Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
انیمه‌ی Wistoria's Wand and Sword شاید چیز جدیدی نداشته باشه به صورت کلی اما شدیدا خوش ساخت و با کیفیته و مهمتر ازون، حس و حال هری پاتر داره برای من. پیشنهاد میکنم حتما ببینین.

Shoushimin Series هم قسمت اولش رو دوس داشتم. کار آروم و جالبیه. قسمت اولش اتفاقات ساده‌ای میفتاد اما فضای انیمه خوب و گیراس که کاملا جذبشون میشی.

Tensui no Sakuna-hime هم احتمالا نیاز به معرفی نداشته باشه. من خیلی وقت پیش از طریق بازیش با دنیاش آشنا شدم و وقتی فهمیدم قراره انیمه هم واسش بسازن خیلی شاد و شنگول شدم. ساکونا شخصیت اصلی شدیدا دوس داشتنی و بامزس. دنیای خیلی خوب و جذابی داره. خود انیمه هم به شدت خوشگل و با کیفیته.

The Elusive Samurai هم قسمت اول خوبی داشت. این مدتم زیاد اسمشو شنیدم. ظاهرا ازون کارای مورد انتظار بوده. کار خوشگلیم هست.

Giji Harem هم یکی از بچه‌ها در موردش نوشته بود، قسمت اولش رو دیدم. کار بانمک و حال خوب کنیه.

Gemai Seikatsu هم نمیدونم قراره درامش بیشتر باشه یا چی ولی قسمت اولش فضای سنگینی داشت اما کار خوب و جالبیه.

کلا این فصل اینطور که من فهمیدم کار درام و عاشقانه و روزمره زیاد داریم.

آقا Shikanoko Nokonoko Koshitantan رو ببینید :D یعنی از لحظه‌ای که شروع میشه تا آخرین ثانیه که تموم بشه، به شکل احمقانه‌ای خنده‌دار و خووبه. واقعا افکار عجییبی دارن برخی از انیمه سازان عزیز و البته مانگاکاها :D

فکر کنم قبلا بچه‌ها گذاشتن ولی لازمه دوباره گذاشته بشه :D

آخرین ویرایش:
من دیشب The Boy and the Heron دیدم
و باید بگم خوب بود ولی توقع بیشتری داشتم حالا نمیدونم بی جا بود یا به جا ولی خوب.
نماد ها مهم بودن ولی روایت هم سر راست نبود و مثل Spirited away نمیشه به هرکسی پیشنهادش کرد.
چندتا سوال داشتم اگه کسی بهتر درک کرد یا اصن جوابی براش هست ممنون میشم.
چرا Heron سراغ ماهیتو اومد؟ درسته که گفت بیا مادرتو پیدا کن ولی اصن دلیل این کار چی بود؟ناتسکو برای چی رفت سمت برج؟برای چی رفت اون اتاق زایمان؟ تا جاییکه فهمیدم داخل برج زمان در حال حرکت نیست اما چرا؟ آیا هر دو کیریکو یک نفر بودن؟ فکر می کنم خود وجود این برج هم به درستی توضیح داده نشده و فقط گفتن ظاهر شد و خان عمو/دایی پیداش کرده

Last edited by a moderator:
سلام

طبق سنت قدیمی تاپیک...درباره ی انیمه هایی این فصل که تا اینجا دیدم، نظرم رو بدم...ولی قبلش خیلی کوتاه و تک خطی نظرم رو درباره ی انیمه های فصل قبل بدم...

141251.jpg
Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2

عالی بودش...خیلی لذت بردم...بودن سیلفی خودش به تنهایی میتونه دلیل دیدن هر انیمه و عنیمه ای باشه :x

141251.jpg
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 3

لامصب چقدر خوب بودش...این فصلش جنون محض بودش، دوبله هاشون همه با داد و بیداد بودش...
اینکه بخش مهمی از داستان درباره ی لالاتینا بودش...خیلی خوب بودش....بعضی از تیکه های قسمت آخرش رو چند بار دیدم...چقدر "آی کایانو" خوبه :x

2.jpg
Kaijuu 8-gou

پسر عجب چیزی بودش...خیلی خوش ساخت بودش...حسابی حال کردم باهاش...
درباره ی دوبله ـش نکته ای که خیلی دوست داشتم صدای Fairouz Ai برای کیکورو بودش...طی این چند سالی که دوبله رو شروع کرده....داره با قدرت پیش میره و تو انیمه های خیلی خوبی دوبله کرده....امیدوارم که با همین قدرت پیش بره و صداش رو بیشتر بشنوم....

2.jpg
Kimetsu no Yaiba: Hashira Geiko-hen

هیچ نظری ندارم، ارک خسته کننده ای بودش...ولی در عوضش قسمت آخر جبران کرد و جایی خیلی بدی هم تموم شد...

2.jpg
Yoru no Kurage wa Oyogenai

خیلی خوب بودش...قشنگ انیمه ای تو تایپ من بود....انیمه ای بدون پسر که مزاحم باشه....داستان خیلی خوب پیش رفت و از دیدنش واقعاً لذت بردم....

نمیتونم ایراد خیلی بزرگی ازش بگیرم....چون دوست ـش داشتم B-)

2.jpg

Shuumatsu Train Doko e Iku

سه تا دلیل داشتم برای دیدنش :D
اول: اینکه مثل انیمه ی قبلی، همگی شوجو بودن و خبری از پسر نبودش
دوم: صدای Hina Kino رو دوست دارم و منو یاد دیونه بازی هاش توی Asobi Asobase میندازه و بعدش هم صدای Anzai Chika رو خیلی دوست دارم و بعد از دیدن Lycoris Recoil که 2 سال پیش امد...رسماً فن ـش شدم :D
سوم: فان بودش و دیدنش هفتگی لذت داشت.

2.jpg
Urusei Yatsura (2022) 2nd Season

خدایش خیلی خوب بودش....تم کلاسیک اون رو خیلی دوست داشتم و نوع شوخی های قدیمی اون جالب بودش...کلاً انیمه ی فانی بودش و تیم دوبله ی خیلی خوبی داشت که صدای تک تک ـشون رو دوست داشتم.
صدای Uesaka Sumire رو جای لام خیلی دوست داشتم و اون لهجه ی خاص و تیکه کلامی که داشت خیلی بامزه بودش.
جمعه صبح اولین چیزی که نگاه میکردم بودش

2.jpg
Dungeon Meshi

اصلاً فک نمیکردم با دیدن قسمت اولش....عاشق این انیمه بشم....خیلی خوب بودش، عاشق Marcille شدم :D

یه سری دیگه انیمه رو دیدم و نصفه مونده و یه سری دیگه رو درآپ کردم.

++++++++++++++++++++++++++++++

1.jpg
"Oshi no Ko" 2nd Season

شروع فصل جدیدش بد نبودش و دوست داشتنی بودش...ولی از نظر OP منو کلاً ناامید کرد....OP فصل اولش خیلی خوب بودش و حسابی ترند شده بود....ولی از OP این فصلش هیچ خوشم نیومده.

1.jpg
Fairy Tail: 100-nen Quest

@Akiba
بلاخره یه دلیل پیدا شد که وان پیس رو هفتگی نگاه نکنم :D

مدت خیلی زیادی بودش که صدای Aya Hirano رو نشنیده بودم، تا ارگ جدید وان پیس که جای لیلیس صداش رو شنیدم.....بخصوص توضیحات آخر هر قسمت کلی کیف میداد برام
ولی خوب الان که Fairy Tail شروع شده....دیگه دیدن هفتگی وان پیس برام خیلی مهم نیست :D تازه "ارزا" هم هستش :x

1.jpg
Tokidoki Bosotto Russia-go de Dereru Tonari no Alya-san

موضوع و داستان انیمه چیزی برای گفتن نداره....ولی برای قسمت اول بد نبودش و دوست ـش داشتم....ادامه ـش میدم، کانوجو های خوبی داره

1.jpg
Shikanoko Nokonoko Koshitantan

ناموساً این چه....برای چی باید این همه مورد توجه بشه؟

بعد Wit Studio چرا آخه 8-|

فعلاً بخاطر هان میگومی و Wit Studio نگاش میکنم تا ببینم چی میشه

1.jpg
Nige Jouzu no Wakagimi

وقتی انیمه شروع شد....اصلاً فک نمیکردم اینطور قراره خشونت رو نشون بده...
باید دید که جلوتر چی میشه...فعلاً نظری ندارم....ولی یه طورایی بگی نگی ازش خوشم امده

1.jpg
Kami no Tou: Ouji no Kikan

خوشم امد که بدون نشون دادن از گذشته و فلش بک زدن از فصل اول، یه کله رفت برای ادامه داستان و برای قسمت اول خوب بودش.

من مانگاش رو نخوندم...ولی فصل اولش رو دوست داشتم....

1.jpg
Giji Harem

نمیگم بد بود یا خوب بود....ولی اگه قرار باشه ایده ی داستان همینطور رو همین منوال پیش بره....من بهش امیدی زیادی ندارم
حالا هر چقدر هم که Saori Hayami رو دوست داشته باشم و اینکه درجا تو یه انیمه تایپ های مختلف باشه...ولی بازم 12 قسمت دیدنش اینطوری دیگه لذت نداره

1.jpg
Gimai Seikatsu

عاقا...یه حسی بهم میگه که Domestic Girlfriend نشه صلوات :p

P.S
حرف از Domestic Girlfriend شد، انصافاً OP اون حرف نداشت...هر هفته نگاش میکردم...Skip نمیکردم

1.jpg
2.5jigen no Ririsa

اگه بخوام با Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru مقایسه ـش کنم....اصلاً عددی نیست...و اصلاً جذایت های اون رو برام نداره.
119897.jpg

فعلاً تا قسمت سوم ادامش میدم، تا ببینم چی میشه

1.jpg
Senpai wa Otokonoko

عمراً ادامه ـش بدم....همون اولش گفتم که چرا باید یه مرد جاش صحبت کنه....رو مخ ـم بودش...تا اینکه فهمیدم داستان از چه قراره....

1.jpg

Monogatari Series: Off & Monster Season

حضرت مونوگاتاری....قسمت اولش خوب بودش و مثل همیشه قشنگ دوست داشتنی

+++++++++++++++++

فعلاً همین ها رو دیدم.....

آخرین ویرایش:
فصل قبل فصل خیلی خوب و فانی بود .. سورپرایز خفن هم داشت ... این فصل هر چی لیست رو بالا میکنم فقط رومنس میبینم ... ۱۰-۱۵ سال پیش ژانر مورد علاقم ، مدرسه ای slice of life و رومنس بود ... سنم که رفته بالاتر علاقم خیلی کمتر شده اما از این خوشم اومد ..بد نبود
Seiyuu Radio no Uraomote
هنوز دلم یه کار تو لول شیروباکو میخواد که فکر کنم محاله
اما
Tensei shitara Dainana Ouji Datta node, Kimama ni Majutsu wo Kiwamemasu

Tensei Kizoku Kantei Skill de Nariagaru

واقعا سورپرایز های خوبی بودن و خیلی بهتر از انتظارم بودن ...

بزرگترین نا امیدی هم که اسلایم ساما بود که واقعا ارک بدی تو داستان و مانگا نبود ..ولی تغییر سناریو و کارگردانی افتضاح گند زد توش و خواب اورش کرد... امیدوارم حداقل فستیوال بشوره ببره این افتضاح رو

یاساشی کایجو سان🥴 هم که قطعا بهترین فصل قبل بود برام

هیچ کدوم از شما برای فصل بعدی موشوکو تنسی آماده نیستید :>

============

باید یه وقت گیر بیارم براتون از Ascendance of the Bookworm بنویسم. از اون طومار بلندها

واقعا یکی از بهترین ایسکای های ممکنه
که از شانس گندش سه فصل انیمه ای که ازش اومده واقعا اقتباس های معمولی و ضعیفی اند.

خوشبختانه Wit تصمیم گرفته فصل چهارمش رو بسازه.
خدا رو شکر من دارم رمان هاش رو میخونم و واقعا کار ویژه ایه. فعلا 8 جلدش رو خوندم

نوبت اون آره ولی نوبت توله ساختن ازش نرسیده!:دی
وقتش کافی نبود وگرنه اون هم انجام میداد :D
باید یه وقت گیر بیارم براتون از Ascendance of the Bookworm بنویسم. از اون طومار بلندها

واقعا یکی از بهترین ایسکای های ممکنه
که از شانس گندش سه فصل انیمه ای که ازش اومده واقعا اقتباس های معمولی و ضعیفی اند.

خوشبختانه Wit تصمیم گرفته فصل چهارمش رو بسازه.
خدا رو شکر من دارم رمان هاش رو میخونم و واقعا کار ویژه ایه. فعلا 8 جلدش رو خوندم
حافظه ات ضعیف شده :D

وقتش کافی نبود وگرنه اون هم انجام میداد :D

حافظه ات ضعیف شده :D

نه
باید بیشتر بنویسم
اون موقع فقط دو و نیم جلد خونده بودم : دی

دوستانی که مثل من بیخیال انیمه وان پیس شده بودن و فقط مانگا میخوندن به علاوه اونایی که دراپ کرده بودن مبارزه های زورو آرک وانو رو نبینن بدجوری سوخت دادید.

آرک وانو با اوج گرفتن مبارزات کیفیت انیمه طوری زیر و رو میشه که بعد از سالها میشه ۱ قسمت رو چندبار دید و لذت برد.

از این به بعد حتی بهترین بازیکن دنیا هم باید زورو انتخاب شه.
چند سال منتظر بودم آرک مخصوص زورو ببینم. وقتی آرک وانو (سامورایی) شروع شد گفتم بالاخره نوبتش رسیده ولی واقعا ناامید شدم.
اول اینکه مبارزات زورو صرفا پر زرق و برق بود تا خلاقیتی توش باشه. مبارزات قدیمش واقعا جالب بود مثل مبارزش با mr.1 و kaku و غیره.
دوم اینکه اصلا داستانی از گذشتش یا یک خط داستانی مخصوص زورو ندیدم. البته ناگفته نماند زورو لحظات جالبی هم تو این آرک داشت مثل اون صحنه قمارخونه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or