Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
امروز یه سایتی پیدا کردم که ip سرورهای تایتانفال 2 + ایپکس رو گذاشته بود. جالب بود برام که سروهایی که مال آمازون و ماکروسافت بودن برا من پینگ میدادن ولی سرورهایی که مال گوگل بودن فقط با قند شکن پینگ میدادن!! فک کنم مشکل از آمازون نباشه و به گوگل ربط داشته باشه!! (Titanfall 2 Servers Status)

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
امروز یه سایتی پیدا کردم که ip سرورهای تایتانفال 2 + ایپکس رو گذاشته بود. جالب بود برام که سروهایی که مال آمازون و ماکروسافت بودن برا من پینگ میدادن ولی سرورهایی که مال گوگل بودن فقط با قند شکن پینگ میدادن!! فک کنم مشکل از آمازون نباشه و به گوگل ربط داشته باشه!! (Titanfall 2 Servers Status)
مشکل همین پینگ دادن سرورهای بازی بود شاید ، ولی عملا ما همین سرورهایی که پینگ میدن هم میزنیم وارد بازی نمیشه .
-
این dns هم جدید پیدا کردن ، ظاهرا مال اکراین هست.

195.114.30.5

ویرایش : DNS1 , DNS2 رو تکراری بزنین.

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اینکه یه دونست؟!
آره ، دیگه ملت همینو تکی پیدا کردن ، لنگش نمیدونم کجاست :D . هردوی DNS1 , DNS2 رو تکراری بزنین کار میکنه.
ولی خیلی وضعیتش مساعد نیست ، من خودم یه بار باهاش رفتم تو مچ ولی چند دفعه دیگه ارور داد. منم حوصله نداشتم.

ویرایش : احتمالا ادامه اش این باشه : 195.114.30.8

195.114.30.5
195.114.30.8

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
آره ، دیگه ملت همینو تکی پیدا کردن ، لنگش نمیدونم کجاست :D . هردوی DNS1 , DNS2 رو تکراری بزنین کار میکنه.
ولی خیلی وضعیتش مساعد نیست ، من خودم یه بار باهاش رفتم تو مچ ولی چند دفعه دیگه ارور داد. منم حوصله نداشتم.

ویرایش : احتمالا ادامه اش این باشه : 195.114.30.8

195.114.30.5
195.114.30.8
پس هیچی :D من با چیزشکنم اوکیم پینگ 120-130 بدون پکت لاست خوبه :D

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
پس هیچی :D من با چیزشکنم اوکیم پینگ 120-130 بدون پکت لاست خوبه :D
آره منم اونجوری اوکیه ولی من بخوام بازی کنم ، باید لبتابو بیارم کنار ps4 و قندشکن بزنم ، چون در حالت عادی کنار هم نیستن ، عملا بیخیال شدم فعلا.:D

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
امیدوارم هرچی زودتر مود سولو رو اضافه کنه ... اسکواد رندوم میرم اکثر اوقات دوتای دیگه نهایت یا صفر کیل ان یا کلا روو هم یه کیل گرفتن...

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
یه سری تست انجام دادم به این نتایج رسیدم:
لاگین سرور های بازی واسه گوگله، گوگل هم ایران رو تحریم کرده، همونطور که تو Titanfall 2 Servers Status میبینید سرور هایی که هاستش گوگل هست پینگ نمیده!
بنظرم آمازون تحریم نکرده و درسته سروراش، اگه بدون قندشکن برید داخل بازی و یک دقیقه صبر کنید و سرور هارو ببینید، توی اروپا، فقط بلژیک پینگ نمیده که طبق سایت بالا هاستش گوگله!
بازی برای اینکه لاگین بشه از سرور های گوگل استفاده میکنه و طبیعتا گوگل هم چندین ساله ایران رو تحریم کرده و به تحریم های اخیر ربطی نداره!
اوایل که Apex اومد سروراش فیلتر بود و هیچ سروری پینگ نمیداد، ولی درستش کردن از داخل و الان همه ی سرور ها بجز سرور های گوگل پینگ میده.
دلیل وصل نشدنشم همون هاستینگ گوگل برای لاگین-سرور هاست. یعنی همه ابتدا به سرورای گوگل که تو امریکا یا هر کشور دیگه ای هست واسه لاگین شدن به اکانتشون وصل میشن، بعد سرورای خود بازی یه چیز جداست که میتونه هاستش مایکروسافت، آمازون یا گوگل باشه! ولی تمام لاگین سرور ها مربوط به گوگل هست و دلیل این که وصل نمیشه همینه. اگر دقت کنید وقتی وارد منو میشید و اکانتتون لود میشه توی resource monitor یه آی پی جدید اضافه میشه بنام bc.googleusercontent ، این همون سرور لاگین به بازی هست. تو پستی که چند وقت پیش دادم و گفتم این bc.googleusercontent آدرس سرور بازیه اشتباه بود و این مربوط به لاگین سرور هستش.

-
این نظر خودم طبق تستایی که انجام دادم بود، ممکنم هست غلط باشه.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
امیدوارم هرچی زودتر مود سولو رو اضافه کنه ... اسکواد رندوم میرم اکثر اوقات دوتای دیگه نهایت یا صفر کیل ان یا کلا روو هم یه کیل گرفتن...
دقیقا
اگه سولو باشه همه به فکر کیل گیریه خودشونن ولی الان بازی واقعا به همکاریه تیمی وابستس سر همین جریان شاید از هر 10تا مچ یه تیم خوب به پستت بخوره که بتونی چمپین بشی

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
من امروز بدون هیچ چیز تو ps4 تونستم چندبار وارد بازی شم و بازی کنم فقط آخر هر ماچ تایم اوت میداد که بعد دباره میرفت .تا لابی که میرفت تو گیم صددرصد میرفت بعضی وقتها هم که چندبار میزدم تو لابی نمیرفت کلوز اپلیکیشن میکردم دباره میرفت .نمیدونم شماهم امتحان کنید انشالله کم کم داره درست میشه

• Like
Reactions: SHAYAN1999

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
من امروز بدون هیچ چیز تو ps4 تونستم چندبار وارد بازی شم و بازی کنم فقط آخر هر ماچ تایم اوت میداد که بعد دباره میرفت .تا لابی که میرفت تو گیم صددرصد میرفت بعضی وقتها هم که چندبار میزدم تو لابی نمیرفت کلوز اپلیکیشن میکردم دباره میرفت .نمیدونم شماهم امتحان کنید انشالله کم کم داره درست میشه
اره منم الان اولین دست رو بازی کردم ....

• Like
Reactions: Sajjad135

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
دوستان بازی واسه من از دیروز کلا از لودینگ رد نمیشه
ارور هم نمیده
توی همون لودینگ اول بازی اون دایره همینجور میچرخه

واسه کسی اینجوری نشده ؟!

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
یه سری تست انجام دادم به این نتایج رسیدم:
لاگین سرور های بازی واسه گوگله، گوگل هم ایران رو تحریم کرده، همونطور که تو Titanfall 2 Servers Status میبینید سرور هایی که هاستش گوگل هست پینگ نمیده!
بنظرم آمازون تحریم نکرده و درسته سروراش، اگه بدون قندشکن برید داخل بازی و یک دقیقه صبر کنید و سرور هارو ببینید، توی اروپا، فقط بلژیک پینگ نمیده که طبق سایت بالا هاستش گوگله!
بازی برای اینکه لاگین بشه از سرور های گوگل استفاده میکنه و طبیعتا گوگل هم چندین ساله ایران رو تحریم کرده و به تحریم های اخیر ربطی نداره!
اوایل که Apex اومد سروراش فیلتر بود و هیچ سروری پینگ نمیداد، ولی درستش کردن از داخل و الان همه ی سرور ها بجز سرور های گوگل پینگ میده.
دلیل وصل نشدنشم همون هاستینگ گوگل برای لاگین-سرور هاست. یعنی همه ابتدا به سرورای گوگل که تو امریکا یا هر کشور دیگه ای هست واسه لاگین شدن به اکانتشون وصل میشن، بعد سرورای خود بازی یه چیز جداست که میتونه هاستش مایکروسافت، آمازون یا گوگل باشه! ولی تمام لاگین سرور ها مربوط به گوگل هست و دلیل این که وصل نمیشه همینه. اگر دقت کنید وقتی وارد منو میشید و اکانتتون لود میشه توی resource monitor یه آی پی جدید اضافه میشه بنام bc.googleusercontent ، این همون سرور لاگین به بازی هست. تو پستی که چند وقت پیش دادم و گفتم این bc.googleusercontent آدرس سرور بازیه اشتباه بود و این مربوط به لاگین سرور هستش.

-
این نظر خودم طبق تستایی که انجام دادم بود، ممکنم هست غلط باشه.
بنظر من درست میگی و با توجه به شواهد منطقی بنظر میاد
کاش که بشه اینو دقیقا به گوش شرکت های بازی سازی برسونه که یه کاری بکنن ...
چون از داخل که ابی گرم نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر