Apple iPhone User

• Thread starter Thread starter 54M113
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دلیل این نزدیکی قیمت اینه که توی دوبی رسما وارد نشده.
یعنی فکر نمی کنم Apple اونجا فروشگاه های رسمی داشته باشه یا فروش رسمی داشته باشه برای این گوشی.
البته توی یه سایت مربوط به UAE خوندم که Apple می خواد این کار رو کنه برای دوبی.اگر اینطوری بشه قیمتش مفته توی دوبی.
اتفاقا اپراتور اتصالات در دبی به صورت رسمی این گوشی رو میفروشه هم تو امارات و هم عربستان !
جالب تر این هست که بدونید شرکت اتصالات مجری طرح 3G در ایران هست که قرار تا دی امسال راه اندازی بشه !

اتفاقا اپراتور اتصالات در دبی به صورت رسمی این گوشی رو میفروشه هم تو امارات و هم عربستان !
جالب تر این هست که بدونید شرکت اتصالات مجری طرح 3G در ایران هست که قرار تا دی امسال راه اندازی بشه !

الان که نگاه کردم دیدم خبری که خوندم قدیمیه.اتفاقا بحث اتصالات هم توش بود. :biggrin1:
بله اونم انشاالله راه میفته،قطعا کیفیتش بالاست اما اجازه یه سری چیزا بهش داده نمیشه.احتمالا محدودیت هایی خواهد داشت.

سلام بچه ها من اينو از كجا ميتونم تهيه كنم (تو تهران )
Apple® - Dock for Apple® iPhone 3G
http://www.bestbuy.com/site/olspage...I?skuId=8994207&type=product&id=1218008132043
یه میل به این Email بزن : eshop@i-phone.ir
اگه نداشته باشن هم واست میارن از نظر اطمینان در خرید هم هیچ شکی نکن
قیمت هم کاملا منصفانه هست
خودم خیلی خرید کردم ازشون

اقا قیمت دقیق ipod touch 8 gb 2g رو کی داره
اگر واسه فروشم کسی داره خریداریم!
بعد اگر من بخرم باید هک کنم؟
میخوام بتونم راحت موزیک بازی و فیلم بریزم
خودم میتونم هک کنم؟

آخرین ویرایش:
قیمت IPHONE 3G از 199$ به 99$ کاهش یافت :eek:

مدل جدید IPHONE با نام 3GS در ظرفیت 16و 32 گیگابایت معرفی شد
که قابلیت و سرعت بیشتری نسبت به ایفون 3G داره

حالا یه سوال من اگر از کانادا ایفون 3G بیارم اینجا حدود 20 تومن میگیرن انلاک میکنن ، درسته ؟
کار دیگه ای لازم نیست انجام بدیم ؟
IPHONE 3GS قابل انلاک کردن هست ؟
ممنون میشم پاسخ بدید :love:

قیمت IPHONE 3G از 199$ به 99$ کاهش یافت :eek:

مدل جدید IPHONE با نام 3GS در ظرفیت 16و 32 گیگابایت معرفی شد
که قابلیت و سرعت بیشتری نسبت به ایفون 3G داره

حالا یه سوال من اگر از کانادا ایفون 3G بیارم اینجا حدود 20 تومن میگیرن انلاک میکنن ، درسته ؟
کار دیگه ای لازم نیست انجام بدیم ؟
IPHONE 3GS قابل انلاک کردن هست ؟
ممنون میشم پاسخ بدید :love:

والا اگه به همین راحتی بشه 99 دلار خرید و اورد اینجا انلاک کرد که من همین الان بگم واسم بیارن ولی فکر نکنم به این ماستی هم باشه اونجا بدون شک محدودیت گزاشته شده قیمت کم رو جبران میکنه! منظورم قراردادی هست که با اپراتور میبندن! حالا اگر کسی اطلاعات بیشتر داره بگه!

انلاک کردن آیفون کاری نداره و ارزش 1000 تومن دادن رو هم نداره چه برسه به 20 تومن !
آموزشش تو همین سایت هست
3GS هم هنوز عرضه نشده که مشخص بشه آنلاک میشه یا نمیشه ولی قاعدتا میشه

والا اگه به همین راحتی بشه 99 دلار خرید و اورد اینجا انلاک کرد که من همین الان بگم واسم بیارن ولی فکر نکنم به این ماستی هم باشه اونجا بدون شک محدودیت گزاشته شده قیمت کم رو جبران میکنه! منظورم قراردادی هست که با اپراتور میبندن! حالا اگر کسی اطلاعات بیشتر داره بگه!

برای بارِ صدم ! اگر از آمریکا یا کلاً کشورهایی که قیمتش 199$ـه بخرین، باید حداقل 1800 تا 2000$ شارژ هم همراهش بخرین... !

برای بارِ صدم ! اگر از آمریکا یا کلاً کشورهایی که قیمتش 199$ـه بخرین، باید حداقل 1800 تا 2000$ شارژ هم همراهش بخرین... !
میشه بگی اینا رو از کی شنیدی ؟ چون چرت و پرتی بیش نیست !
شما اگه بخوای از اونور بیاری هیچ مشکلی نیست لازم هم نیست که بخوای با AT&T قرار داد ببندی
ولی اونایی که تو آمریکا هسن موظفن که این کارو بکنن اما خیلی ها این کارو هم نمیکنن و راحت میرن Jailbreak میکنن ( تو آمریکا ) قرار با AT&T هم شما باید ماهی 72 $ به مدت 2 سال پرداخت کنی به AT&T
الانم که دیگه آنلاک فکتوری اومده تو کشور هایی که با اپراتور قرار داد ندارن
که تو ایران هم هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or