Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
یه ویدیوی دیگه در مورد Apex legend درست کردم. میدونم کلی ایراد به کارهام هست ولی قول میدم که هر ویدیو بهتر بشم. ممنون. لینک آپارات هم گذاشتم. خیلی مخصلصم.

لینک یوتیوب:

لینک آپارات:

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
دوستان ایمیلی که من به شکن دادم برای رفع فیلر اپکس حواب دادن لان به من

سلام

بازی اپکس هنوز تحت پشتیبانی شکن قرار نگرفته و دوستان واحد فنی در حال کار بر روی آن هستند.

به محض اتمام فعالیت روی آن،‌ این بازی تحت پشتیبانی قرار خواهد گرفت.

موفق باشید

امیدوارم به زودی مشکل کامل حل بشه.

mahdilo

کاربر سایت
Aug 3, 2014
50
ما هم بلاخره یه تنه بردیم:D
hx0n_apex_legends_20190210180509.jpg

shayan_99

کاربر سایت
Feb 9, 2019
25
خيلي عجيبه واقعا تا حالا همچين چيزي نديده بودم از يه طرف ميگن فيلتره از يه طرف ميگن تحريمه بعضي اوقات اصلا تو نميره بعضي وقتا تو منو ميره بازي ارور ميده چند بارم كه كلا ميره تو بازي بدون هيچي ادم ميمونه

MHE-ZERO

کاربر سایت
Feb 10, 2019
9
به هر روشی که وصل شدید بشید من که از vpn استفاده می کنم هر ساعت حدود ۲۰۰ مگابایت ازم میره شاید بیخیالش شدم
ولی خوب اد کنید
MHE-ZERO

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
امروز بعد تقریبا 3 ماه تو ps4 رفتم سراغ بازی تایتان فال 2 گفتم اینو بشینم بازی کنم تا ایپکس درست شه که در کمال تعجب دیدم تایتان فال 2 هم مثل ایپکس لجند از کار افتاده یعنی دقیقا مثل این تا منوی بخش آنلاین میره ولی وقتی میزنم به یه مسابقه وصل شه اخطار میده کلا از بخش انلاین در میاد بیرون دیگه واقعا موندم این مشکل از کجاست ...
یکی دوبار test connection بگیر درست میشه

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
امروز بعد تقریبا 3 ماه تو ps4 رفتم سراغ بازی تایتان فال 2 گفتم اینو بشینم بازی کنم تا ایپکس درست شه که در کمال تعجب دیدم تایتان فال 2 هم مثل ایپکس لجند از کار افتاده یعنی دقیقا مثل این تا منوی بخش آنلاین میره ولی وقتی میزنم به یه مسابقه وصل شه اخطار میده کلا از بخش انلاین در میاد بیرون دیگه واقعا موندم این مشکل از کجاست ...
برو تو شاپ اول ازونجا بزن رو لابی ببین درست میشه؟!

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
برو تو شاپ اول ازونجا بزن رو لابی ببین درست میشه؟!
مشکلم حل شد با اون dns سایت تحریم شکن وصل شدم بدون مشکل وصل شد به تایتان فال 2 بعدش حتی بدون dns هم وصل شد انگار میخواست فقط ابرومو ببره ~X(:D

hamidrezaa67

کاربر سایت
Feb 9, 2019
21
خیلی تابلو هست که نشکل از داخله چون اگه بحث تحریم بود نباید روز اول کار میکرد بازی راحت...اگه سرور تحریمه که کلا نباید میشد بازی کرد حتی روز اول
ترماله خودشونه

• Like
Reactions: shayan_99

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
دیشب دیتای اولییه بازی دانلود کردم برا اولین با وی پی ان رفتم داخل بازی یه دست تمرینی یه دستم با دونفر دیگه.بعد وی پی ان خاموش کردم اوون دی اس ان که یکی از دوستان چند صحفه قبل داده بود رو گذاشتم تا صحفه لودینگ کارکتر رفت ولی بعد رددی دادن مپ لود نکرد و ارور تایم اوت به سرور رو داد نت تیپ هم فیلد میشه روو کنسول با دی ان اس مودم یه قابلیت داره کار همون پورت فورواردینگ خودموونو انجام میده فعال کردم دوتا سطر اومد اولی که مال پی اس ان دومی زده ea tunnle پورتاشم مشخص من از سرور وشبکه زیاد سر در نیمارم عکسشو میزارم شاید بدرد بخوره .
کنسول ps4 بانت همراه اول

Attachments

• Captgggure.JPG
    Captgggure.JPG
    162.4 KB · مشاهده: 96
  • Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر