: Hat-trick
گیر کردم بعد از حرف زدن Subject 16 یه پسورد 3 رقمی و یه رمز دایره شکل میاره(همونجا که بعد از حل کردن این 2 معما پرونده دالاس باز میشه )

mdoct

کاربر سایت
May 28, 2011
54
داداش ببخشید
تو این بازی من هرچی اسلحه مثلا شمشیر میخرم نمیاره
اولش داره بعدش عوض نمیکنه
همه رو خریدم ولی نمیاره
راهی هست که باهاش شمشیر رو عوض کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر