Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
شرمنده من کنجکاوم شدم ، چجوری اینارو میشه پیدا کرد.
نرم افزارهایی هست مثل proxyfire که جزییات کامل اتصالت رو بهت نشون میده، موقع بازی من چک کردم بازی بخ این دامنه وصل میشه بعد میتونی از طریق سایتهای ip finder بهفهمی این دامنه مال چه دیتا سنتری هست و کجای دنیا

• Like
Reactions: saeed_sg

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
سلام.
دوستان من از هر دو روش ست کردن pptp روی مودم و روش شیر keiro از طریق pc بازی رو اجرا کردم.
در روش pptp پینگ پایینتره ولی کانکشن خیلی استیبل و پایدار نیست.
اما در روش شیر از pc با اینکه پینگ بالاتره ولی کانکشن خیلی پایدارتر و بهتره.
من در حالت عادی پینگم بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ هست که با pptp میاد روی 120 ولی با شیر pc تا ۱۴۰ و ۱۵۰ هم میره.در کل به دلیل پایداری بهتر من شیر از pc رو پیشنهاد میکنم.

• Like
Reactions: t33 and saeed_sg

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
سلام.
دوستان من از هر دو روش ست کردن pptp روی مودم و روش شیر keiro از طریق pc بازی رو اجرا کردم.
در روش pptp پینگ پایینتره ولی کانکشن خیلی استیبل و پایدار نیست.
اما در روش شیر از pc با اینکه پینگ بالاتره ولی کانکشن خیلی پایدارتر و بهتره.
من در حالت عادی پینگم بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ هست که با pptp میاد روی 120 ولی با شیر pc تا ۱۴۰ و ۱۵۰ هم میره.در کل به دلیل پایداری بهتر من شیر از pc رو پیشنهاد میکنم.
از چه vpnیی استفاده مینکنی، من هرچی خارجی و ایرانی زدم بعضی موقع اغلب اخر مچ:( لگ شدم

• Like
Reactions: saeed_sg

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
بنیادملی ادعا میکنه سرورها روی امازون هست و دلیل مشکل رو عوامل داخلی نمیدونه !!!

بعضی از دوستان تاپیک ورژن pc یه تستهایی کردن میگن سرورهاش روی گوگل هست . حداقل بخشیش هست . روی کنسول فکر نکنم دقیق بشه فهمید .ممکنه یه تعداد سرورهای اکانتهای ea واقعا آمازون باشه.
خلاصه که امیدتون به خود ea باشه شانسش بیشتره :d
8ff1e6ea376e3d692baa6c0240af6071.jpg

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

این کار رو عمه ی بابام که 120 سالشه هم میتونست انجام بده
من نمیدونم اینا واقعا کصخلن یا دارن ادا درمیارن ؟
خب الان چی شد ؟ همین ؟ سرورا مال آمازونه ؟ :| از task manager کامپیوتر هم میشد اینو فهمید اینقدر هم معطلی نداشت
یه مشت جا[رو]کش جمع شدن بنیاد ملی بازی های رایانه ای درست کردن

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
اینا مارو چی فرض کردن؟ مگه عهده بوقه که از یه سرور استفاده بشه،اینا کلا از cloud استفاده میکنن،حالا اینام از سرویس aws دارن استفاده میکنن که هیچ مشکل و محدودیتی ایجاد نمیکنه، درضمن مگه cloudflare یا alexa یا imdb سرویس مستقیم آمازون نیستن؟ عجب گیری کردیم از دست این عقب مانده ها خداوکیلی

bi5hop

کاربر سایت
Feb 11, 2019
4
بنیادملی ادعا میکنه سرورها روی امازون هست و دلیل مشکل رو عوامل داخلی نمیدونه !!!

بعضی از دوستان تاپیک ورژن pc یه تستهایی کردن میگن سرورهاش روی گوگل هست . حداقل بخشیش هست . روی کنسول فکر نکنم دقیق بشه فهمید .ممکنه یه تعداد سرورهای اکانتهای ea واقعا آمازون باشه.
خلاصه که امیدتون به خود ea باشه شانسش بیشتره :d
8ff1e6ea376e3d692baa6c0240af6071.jpg

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

فورتنایت کلا از aws استفاده می کنه و مشکلی نداریم برای بازی کردنش

Epic Games Case Study – Amazon Web Services (AWS)

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
هوراااا بالاخره امروز بدون قند شکن رفتم تو بازی ظاهرا مشکل حل شده بقیه دوستان تونستن برن تو

ای دهنت سرویس
خدا کنه واسه ما هم وصل شه
اگه وصل نشد واسه تو هم قطع بشه :| ( شوخی )

داداش نتت چیه ؟ حتی دی ان اس هم نزدی ؟

الان هنوز داری بازی میکنی یا یه دست بازی کردی تایم اوت داد ؟ چون من خودم قبلا دو بار بدون قند شکن مرحله آموزشیش رو رفتم بعدش تایم اوت داد
آموزشی رفتی یا خود بازی اصلی ؟

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
ای دهنت سرویس
خدا کنه واسه ما هم وصل شه
اگه وصل نشد واسه تو هم قطع بشه :| ( شوخی )

داداش نتت چیه ؟ حتی دی ان اس هم نزدی ؟

الان هنوز داری بازی میکنی یا یه دست بازی کردی تایم اوت داد ؟ چون من خودم قبلا دو بار بدون قند شکن مرحله آموزشیش رو رفتم بعدش تایم اوت داد
آموزشی رفتی یا خود بازی اصلی ؟
من با پارس آنلاین وصل شدم و تا الان ۵ بار بازی کردم مشکل تایم اوت هم نداشتم تا الان تا دیشب ولی با قند شیکن میرفتم

• Like
Reactions: AhmadGr

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
آب که سر بالا بره غورباقه ....

View attachment 101339

کاش همون آی پی که چند تا پست قبل هستش رو بهش میدادی میگفتی من وقتی بازی میکنم سیستمم به این آی پی وصل میشه
بعد میگفتی این آی پی واسه آمازونه
تیکت رو بستی یا هنوز میتونی چت کنی باهاش ؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کاش همون آی پی که چند تا پست قبل هستش رو بهش میدادی میگفتی من وقتی بازی میکنم سیستمم به این آی پی وصل میشه
بعد میگفتی این آی پی واسه آمازونه
تیکت رو بستی یا هنوز میتونی چت کنی باهاش ؟
مال من نیست از رو توئیتر برداشتم ....

Sepehr.t.79

کاربر سایت
Feb 10, 2019
7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر