Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

Mfighter2002

کاربر سایت
Feb 11, 2019
2
من دارم راحت با وی پی ان میزنم ولی اینکه همش با غریبه ها بزنی حال نمیده
یه تیم میخواد که زبونتو بفهمه عین اسب راش نکنه کل تیم رو به فنا بده

داداش من یا چند نفر دیگه (ای دی ) هامون رو گفتیم باس چی مارو ادد نمی کنی !!؟
ای دی خودم نام کاربریم !

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
داداش من یا چند نفر دیگه (ای دی ) هامون رو گفتیم باس چی مارو ادد نمی کنی !!؟
ای دی خودم نام کاربریم !
یه نفر لطف کنه یه گیم کامینوتی بسازه یا پست ثابتی اینجا ایدی بچه ها رو داشته باشیم
ای دی خودم stalker2046
بازی هم یه گیگ اپ داده

shayan_99

کاربر سایت
Feb 9, 2019
25
h

اپدیت کردم متاسفانه همونطوره:(
بكشيم بيرون پس دگ اين تحريم شكنم كه اول گفت درست كرديم بعد معلوم شد الكي گفتن.رو اونا هم نميشه حساب كرد خود ea هم اگه ميخواست تا حالا و تو اين اپديت يه كاري ميكرد مودم منم كه وي پي ان روش ست نميشه معجزه هم كه در كار نيست:-<

ariyan.sparrow

کاربر سایت
Jan 22, 2014
4
Untitled2.png دوستان این آخرین جوابی بود که از ساپورت گرفتم درست یا غلط بودنشو نمیدونم، چون معمولا خود ساپورت هم اونقدر وارد نیست.
میگه که به خاطر تحریم هستش این داستان، گفتم چرا باقی بازی های EA رو پس میتونم بازی کنم ؟ که قطع کرد چت رو فوروارد کرد به کس دیگه.

ariyan.sparrow

کاربر سایت
Jan 22, 2014
4
دوستان کسی میدونه که تحریم ها شامل این امر هم میشه ؟ یا کارشون غیره قانونه ؟ چون هر زمان EA میخاد فشار از رو سرورش کم کنه مارو تحریم میکنه
star wars old republic هم زمانی که مجانی شد بن بودیم الان باز هستش سرویسش .

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
با این آپدیت هم که کلا همون یه تعداد کمی که وارد میشد هم دیگه وصل نمیشه البته من که آخر سر بازم باید با قند شیکن برم ولی جدیدا خیلی حس میکنم پینگم بالاست

• Like
Reactions: saeed_sg

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
برای راحت تر پیدا کردن پلیر واسه بازی یه community ساختم
اینطور راحت میشه بقیه بچه هایی که بازی میکنن و اونایی که انلاین هستن رو دید بدون اینکه فرند باشیم

فقط کافیه توی منوی اصلی کنسول برید community و سرچ کنید apexlegendsfa و راحت جوین بشید

• Like
Reactions: hamidrezaa67

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
به نظر من این بازی اونقدر هم عالی نیست.دلیل اصلی اینکه ما میخوایم بازیش کنیم اینه که free هستش فورتنایت بهترین بازی بتل رویال هستش با اینکه بیشتر از یکسال از اومدنش میگذره ولی باز عالیه و طرفداران زیادی داره بعضی از استریمها که تو تویچ ویدئو میزارن برگشتن به فورتنایت و میگن که بازی زیاد جذاب نیست و پابجی و کال اف بلک اوت از اون بهتره.دو هفته دیگه فصل هشتم فورتنایت شروع میشه .یه مدت دیگه هوس بازیکنا از این بازی بخوابه برمیگردن به فورتنایت اونموقع ea عین سگ پشیمون میشه و برا پر کردن سرو بازیهاش تحریم رو برمیداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر