Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
تروخدا یه چی معرفی کنید تموم شده باشه اینجوری من کف میکنم ~X( :D
اینا کارای خفنین:-" تموم نشدن و این رو اعصابه، ولی واقعا خفنند :D

Kuroko no Basket ببین:D تموم شده، اینم کار خوب و پر هیجانیست:D

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
اینا کارای خفنین:-" تموم نشدن و این رو اعصابه، ولی واقعا خفنند :D

Kuroko no Basket ببین:D تموم شده، اینم کار خوب و پر هیجانیست:D
Kuroko no basket دیدم یه ماه افسرده بودم که تموم شد :D
چرا واقعا تمومشون نمیکنن خب؟~X(:D

AbolfazlMF

کاربر سایت
Dec 10, 2023
17
حالا برو هاجیمه نو ایپو رو هم ببین، و بعدش Slam Dunk ، تا دو تا کار خفن دیگه هم به لیستت اضافه بشن که هیچوقت ادامه نگرفتن:| :(

سر معرفی اسلم دانک هنوز دارم فحش میخورم که چرا نیمه تمام معرفی کردی =)) بعد 100 قسمت اومد گفت چرا تموم نشد، گفتم برو مانگا بخون :D

Kuroko no basket دیدم یه ماه افسرده بودم که تموم شد :D
چرا واقعا تمومشون نمیکنن خب؟~X(:D

کلا بنظرم سعی کن از مسیر لذت ببری خیلی درگیر پایان نباش :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
من تو کل 8 قسمتی که داشتم میدیدم دیگه داستان برام مهم نبود فقط میخواستم بدونم این تلفظ اسمش چیه!!!

انیمه Monster در حده Pluto هستش یا خفن تره؟ چون واقعا اونجوری که از Pluto تعریف میکردن، به نظرم قوی نبود. یه انیمه متوسط رو به پایین بود.
مانستر هم همونه ، اگر وسطاش خوابتم نگیره در نهایت پیش خودت میگی همین بود!؟ :D
در حد ی انیمه خوب و ی بار مصرف بری سراغش چیز بیشتری گیرت میاد ، اما با هایپ بری سراغش ضدحال میخوری

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
۹۰ درصد انیمه ها تموم نمیشن، وقتی هم تموم میشن اکثرا از پایانش ناراضین:-"
مقصد بهانه است سفر آرزوی ماست
پرنده رفتنی‌ست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند بیاد.
در حد ی انیمه خوب و ی بار مصرف بری سراغش چیز بیشتری گیرت میاد ، اما با هایپ بری سراغش ضدحال میخوری
۱۰-۱۵ سال پیش این حرف رو می‌زدی، شب یه سری نینجا میومدن توی اتاق خواب... نصیحتت می‌کردن.

al'ar

کاربر سایت
Sep 21, 2022
22
یه سریا میگن مثلا فلان انیمه از فلان قسمت خیلی خفن میشه! فکر کنم مانستر هم از این دسته باشه.
به عنوان مثال، همه از انیمه steins gate خیلی تعریف میکردن، من رفتم سراغش هر چی جلوتر میرفتم، به چیز خاصی نمی رسیدم!
رفتم سرچ کردم دیدم میگن مثلا از قسمت 20 خیلی خفن میشه! همون لحظه همه قسمتاشو حذف کردم!

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
یه سریا میگن مثلا فلان انیمه از فلان قسمت خیلی خفن میشه! فکر کنم مانستر هم از این دسته باشه.
به عنوان مثال، همه از انیمه steins gate خیلی تعریف میکردن، من رفتم سراغش هر چی جلوتر میرفتم، به چیز خاصی نمی رسیدم!
رفتم سرچ کردم دیدم میگن مثلا از قسمت 20 خیلی خفن میشه! همون لحظه همه قسمتاشو حذف کردم!
کلا مانستر وایب انیمه‌ای مین‌استریم نداره! و با این دید بری هیچوقت مانستر از هیچ قسمتی یهو خفن نمیشه. منم جزو کسایی هستم که مانستر برام انیمه محبوبی حساب نمیشه و نه با طولانی بودنش حال نکردم نه با شخصیت اصلی نه با شخصیت منفی(یوهان) نه با شخصیت‌های فرعی داستان.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
یکی از بزرگترین پلات توییست های وانپیس در انیمه اتفاق افتاد! از بس همتون مانگا خون شدید هیچ واکنشی نشون نمیدید.:|

فکر کردن اینکه دنیای وانپیس درواقع یک دنیای پساآخرالزمانی هست که در گذشته Futuristic بوده و حالا دوباره از صفر شده فوق العاده مغز ترکون بود.@-) بعد اون جریان زیرزمین AOT این اولین باره دوباره یک پلات توییست دیدم که دنیای کل یک اثر رو کاملا تغییر میده.8-}
حالا اینکه لباس های اژدهای آسمانی شبیه چیزایی که توی انیمه دیدیم نیست منطقی میزنه.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
شما رو نمیدونم ولی چند وقتیه اصلا نمیتونم سراغ انیمه هایی برم که مانگا دارن.

به جز یکی دو مورد بقیه انیمه ها فضا سازی و اتمسفر مانگا رو درست تحویل نمیدن.

به نظرم همه مانگاها مناسب ساخت انیمه نیستن.

Black clovers-rainbow-tokyo revengers-vinland saga-hells paradise-rainbow و خیلی مانگای دیگه که انیمه شدن فضای داستان رو تغییر داده.

چپترای اول مانگای rainbow حس بدبختی و تنهایی تو یه زندان مخوف رو به ادم فرو میکنه در صورتی که همین چپترا توی انیمه نمیتونه اون حس و حال رو درست انتقال بده.

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
فصل اول انیمه رو دیدم و تقریباً انتظاری که ازش داشتم رو برآورده کرد، فقط کاش اون قتل عام آدونیس بعد آزاد شدنش بیشتر طول می‌کشید تازه داشت حال میداد.

چقدر این دوروکا گاهی رو مخ می‌رفت با ایده صلح و دوستی با آدم
ها.

متاسفانه فعلا که خبری از فصل دوم نشده، امیدوارم کنسل نشه و کار رو ادامه بدن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر