Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه نه حسین اشتباه نکن
دزموند تنها یک اپل داشت اونم اپلی بود که از تو رُم بدست اورد !
دزموند آخر رویلیشنز از تو همون محیط غار به هوش میاد ( هرچند تو لودینگ 3 بهوش اومده و داره به اونجا میره :| )
و میگه من میدونم باید چیکار کنیم :D گرند تمپل :D یعنی اپل ماصیافو بیخیال شدن دیگه !
بعد ابسترگو مگه همه جا گوش و چشم نداشته ؟ پس چطور وقتی اینا غار رو ترک میکردن و به برزیل میرفتن ( :| مسخره :| ) هیشکی دنبالشون نمیومده؟ میتونستن تو غار مخفی شن وقتی دزموند میخوابه تو انیموس اپل رو بردارن و همه رو بکشن و اپل رو بفرستن هوا
کلا من با این شماره یکم مشکل دارم :D امیدوارم دی ال سی پولی نده برا داستان :|
یا حد اقل سال دیگه یه اسسین دیگه با حضور دزموند بده
اینم یادم رفت :
کسی نمیدونه چرا اخر یک که جای همه اپل ها مشخص شد هیچکی هیچکاری نکرد ؟:|

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
نه نه حسین اشتباه نکن
دزموند تنها یک اپل داشت اونم اپلی بود که از تو رُم بدست اورد !
اره، عذر میخوام، شرمنده. اشتباه گفتم
اون سیب دوم بود که نابود شد.تو حادثه DIA satellite accident این سیب نابود شد.این همون سیبی بود که گاندی هم داشت.
با آزاد شدن جونو چطوری زمین نجات پیدا کرد؟
انتخاب اول دزموند باعث میشد زنده بمونه چرخه حیات از اول شروع بشه، منتها بعد از مرگ دزموند دوباره خونریزی شروع میشد و این راه چندهزار ساله به باد میرفت. مردم بعد از مرگ دزموند اون رو خدا خطاب میکنند و دزموند میشه یه جور بت. آمیزه هاش به هرز میره و دوباره خون و خونریزی
اما انتخاب دوم، باعث میشه حداقل زمین به طور کامل نابود نشه، دوباره چرخه حیات تکرار نشه، این همه سالهایی که اساسین ها براش زحمت کشیدن هدر نره. دزموند از این مطمئن بود که بالاخره اساسین ها یه راهی برای مبارزه جونو پیدا میکنند.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
:| پس تکلیف بقیه اپل ها چی میشه ؟
اون نور های سبز و رنگی که شفق بودند :D
در اصل فکر میکنم طوفان های خورشیدی بودند که میدان مغناطیسی زمین رو تضعیف میکردند.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
اره، عذر میخوام، شرمنده. اشتباه گفتم
اون سیب دوم بود که نابود شد.تو حادثه DIA satellite accident این سیب نابود شد.این همون سیبی بود که گاندی هم داشت.

انتخاب اول دزموند باعث میشد زنده بمونه چرخه حیات از اول شروع بشه، منتها بعد از مرگ دزموند دوباره خونریزی شروع میشد و این راه چندهزار ساله به باد میرفت. مردم بعد از مرگ دزموند اون رو خدا خطاب میکنند و دزموند میشه یه جور بت. آمیزه هاش به هرز میره و دوباره خون و خونریزی
اما انتخاب دوم، باعث میشه حداقل زمین به طور کامل نابود نشه، دوباره چرخه حیات تکرار نشه، این همه سالهایی که اساسین ها براش زحمت کشیدن هدر نره. دزموند از این مطمئن بود که بالاخره اساسین ها یه راهی برای مبارزه جونو پیدا میکنند.

نه منظورم اینه که مگه خورشید الان باعث نابودی زمین نمیشه؟ پس وقتی جونو نجات پیدا کنه چه ربطی به خورشید داره؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
نه منظورم اینه که مگه خورشید الان باعث نابودی زمین نمیشه؟ پس وقتی جونو نجات پیدا کنه چه ربطی به خورشید داره؟
اهان ببخشید. سوال خوبی بود. مشابه همچین اتفاقی در سال 75000 BC به نام Toba Catastrophe اتفاق افتاد، همون پایان رولیشن. TWCB به این فکر میوفته که تو آینده دیگه چنین فاجعه ای رخ نده.جونو تو این شماره 6 راه حل مقابله با این فاجعه رو توضیح میده.دیالوگ های جونو یادم نیست به طور دقیق ولی راه حل اول ساختن 4 برج بود که بشه با اونها SF رو دفع کرد، منتها این پروژه هم شکست میخوره و همون برج اول نیمه کاره رها میشه.
راه حل دوم Shard Of Eden (همین حلقه‌ی سبزرنگ)بود. منتها احتیاج بود که یه S.O.E در ابعاد کره‎ی زمین بسازند که غیر ممکن بود.
راه حل سوم استفاده از Apple Of Eden بود. اینو درست متوجه نشدم، ولی تا این حد بود که سیب به فضا بره منتها بعد از چندین بار آزمایش به شکست خورد.
راه حل چهارم افزایش استقامت بدن بود.Aita همسر جونو، داوطلبانه حاضر شد تا این پیشنهاد رو روی بدن خودش انجام بده که منجر به مرگش شد.
راه حل پنجم رو یادم نیست متاسفانه
راه حل ششم رو مینروا ارائه داد. بازگشت به گذشته و جلوگیری از فاجعه. که این هم منحل شد.
مینروا راه حل دیگه ای رو پیشنهاد میده که هیچوقت آزمایش نشده بود.مینروا یک Pedestal (منظورش همون کره بود فکر کنم،البته به اون ستونهایی که آخر برادرهود دزموند روش میپرید و با خوندن DNA دزموند فعال میشد همین اسم رو میگفتن ) ساخته بود که کسی که مثل الطائر،اتزیو،دزموند ژنتیکش با بقیه فرق داشت میتونست با فعال کردن این Pedestal و دستکاری اعداد زمین رو نجات بده.اما قبل از اینکه مینروا تستش کنه، جونو این دستگاه رو دستکاری کرده بود که باعث میشد علاوه بر نجات زمین، قدرت فوق العاده ای به جونو هم بده.همین باعث میشه که جونو قدرت سابقش رو پیدا کنه و به قول خودش حالا نوبت اونه.

• Like
Reactions: bezad

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب سه گانه دزموند هم تموم شد. من که از پایانش راضی نبودم ، اصلا داستان دزموند خوب پرداخته نشد و اون حالت مداوم بودن رو نداشت فقط بین داستان کانر بعضی وقتا بهش میپرداختن

من انتظار داشتم این نسخه بیشتر با دزموند بازی کنیم ولی این اتفاق نیوفتاد ، آخرش هم که زدن درموند رو سوخاری کردن رفت :| :D فقط دوست دارم بدونم چطوری میخوان با جونو مبارزه کنند ! توی ایمیل هایی که میداد خیلی نسبت به انسان ها کینه به دل داشت ( مخصوصا برای مرگ پدرش ) و احتمال داره خودش یه تنه بزنه انسان ها رو نابود کنه ( اگه اشتباه نکنم نقشه این رو داشت که دوباره انسان ها رو برده خودش کنه )

در کل انتظار بیشتری از این نسخه داشتم و از لحاظ داستانی نتونست من رو ارضا کنه

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
با تشکر از حسین جان و صادق جان تقریبا همه ی داستان رو فهمیدم . ممنون .

فقط 2 تا سوال دارم :

یکی اینکه این Solar Flare دقیقا چی بوده و چی قرار بود بشه ؟! مثلا یک طوفان خورشیدی که زمین رو نابود کنه ؟!
یکی هم اینکه اساسین ها کلا چند تا Apple of Eden به دست آوردن ؟! حافظم خوب یاری نمی کنه :D چیزی که من یادم میاد اینه :
یکیش که دست Altair بود و تو ماصیاف موند .
یکیش دست اتزیو بود که با خودش برد ماصیاف و کنار سیب الطایر گذاشت .
یکی دیگه رو هم اتزیو زیر کلوسیوم گذاشت که به دست دزموند رسید .
درسته ؟

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
با تشکر از حسین جان و صادق جان تقریبا همه ی داستان رو فهمیدم . ممنون .

فقط 2 تا سوال دارم :

یکی اینکه این Solar Flare دقیقا چی بوده و چی قرار بود بشه ؟! مثلا یک طوفان خورشیدی که زمین رو نابود کنه ؟!
یکی هم اینکه اساسین ها کلا چند تا Apple of Eden به دست آوردن ؟! حافظم خوب یاری نمی کنه :D چیزی که من یادم میاد اینه :
درسته ؟
جواب سوال دومی : کلا یدونه سیب در دست اساسین ها بوده که از آلتائیر به اتزیو رسید بعد هم دزموند پیداش کرد.
این تیکه یه سوال اساسی برام پیش اومده اگه تنها سیب موجود تو بازی دست اساسین هاست پس تو اون قسمت از بازی که Cross و دزموند تو آبسترگو با هم درگیر میشن، Cross بوسیله یه Apple دیگه کنترل میشه. چه جوریاس؟ جاییش هست که من بد متوجه شدم؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
جواب سوال دومی : کلا یدونه سیب در دست اساسین ها بوده که از آلتائیر به اتزیو رسید بعد هم دزموند پیداش کرد.
این تیکه یه سوال اساسی برام پیش اومده اگه تنها سیب موجود تو بازی دست اساسین هاست پس تو اون قسمت از بازی که Cross و دزموند تو آبسترگو با هم درگیر میشن، Cross بوسیله یه Apple دیگه کنترل میشه. چه جوریاس؟ جاییش هست که من بد متوجه شدم؟
فکر کنم اونجا Cross بخاطر Bleeding Effect اونطوری میشه و کسی کنترلش نمیکنه

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
یکی هم اینکه اساسین ها کلا چند تا Apple of Eden به دست آوردن ؟! حافظم خوب یاری نمی کنه :biggrin1: چیزی که من یادم میاد اینه :
درسته ؟

اون سیب الطائر قبل از اینکه به دزموند برسه نابود شد.همون سیب دوم که بالا توضیح دادم مربوط به الطائر بود.سیب اتزیو هم همونی بود که تو رم پیداش کردیم، به الطائر مربوط نمیشه.منم همچین اشتباهی کردم.
تو جریان بازی 6 سیب(سیب ششم به سیب اتزیو معروفه) معرفی باشه. تو پازل ها هم نحوه‌ی دست به دست شدنش روایت میشه.
-اولیش دست ناپلئون بود که تونست در انقلاب فرانسه ازش استفاده کنه.دومین کسی که صاحبش شد Houdini بود.سومین نفر هم Oswald!
دومین سیب، دست مالک توی معبد سلیمان در AC 1 بود.و بعد المعلم و بعد الطائر که تا سال 1257 در اختیارش داشت.بعد از الطائر Elizabeth I of England و بعد گاندی!
سومین، اولین نفر استفاده کننده ازش جرج واشنگتن بود. بعدش روزولت و Lyndon B. Johnson که در آپولو 11 ازش استفاده کرد و تونست سیب پنجم رو از ماه بر روی زمین بیاره!
چهارمین سیب اولین صاحبش رو نمیدونم ولی میدونم که Nikola Tesla یه مدتی اون شیء رو در دست داشته.از دست Mark Twain و ادیسون و هنری فورد بگیر تا آدولف هیتلر رفته!
پنجمین سیب هم جریان عملیات آپولو11 بود که Lyndon B. Johnson بدستش میاره.
ششمین سیب هم اتزیو پیداش کرد. اتزیو با استفاده از عصای بهشتی تونست Vault زیرواتیکان رو باز کنه و ششمین سیب رو به دست بیاره. این سیب هم اکنون دست دزموند مایلز هست.

درسته:biggrin1:

در کل انتظار بیشتری از این نسخه داشتم و از لحاظ داستانی نتونست من رو ارضا کنه
دقیقا. متاسفانه بدترین نسخه از سری AC بود.جدا از مسائل گیم پلی و گرافیک و....بازی از لحاظ داستانی هم قوی نبود.بخش کانر که افتضاح!
شخصیت کانر که اصلا گیرایی نداشت. خیلی بد درستش کرده بودن. روند داستان شبیه به AC2 و داستان اتزیو بود. اینکه اتزیو خانواده اش رو به خاطر تمپلارها از دست میده، بعد خودش تو یه جریان انتقام قرار میگیره و بعدش چشم و گوشش باز میشه. منتها به یه فرق جزئی که پدر کانر تمپلار هست. اونم Grand Master ! پدر کانر هیچ ابهتی از لحاظ یه GM نداشت. تو شماره های قبلی کسی مثل رودریگو یا رابرت دی سابل رو داشتیم. از اون طرف مربی کانر مثل این فیلم های چینی(منو یاد مورگان فریمن مینداخت) یه استاد پیر کارکشته هست که دیگه شاگرد قبول نمیکنه، یهو یه چیزایی تو شاگردش میبینه که تصمیمش عوض میشه. شخصیت ها همگی افتضاح دراومدن. باز توی رولیشن یه یوسف بود که در طول بازی به یادمون میموند. یا ماریو،چزاره،رودریگو،المعلم،و.....اونقدر شخصیت پردازیشون قوی بود که از هر کودوم یه نقل قول به یاد موندنی تو ذهنمون هست.
تو زمان حال باز برخورد ویلیام با دزموند بد درنیومده بود، مخصوصا دیالوگ هایی که بین پدر و پسر رد و بدل میشد راضی کننده بود، ولی از اینطرف هر چه قدر یوبی توی کمیک ها دانیل کراس رو خوب دراورده بود اینجا گند زد بهش. کافی هست کمیک ها فقط یه نگاهی بهشون بندازید.این شماره واقعا اعصاب خیلی از طرفدارها رو خورد کرد.

گفته شده بود که فایل های Truth تو این شماره هم حضور دارن. منتها دیگه ربطی به Eagle Vision و اون نمادهایی که تو ساختمان ها کشیده شده بود نداره. توی تونل هایی بازی که حکم Fast Travel بازی رو دارن، شما یه کم جستجو کنید یه جایی رو پیدا میکنید که دست نوشته هست و یه معما. این دست نوشته ها مربوط میشه به گروه Freemason که واشنگتن رهبرشون بود. پازلها هم مثل قبل نیستن. توی دست نوشته جاهایی که Bold شده رو فقط بخونید و توی معما ازش استفاده کنید. مثلا چهارتا نماده صلیب و ترازو و....ترتیبش رو باید مشخص کنید.همین چیز خاصی من پیدا نکردم.

seif1900

کاربر سایت
Oct 2, 2012
129
نام
امید
اساسین 3 بعد از تیتراژ چند جا میری و در آخر برمی گردی به بوستون اونجا بهت می گن (فکر کنم subject16)دنبال چند تا کد بگرد که با اونا میشه قفل یه سری اطلاعات رو شکست
برایه پیدا کردنش باید انلاین شد کسی انجام دادش فکر کنم truth همین قسمت این باشه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اساسین 3 بعد از تیتراژ چند جا میری و در آخر برمی گردی به بوستون اونجا بهت می گن (فکر کنم subject16)دنبال چند تا کد بگرد که با اونا میشه قفل یه سری اطلاعات رو شکست
برایه پیدا کردنش باید انلاین شد کسی انجام دادش فکر کنم truth همین قسمت این باشه

منم فکر کنم این بخش مربوط به Truth این نسخه باشه

البته به نظرم S16 این حرف رو نمیزد و چند نفر توی آبسترگو بودن که داشتن با استفاده از همون خاطراتی که از William بدست آوردن زندگی کانر رو بررسی میکردن

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
جریان این یارو که داره یه کتاب نشون میده به گروهش چیه؟
screenshot_292822_thumb_wide620.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر