Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
قربونت:d
تمدن اتلانتیس اگرم واقعا وجود داشته الان دیگه نابود شده حتی نسل مایا هام که ممکنه از باقی مونده های اتلانتیس باشن هم تقریبا نابود شدند چون اسپانیایی ها خیلیاشون رو کشتند متاسفانه البته نسلشون منقرض نشده و توی امریکای شمالی هنوز هم هستند من خودم دوستی داشتم که بخاطر ماموریت پدرش اجباری 3 سال رفتند Managua و کاستاریکا که این دوستمون میگفت 2 خانواده از نوادگان مایا رو دیده که میگفت هنوز با همون اداب قدیم و روم کهن خودشون زندگی میکنند
اما راجع به اینکه از ما پیشرفته تر بودند یا نه رو که هیچکس نمیدونه ولی اگر قران تمدن مایا رو گفته باشه قطعا در زمان خودشون خیی پیشرفته بودند جوری که قاره رو طوری ساخته بودند که نه طوفان نه سیل نه زلزله (هرکدوم به تنهایی )نمیتونست اسیبی به اونجا برسونه کاری ولی خوب سیل و زلرله با هم از بین بردش
ولی بعضی ها اینطور میگند که ذهن انسان بسیار وسیعه ولی پیشرفتش به قولی پله پله انجام میشه(دانشمند ها میگن که انسان امروز داره از 10-15 درصد قدرت مغزش استفاده میکنه من نمیگم:d) ولی گاهی اوقات به یک جهش بزرگ احتیاج داره
همینطور زمین اگر به عقب برگردید هر چندین سال یک بار اتفاق عظیمی توش افتاده و زمین چندین سال تقریبا بکر بوده و دوباره حیاط از ابتدا درونش شروع شده منظور اینه یعنی مثلا انسان به یک نقطه که میرسه تقریبا از بین میره و باید دوباره راه پیشرفت رو از ابتدا شروع کنه ولی اینبار با قدرت و ذهنی فرار تر از مثلا 10 هزار سال پیش البته خودم خیلی به این اعتقاد ندارم ولی خوب نظریه ییست برای خودش
در ویدیو The Truth هم به یک تمدن پیشرفته اشاره میکنه که حالا ویدیو رو ببینید به خیلی نکات میپردازه
چقدر این بازی ریزه کاری داستانی داره مُخ ادم سوت که هیچ شیپور میکشه:d
شدیدا منتظرم ببینم یوبی برای AC III چه خواب هایی دیده
اگر داستان بازی رو جوری بسازه که نحوه ساخت اتلانتیس رو با POE نشون بده و مثلا گاهی اوقات یه فلش بکی هم بزنه که در اتلانتیس قدمی هم بزنیم :x محاله ها ولی فکرشم قشنگه :d
ایشالله اگر وقت کردم مثله امروز (که البته کم پیش میاد)کل نوشته های تایپکی که گذاشتم رو ترجمه میکنم واسه کسانی که انگلیسی ضعیفی دارند که اون ها هم بهره ببرند
فقط یه چیزی بگم پست قبل خط اخر که نوشتم(در همون نواحی قاره اتلانتیس هست )اون "هست" اخرش منظورم "پیدا کنه" بود که دیگه اخر متن بود صوتیرو دادیم دیگه شرمنده:d

ممنون خیلی عالی بود اونور هم طرف حرف های جالبی زده بود
بعضی هاش هم جدا نمی گنجید مثل اینکه می گفت انقدر تکنلوژی شون پیشرفته بوده که حتی لیزر گان داشتن/:)
کلا این بازی از هر چیزی که فکرشو بکنیم یه گاز زده:d
دستشون کاملا بازه برای ادامه داستان

سلام و علیکم ،

انشاالله توفیق حوصله ی خواندن اینهمه صفحه ، که دوستان فی سبیل الله در راه حق علی باطل نوشتن رو پیدا نکردم و به همون دو صه صفحه ی اخیر قناعت علوی نمودم ... گفتم یه سوال بپرسم جوابمو بدید :

چه شده است که مسایف ( دُرُس گفتم ؟ ) افتاده دست دشمنان اسلام ؟ اونجا که رو کف کاشی هاش آرم تجاری اساسینز کرید هست ؟

در ضمن ، از دوست خوبمون Mehrad Creed هم تشکر میکنم که زحمت زیادی برای این تاپیک کشیدنت ... >:d<

جدیدن انجوری جواب آدم رو میدن . . . ;) " خودت رو کشتی "
خب اینها هارو همه پایان بازی دیدن .
فقط خواستم بگم ربطی به این هم داره ! کسانی که متوجه نشدن :|
ببخشید آخه مارو زدند ترکوندند چون دربارش صحبت کرد م
تازه ستاره پنج پر برعکس هم دیدم پنتاگرام که نماد شیطان پرستی حساب می شود.
که اگه بخواین میزارم
راستی اینقدر به این مایاها گیر ندید 2012در واقع معنای اون تک چشم وهرم پشت دلار است.نظم نوین اعسار نظم نوین جهانی نه مرگ جهان

آخرین ویرایش:
مهراد جان هم این پستت هم پست قبلیت عالی بود ، فقط بعضی وقتا سوتی پیش میاد دیگه مثلا : حیات :دی
اره باید به فکر تغییر رشته باشم به مهندسی املاء:d
باورت میشه من هنوز ندیدمش؟ اینترنتم ذغال سنگیه:(
بیا این عکس اون ساختمونیه که ادم و حوا ازش میرن بالا
669d6db6d5b6.jpg

که نشون از یک تمدن پیشرفته میده که این بنده خدا میگه اتلانتیسه
مهراد مخه ما کجا بود کجا بردیش . . . :d
ترمینال مُخ بَریه مهراد(با اتوبوس های کولر دار:d)
مهراد قبلا اینقدر فعال نبودی!!!:d
معمولا در زمینه فعالیت یهو منفجر میشم بعد یک سال استراحت میکنم برای انفجار بعدی:d
پ.ن:متاسفانه هنوز نتونستم The Truth بادرهود را ببینم.امروز می رم می بینم ببینم چی به چیه!امیدوارم تو این نسخه یه ذره بیشتر به شماره ی 16 بپردازن!
The Truth ـه BH همش راجع به 16 ـه که همشم چرند میگه
حالا نمیدونم کسی حرفاشو ترجمه کرده باشه یا نه چون تقریبا قابل ترجمه نیست همش چرت و پرته:d
مثلا میگه: It is far later than you know. Too late to save themحالا برای نجات کیا دیر شده؟؟انسان هارو میگه یا کسان دیگه رو معلوم نیست
یا یجا میگه Eden. She... in Eden. Find Eve. The Key. Her DNA
چرند کامل:dالبته احتمالا این از اون چرند هاییه که تو نسخه های بعدی تک تکه کلماتش معنی میده!حالا مثلا...:d
فقط تنها جمله ای که میشه تقریبا حدس زد که چی میگه اینه
She is not who you think she is که احتمال زیاد لوسی رو میگه
بعضی هاش هم جدا نمی گنجید مثل اینکه می گفت انقدر تکنلوژی شون پیشرفته بوده که حتی لیزر گان داشتن/:)
حرف زیاده ولی هیچکس هیچی ندیده که بخواد 100% بگه مثلا بازوکا هم وجود داشته...گرچه خیلی بعییده به دلایل شخصی...
چه شده است که مسایف ( دُرُس گفتم ؟ ) افتاده دست دشمنان اسلام ؟ اونجا که رو کف کاشی هاش آرم تجاری اساسینز کرید هست ؟
زیرا به عذن الله رهبر معظم مسیاف (همون)اونجارو ترک گفته و دشمنان اسلام گوش به فرمان شیاطین امده و ارم تجاری اسسین رو لگد مال کرده و قَل و قَم میکنند
در ضمن ، از دوست خوبمون Mehrad Creed هم تشکر میکنم که زحمت زیادی برای این تاپیک کشیدنت ... >:d<
:d

• Like
Reactions: Fenris Wolf
که نشون از یک تمدن پیشرفته میده که این بنده خدا میگه اتلانتیسه
مهراد من به تو علاقه مند شدم :d دست تو هم درد نکنه :flower:

هیچی دیگه خواستیم سپاس گوییم که طائنان مجال وقیعت نیابند:d

• Like
Reactions: MehradCreed
669d6db6d5b6.jpg

که نشون از یک تمدن پیشرفته میده که این بنده خدا میگه اتلانتیسهش

سلام آقا مهراد

لینک این تریلر را لطف کنید ، در ضمن ، لطفا از یک جای خوب آپلود کنید ...

در ضمن ، راس میگن که تو بازی دگمه ی Enter رو میزنی ، هم گروه هات داد میزنن :" اللهم احفظ لنا قاعدنا ازیو آدیتوره " ؟؟؟؟؟؟ :d

سلام آقا مهراد

لینک این تریلر را لطف کنید ، در ضمن ، لطفا از یک جای خوب آپلود کنید ...

در ضمن ، راس میگن که تو بازی دگمه ی Enter رو میزنی ، هم گروه هات داد میزنن :" اللهم احفظ لنا قاعدنا ازیو آدیتوره " ؟؟؟؟؟؟ :d

لینک

:)) نه بابا ول کن . . . حلا چه معنی میده این ؟ . " Ezio خدا پشت و پناهت ؟ " :-?

لینک

:)) نه بابا ول کن . . . حلا چه معنی میده این ؟ . " Ezio خدا پشت و پناهت ؟ " :-?

تارنمای معرفی شده با استناد به قوانین جرایم رایانه ای به رحمت ایوزی پیوسته است
donkey.gif

انسان معقول ، مگه تو مسلمون نیستی ؟ مگه تو به زبان عربی تسلط نداری ؟ معنیش میشه " بار الها ... رهبرمان ازیو را محافظت بفرما " ...

مهراد خان ، لطفا لینک بدون ***** را بگذارید
squidward.gif

• Like
Reactions: daniel45
donkey.gif

انسان معقول ، مگه تو مسلمون نیستی ؟ مگه تو به زبان عربی تسلط نداری ؟ معنیش میشه " بار الها ... رهبرمان ازیو را محافظت بفرما " ...

مهراد جمش کن آمارمونو گرفتن . . .:d

squidward.gif

سِیدی به دلیل نبود خلوص نیت و پاره شدن تارهای ارتباطی بین انسان و پروردگار متعال به علت خسوف دعایمان مستجاب نشده،تریلر به دیار باقی پیوست
انشالله در جهان اخرت به دلایل جرائم الوقوع که در ترازویه اعمال من وجود خارجی دارد به دلیل اعطاء نکردن این تریلر معنوی، مقدار قابل توجه ـیی ثواب برای شما حواله خواهم کرد
____
مهراد جمش کن آمارمونو گرفتن . . .:d
نه حل شد:d
_____
شوخی کردم فردا وقت شد میگردم پیداش میکنم
یه چیز خاستی از رگه طلاـم کم پیدا تر

donkey.gif

squidward.gif

همه درخواستاشون رو به مهراد میدن :دی مهراد کارت در اومده :دی

همینطوری پیش بره چند روز دیگه :
مهراد جان بیزحمت یه چند تا سوال برام پیش اومده اینا رو از سازنده ها بپرس بعدا جوابشون رو بهم بگو :دی

این لینک 720P ویدئو The Truth

http://www.uploadbaz.com/sptmidz9frm2

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or