Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
Juno: Your DNA communes with the Apple. You have activated it.
You will come here. You will activate it. You will know only when it is too late
قسمتی از صحبت Juno در Brotherhood بود.ببنید قسمت اول وقتی میگه که DNA با سیب میخونه بی مورد نیست.دزموند سیب رو وقتی لمس میکنه این حرف رو جونو میزنه اما چرا؟
باید برگردید به Assassin Creed:Blood Line .الطائر به قبرس سفر میکنه،او در آنجا با Armand Bochart مواجه میشه که از تمپلارهای قبرس بود . مردم اونجا رو فریب میداد.خلاصه میکنم وقتی الطائر سیب رو لمس میکنه سیب فعال میشه و DNA الطائر سیب رو فعال میکنه.درست مثل قفل های امنیتی اثر انگشت و اسکن چشم و......وقتی که دزموند سیب رو لمس میکنه جونو همین حرف رو میزنه.
You will know only when it is too late
اینم احتمالا به Five Seals اشاره داره.چون وقتی دزموند این رو بدونه William هم میدونه،و دیگه دیر شده چون ویلیام بهش دست یافته و....البته فقط یک حدس.
درباره الهه ی این شماره بگم که با توجه به Capitoline_Triad احتمالا jupiter هست.البته Minerva ازش اسم میبره.

Şehzade Ahmet یکی از شاهزاده های عثمانی در سالهای (1465 - 1513) بزرگترین فرزند بایزید دوم و عموی سلیمان اول.
از سال 1513 تا مرگش او با پدر و برادرش بر سر تاج وتخت درگیری داشت.در همین موقع او با اتزیو آشنا میشه.او کنترل قسطنطنیه رو به دست میگیره زمانی که پدرش کنار میره.

Suleiman I
متولد بندر ترابوزان ترکیه در 6 نوامبر 1494
او دهمین سلطان عثمانی از 1520 تا زمان مرگش بود.او به سلطان سلیمان قانونی و باشکوه شهرت داشت.سلیمان برادرزاده ی Şehzade Ahmet هست.از نکات مخفی زندگی وی که میشود به آن اشاره کرد این است که سلیمان یک اساسین بوده.اتزیو او را رهبری ایده آل برای اساسین ها میبیند.

همه درخواستاشون رو به مهراد میدن :biggrin1: مهراد کارت در اومده :biggrin1:
مهراد این Codex ها رو یه..........:d:">

آقا مهراد ، لینک چی شد ؟ ( مهراد از بابت سرعت لینک دهی =
gary.gif
)

دوستان از سیّد مهراد همراهی خبری نشد ، کس دیگه ای لینک این فیلمه رو نداره که کنار کلیمانجارو مسکن مهر ساختن ؟؟؟؟؟؟؟

فوری فوتی نیازمه ...
6.gif

• Like
Reactions: leonk13
آقا مهراد ، لینک چی شد ؟ ( مهراد از بابت سرعت لینک دهی =
gary.gif
)

دوستان از سیّد مهراد همراهی خبری نشد ، کس دیگه ای لینک این فیلمه رو نداره که کنار کلیمانجارو مسکن مهر ساختن ؟؟؟؟؟؟؟

فوری فوتی نیازمه ...
6.gif

من که لینک مستقیم رو صفحه قبل گذاشته بودم ;)

همه درخواستاشون رو به مهراد میدن :دی مهراد کارت در اومده :دی

همینطوری پیش بره چند روز دیگه :
مهراد جان بیزحمت یه چند تا سوال برام پیش اومده اینا رو از سازنده ها بپرس بعدا جوابشون رو بهم بگو :دی

این لینک 720P ویدئو The Truth

http://www.uploadbaz.com/sptmidz9frm2

همه درخواستاشون رو به مهراد میدن :دی مهراد کارت در اومده :دی

همینطوری پیش بره چند روز دیگه :
مهراد جان بیزحمت یه چند تا سوال برام پیش اومده اینا رو از سازنده ها بپرس بعدا جوابشون رو بهم بگو :دی

این لینک 720P ویدئو The Truth

http://www.uploadbaz.com/sptmidz9frm2
اینم هست: مهراد یه قرار بذار با کارگردان هنری میخوام Face تو Face باهاش گپ بزنم تجاربم رو در اختیارش قرار بدم:d
به جان داداشم من خونه نیستم وگر نه خیلی بیشتر از این ها میتونم فعالیت کنم
مهراد این Codex ها رو یه..........:d:">
کدکس ها دست سهرابه قرض دادم پس نداده بعدا فهیمدم رفته فروختتتشون باهاش کینکت خریده:d
درباره الهه ی این شماره بگم که با توجه به Capitoline_Triad احتمالا jupiter هست.البته Minerva ازش اسم میبره.
دوستان این jupiter همون زئوس خودمونه دوستانی که نمیدونن :dاگر نسخه بعدی که باز اتزیو کارکتر اولش بود کریتوس رو دیدید شکه نشید:dاتفاقا تو فروم یوبی بود یا neogaf یکی خاسته بود جَو بده گفته بود اندفعه دیگه نوبت ژوپیتره بیاد مغز مطلب رو به ادا کنه:|
یه مقاله دارم مینویسم نمیگم راجع به چی تا سورپرایز بشین خدا بخواد تا 2-3 روز دیگه تکمیله هرچی اطلاعات داشته باشم توش میگنجونم!

آخرین ویرایش:
اینم هست: مهراد یه قرار بذار با کارگردان هنری میخوام Face تو Face باهاش گپ بزنم تجاربم رو در اختیارش قرار بدم:d

دوستان این jupiter همون زئوس خودمونه دوستانی که نمیدونن :dاگر نسخه بعدی که باز اتزیو کارکتر اولش بود کریتوس رو دیدید شکه نشید:dاتفاقا تو فروم یوبی بود یا neogaf یکی خاسته بود جَو بده گفته بود اندفعه دیگه نوبت ژوپیتره بیاد مغز مطلب رو به ادا کنه:|
یه مقاله دارم مینویسم نمیگم راجع به چی تا سورپرایز بشین خدا بخواد تا 2-3 روز دیگه تکمیله هرچی اطلاعات داشته باشم توش میگنجونم!

خدا بگم چکارت کنه مهراد مردم از خنده =))

به به از هر مقاله ایی که در مورد AC باشه استقبال میکنیم :d فقط خودمونیما وقتی فعال میشی دیگه واقعا فعال میشی :d

آخرین ویرایش:
نکته درباره ی الطائر و Five Seals:
تاریخچه ی پیدا کردن اسلحه مخفی الطائر برمیگرده به سال 1209،وقتی که الطائر به گسترش و توسعه اساسین ها در دنیا میپرداخت.ببینید نکته ای که هست اینه که این سلاح یک شیء هست.5 تا کلید داره که در سطح قسطنطنیه مخفی شده.پس فرضیه ای که قبلا گفتم احتمال داره The Staff و The Shroud باشه منتفی هست.گفته شده این سلاح جنگ بین تمپلارها و اساسین ها رو برای همیشه خاتمه میده!اما چرا خود الطائر ازش استفاده نکرد؟

درسال 1257 وقتی الطائر به سن 92 سالگی میرسه،ملاقاتی ترتیب میده با دو کاشف ونیزی به نام های: Niccolo Polo و Mffeo polo .نیکولو عموی مارکو پولو هستش.الطائر به دوبرادر ونیزی فرمان میده که مصیاف و تمامی داستانهای پیرامونش رو وارد تاریخ کنند.

نکته :احتمالا اینجا دیگه الطائر وصیتش رو میکنه و کنترل مصیاف میوفته دست این دوتا که از عهده اش برنمیان.به ونیز فرار میکنند و تمپلارها مصیاف رو به دست میگیرن تا به اون سلاح مخفی الطائر که از Those Who Came Before به دستش آورده،دست پیدا کنند.
لازم به ذکر از عنایات! TWCB یکیش Eagle Vision هست.یکیش اینکه PoE بهشون اثر نداره و هیبنوتیزم نمیشن. بگذریم...
الطائر Codex ها رو به Niccolo Polo و Mffeo polo میسپاره.Codex ها به دست مارکوپولو میرسه.مارکوپولو این Codex ها رو به دانته آلیگری میرسونده تا بررسیش کنه،دانته خودش اساسین بوده.بعد از مارکوپولو Codex ها میوفته دسته Domenico کسی که ویلای آدیتوره رو ساخته.

دوستان منم باز گشتم.:d
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟:d>:d<خوش اومدی!

ویرایش:
راستی حسین من نفهمیدم مگه تمپلارها در واقع خدمتگذار TWCB ها نبودن ؟! پس چرا Eagle Vision رو به تمپلارها ندادن و بجاش دادن به اساسین ها ؟! ( نکنه بخاطر این که یکی از آدما با یکی از اونا رابطه داشته این قابلیت به فرزندانشون منتقل شده ؟! )
این برمیگرده به Adam &Eve .البته چیزی که شما پرسیدی در واقع از اون اسپویل های بازی هست.ببین اوایل بازی دکتر ویدیچ به دزموند میگه:They're gifts, Mr. Miles. From those who came before
Gifts اشاره داره به Eagle Vision و توانایی های دیگه اساسین ها.پس اینکه این توانایی ها از TWCB هست شکی درش نیست.، پس یه احتمال میونه که خودت گفتی: اساسین ها دورگه هستند.در اوایل تمپلار و اساسینی وجود نداشته همه در کنار هم بودند و مطیع.اما به خاطر ADAM &EVE این مسائل به وجود اومد.برای درک بیشتر بهتره این پست صادق عزیز(واقعا جاش خالیه)رو بخون!گفتگوی اتزیو با Minerva

Subject 16 : "Behold the Assassins, the children of two worlds! Why do we have these gifts? Because it's in our blood.

راستی این دو نفری که گفتی همونایی نبودن که توی AC2 توی ویلا خاطراتشون بود ؟!
بله توی codex ها هم بهشون اشاره میشه.بعدا بیشتر توضیح میدم.یه کم اطلاعات بیشتر درموردشون نیاز هست.

آخرین ویرایش:
نکته درباره ی الطائر و Five Seals:
تاریخچه ی پیدا کردن اسلحه مخفی الطائر برمیگرده به سال 1209،وقتی که الطائر به گسترش و توسعه اساسین ها در دنیا میپرداخت.ببینید نکته ای که هست اینه که این سلاح یک شیء هست.5 تا کلید داره که در سطح قسطنطنیه مخفی شده.پس فرضیه ای که قبلا گفتم احتمال داره The Staff و The Shroud باشه منتفی هست.گفته شده این سلاح جنگ بین تمپلارها و اساسین ها رو برای همیشه خاتمه میده!اما چرا خود الطائر ازش استفاده نکرد؟

درسال 1257 وقتی الطائر به سن 92 سالگی میرسه،ملاقاتی ترتیب میده با دو کاشف ونیزی به نام های: Niccolo Polo و Mffeo polo .نیکولو عموی مارکو پولو هستش.الطائر به دوبرادر ونیزی فرمان میده که مصیاف و تمامی داستانهای پیرامونش رو وارد تاریخ کنند.

نکته :احتمالا اینجا دیگه الطائر وصیتش رو میکنه و کنترل مصیاف میوفته دست این دوتا که از عهده اش برنمیان.به ونیز فرار میکنند و تمپلارها مصیاف رو به دست میگیرن تا به اون سلاح مخفی الطائر که از Those Who Came Before به دستش آورده،دست پیدا کنند.
لازم به ذکر از عنایات! TWCB یکیش Eagle Vision هست.یکیش اینکه PoE بهشون اثر نداره و هیبنوتیزم نمیشن. بگذریم...
الطائر Codex ها رو به Niccolo Polo و Mffeo polo میسپاره.Codex ها به دست مارکوپولو میرسه.مارکوپولو این Codex ها رو به دانته آلیگری میرسونده تا بررسیش کنه،دانته خودش اساسین بوده.بعد از مارکوپولو Codex ها میوفته دسته Erudito کسی که ویلای آدیتوره رو ساخته.

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟:d>:d<خوش اومدی!

به نظرم توی این قسمت قراره با یکی دیگه از PoE ها آشنا بشیم

WoW :دی
بعد از 92 سال هنوز هم سر پا بوده :دی !!! راستی این دو نفری که گفتی همونایی نبودن که توی AC2 توی ویلا خاطراتشون بود ؟!

راستی حسین من نفهمیدم مگه تمپلارها در واقع خدمتگذار TWCB ها نبودن ؟! پس چرا Eagle Vision رو به تمپلارها ندادن و بجاش دادن به اساسین ها ؟! ( نکنه بخاطر این که یکی از آدما با یکی از اونا رابطه داشته این قابلیت به فرزندانشون منتقل شده ؟! )

دوستان منم باز گشتم.:d
خوش برگشتیه. بفرمیو

تا اونجایی که من فهمیدم (البته احتمالا غلطه :d ) TWCB با انسانا تولید مثل کردن تا با کمک نسل بوجود اومده
1- بتونن آسونتر روی انسانا کنترل داشته باشن
2- چون نسل خودشون کم شده بوده میخواستن منقرض نشن:d (البته اینو یه چیزایی راجع بهش شنیدم یادم نمیاد کجا بود:d)

اما بعداً اون نسل به TWCB یه جورایی خیانت کردن و سعی کردن بشر رو از سلطه ی اونا در بیارن.
بعد از رفتن TWCB از زمین هم یه عده از برده های قدیمیِ اونا تحت عنوان تمپلارها سعی کردن تا POE ها رو جمع کنن تا (فکر کنم) TWCB برگردن.

پ.ن: اینا همه حدسیات و تفکرات من بود و هیچ منبعی ندارم:d
پ.ن2: مهراد داشتیم؟ عدم رعایت کپی رایت امضا تو روز روشن؟:d

در پایان The Da Vinci Disappearance یک مکالمه ای هست بین William.M و یک فرد ناشناخته!

ویلیام:حالا میتونیم دزموند رو ولش کنیم،اطلاعاتی رو که میخواستیم گیر آوردیم.
همراه ویلیام: دیگه خیلی دیر شده،(انیموس)بهش آسیب رسوند.داره میره به کما(Black-Room)
-اون راه خودش رو پیدا میکنه،نگرانش نباش،اون همیشه تو گذشته هست...
-اطلاعاتش رو ریختم توی کامپیوتر،محل معبد رو به دست آوردیم.43 39 19 N 75 27 42 W
-پس الان منتظر چی هستی،یالا راه بیوفت.
Juno:You will know only when it is too late
من نمیفهمم منظورش از اینکه دیر میفهمی:Five seals هستش یا همین معبد؟

هیچ توضیحی احتیاج نیست

cku0xuea58mpqv4u8q0.jpg

فقط نظرتون درباره ی این عکس چیه؟ویدیچ؟

• Like
Reactions: Farh@d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or