Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
roster لیک شده از طرف دیتا ماینر ها که گفته میشه تو سیزن پس جدید ازشون رونمایی میشه :

View attachment 102666

امروز تو سایت ردیت خود ریسپاون یه پستی گذاشت که میگفت اینا رو رد نمیکنن ولی خیلیاشون حذف شده یا تغییرشون دادن و از دیتاهای قدیمی بازی هستو... اینجور چیزا
در کل میگفت هرچیزیو باور نکنید
سیزن 1 و بتل پس و این چیزام قرار بود امروز بیاد که اوریجین یه لحظه آپدیت شد بعد دوباره برداشتنش.
apex-legends-ps4-playstation-4-1.original.jpg

ولی باز ریسپاون اومد اعلام کرد امروز نمیاد :-?? فقط گفته به زودی. تاریخ مشخصی نگفته دیگه :-/

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
roster لیک شده از طرف دیتا ماینر ها که گفته میشه تو سیزن پس جدید ازشون رونمایی میشه :

View attachment 102666

با توجه به سرعت لاک پشتی اینا عمرا توو یه سیزن این همه محتوا بیاد ... ته تهش فک کنم ۲ تا لجند بیاد با یه مپ شاید، به علاوه چندتا اسلحه و ایتم جدید

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
با توجه به سرعت لاک پشتی اینا عمرا توو یه سیزن این همه محتوا بیاد ... ته تهش فک کنم ۲ تا لجند بیاد با یه مپ شاید، به علاوه چندتا اسلحه و ایتم جدید
اینا هر غلطی می خوان بکنن فقط حالت solo به بازی اضافه کنن مردیم از بس یارای نوب گیرمون اومد که هنوز نمیتونن با دسته درست حرکت کنن چه برسه به شلیک کردن:|
11تا کیل تو بازی بگیری تاپ 3 بشی ولی هنوز یارات یدونه کیل نگرفته باشن:| به کی بگی؟!!!:|

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
اینا هر غلطی می خوان بکنن فقط حالت solo به بازی اضافه کنن مردیم از بس یارای نوب گیرمون اومد که هنوز نمیتونن با دسته درست حرکت کنن چه برسه به شلیک کردن:|
11تا کیل تو بازی بگیری تاپ 3 بشی ولی هنوز یارات یدونه کیل نگرفته باشن:| به کی بگی؟!!!:|
کل این بازی بخاطر کار تیمیش و سیستم ریسپون و پینگش معروف شده وگرنه همون تایتن فال هست. دیگه سولو بشه معنی خاصی نداره، میشه مثه بقیه بی ار ها!
تعداد کیل آخر بازی رو نمیشمرن، میزان دمیج رو میشمرن چون راحت میشه دشمن وان شات رو کشت.
واسه بازی با یه تیم هم میشه به دیسکورد خود اپکس مراجعه کرد.

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
کل این بازی بخاطر کار تیمیش و سیستم ریسپون و پینگش معروف شده وگرنه همون تایتن فال هست. دیگه سولو بشه معنی خاصی نداره، میشه مثه بقیه بی ار ها!
تعداد کیل آخر بازی رو نمیشمرن، میزان دمیج رو میشمرن چون راحت میشه دشمن وان شات رو کشت.
واسه بازی با یه تیم هم میشه به دیسکورد خود اپکس مراجعه کرد.
دقیقا درسته سینا جان:D
چقدر دلم واسه اون صدای خستت تو بازی های انلاین تنگ شده:D ای دی بده رو چه پلتفرمی میزنی :-))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
میبینی با نوب لول پایین انداخت خیلی شیک هات دراپ کن توی Bunker که احتمال زنده موندن کمه :D اگه زنده موندی که شدید حال میده، اگه نموندی هم Stats خاصی نداره که نگران باشی کیلات از تعداد بازیات کمتر شده :D

• Like
Reactions: hrm

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
این بازی هنوزم بدون چیز پی ان نمیشه بازی کرد؟ نمیدونم دانلود کنم یا نه؟ اگه امکان انلاین شدنش با اینترنت معمولی تقریبا صفره از فکرش بیام بیرون!

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
امروز تونستم شیر کنم چند دست با رفقا زدیم چقدر حال داد واقعا گان‌پلی بیستی داره خیلی بازیه نرم و روونیه چه گجت‌های خفنی داره واقعا fps نسل بعدیه دوستان اگه شرایطو دارن حتما پلی بدن که بینظیره

• Like
Reactions: A7A

HOBO007

کاربر سایت
Feb 21, 2019
4
سلام بچه ها من یه مشکلی دارم هر کاری کردم حل نشد.
ممنون میشم راهنمایی کنید :x
این مشکل من هیچ جور حل نمیشه کسی می تونه چطور حلش کنم ممنون میشم. این ارور رو میده :
Untrusted system file C:\\Windows32\InetLock.dll

Attachments

• photo_2019-02-21_08-32-54.jpg
    photo_2019-02-21_08-32-54.jpg
    73.1 KB · مشاهده: 9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر