Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

vjigsawi

کاربر سایت
Aug 3, 2012
36
نام
MASIMO
احتمال داره صدایی که اخر 3 در مورد pivot ها توضیح میده همین ارودیتو باشه؟:D
منم نظرم روی همین موضوع هست که
Erudito اسم گروه هکر یا شخص هکری باشه که ما آخر داستان کانر صداشونو شنیدیم ، یعنی یه جورایی این توجیه یوبیسافت برای این بود که بعد مرگ دزموند پس ما (پلیرها) با کی داریم ادامه خاطرات کانر رو میبینیم ، شکی ندارم که تو دی ال سی ظلم شاه واشنگتن این قضیه رو معلوم میکنن که این هکرا کی هستن یا حداقل میگن وابسته به کدوم گروه هستن.

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
منم نظرم روی همین موضوع هست که
Erudito اسم گروه هکر یا شخص هکری باشه که ما آخر داستان کانر صداشونو شنیدیم ، یعنی یه جورایی این توجیه یوبیسافت برای این بود که بعد مرگ دزموند پس ما (پلیرها) با کی داریم ادامه خاطرات کانر رو میبینیم ، شکی ندارم که تو دی ال سی ظلم شاه واشنگتن این قضیه رو معلوم میکنن که این هکرا کی هستن یا حداقل میگن وابسته به کدوم گروه هستن.

دزموند که مرد.پس از طریق کی داریم خاطرات رو می‌بینیم؟(فک کنم قبلا یکی پرسید این سوالو!:-/)

درباره جسدش دزموند نظری نداری؟ احتمال نداره ببرنش برا DDS.

vjigsawi

کاربر سایت
Aug 3, 2012
36
نام
MASIMO
دزموند که مرد.پس از طریق کی داریم خاطرات رو می‌بینیم؟(فک کنم قبلا یکی پرسید این سوالو!:-/)

از طریق همون هکرهایی که آخر بازی صداشونو شنیدیم ، شایدم از طریق جنازه ی دزموند !
اینم DDS تایید شده هست ؟ که با جنازه میشه خاطرات رو مشاهده کرد ؟ آخه جنازه بی جان و روح چطوری میشه ازش خاطره بیرون کشید ؟ مغز که دیگه از کار میفته 8-|
دوس دارم حداقل جنازه ی دزموند بیوفته دست اساسینا بلکه بسوزوننش روحش آرامش پیدا کنه بعد اونهمه بدبختی که سرش اومد !

vjigsawi

کاربر سایت
Aug 3, 2012
36
نام
MASIMO
خوب ،
Erudito !
اسم گروه هکری که تقریباً از برادرهود توی داستان وجود دارن و شواهدشونم قابل مشاهده هستند !
اساسین بودن این گروه هنوز به طور رسمی مشخص نشده ولی اون چیزی واضح و غیر قابل انکار هست اینه که این گروه کاملاً با صنایع آبسترگو مخالف هستند و دست به اقداماتی علیه این شرکت نظیر هک کردن فایل های فوق محرمانه و پخش کردن آنها ، جستجوی حقیقت ، کار های غیر قانونی و ... می زنند !
این گروه اغلب برای انتشار اطلاعات از ایمیل استفاده می کنند و بعضی از آنها به صورت مستقیم با دزموند مایلز ارتباط برقرار کرده اند.
در
Project Legacy این گروه DDS را هک کرده و حقایقی را که آبسترگو از دید یوزر ها مخفی کرده بود به نمایش در آوردند.
در 22 سپتامبر 2012 ارودیتو یک ایمیل که حاوی پسوورد های ایمیل لوسی ، شاون و ربکا بود را به دزموند ارسال کرد و دزموند با استفاده از آن به ایمیل همه ی آنها دسترسی داشت .
شاید مهمترین اقدام ارودیتو علیه آبسترگو را بتوان هک کردن آنیموس دانست ، چون زمانی که آبسترگو شروع به فروش تعداد محدودی از تکنولوژی آنیموس به عنوان محصول سرگرمی در عموم کرد ، آبسترگو یک سری خاطرات واقعی آولین د گرندپره را دست کاری کرده و در آخر داستان آولین به اساسین ها خیانت کرده و به محفل تمپلار ها می پیوندد ، ولی ارودیتو که جز حقیقت چیزی را طلب نمی کند اکانت های تمام پلیر ها را هک کرده و واقعیت را راجع به آولین منتشر می کند .
در قسمت مولتی پلیر AC3 هم یک سری ویدئو راجع به صنایع آبسترگو وجود دارد که ارودیتو با هک کردن و نشان دادن نوع دیگر همان ویدئو ها ، حقیقت را به کسانی که آنها را طلب می کنند نشان می دهد.
در پایان داستان AC3 هم بعد از این که دزموند آخرین خاطره خود از کانر را مرور کرد و کلید در معبد را پیدا کرد و جهان را با فداکاری خود نجات داد و کباب شد (:d) ، به طریقی ( معلوم نیست به چه طریقی و با چه هدفی ) گروه ارودیتو این خاطرات را هک کرده و ادامه ی داستان را بدون وجود دزموند دنبال کرده تا جایی که کانر به دهکده خود می رود و با یک مرد دوره گرد درباره اینکه چرا افراد دهکده اش آنجا را ترک کرده اند صحبت می کند و بعد از برگشتن کانر به شهر بوستون خط داستانی بازی تمام شده و یکی از هکر های گروه به بقیه افراد گروه توضیح می دهد که این خاطرات هک شده و ما توانایی این رو داریم که با استفاده از pivot ها یه خورده در واقعیت دخل و تصرف کنیم یا به قول برو بچ رمز بزنیم .
انشالا که در آینده بیشتر با این گروه آشنا بشیم و من فکر می کنم توی دی ال سی کینگ واشینگتون حتماً دست این گروه توی کار هست !

• Like
Reactions: bezad

pdga.ir

کاربر سایت
Jun 25, 2012
11
به نظر می رسد که نسخه بعدی سری بازی های Assassin’s Creed با عنوان Black Flag راهی بازار شود. بر اساس تصویری که سایت Kotaku منتشر کرد، شخصیت جدید این بازی توسط دزدان دریایی محاصره شده و در داخل یک کشتی حضور دارد. همچنین مشخص شده که شکل لباس پوشیدن شخصیت اصلی بازی نیز تغییر کرده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده، شخصیت اصلی بازی ادوارد کنوی (Edward Kenway) پدر هیتم کنوی (Haytham Kenway) در Assassin’s Creed III است. بازی در کارائیب، جامائیکا، کوبا و باهاماس در جریان خواهد بود. همچنین مشخص شده که این تصاویر از نسخه Xbox 360 این بازی بدست آمده، اما نسخه Next-Gen بازی نیز دردست ساخت قرار دارد.

2.jpg

civil_sa

کاربر سایت
Mar 1, 2013
4
نام
Soheil
دوستان ممنون از مطالب بسیار مفیدتون در مورد ماجرای آساسین

من تو آساسین کرید 3 به چندتایی مشکل خوردم , بعد از اینکه پیر مرد میمیره دیگه هیچ ماموریت اصلی ای برام نیست تو هیچ شهری!

تو روستای کاننر ماموریت دریاییه جام شراب (پیرمرد کنار بندر) رو دارم انجام میدم که به معمای ساعت برخوردم برای باز کردن راه مخفی ؛ کسی میدونه معمای ساعت چطور حل میشه؟ تنها ماموریت هایی که دارم تو 4 شهر جمع کردن کاغذهای سطح شهر Boston هست و پر های شهر کوهستانی و البته یه ماموریت دعوا با 4 نفر (آیکون مشت) تو یه کشتی تو شهر نیویورک که اون شخص اصلی رو هرکاری میکنم از پسش برنمیام!

کسی راه حلی داره؟ درصد مرحله هم 70 درصد هست

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
دوستان ممنون از مطالب بسیار مفیدتون در مورد ماجرای آساسین

من تو آساسین کرید 3 به چندتایی مشکل خوردم , بعد از اینکه پیر مرد میمیره دیگه هیچ ماموریت اصلی ای برام نیست تو هیچ شهری!

تو روستای کاننر ماموریت دریاییه جام شراب (پیرمرد کنار بندر) رو دارم انجام میدم که به معمای ساعت برخوردم برای باز کردن راه مخفی ؛ کسی میدونه معمای ساعت چطور حل میشه؟ تنها ماموریت هایی که دارم تو 4 شهر جمع کردن کاغذهای سطح شهر Boston هست و پر های شهر کوهستانی و البته یه ماموریت دعوا با 4 نفر (آیکون مشت) تو یه کشتی تو شهر نیویورک که اون شخص اصلی رو هرکاری میکنم از پسش برنمیام!

کسی راه حلی داره؟ درصد مرحله هم 70 درصد هست

معمای ساعت جوابش ده دقیقه به پنج .با eagle vision رو دیوار رو که ساعت های زیادی روش اویزون هست میدیدی جوابتو بدست می اوردی.
در مورد دعوا هم باید دفاع کنی.وقتی صحنه آهسته شد space رو بزن.هر کدوم از این باس ها قلق خودشونو دارن.دقیقا یادم نمیاد اینو چجوری زدم.مثلا یکی رو باید بکشونی کنار دیوار تا کانر بکونتش به دیوار, یکی هم باید یقه اش رو بگیری پرتش کنی.

vjigsawi

کاربر سایت
Aug 3, 2012
36
نام
MASIMO
دوستان توی سایت AC wiki یه نظرسنجی هست که از شما می پرسه دوست دارید سری اساسین کرید در آینده به کجا بره ... خوشبختانه اولین گزینه نظرسنجی هم ایران در زمان خشایار شاه هست ، لطفاً به این سایت رفته و ظرف 5 ثانیه در این نظرسنجی ایران رو انتخاب کنید ... ممنون.
شرکت در نظرسنجی در اینجا

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
چند تا سوال:

1.جریان اون معشوق جونو چی بود من نفهمیدم چی شد.
2.جونو آخر بازی چرا انقدر شاکی بود و گفت حالا نوبت بازی منه؟
3.مینروا آخر بازی چی یه پیش بینی ای کرد میشه توضیح بدید که چی میگفت؟

N_Slayer

کاربر سایت
Apr 9, 2009
7
سلام

عذر میخوام ، حجم این تاپیک کمی زیاده ؛ من میخواستم روایت صحنه به صحنه ی داستان بازی Assassins Creed Revelations رو از این تا پیک (یا از اینترنت) پیدا کنم. کسی مبتونه کمکم کنه ؟
ممنون میشم یه لینک برام بذارید.

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
چند تا سوال:

1.جریان اون معشوق جونو چی بود من نفهمیدم چی شد.
2.جونو آخر بازی چرا انقدر شاکی بود و گفت حالا نوبت بازی منه؟
3.مینروا آخر بازی چی یه پیش بینی ای کرد میشه توضیح بدید که چی میگفت؟
این دو صفحه رو بخون کامل توضیح داده شده.
http://forum.bazicenter.com/thread33398/page51/
http://forum.bazicenter.com/thread33398/page52/

دوستان علت اینکه این تاپیک خوابیده تقصیر خوده یوبی نامرد هست. AC Black Flag چیز خاصی برای توضیح و موشکافی نداره. اینکه بدونیم ادوارد کی بوده کی شده دردی رو حقیقت دوا نمیکنه، نکته مهمی هم نیست به اونصورت.تنها نکته مهمش این هست که ادوارد، مثل پسرش و نوه اش زخمی روی لب نداره.درصورتی که اتزیو،دزموند،الطائر، Avelin، داشتند.باور کنید تا اینجا که هر اطلاعاتی از داستان درز کرده اصلا جذاب نیست.
فقط باید منتظر خط داستانی مدرنش باشیم، تازه اگه تو این شماره بهش اشاره ای بشه، و گرنه این بازی در همین حده که به جای اینکه AC III رو New Game کنی بیا Black Flag بازی کن، همین:biggrin1:

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed

دزموند نمرده ... صرفا جهت اطلاع

---------- نوشته در 02:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:25 PM ارسال شده بود ----------

اگه کسی جواب سوالای منو میدونه بگه :

1. هکر ها به چه دلیل هک کردند و چه نقشی در سری های بعدی خواهند داشت ؟

2. Eve کیست و چه نقشی در نابودی Juno دارد ؟

3. آیا دزموند پسر دارد ؟

4. آیا 16 دزموند را در نابودی Juno کمک خواهد کرد ؟

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
153
من فکر کنم تا 90% داستان بازی رو متوجه شدم. به نظرتون اخر داستان حق رو به templar ها ندادن؟یعنی اونها داشتن راه درست رو میرفتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر