Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
نفی و مسخره گرفتن اینگونه موارد ماسونی... نشونگر اینه که ماسونها در تبلیغاتشون موفق هستند . برای آشنایی بیشتر با عقاید این گروه شیطان پرست بهتره تا مستندthe Arrivals رو ببینین.

دوست من دیدیم این مستند رو زمانی که طرف تازه میزاشت تو Youtube من می گرفتم نیگاه می کردم . . .

چرا ویرایش کردی !! ( اصلا چی رو ویرایش کردی ؟ :دی )

منظورت اینه که Altair پیامبره ؟! البته توی نسخه 2 بازی صراحتا میگه که Etzio پیامبره پس نگران نباش اتفاقی نمیفته :دی
آره منظورم همینه:دی منتها میگم الطایرو اینا اینجوری میخوان معرفی کنند

• Like
Reactions: hadi sh
آره منظورم همینه:دی منتها میگم الطایرو اینا اینجوری میخوان معرفی کنند

امکانش هست که اینطور باشه هر چیزی که ادم فکرشو بکنه این الطائر میتونه باشه:x:d

چرا ویرایش کردی !! ( اصلا چی رو ویرایش کردی ؟ :دی )

منظورت اینه که Altair پیامبره ؟! البته توی نسخه 2 بازی صراحتا میگه که Etzio پیامبره پس نگران نباش اتفاقی نمیفته :دی

منظورش این بود؟
یا اینکه به اتزیو می گفت تو فقط نقشت پیام رساندن به دزموند هست و وظیفه خودت رو انجام دادی

امکانش هست که اینطور باشه هر چیزی که ادم فکرشو بکنه این الطائر میتونه باشه:x:d

منظورش این بود؟
یا اینکه به اتزیو می گفت تو فقط نقشت پیام رساندن به دزموند هست و وظیفه خودت رو انجام دادی

توی بازی دقیقا از لفظ Prophet استفاده میشد که به معنی پیامبره و تازه بورجیا هم میگفت که پشت اون دیوار خداست و قراره خدا رو ببینم ، از اونجایی که یه جورایی Etzio خالق انسان ها رو دید و پیامش رو به مردم آینده ( دزموند ) رسوند میشه گفت که در واقع همون وظیفه پیامبر رو انجام داد ;)

اوووووووووووووووووووووووف. نماییده شدم تا 20 صفحه رو خوندم بالاخره:d
ولی جا داره که از دوستان quarantine و SHJafari و hosein_fisher و بقیه دوستان مخصوصا ArianUndead به خاطر نظرات خوبش تشکر کنم. دمتون گرم>:d<
چه رسمی شد!:d

• source\S17.anima.06102001.SVJlbWVtYmVy => IRemember
  • source\S17.anima.21032002.QmxhY2tIaWxscw== => BlackHills
  • source\S17.anima.16030002.V29vZFNtb2tl => WoodSmoke
  • source\S17.anima.08212002.TW90aGVyU2Fk => MotherSad
  • source\S17.anima.08212002.RmF0aGVyTWFk => FatherMad
  • source\S17.anima.22072002.Tm90aGluZ0lzVHJ1ZQ== => NothingIsTrue
  • source\S17.anima.22072002.RXZlcnl0aGluZ0lzUGVybWl0 dGVk => EverythingIsPermitted
  • source\S17.anima.04022003.Qm9yZWRPZldhclN0b3JpZXM= => BoredOfWarStories
  • source\S17.anima.30082003.UGFpbktpbGxlcnM= => PainKillers
  • source\S17.anima.23082003.RmFjZXNJblN0b25l => FacesInStone
  • source\S17.anima.16082003.RXNjYXBl => Escape
  • source\S17.anima.23082003.V2hhdElzVGhpc1BsYWNl => WhatIsThisPlace
  • source\S17.anima.16052003.Q2hpY2Fnb0dpcmxz => ChicagoGirls
  • source\S17.anima.27082003.Tm90RmFyRW5vdWdo => NotFarEnough
  • source\S17.anima.14082004.MTJUbzY= => 12To6
  • source\S17.anima.11032004.VGhleVdpbGxGaW5kTWU= => TheyWillFindMe
  • source\S17.anima.03032005.SnVzdEFDdWx0!Q== => JustACult
  • source\S17.anima.16082005.V0hFUkVBUkVZT1Uh => WHEREAREYOU!
  • source\S17.anima.16082008.U29NdWNoTm9pc2U= => SoMuchNoise
  • source\S17.anima.12062008.Q0FMTEhPTUUh => CALLHOME!
  • source\S17.anima.16022009.VGhlRXZlcnl0aGluZ0NpdHk= => TheEverythingCity
  • source\S17.anima.04022011.SnVzdEFkZEdpbg== => JustAddGin
  • source\S17.anima.17092011.VGhlSk1a => TheJMZ
  • source\S16.anima.08082012.SSBBbSBOb3QgQWxpdmU= => I Am Not Alive
  • source\S17.anima.09082012.QmFkV2VhdGhlcg== => BadWeather
  • source\S17.anima.10082012.TmluZVllYXJzQWxvbmU= => NineYearsAlone
  • source\S17.anima.17092012.QXJlWW91RGVzbW9uZE1pbGVz Pw== => AreYouDesmondMiles?
  • source\S17.anima.19092012.QmFzdGFyZHMh => Bastards
تاریخ ها به ترتیب مربوط میشن به:
6 اکتبر 2001- شب شروع ِ حمله ی آمریکا به افغانستان --->IRemember
21 مارس 2002- روز ِ دستگیری قاتلان خبرنگار Wall Street Journal در پاکستان---->BlackHills
21 آگِست 2002- خراب شدن ِ سد 125 ساله در هند و گرفتن جان ِ 10 نفر----->MotherSad-FatherMad
22 جولای 2002- کشته شدن ِ "صلاح شهاده" رهبر ارتش جنبش حماس توسط سربازان اسرائیلی----> Nothing is True- Everything is Perimtted
4 فوریه 2003- تغییر نام ِ جمهوری فدرال یوگوسلاوی به "صربستان و مونته نگرو" و ایجاد ساختار جدید ِ سیاسی-----> BoredofWarStories
3 آگِست 2003- کشته شدن ِ حداقل 52 نفر در بمب گذاری شمال پاکستان---->Painkillers
22 آگِست 2003- انفجار سفینه جاسوسی برزیل هنگام پرتاب و کشته شدن ِ حداقل 21 نفر و 12 میلیون دلار ضرر مالی برای دولت برزیل---->FacesInStone
16 آگِست 2003- شانزدهمین روز ِ تولد دزموند و روزی که اون از مزرعشون فرار کرد.---->Escape
23 آگِست 2003- طبق ِ اقدامی عجیب، دولت ِ انگلیسی هزاران اسناد ِ رسمی کشور رو (که بسیاری از اونا کاملا محرمانه و مربوط به 30 سال ِ گذشته بودند) در اینترنت منتشر کرد.---->WhatIsThisPlace
16 می 2003- کشته شدن ِ 33 نفر در کاسابلانکا و زخمی شدن ِ حداقل 100 نفر طی یک اقدام ِ ترورسیتی---->ChicagoGirls
27 آگست 2003- در طی 60.000 سال ِ گذشته مریخ در نزدیکترین فاصله ی خودش به زمین قرار گرفت--->NotFarEnough
14 آگِست 2004- کشته شدن ِ دست ِ کم 156 نفر در کشور بوروندی طی یک اقدارم ترورسیتی----> 12to6
11 مارس ِ 2004- بمب گذاری در ایستگاه قطار مادرید که 191 کشته بر جای گذاشت.---->TheyWillFindMe
3 مارس 2005- James Roszko چهار نفر از ماموریان حکومتی را به دلیل اینکه مانع ِ خودکشی او از روی پل شده بودند؛ به قتل رساند.---->JustACult
16 آگِست 2005- Sergei Krikalev موفق به کسب جایزه ی بیشترین فردی که در فضا به سر برد شد(یعنی عملا اون روز معلوم شد ایشون فردی بودن که بیشترین زمان رو در فضا بودند).---->WHEREAREYOU
16 آگِست 2008- بمبی با هدف ترور ِ شهردار شهر ِ Mlang در فیلیپین منفجر شد که البته شهردار جان سالم به در برد.---->SoMuchNoise
12 ژوئن 2008- وزش باد شدید، رعد و برق، گردباد و سیل جنوبی ایالت ویسکانسین ِ آمریکا رو خساسارت زیادی رو وارد کرد. 2 تا خونه بطور کامل خراب شدند و جاده ها و راه ها دچار آسیب شدیدی شدند و مردم مجبور به ترک اون منطقه شدند.---->CALLHOME
16 فوریه 2009- روز درگیر شدن ِ معترضان با پلیس در جزیره گوآدلوپ----> TheEverythingCity
4 فوریه 2011- مرگ استفان کیم؛ معروفترین کاردینال کره ای در سئول---->JustAddGin
17 سپتامبر 2011---> TheJMZ
8 آگِست 2012- احتمالا روزی که Subject 16 مرده. یا یه جورایی با انیموس ترکیب شده و تا آخر ِ عمر اون تو خواهد بود.---->IAmNotAlive
9 سپتامبر 2012---> BadWeather
10 سپتامبر 2012--->NineYearsAlone
17 سپتامبر 2012- روزیه که یکی از Memory ها با همین نام به شخصی (هویت نامعلوم) نشون داده میشه و دزموند شناسایی میشه.---->AreYouDesmondMiles
19 سپمتامبر 2012- روزی که دزموند برای اولین بار از Animus استفاده کرد و وقتی ازش خارج شد این کلمه رو بکار برد.---->Bastard
PHP:
54 68 72 65 65 20 6c 69 76 65 73 20 74 6f 69 6c 65 64 2e 20 54 68 72 65 65 20 6c 69 76 65 73 20 6c 6f 73 74 2e 20 54 68 72 65 65 20 6d 65 73 73 61 67 65 73 20 64 65 6c 69 76 65 72 65 64 3a 20 74 68 65 20 67 72 65 65 74 69 6e 67 2c 20 74 68 65 20 77 61 72 6e 69 6e 67 2c 20 74 68 65 20 72 65 76 65 6c 61 74 6
اما معنای اعدادی که در انتهای تریلر میان پس از رمزگشایی(توسط دوستان در فروم یوبی سافت) بصورت زیر میشه:
"Three lives toiled. Three lives lost. Three messages delivered: the greeting, the warning, the revelation."
"سه زندگی در رنج به پایان رسید، سه زندگی نابود شد و سه پیام تحویل داده شده: تبریک، هشدار، وحی"
با تشکر از دوستان در فروم رسمی AC:Revelations

من یه چیزایی تو مدت قطعی اینترنتم به ذهنم رسید!
1.اتزیو اونهمه آدمو با مشت و لگد تو دمو آخری کشت!اما تو دمو برادر هود زنگ زد رفیقاش بیان:دی
2.اون کچله شاید از خانواده بورجیا باشه!با اینکه برادر چزاره توسط چزاره کشته شده:دی اما ....
شاید هم خود چزاره ـس نمرده:|
3.اون مصیاف کاملا سالمه!شما اونجایی که اتزیو رو نک قله هست رو نگاه کنین اول قلعه رو میبینید حالا pause
کنید سمت راست پایینو ببینید قلعه هم میبینید!
پس نتیجه میگیریم اون خرابه ها مربوط به روستای kingdomـه!

من یه چیزایی تو مدت قطعی اینترنتم به ذهنم رسید!
1.اتزیو اونهمه آدمو با مشت و لگد تو دمو آخری کشت!اما تو دمو برادر هود زنگ زد رفیقاش بیان:دی
2.اون کچله شاید از خانواده بورجیا باشه!با اینکه برادر چزاره توسط چزاره کشته شده:دی اما ....
شاید هم خود چزاره ـس نمرده:|
3.اون مصیاف کاملا سالمه!شما اونجایی که اتزیو رو نک قله هست رو نگاه کنین اول قلعه رو میبینید حالا pause
کنید سمت راست پایینو ببینید قلعه هم میبینید!
پس نتیجه میگیریم اون خرابه ها مربوط به روستای kingdomـه!
1- توی BH اولین بار داشت انجمن برادری رو نشون میداد، اما اینجا اتزیو خودش تنهایی به سفر میره (به مصیاف) اون انجمن برادری هم وقتی توی قسطنطیه ساکن میشه تشکیل میده (اونا رو با خودش نیاورده :d)
2- نه باو، اصلا توی تاریخ هست که برادره آدم بهتری بوده. توی BH هم فکر کنم میگه که چزاره برادرش رو میکشه. (سر تاج و تخت فکر کنم)
3- معلومه دیگه، زیر قلعه یه روستایی (Known as Masiaf) بود دیگه :d ولی فهمیدن جمله ت سخته :))

1- توی BH اولین بار داشت انجمن برادری رو نشون میداد، اما اینجا اتزیو خودش تنهایی به سفر میره (به مصیاف) اون انجمن برادری هم وقتی توی قسطنطیه ساکن میشه تشکیل میده (اونا رو با خودش نیاورده :d)
2- نه باو، اصلا توی تاریخ هست که برادره آدم بهتری بوده. توی BH هم فکر کنم میگه که چزاره برادرش رو میکشه. (سر تاج و تخت فکر کنم)
3- معلومه دیگه، زیر قلعه یه روستایی (Known as Masiaf) بود دیگه :d ولی فهمیدن جمله ت سخته :))
مگه من گفتم برادره چزار رو کشته!منم گفتم چزاره کشته!
3.نه میگم بچه ها بعضیاشون میگن از مصیاف فقط قلعه الطائر مونده منم گفتم هست:|

• Like
Reactions: daniel45
مگه من گفتم برادره چزار رو کشته!منم گفتم چزاره کشته!
3.نه میگم بچه ها بعضیاشون میگن از مصیاف فقط قلعه الطائر مونده منم گفتم هست:|
1- صحیح :d ولی خب خودت گفتی نمیشه دیگه. کلا هم داستان از خانواده بورجیا خارج شده. اگر از خاندان روبر و تمپلارهای اونجا نباشه، حتما ترکی هست.
3- اوکی

این تاپیک رو حتما بخونید حرف های جالبی راجع به اتلانتیس و ربطش به AC گفته البته قطعی نیست ولی ...بخونید دیگه
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5251069024/m/2261050238
نمیدونم چند نفرتون از قاره احتمالی اتلانتیس که از بین رفته اطلاع داره ولی با یه سرچ تو گوگل حتی به زبون فارسی کلی اطلاعات میتونید بدست بیارید ولی یه شرح کوتاه میدم
اتلانتیس قاره ای در اقیانوس Atlantic (ارام) بوده که هزاران هزار سال پیش وجود داشته و سلطنت و مردمی بسیار پیشرفته و ثروتمند در این قاره زندگی میکردن و به خوبی و ازادگی و انسانیت معروف بودن. امروزه به بهشت از بین رفته (قاره اتلانتیس) و همینطور به تمدن گمشده معرف هست چون مدارک قطعی برای وجودش پیدا نشده
حالا چه کسی اولین بار نام این قاره رو بر زبان اورد بهتون میگم
اولین بار نام قاره اتلانتیس توسط افلاطون اورده شد در رساله تیمائوس که توی اون رساله گفته بود 12 هزار سال پیش قاره ای بزرگ و ستودنی به نام اتلانتیس وجود داشته
افلاطون خیلی قاتعانه به وجود اتلانتیس ابراز داشت و در کتاب بعدیش به اسم Critias مفصل تر توضیح داده و دلیل از بین رفتنشون رو اینطور نوشته:
احساس در مردم اتلانتیس مرده بود و ایمان خود را از دست داده بودند و با سپاهیانی عظیم قصد فتح اتن و سرزمین های شرقی رو داشتند
اما زئوس طوفاني بر انها نازل کرد . مجازاتي که به هيچ وجه قابل تصور نبود . افلاطون در اين باره نوشت :طوفان سبب زمين لرزه و سيل هاي بزرگي شد (سونامی) که به مدت يک شبانه روز به شدت ادامه داشت وقتي دريا جزيره آتلانتيس را به زير خود فرو برد و ناپديد گشت افلا طون ترديد داشت که هرگز نشانهاي از اين سرزمين گمشده به دست ايد .او نوشت : اقيانوس در آن نقطه به مکاني غير قابل عبور و جستجو تبديل شده است.

خوب این تصورات افلاطون بود که خیلی ها میگفتند تخیلات مسخره ایست ولی این نظریه وقتی به واقعیت نزدیک تر میشه که در قرآن به وجود تمدنی بسیار پیشرفته که به دلیل بدی و بدکرداری به طور غیر قابل باوری عذاب شدند اشاره کرده که به احتمال بسیار زیاد اتلانیتس هست چون ما تمدنی نداریم که عذاب شده باشند تقریبا همیشه مردم شهر های کوچک که خیلی از انسانیت دور میشدند عذاب میشدند
جالبه که بدونید تمدن اتلانتیس به ساخت هرم های بزرگ معروف اند و این موضوع وقتی مهم تر میشه که بدونید قبیله مایا و فراعنه مصر و جایی دیگر که حضور ذهن ندارم تقریبا اهرامی شبیه به هم ساختند
و همینطور در مورد قبیله مایا بگم تا حالا فکر کردید چطور نسل انسان هزاران سال پیش چطور از یکطرف دنیا سفر کرده در دریا ها و رسیده به انوره دنیا یعنی امریکای مرکزی و اونجا قبیله ای عجیب رو ساخته ؟ قبیله ای که از نظر علمی بسیار غنی بودند ؟سیل بزرگ اتلانیتس میتونه جواب گو باشه یا حتی اگر در مورد مصر چند جا خوندم که مهندسین ساخت احرام مصر مردمی خیلی عجیبی بودند که ... خیلی شرحش نمیدم
حالا این رو هم بگم کانال جئو گرافیک هم به پیدا کردن کانال های شهری و اجاق های عمومی در همان نقطه خبر داد و اعلام کرد دانشمندانی رفتند به اون منطقه برای کشف و حتی گوگل ارث تونسته در همون نواحی قاره اتلانتیس هست
اینم عکسش
همین با تشکر از وقتی که بهم دادین:d
حالا اون تپیکو بخونید به نکات جالبی میرسید البته بعییده اتفاق بیوفته ولی خوب انسان به امید زندست:d

wow!
مهرداد ترکوندی!
ولی تمدن نفرین شده:دی چینه:دی بدبختا از هر 30 روز ماه 29روز و 23.30 ساعت تو سیل و زلزله اند:دی خیلی هم پیشرفته اند:دی
ولی جدی اگه تمدنه هنوز زنده باشه چی میشه؟مثلا یه تمدن تو اعماق زمین تو هسته زمین باشه!
یا جهنم خورشیده:دی نمیدونم چی میگم:دی
اما یعنی مردم آتلانتیس از ما پیشرفته تر بودن؟

خیر. برادران ِ بورجیا در این زمینه ها اصلا با هم مشکل نداشتن و کاملا متحد بودند. چزاره بعد از پاپ شدن ِ پدرش به یکی از کاردینال های واتیکان تبدیل شد. با این حال دست از آدمکشی و و کارهای کثیفش(البته به طور کاملا پنهانی) بر نداشت. در عوض برادر ِ کوچیکش فرمانده سپاه بود و تو این زمینه ها تبحر خاصی داشت. چزاره همیشه دوست داشت جای برادرش می‏ بود و میتونست خیلی راحت تر مبارزه کنه و علاقه ی خودش رو به جنس مخالف نشون بده. با این حال اصلا بهش حسودی نمیکرد چون اون رو پایین تر و کوچیک تر از خودش میدونست و پدرش هم به فکر جانشینی چزاره به عنوان پاپ بعد از مرگ ِ خودش بود.
بطور کلی خانواده بورجیا، یکی از کثیف ترین و ظالم ترین خانواده هاییه که تاریخ به خودش دیده و هر گناهی که فکرشو رو بکنید انجام دادن.

• Like
Reactions: S.dante

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or