Apple iPhone User

• Thread starter Thread starter 54M113
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
به نظر من وخيلياي ديگه كه ايفون دارند بهترين كيفيتو هندفري ايفون داره من كه باهاش خيلي حال ميكنم و به هركي هم دادم خيلي حال كرده

سلام دوست من من می خواستم بدونم ipod هم با همین برنامه ها کار می کنه من یه 32g خریدم ورژن 1.1.5 هستش می خواستم بدونم براش مشکلی پیش نمی یاد:((

سلام
از توی App Store که ميشه Store رو عوض کرد؟(نه App Store PC)
مثلاً الان من App Store ام خودش مال دوبی هست چجوری ميتونم کشورشو عوض کنم؟
توی PC راحت از iTunes ميشه عوض ولی اينجارو نميدونم
راستی الان MGS Touch تو کدوم Store برای فروش هست؟

آخرین ویرایش:
عکس هایی که در حین بازی کردن از MGS Touch گرفتم :
عکس آیکونش رو هم گذاشتم

IMG_0003.png

IMG_0004.png

IMG_0005.png

IMG_0006.png

IMG_0007.png

IMG_0008.png

IMG_0010.png
IMG_0011.png

باید بگم که بازیش شدید آسون و لوس هست ! چی ساختن خداییش حیف زحمت !
2 مرحله رو تو 2 تا 5 دقیقه رفتم !!!!!
راستی الان MGS Touch تو کدوم Store برای فروش هست؟
خوب لینک دانلود گذاشتم دانلود کن
فردا تو APP Store میاد نه امروز که میشه 19 مارچ

آخرین ویرایش:
رفتم از صفحه اول تاپیک شروع کردم خوندم امدم جلو همه سوالاتم برطرف شد!:biggrin1:

دوستان من به باد رفتم!:laughing: الان فهمیدم که iPhone من iPhone چین هست!:sick: 750 هزار تومن بهش پول دادم ولی ان نامرد به من چینیش رو انداخت:((:((

گفتم چرا این هم بلوتوث داره و هم فیلم میگیره و مثل آدم میشه روش فایل ریخت و ... از همه مهم تر خیلی کنده و میخواد صفحه عوض کنه جونش در میاد!:biggrin1:

از کجا میتونم یک iPhone اصل بخرم؟ دیگه چشمم به این مغازه ها آب نمیخوره...

جان من یکی یک مغازه معتبر معرفی بکنه. قیمتش اصلا مهم نیست، بده دو ملیون فقط اصل باشه و مثل این قبلیه نکنه تو پاچم:biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:
آقا برنامه ای واسه آیفون نیست که دلیوریش درست شه ؟ اگر نیست من باید فکر یک گوشیه دیگه باشم ... چون رو اعصابِ دلیوری تو ایران ... !
آيفون دليوري داره اما نه براي اپراتور هاي ايران
براي بقيه كشور ها درسته و مشكلي نداره !

رفتم از صفحه اول تاپیک شروع کردم خوندم امدم جلو همه سوالاتم برطرف شد!:biggrin1:

دوستان من به باد رفتم!:laughing: الان فهمیدم که iPhone من iPhone چین هست!:sick: 750 هزار تومن بهش پول دادم ولی ان نامرد به من چینیش رو انداخت:((:((

گفتم چرا این هم بلوتوث داره و هم فیلم میگیره و مثل آدم میشه روش فایل ریخت و ... از همه مهم تر خیلی کنده و میخواد صفحه عوض کنه جونش در میاد!:biggrin1:

از کجا میتونم یک iPhone اصل بخرم؟ دیگه چشمم به این مغازه ها آب نمیخوره...

جان من یکی یک مغازه معتبر معرفی بکنه. قیمتش اصلا مهم نیست، بده دو ملیون فقط اصل باشه و مثل این قبلیه نکنه تو پاچم:biggrin1::biggrin1:

اینا که تعریف کردی داستان بود...
از هر مغازه ای میشه ای فون اصل خرید:smile:
اگه قیمت برای مهم نیست برو پایتخت از در جلو که وارد میشی مستقیم برو تا برسی ته پاساژ یه مغازه موبایل فروشی بزگ هست اونجا...100 تومنی گرونتر میداد ای فون رو از جاهای دیگه...
ولی امکان نداره کسی بتونه ای فون چینی رو به جای اصل توی پاچه ی کسی کنه و لطفا مخاطب رو ببو فرض نکن;) داستان قشنگی بود.

دلیل این نزدیکی قیمت اینه که توی دوبی رسما وارد نشده.
یعنی فکر نمی کنم Apple اونجا فروشگاه های رسمی داشته باشه یا فروش رسمی داشته باشه برای این گوشی.
البته توی یه سایت مربوط به UAE خوندم که Apple می خواد این کار رو کنه برای دوبی.اگر اینطوری بشه قیمتش مفته توی دوبی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or