Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
جدایی این قضیه از این بازی غیر ممکنه دربحث فرعی این بازی به طورعلنی به تاریخ اونا اشاره میکنه.بعد شما طبق کدام حرفی این انجمن نابود شده میدونی؟قتل استیفن نایت شنیدی اگه اینارا میدونستی نابودشده نمیدونستی.تمپلر ها اساس افکار این افراد هستند .درمورد حشاشیون هم بدون هیچ مطالعه ای اونا بپردازید تا به این افراد تهمت بزنید برید ویکی پدیا وکتاب خداوند الموت را بخوانید .که جزو کاملترین منبع هستند.انسان بی گناه چه طوراین صلیبیها اینهمه ادم کشتند آدم حسابی بودند؟دولت سلجوق دست نشانده عباسیان بود.عباسیان امامان را کشتند .پس حشاشیون فقط رهبران سیاسی جنگ های صلیبی و سلجوق کشتند برید .چندی پیش یک تاریخ دان مصاحبه ای که با یکی از انجمن های اسلامی داشت.اذهان کرد مردم دراین مورد به جای خداوند الموت سراغ کتابهای اورپایی میرند.بدون تحقی به تاریخ یک گروه توهیین نکنید. :d
ببخشید دوست عزیز چند روزی نبودم جوابتون رو بدم به هر حال یه سوال میخوام بدونم اصلا میدونی گروه حشاشیون برای چه چیزی به وجود اومده؟نمیخواد جواب بدید خودم میگم قتل ثانیا یه گروه که اونموقع هم تو حالت غیر طبیعی کشتار انجام میدادن به نظر شما این کجاش به حق یا باطل بودن برمیگرده متاسفانه تاریخچه جنگهای صلیبی هم در مورد مسیحیان هم در مورد مسلمین بسیار تحریف شده و حرفهای بسیار ضد و نقیض راجع بهشون وجود داره و اما در مورد فراماسون ها هم من نگفتم وجود نداره من گفتم هنوز هم وجودش در سایه ای از ابهام هست پس سعی نکنید این مزخرفات سیاسی رو تو تاپیک گیم به خورد ملت بدین در ضمن نیایید بگین ماریو فراماسونه یا سونیک که اصلا اینجا خریدار نداره یه چیز دیگه هم بگم یکی از ترورهای نافرجام حشاشیون ترور صلاح الدین بوده که حرفهای زیادی راجع به فتوحاتش برای مسلمین هست ولی خود صلاح الدین هم نکات تاریک زیادی تو زندگیش هست پس نمیشه گفت کی داشته راه درسترو میرفته ولی چیزی که واضحه اینه که حشاشیون برای فرمانده خود و مقاصد خود ترور میکردن نه یک هدف الهی و دفاع از ائمه ودر ضمن ائمه رو هم وسط نکشین حرمت اونا رو حداقل باید نگه داشت
در ضمن هیچ کس به تاریخ گروه توهین نکرده ودر ضمن این رو هم بدون دوستان این بازی رو برای کندو کاو تاریخی انجام نمیدن من خودم یکی از طرفداران پرو پا قرص الطایر و اتزیو هستم این لااقل از امضام معلومه ولی هیچ گاه یه بازی رو با واقعیات تاریخی مرتبط نکنید این فقط تخیل نویسنده بازی است نه چیز دیگه

ببخشید دوست عزیز چند روزی نبودم جوابتون رو بدم به هر حال یه سوال میخوام بدونم اصلا میدونی گروه حشاشیون برای چه چیزی به وجود اومده؟نمیخواد جواب بدید خودم میگم قتل ثانیا یه گروه که اونموقع هم تو حالت غیر طبیعی کشتار انجام میدادن به نظر شما این کجاش به حق یا باطل بودن برمیگرده متاسفانه تاریخچه جنگهای صلیبی هم در مورد مسیحیان هم در مورد مسلمین بسیار تحریف شده و حرفهای بسیار ضد و نقیض راجع بهشون وجود داره و اما در مورد فراماسون ها هم من نگفتم وجود نداره من گفتم هنوز هم وجودش در سایه ای از ابهام هست پس سعی نکنید این مزخرفات سیاسی رو تو تاپیک گیم به خورد ملت بدین در ضمن نیایید بگین ماریو فراماسونه یا سونیک که اصلا اینجا خریدار نداره یه چیز دیگه هم بگم یکی از ترورهای نافرجام حشاشیون ترور صلاح الدین بوده که حرفهای زیادی راجع به فتوحاتش برای مسلمین هست ولی خود صلاح الدین هم نکات تاریک زیادی تو زندگیش هست پس نمیشه گفت کی داشته راه درسترو میرفته ولی چیزی که واضحه اینه که حشاشیون برای فرمانده خود و مقاصد خود ترور میکردن نه یک هدف الهی و دفاع از ائمه ودر ضمن ائمه رو هم وسط نکشین حرمت اونا رو حداقل باید نگه داشت
در ضمن هیچ کس به تاریخ گروه توهین نکرده ودر ضمن این رو هم بدون دوستان این بازی رو برای کندو کاو تاریخی انجام نمیدن من خودم یکی از طرفداران پرو پا قرص الطایر و اتزیو هستم این لااقل از امضام معلومه ولی هیچ گاه یه بازی رو با واقعیات تاریخی مرتبط نکنید این فقط تخیل نویسنده بازی است نه چیز دیگه
گفتم اینا حرف های تازه گروه ها است خداوند الموت رابخوانید
اول اینکه اسماعیلیه 6امام قبول دارند.ولی به خدا اعتقاد دارند وتمام کارهای شیعیان را میکنند.حشاشیون بحث طولانی دارند وحسن صباح به دلیل اختلاف با نظام الملک اینکار کرد وبه الموت رفت درضمن المعلم همان رشیدالدین سنان است.اگر این فرد نبود صلاح الدین هیچکاره بود.صلیبی ها هم حقشونه چرا؟کتاب شوالیه های معبد.بعدشم ترور نکرد قصدشو داشتند زیرا صلاح الدین خیانت کرد.
لطفا زیاد اینارا نیارید وسط من منبع آوردم ودر اون پست که به دلیل اسپم پاک شد به طور کامل در مورد هرچی نسخه اول بود.توضیح دادم .مقاله های آقای بلالی را درمورد بازی بخواند بحث اصلی سر اون الهه ها است که الان معرفی کردند پس بیخیال بحث شید. :d

شما یه طور صحبت میکنی اینگار خودت اونجا بودی؟در ضمن خودت داری میگه اسماعیلیه پس دیگه خودت خودتو زیر سوال بردی بعدشم حرف من از اولش هم این بوده که به این بازی باید در حد همون بازی بودن نگاه بشه نه تاریخ اسلام چون به قول خودت بیشتر خلاف واقع هست شما اومدی بازی رو چسبوندی به فراماسون ها من که نبودم منم ترجیح میدم این بحث بیش از این ادامه پیدا نکنه در ضمن صلاح الدین ربطی به حشاشیون نداره که بخواد بهشون خیانت کنه اصلا یکی از اهداف اصلی حشاشیون کشتن صلاح الدین بوده اینو صد جا تا به حال خوندم

بیخیال

شما یه طور صحبت میکنی اینگار خودت اونجا بودی؟در ضمن خودت داری میگه اسماعیلیه پس دیگه خودت خودتو زیر سوال بردی بعدشم حرف من از اولش هم این بوده که به این بازی باید در حد همون بازی بودن نگاه بشه نه تاریخ اسلام چون به قول خودت بیشتر خلاف واقع هست شما اومدی بازی رو چسبوندی به فراماسون ها من که نبودم منم ترجیح میدم این بحث بیش از این ادامه پیدا نکنه در ضمن صلاح الدین ربطی به حشاشیون نداره که بخواد بهشون خیانت کنه اصلا یکی از اهداف اصلی حشاشیون کشتن صلاح الدین بوده اینو صد جا تا به حال خوندم
عجب غلطی کردیم یک پست دادیم بحث اصلی اینجاست .http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33398&page=18 اینقدر بحث حشاشیون طولانی جاش اینجا نیست.چندتا حرف سایت درمقابل کتاب های بزرگی همچون خداوند الموت و کیش حشاش بخون .درمورد ماسونا اینکه با این حرفت معلوم اطلاعا ت ضعیف بیام کل تاریخشو بگم بحث منحرف میشه این کتاب ها را بخوان بحث بیخیال شو منابع فراماسونری وشوالیه های معبد :مبانی نظری فراماسونری .نویسنده:هارون یحی.کمیته 300:کانون توطعه های جهانی :دکتر کولمن .کتاب brotherhoodیا برادری مرحوم استیفن نایت.سرنوشت سری امریکا:نوشته یک ماسون.بعد فیلم ها arrivals و... حداقل مطالعه کنید.من از این قضیه دارم پرهیز میکنم چندتا سایت رفتید .یا بی بی سی دید .اومدید منو زیر سوال بربرید .وقتی تاریخ واقعی تمپلرها اطلاعات ندارید برای چی بحثشو ادامه میدید.درمورد رشید الدین سنان یک مطلب کامل دارم.که با صلاح الدین دوست بود. کلا بیخیال ماسونها با حشاشیون شید چون اطلاعات کم باشه.واکنش اشتباه میدید.:)

بعد از یک وقفه طولانی دوباره باید اینجا رو راه بندازیم!با کمک همدیگه البته.
اول: اگه همه میدونید Revelations خبر دارید و به اندازه کافی درباره اش اطلاعات دارید.یه سری توضیح کوتاه درباره اش توی تاپیکش دادم که احتیاج نیستش بزارم،لینک
اما مسئله ای که باعث شده من این پست رو بزنم این هست که:
اگه تریلر E3 بازی رو مشاهده کرده باشید آخر تریلر یه سری کدها و اعداد روی صفحه نقش میبنده که مربوط به انیموس هست اما این به چه معنا هست؟
ببینید:

• source\S17.anima.06102001.SVJlbWVtYmVy => IRemember
  • source\S17.anima.21032002.QmxhY2tIaWxscw== => BlackHills
  • source\S17.anima.16030002.V29vZFNtb2tl => WoodSmoke
  • source\S17.anima.08212002.TW90aGVyU2Fk => MotherSad
  • source\S17.anima.08212002.RmF0aGVyTWFk => FatherMad
  • source\S17.anima.22072002.Tm90aGluZ0lzVHJ1ZQ== => NothingIsTrue
  • source\S17.anima.22072002.RXZlcnl0aGluZ0lzUGVybWl0dGVk => EverythingIsPermitted
  • source\S17.anima.04022003.Qm9yZWRPZldhclN0b3JpZXM= => BoredOfWarStories
  • source\S17.anima.30082003.UGFpbktpbGxlcnM= => PainKillers
  • source\S17.anima.23082003.RmFjZXNJblN0b25l => FacesInStone
  • source\S17.anima.16082003.RXNjYXBl => Escape
  • source\S17.anima.23082003.V2hhdElzVGhpc1BsYWNl => WhatIsThisPlace
  • source\S17.anima.16052003.Q2hpY2Fnb0dpcmxz => ChicagoGirls
  • source\S17.anima.27082003.Tm90RmFyRW5vdWdo => NotFarEnough
  • source\S17.anima.14082004.MTJUbzY= => 12To6
  • source\S17.anima.11032004.VGhleVdpbGxGaW5kTWU= => TheyWillFindMe
  • source\S17.anima.03032005.SnVzdEFDdWx0!Q== => JustACult
  • source\S17.anima.16082005.V0hFUkVBUkVZT1Uh => WHEREAREYOU!
  • source\S17.anima.16082008.U29NdWNoTm9pc2U= => SoMuchNoise
  • source\S17.anima.12062008.Q0FMTEhPTUUh => CALLHOME!
  • source\S17.anima.16022009.VGhlRXZlcnl0aGluZ0NpdHk= => TheEverythingCity
  • source\S17.anima.04022011.SnVzdEFkZEdpbg== => JustAddGin
  • source\S17.anima.17092011.VGhlSk1a => TheJMZ
  • source\S16.anima.08082012.SSBBbSBOb3QgQWxpdmU= => I Am Not Alive
  • source\S17.anima.09082012.QmFkV2VhdGhlcg== => BadWeather
  • source\S17.anima.10082012.TmluZVllYXJzQWxvbmU= => NineYearsAlone
  • source\S17.anima.17092012.QXJlWW91RGVzbW9uZE1pbGVzPw== => AreYouDesmondMiles?
  • source\S17.anima.19092012.QmFzdGFyZHMh => Bastards!
نکته:اتفاقاتی رو این نوشته بیان میکنه.از جمله میشه به بمب گذاری در ایستگاه قطار مادرید در سال 2004

یا درگیری مسلحانه در سال 2003 در شیکاگو.در انتها به ربوده شدن دزموند توسط ابسترگو اشاره میشه.

:-/
توجه:این رمز گشایی کار دوست عزیزمون WastingMyTIM3" هستش که در فروم یوبی سافت عضو هستند.من فقط وظیفه ی اطلاع رسانی به شما دوستان عزیز رو دارم.
پست ایشون در فروم یوبی سافت
لینک پالایه هست ،و بی شک فقط یه *ر میتونه فروم یوبی رو پالایه کنه!
اون بخش هایی که قرمز کردم جالبه
اون آبیه هم به جورایی مشکوکه فکر کنم منظورش Subject 16 باشه
بله شاید ولی بیشتر این:I Am Not Alive بهش میزنه،با توجه به اون اچیومنتی که توی Brotherhood بود.

ویرایش:
همچنین یک مربعی از اعداد اون پایین صفحه توی عکس هست. میتونید با یکم دقت بیشتر ببینید.
54 68 72 65 65 20 6c 69 76 65 73 20 74 6f 69 6c 65 64 2e 20 54 68 72 65 65 20 6c 69 76 65 73 20 6c 6f 73 74 2e 20 54 68 72 65 65 20 6d 65 73 73 61 67 65 73 20 64 65 6c 69 76 65 72 65 64 3a 20 74 68 65 20 67 72 65 65 74 69 6e 67 2c 20 74 68 65 20 77 61 72 6e 69 6e 67 2c 20 74 68 65 20 72 65 76 65 6c
61 74 69 6f 6e 2e
Translate:
Three lives toiled. Three lives lost.
Three messages delivered: the greeting, the warning, the revelation
من این اولیش رو نمیفهمم Toiled یعنی چی؟اما بقیش واضحه!
سه زندگی گم شد.سه پیغام رسانیده شد:درود(خوش آمد)،اخطار،وحی(افشا سازی،الهام)
دقیقا همین که میگه 3 پیغام رسانیده شد سریع باید بفهمیم که یه الهه دیگه توی این شماره هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MehradCreed
بعد از یک وقفه طولانی دوباره باید اینجا رو راه بندازیم!با کمک همدیگه البته.
اول: اگه همه میدونید Revelations خبر دارید و به اندازه کافی درباره اش اطلاعات دارید.یه سری توضیح کوتاه درباره اش توی تاپیکش دادم که احتیاج نیستش بزارم،لینک
اما مسئله ای که باعث شده من این پست رو بزنم این هست که:
اگه تریلر E3 بازی رو مشاهده کرده باشید آخر تریلر یه سری کدها و اعداد روی صفحه نقش میبنده که مربوط به انیموس هست اما این به چه معنا هست؟
ببینید:

• source\S17.anima.06102001.SVJlbWVtYmVy => IRemember
  • source\S17.anima.21032002.QmxhY2tIaWxscw== => BlackHills
  • source\S17.anima.16030002.V29vZFNtb2tl => WoodSmoke
  • source\S17.anima.08212002.TW90aGVyU2Fk => MotherSad
  • source\S17.anima.08212002.RmF0aGVyTWFk => FatherMad
  • source\S17.anima.22072002.Tm90aGluZ0lzVHJ1ZQ== => NothingIsTrue
  • source\S17.anima.22072002.RXZlcnl0aGluZ0lzUGVybWl0dGVk => EverythingIsPermitted
  • source\S17.anima.04022003.Qm9yZWRPZldhclN0b3JpZXM= => BoredOfWarStories
  • source\S17.anima.30082003.UGFpbktpbGxlcnM= => PainKillers
  • source\S17.anima.23082003.RmFjZXNJblN0b25l => FacesInStone
  • source\S17.anima.16082003.RXNjYXBl => Escape
  • source\S17.anima.23082003.V2hhdElzVGhpc1BsYWNl => WhatIsThisPlace
  • source\S17.anima.16052003.Q2hpY2Fnb0dpcmxz => ChicagoGirls
  • source\S17.anima.27082003.Tm90RmFyRW5vdWdo => NotFarEnough
  • source\S17.anima.14082004.MTJUbzY= => 12To6
  • source\S17.anima.11032004.VGhleVdpbGxGaW5kTWU= => TheyWillFindMe
  • source\S17.anima.03032005.SnVzdEFDdWx0!Q== => JustACult
  • source\S17.anima.16082005.V0hFUkVBUkVZT1Uh => WHEREAREYOU!
  • source\S17.anima.16082008.U29NdWNoTm9pc2U= => SoMuchNoise
  • source\S17.anima.12062008.Q0FMTEhPTUUh => CALLHOME!
  • source\S17.anima.16022009.VGhlRXZlcnl0aGluZ0NpdHk= => TheEverythingCity
  • source\S17.anima.04022011.SnVzdEFkZEdpbg== => JustAddGin
  • source\S17.anima.17092011.VGhlSk1a => TheJMZ
  • source\S16.anima.08082012.SSBBbSBOb3QgQWxpdmU= => I Am Not Alive
  • source\S17.anima.09082012.QmFkV2VhdGhlcg== => BadWeather
  • source\S17.anima.10082012.TmluZVllYXJzQWxvbmU= => NineYearsAlone
  • source\S17.anima.17092012.QXJlWW91RGVzbW9uZE1pbGVzPw== => AreYouDesmondMiles?
  • source\S17.anima.19092012.QmFzdGFyZHMh => Bastards!
نکته:اتفاقاتی رو این نوشته بیان میکنه.از جمله میشه به بمب گذاری در ایستگاه قطار مادرید در سال 2004

یا درگیری مسلحانه در سال 2003 در شیکاگو.در انتها به ربوده شدن دزموند توسط ابسترگو اشاره میشه.

:-/
توجه:این رمز گشایی کار دوست عزیزمون WastingMyTIM3" هستش که در فروم یوبی سافت عضو هستند.من فقط وظیفه ی اطلاع رسانی به شما دوستان عزیز رو دارم.
پست ایشون در فروم یوبی سافت

WoW
فوق العاده بود ، اون بخش هایی که قرمز کردم جالبه
اون آبیه هم به جورایی مشکوکه فکر کنم منظورش Subject 16 باشه

عجب غلطی کردیم یک پست دادیم بحث اصلی اینجاست .http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33398&page=18 اینقدر بحث حشاشیون طولانی جاش اینجا نیست.چندتا حرف سایت درمقابل کتاب های بزرگی همچون خداوند الموت و کیش حشاش بخون .درمورد ماسونا اینکه با این حرفت معلوم اطلاعا ت ضعیف بیام کل تاریخشو بگم بحث منحرف میشه این کتاب ها را بخوان بحث بیخیال شو منابع فراماسونری وشوالیه های معبد :مبانی نظری فراماسونری .نویسنده:هارون یحی.کمیته 300:کانون توطعه های جهانی :دکتر کولمن .کتاب brotherhoodیا برادری مرحوم استیفن نایت.سرنوشت سری امریکا:نوشته یک ماسون.بعد فیلم ها arrivals و... حداقل مطالعه کنید.من از این قضیه دارم پرهیز میکنم چندتا سایت رفتید .یا بی بی سی دید .اومدید منو زیر سوال بربرید .وقتی تاریخ واقعی تمپلرها اطلاعات ندارید برای چی بحثشو ادامه میدید.درمورد رشید الدین سنان یک مطلب کامل دارم.که با صلاح الدین دوست بود. کلا بیخیال ماسونها با حشاشیون شید چون اطلاعات کم باشه.واکنش اشتباه میدید.:)
شما علم غیب دارید؟از کجا فهمیدید منابع من تو سایتاست؟بابا این دیگه اخرش بود شما یه لطفی بکن همون کتاب هایی که تو پست قبلیت کپی کردی رو یه نگاه بنداز بد نیست البته من فکر میکنم شما ذهنتون رو یه مقداری منحرف کردن البته اینجا جاش نیست ولی از اواتارت میشه تا اخرش خوند پس یه لطفی کن بی خیال شو

من نمیدونم چرا تا اسم ماسون یا دین میاد یه عده بهشون برمیخوره !؟ چه اشکال داره در مورد این چیزا که مشخصا با AC مرتبط هست مطرح بشه ؟! من قضاوت نمیکنم که AC از کدوم دیدگاه صحبت میکنه (به نظر خودم کاملا ضد ماسون هست!) اما درست نیست تا اون دوستمون میاد در مورد ماسون ها یا دین یا ... یه چیزی میگه در مقابلش موضع میگیرید ! اتفاقا خیلیم خوبه چون هرکسی میتونه همه ی این اطلاعات رو کنار دونسته های خودش بذاره و قضاوت کنه ! مثلا به نظر خود بنده هم تمام این چیزایی که تو بازی راجع به قشر حاکم بر اکثر دنیا میگه درسته ! یه عده هستن که به دلایلی سالهاست حاکم دنیا هستن که حالا یه عده میگن ماسون یه عده میگن شیطان پرست یه عده میگن دیوانه یه عده میگن همش ... و اگه اونا نخوان شما اینجا آب نمیتونی بخوری ! واقعا هر سال دنیا تاریکتر و پست تر از سال قبل میشه و نسل انسان مثل حیوان فقط مشغول خوردن و خرج کردن و تفریح و خودخواهی هست ... مثلا تو AC به شما راجع به تلویزیون کابلی هم میگه که تو همون لحظه که داری Tv میبینی , زیر نظر هستی ...
ارتباطات زیادی هست بین این مسائل که خیلی خوبه اگه اینجا مطرح بشه اما این چیزا فقط برای کسایی خوبه که دنبال حقیقت هستن . شاید شما هیچوقت نمیتونی منو قانع کنی که نماز بخونم یا ... اما خیلی راحت میتونی منو قانع کنی که ما انسانها الان توسط عده ای مریض کنترل میشیم و هرگز در طول تاریخ هیچ موجودی پست تر از نسل فعلیه بشر وجود نداشته ... فقط کافیه به نشانه ها توجه کرد , همه چیز مشخصه اما آیا ما دوست داریم ببینیمشون یا اینکه همینجوری راحتتریم ؟!

بله شاید ولی بیشتر این:I Am Not Alive بهش میزنه،با توجه به اون اچیومنتی که توی Brotherhood بود.

ویرایش:
همچنین یک مربعی از اعداد اون پایین صفحه توی عکس هست. میتونید با یکم دقت بیشتر ببینید.
54 68 72 65 65 20 6c 69 76 65 73 20 74 6f 69 6c 65 64 2e 20 54 68 72 65 65 20 6c 69 76 65 73 20 6c 6f 73 74 2e 20 54 68 72 65 65 20 6d 65 73 73 61 67 65 73 20 64 65 6c 69 76 65 72 65 64 3a 20 74 68 65 20 67 72 65 65 74 69 6e 67 2c 20 74 68 65 20 77 61 72 6e 69 6e 67 2c 20 74 68 65 20 72 65 76 65 6c
61 74 69 6f 6e 2e
Translate:
Three lives toiled. Three lives lost.
Three messages delivered: the greeting, the warning, the revelation
من این اولیش رو نمیفهمم Toiled یعنی چی؟اما بقیش واضحه!
سه زندگی گم شد.سه پیغام رسانیده شد:درود(خوش آمد)،اخطار،وحی(افشا سازی،الهام)
دقیقا همین که میگه 3 پیغام رسانیده شد سریع باید بفهمیم که یه الهه دیگه توی این شماره هست.

درسته اون I Am Not Alive هم داره به Subject 16 اشاره میکنه

در مورد اون سومین الهه هم کاملا باهات موافقم ، الهه اولی یه جورایی همه چیز رو به دزموند معرفی کرد ، دومی هم اخطار داد و این سومی مطمئنا قراره رازهای داستان رو افشا بکنه ( اسم بازی هم که Revelations هست و کاملا با این متن و بودن الهه سوم هماهنگه )

در مورد Toiled هم فکر کنم منظورش این باشه ( سه زندگی به بازی گرفته شد ) ، اگه اشتباه نکنم از کلمه Toy میاد

• Like
Reactions: hosein_fisher
من نمیدونم چرا تا اسم ماسون یا دین میاد یه عده بهشون برمیخوره !؟ چه اشکال داره در مورد این چیزا که مشخصا با AC مرتبط هست مطرح بشه ؟! من قضاوت نمیکنم که AC از کدوم دیدگاه صحبت میکنه (به نظر خودم کاملا ضد ماسون هست!) اما درست نیست تا اون دوستمون میاد در مورد ماسون ها یا دین یا ... یه چیزی میگه در مقابلش موضع میگیرید ! اتفاقا خیلیم خوبه چون هرکسی میتونه همه ی این اطلاعات رو کنار دونسته های خودش بذاره و قضاوت کنه ! مثلا به نظر خود بنده هم تمام این چیزایی که تو بازی راجع به قشر حاکم بر اکثر دنیا میگه درسته ! یه عده هستن که به دلایلی سالهاست حاکم دنیا هستن که حالا یه عده میگن ماسون یه عده میگن شیطان پرست یه عده میگن دیوانه یه عده میگن همش ... و اگه اونا نخوان شما اینجا آب نمیتونی بخوری ! واقعا هر سال دنیا تاریکتر و پست تر از سال قبل میشه و نسل انسان مثل حیوان فقط مشغول خوردن و خرج کردن و تفریح و خودخواهی هست ... مثلا تو AC به شما راجع به تلویزیون کابلی هم میگه که تو همون لحظه که داری Tv میبینی , زیر نظر هستی ...
ارتباطات زیادی هست بین این مسائل که خیلی خوبه اگه اینجا مطرح بشه اما این چیزا فقط برای کسایی خوبه که دنبال حقیقت هستن . شاید شما هیچوقت نمیتونی منو قانع کنی که نماز بخونم یا ... اما خیلی راحت میتونی منو قانع کنی که ما انسانها الان توسط عده ای مریض کنترل میشیم و هرگز در طول تاریخ هیچ موجودی پست تر از نسل فعلیه بشر وجود نداشته ... فقط کافیه به نشانه ها توجه کرد , همه چیز مشخصه اما آیا ما دوست داریم ببینیمشون یا اینکه همینجوری راحتتریم ؟!

جناب دمت گرم این حرف ها تو دلم عغده شده بود . . . #:-s ای کاش 100 تای دیگه مثل منو تو وجود داشت .

درسته اون I Am Not Alive هم داره به Subject 16 اشاره میکنه

در مورد اون سومین الهه هم کاملا باهات موافقم ، الهه اولی یه جورایی همه چیز رو به دزموند معرفی کرد ، دومی هم اخطار داد و این سومی مطمئنا قراره رازهای داستان رو افشا بکنه ( اسم بازی هم که Revelations هست و کاملا با این متن و بودن الهه سوم هماهنگه )

در مورد Toiled هم فکر کنم منظورش این باشه ( سه زندگی به بازی گرفته شد ) ، اگه اشتباه نکنم از کلمه Toy میاد
سه زندگی به بازی گرفته شد به نظر درست میاد:الطیر-اتزیو-دزموند

دوستان یه چیزی بگم قصد بدی ندارم الان تو فروم یوبی یه چیزی خوندم که این به ذهنم رسید این جوری بود که
may be its watning to ezio(or desmond) and revelation to altairحالا چیزی که به ذهنم رسید:
ویرایشش کردم:دی میترسم اتفاقی بیوفته:دی ولی از اونجایی که revelation یعنی وحی تا تهشو برین:دی

آخرین ویرایش:
جناب دمت گرم این حرف ها تو دلم عغده شده بود . . . #:-s ای کاش 100 تای دیگه مثل منو تو وجود داشت .

نفی و مسخره گرفتن اینگونه موارد ماسونی... نشونگر اینه که ماسونها در تبلیغاتشون موفق هستند . برای آشنایی بیشتر با عقاید این گروه شیطان پرست بهتره تا مستندthe Arrivals رو ببینین.

دوستان یه چیزی بگم قصد بدی ندارم الان تو فروم یوبی یه چیزی خوندم که این به ذهنم رسید این جوری بود که
may be its watning to ezio(or desmond) and revelation to altairحالا چیزی که به ذهنم رسید:
ویرایشش کردم:دی میترسم اتفاقی بیوفته:دی ولی از اونجایی که revelation یعنی وحی تا تهشو برین:دی

چرا ویرایش کردی !! ( اصلا چی رو ویرایش کردی ؟ :دی )

منظورت اینه که Altair پیامبره ؟! البته توی نسخه 2 بازی صراحتا میگه که Etzio پیامبره پس نگران نباش اتفاقی نمیفته :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or