Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
من داخل نمیتونستم بشم. Vpn خریدم و رو مودم ست کردم. عالی جواب داد. اگه مودمتون vpn رو ساپورت میکنه رو مودم ست کنید وگرنه یک روتر بگیرید و خلاص.

Sent from my SM-T805 using Tapatalk
سلام داش من مودمم ساپورت میکنه vpn رو یه چندتا سوال داشتم
۱.دقیقا از کدوم سایت گرفتی بی زحمت یا پیام خصوصی کن .
۲.کدوم نوع رو باید گرفت برا ست کردن روو مودم که دیگه لازم نباشه لپ تاب وصل کنی شیر کنی روو ps4؟
۳. پینگ وسرعتش نسبت به چیز شکن که شیر میکنیم رو ps4بهتر هست؟
من برا antem میخوام بدبختی ۲روز پیش بازی پری اوردر کردم این خبر بن شدن ای پی ایران از طرف ea صدا کرد امیداوارم زمان لانچ بازی مشکلی نباشه و اگه مشکل از داخل حل شه اگرم نه که باید برم توو کار اینvpnدیگه دل خوشی مون همین گیمه .
ضمن دیگه همه میدوون دمو antem مشکلی نداشت ولی ای خبر کلا ریخته به هم حالمون رو دیگه بدبختی ها دارن به گیم مرسن.
دمو دویژن ۲ رم با هزار بدبختی با گرفتن یه چیز شکن از دوستم وشیر کردن اوون از لب تاب به ps4بازی کردم ولی در بهترین حالت با ۴gهمراه اول پینگ از ۱۰۵ به ۱۷۰ وبیشتر تغییر میکه .
کلا سرت درد نیارم میخواستم بدوونم روش ست کردنvpn روو مودم پینگ وسرعتش نسبت به چیز شکن که شیر میکنیم رو ps4بهتر هست؟چون تا حالا از این روش استفاده نکردم.
پیشاپیش ممنون از پاسخ گویی

0M!D_nr

کاربر سایت
Sep 9, 2012
27
سلام آقا برای من با وی پی ان هم وصل نمیشه فقط با برنامه هایی مثل hotspot shield میشه ک اونم پینگ ترکیدس.اونایی ک بازی میکنید راهنمایی کنید رو attemping conncection گیر میکنه

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
یه گروه ساختم برای بازی و سوال و جواب درمورد مشکل وصل شده به سرورهای بازی چون اینجا راحت نمیشه در مورد وی پی انا حرف زد، اونایی که بازی رو دوست دارن جمع شیم حداقل بهترین راه رو واسه کانکت شدن پیدا کنیم
هیمنطور واسه بازی کردن باهم
اگه دوست داشتید جوین بشید
Apex Legends

TheGh0st

کاربر سایت
Feb 8, 2019
3
خیلی راحت و بدون مشکل من بازی میکنم تو ps4 یکم تو بازی بعضی اوقات لگ میزنم اما خیلی تاثیر نمیکنه تو بازی اگه خواستین یاد بگیرین ای دی تلگرام پیام بدین هر کسی که نمیتونه وارد بازی شه. ایدی @arda_95

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مثل اینکه بازی فقط از سرورهای اژور مایکروسافت استفاده میکنه و خب همونطور که میدونید تقریبا از چندین ماه پیش ایرانی ها برای ورود به Xbox Live باید dns تغییر میدادند و ...

Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
مثل اینکه بازی فقط از سرورهای اژور مایکروسافت استفاده میکنه و خب همونطور که میدونید تقریبا از چندین ماه پیش ایرانی ها برای ورود به Xbox Live باید dns تغییر میدادند و ...

Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت
بازی نسخه ی ps4 ش از سرورهای امازون استفاده میکنه که اونم مناسفانه ای پی های ایران رو‌ رد میکنه برای اتصال
یکی از مسعولای بنیادملی بازیهای رایانه ی قولایی واسه ‌رفع مشکل داده ولی خودم امیدوار نیستم
سایت های خیری هم اشتباه میکنن دلیل مشکل رو چیزی مثل تحریم ea اعلام میکنن

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
سلام داش من مودمم ساپورت میکنه vpn رو یه چندتا سوال داشتم
۱.دقیقا از کدوم سایت گرفتی بی زحمت یا پیام خصوصی کن .
۲.کدوم نوع رو باید گرفت برا ست کردن روو مودم که دیگه لازم نباشه لپ تاب وصل کنی شیر کنی روو ps4؟
۳. پینگ وسرعتش نسبت به چیز شکن که شیر میکنیم رو ps4بهتر هست؟
من برا antem میخوام بدبختی ۲روز پیش بازی پری اوردر کردم این خبر بن شدن ای پی ایران از طرف ea صدا کرد امیداوارم زمان لانچ بازی مشکلی نباشه و اگه مشکل از داخل حل شه اگرم نه که باید برم توو کار اینvpnدیگه دل خوشی مون همین گیمه .
ضمن دیگه همه میدوون دمو antem مشکلی نداشت ولی ای خبر کلا ریخته به هم حالمون رو دیگه بدبختی ها دارن به گیم مرسن.
دمو دویژن ۲ رم با هزار بدبختی با گرفتن یه چیز شکن از دوستم وشیر کردن اوون از لب تاب به ps4بازی کردم ولی در بهترین حالت با ۴gهمراه اول پینگ از ۱۰۵ به ۱۷۰ وبیشتر تغییر میکه .
کلا سرت درد نیارم میخواستم بدوونم روش ست کردنvpn روو مودم پینگ وسرعتش نسبت به چیز شکن که شیر میکنیم رو ps4بهتر هست؟چون تا حالا از این روش استفاده نکردم.
پیشاپیش ممنون از پاسخ گویی

ba laptop share bezan..modem dardesar dare doost aziz
p9pn_2.jpg

albate age laptop nadari modem bekharid ke kharjeton nare bala
w1oe_1.jpg

vpn pptp roi hamrah aval baste ast va behtarin ping ha,m ba adsl mokhaberat mide
baraye kharide vpn top ham be @vpnspeedbot telegram pm bedid , man khodam hamash daram ba share vpn roi xbox one bazi mikonamaz sale 2014

آخرین ویرایش:

shayan_99

کاربر سایت
Feb 9, 2019
25
اقا اصلا بازي تحريم و فيلتر اينا نيست نميدونم مشكلش چيه ولي اينا نيست چون من همين چند دقيقه پيش بدون هيچي تونستم وصل شم اگه تحريم يا فيلتري در كار بود كه يه بارم نميرفت توي بازي

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
اقا اصلا بازي تحريم و فيلتر اينا نيست نميدونم مشكلش چيه ولي اينا نيست چون من همين چند دقيقه پيش بدون هيچي تونستم وصل شم اگه تحريم يا فيلتري در كار بود كه يه بارم نميرفت توي بازي
Port bazi toi iran bastast..mesle ye khate telephone 4 khat simi ke yekish ghate va noise mide

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
این پورت ها باز بشه حله! اما حمایت از پیام رسانهای داخلی مهمتره!! خاک بر سر اون کسی که مغزش در حدیه که برای کار نکردن یک نرم افزار میزنه نصف اینترنت مملکت رو غیر قابل استفاده می کنه! مغزشون در حدیه که این هزینه سازی هایی که براشون میشه رو نمی بینن! طرف میاد چند خط می خونه که چشن 40 سالگی رو نمی بینید بعد اینا میان میلیون ها دلار ضرر به کشور وارد می کنن فاجعه اینجاس که حتی حالیشون نمیشه که داره براشون هزینه تراشی میشه!

PlayStation Network uses the following ports for communication with game servers:

• Port 465 (TCP)
  • Port 983 (TCP)
  • Port 1935 (TCP)
  • 3478 (TCP)
  • 3479 (TCP)
  • 3480 (TCP)
  • Port 3478 (UDP)
  • Port 3479 (UDP)
  • 10070 - 10080 (TCP)
We Recommend the following additional ports to be opened for Red Dead Online:

• Port 6672 (UDP)
  • Port 61455 (UDP)
  • Port 61456 (UDP)
  • Port 61457 (UDP)
  • Port 61458 (UDP)
  • Ports 30211-30217 (TCP)

آخرین ویرایش:

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
ba laptop share bezan..modem dardesar dare doost aziz
p9pn_2.jpg

albate age laptop nadari modem bekharid ke kharjeton nare bala
w1oe_1.jpg

vpn pptp roi hamrah aval baste ast va behtarin ping ha,m ba adsl mokhaberat mide
baraye kharide vpn top ham be @vpnspeedbot telegram pm bedid , man khodam hamash daram ba share vpn roi xbox one bazi mikonamaz sale 2014
سلام دوست عزیز....میشه این روش رو کمی بیشتر توضیح بدی...چون من با کابل نمیتونم وی پی ان رو شیر کنم...یعنی اینترنت همراه اول هیچ راهی نداره؟

• Like
Reactions: JAVAD_MUSIC

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر