Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

Colonel Radec

کاربر سایت
Dec 9, 2009
106
نام
Mael Radec
اون جریانی که میگی همه همون اول میپرن در حقیقت مشکل نیست وقتی لولت بره بالا و حرفه ای تر بشی میفهمی جریان رو
این که اول بازی میپرن در حیقیت برا بالابردن هیجان بازیه و جلوگیری از اون خستگی برا گشتن ایتم تو محیطه
بجا این که خودت رو خسته کنی بری محیط های خیلی دور تا یه ایتم گیرت بیاد بجاش میری از دث باکس های حریفت میگیری
مورد بعدی هم تنها راه برا گرفتن 16 یا 18 یا 20تا کیل استریک و بعد چمیپن شدن همین پریدن زود موقعس
مورد بعدی هم اینه که باعث میشه با اکثریت سلاح ها وارد بشی چون وقتی میایی رو زمین مجبوری با هر سلاحی که اومد دستت کیل بگیری
سعی کن خودت رو عادت بدی به همین زود پریدن چون اگه بمیری هم بعد 2 یا 5 دقیقه میمیری و سریع میتونی بری یه مچ دیگه ولی اونطوری بعد 15 دقیقه الکی چرخیدن و هیچ نتیجه ای نگرفتن میری مچ بعدی
از اونجایی که وقتی مچ تموم میشه سرورها ما رو میندازه بیرون من ترجیح میدم 15 دقیقه چیز چرخ بزنم تا اینکه میرسم پایین یا با مشت طرف و بکشم یا یکی اسلحه سریع تر بگیره و تو صورتم خالی کنه و تازه اگه دور از مخمصه بازی کنی میتونی صبر کنی بقیه همدیگه رو بکشن بعد بیای مثل لاشخور اخر بازی حرکت بزنی

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
این حرف های الکی دیگه چیه.من توی ایپکس پینگم ۹۰ هست. لولم ۶۰ شده . ده ها بارم اول شدم حتی شده هم تیمی هام یه کیل نگرفتن خودم همه رو زدم.
توی دیویژنم لولم اخراشه که فول شه و سخت ترین مراحل بازی هم که واکنش سریع میخواد راحت بردم.
پشت کاور هم من تیری نخوردم و تاخیری هم ندارم.شما بهتره هنوز چیزی رو تست نکرده قضاوت نکنی.البته اگر میخوای این خیال بافی ها رو به خورد خودت بدی که بعدش با خیال راحت قید بازی ها رو بزنی دیگه جریانش جداست.درضمن من چیکار بقیه بازی ها دارم که بازن چون روند بازی های جدید داره اینجور میشه که همشون بسته خواهند شد.
حالا هم الان میخوام برم ایپکس بزنم به بدن و برای بار صدم اول شم شما هم این بحث رو ادامه بده که فلانه و یه سر و گردن پایین تری از بقیه ببینم به کجا میرسی :))
ps4 دیگه؟ :)
معنی رقابتی بازی کردن(competitive) چیز دیگه ای هست برادر. شما هم برو کیل بگیر لذت ببر چون خیلی شاخی، ما به پات نمیرسیم lol

از اونجایی که وقتی مچ تموم میشه سرورها ما رو میندازه بیرون من ترجیح میدم 15 دقیقه چیز چرخ بزنم تا اینکه میرسم پایین یا با مشت طرف و بکشم یا یکی اسلحه سریع تر بگیره و تو صورتم خالی کنه و تازه اگه دور از مخمصه بازی کنی میتونی صبر کنی بقیه همدیگه رو بکشن بعد بیای مثل لاشخور اخر بازی حرکت بزنی

کلا مود بی ار یعنی زنده موندن و چمپیون شدن. ولی خب این بازی خیلی سریع هم تیمی پیدا میکنه(pc) و دوباره شروع میشه(اگه قند شکن بزنی). برای 500 تا بازی اول لند کردن تو اسکول تون، آرتیلری خیلی کمک میکنه آدم سبک بازی بقیه دستش بیاد. البته پینگ بالا هم دردسره، ولی میشه فلنک زد و کیل زیاد هم گرفت. فقط از درگیری های دور بخاطر پینگ بالا باید پرهیز کرد، تو درگیری نزدیک پینگ بالا گاهی مزیت میشه(peeker advantage). قندشکن هم اگه اسپیدیفای و این چیزای رایگان استفاده میکنین پینگ رو پایین نشون میده اما عملا تو بازی وقتی درگیری زیاد میشه لگ شدید میندازه، پولیش بهتر عمل میکنه.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
این حرف های الکی دیگه چیه.من توی ایپکس پینگم ۹۰ هست. لولم ۶۰ شده . ده ها بارم اول شدم حتی شده هم تیمی هام یه کیل نگرفتن خودم همه رو زدم.
توی دیویژنم لولم اخراشه که فول شه و سخت ترین مراحل بازی هم که واکنش سریع میخواد راحت بردم.
پشت کاور هم من تیری نخوردم و تاخیری هم ندارم.شما بهتره هنوز چیزی رو تست نکرده قضاوت نکنی.البته اگر میخوای این خیال بافی ها رو به خورد خودت بدی که بعدش با خیال راحت قید بازی ها رو بزنی دیگه جریانش جداست.درضمن من چیکار بقیه بازی ها دارم که بازن چون روند بازی های جدید داره اینجور میشه که همشون بسته خواهند شد.
حالا هم الان میخوام برم ایپکس بزنم به بدن و برای بار صدم اول شم شما هم این بحث رو ادامه بده که فلانه و یه سر و گردن پایین تری از بقیه ببینم به کجا میرسی :))

الان فهمیدید این دوستمون خیلی شاخه یا بیشتر توضیح بده ؟

• Like
Reactions: blechh

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
دوستان از دیروز بدون مشکل بازی کردم تا همین الان
با نت شاتل و پارس آنلاین و مخابرات هم تست شد توسط من و دوستانم
شما هم تست کنید امیدوارم مشکل رفع شده باشه
حتی یه بار هم قطع نشد

Sent from my JSN-L22 using Tapatalk

Mehdi-TH

کاربر سایت
Sep 12, 2016
88
من هم تست کردم، منوی بازی بعد از یکی دوبار امتحان کردن میاد
مچ هم بدون مشکل اجرا میشه ولی هر بار بعد از مچ باید برای وارد شدن به منو دوباره امتحان کنید
در قابل بازی هست

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
البته از همون اولش هم میشد با چند بار تلاش وصل شد به لابی بازی و مچ رو استارت کرد. ولی بعد اینکه بازی رو پیدا میکرد باز شانسی بود که بره تو بازی یا نره. مشکل اصلی اینه که بستگی به حوصله سرور و شانس شما داره. برا خود من اتفاق افتاده 4-5 تا بار پشت سر هم راحت بازی کردم ولی شده کلا تو 1 روز نتونستم حتی یبار هم به لابی بازی وصل بشم.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
td-lte ایرانسل کماکان وصل نمیشه
زیادم امتحان کردم یه بارم وصل نمیشه

Sent from my HMA-AL00 using Tapatalk
قندشکن شیر کنی میشه من خودم مودم lte دارم هر بار فایند مچ کردم رفته تو بازی پینگ زیاد جالب نیست ولی میشه هر دست چند تا کیل گرفت اگه همون اول وسط معرکه لانچ نشی

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
دوستان سلام
سال نوتون مبارک

میگم قند شکن رو چهجوری شیر کنم با کنسول ؟

با دی ان اس نمیشه وصل شد به بازی ؟
یه سرچ بزن تو گوگل آموزشش هست
با dns وصل نمیشه بشه هم خیلی قطعی وصلی داره البته بستگی به نت داره واسه هر کی یه جوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر