Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
View attachment 322452
ONE PIECE ANIME REMAKE BY WIT STUDIO ANNOUNCED!!!
من سر این قفل کردم.
الان انیمه One piece که داره ساخته می شه. Toei داره می سازتش.
این چیه پس؟ دو تا استادیو هم زمان می خوان One Piece بسازن؟ :|

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,414
نام
محمد
من فکر کنم عجیب ترین خبر انیمه ایی تاریخ ریمیک وانپیسه!!! همزمان هم انیمه اصلی داره میاد و هم ریمیک اثر:))
بدبختی ریمیکشم اینجاست تا اینا بخوان به الان مانگا برسند خودش یک یا دو دهه طول میکشه.:)):)):))

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,461
نام
مسلم
من فکر کنم عجیب ترین خبر انیمه ایی تاریخ ریمیک وانپیسه!!! همزمان هم انیمه اصلی داره میاد و هم ریمیک اثر:))
بدبختی ریمیکشم اینجاست تا اینا بخوان به الان مانگا برسند خودش یک یا دو دهه طول میکشه.:)):)):))
من برعکس فکر میکنم اگه ریمیک درست و حسابی و بدون آب بندی و فیلر باشه، قبل از اینکه مانگا تموم بشه دوباره انیمه بهش میرسه و همین آش و همین کاسه دوباره راه میوفته ;))

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,433
نام
aliakbar
دوستان لطف کنید در کنار صحبت از انیمه ها،چنتا مانگا مانهوا اکشن هم واسه نوبهایی مثل من معرفی کنید.

The Legend Of Northern Blade

خلاصه داستان: وقتی دنیا غرق در تاریکی بود، رزمی کاران گرد هم آمدند و ‘فرقه آسمان شمالگان’ را تشکیل دادند. با کمک فرقه آسمان شمالگان باری دیگر مردم در صلح و آرامش زندگی کردند. اما، با گذشت زمان رزمی کارها علیه ‘فرقه آسمان شمالگان’ توطئه کردند، و در نهایت رهبر فرقه، جین کوان-هو، را کشتند و به همراه آن فرقه را نیز نابود کردند. وقتی همه فرقه را رها کردند، جین مو-وُن تک فرزند جین کوان-هو تنها باقی ماند. مو-وُن در گذشته هرگز هنرهای رزمی نیاموخت، ولی او تکنیکهایی که پدرش مخفیانه برجای گذاشته بود را پیدا کرد و به یادگیری هنرهای رزمی فرقه آسمان شمالگان پرداخت.

مانهوای معروف و محبوبیه که اگه نخوندید از دست ندید.

بچه های با معرفت AnimWorld هم تا آخرین چپتر منتشر شده رو ترجمه کردن که میتونید از کانالشون دانلود کنید

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,973
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر این قسمت آنیا عجیب غریب بود :)) پشمام ریخته بود. ولی کلی خندیدیم دمشون گرم :D

فصل اول Overtake هم تموم شد و بدون شک بزرگ‌ترین سورپرایز این فصل برای من بود. از هر نظر عالی بود. قسمت آخر فصل اول هم فوق‌العاده بود. تو به تصویر کشیدن لحظات احساسی کارشون حرف نداشت. بارها و بارها این مورد رو دیدیم در طول فصل اول. خیلی لذتبخش و دوس داشتنی بود.

بخش اول Ragna Crimson هم تموم شد و شروع بخش دوم از ۲۳ دی خواهد بود. اینم یکی از انیمه‌های خوب پاییز بود. قسمت به قسمت بهتر شد. شخصیتای خیلی خوب‌، طراحی مبارزات عالی، داستان خوبیم داره. وُیس‌اکتورای این انیمه خیلی خووبن خصوصا بانوانش :D کیفیت کار خیلی بالاس.

و اما بالاخره بعد از وقفه‌ی خیلی طولانی و توقف پخش انیمه‌ی Zom 100، سه قسمت پایانی پشت سر هم در تاریخ ۴ دی پخش میشن! اینم کار خوب و جالبیه. حالا خوب شد کلا کنسل نشد پخشش و لااقل میتونن فصل اول رو تموم کنن.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,973
نام
نـــــــویـــــــــد
View attachment 4_5767038538948284674.mp4

انیمه The Grear Pretender Rezbliuto در تاریخ ۵ اسفند شروع میشه
یادش بخیر یکی از اولین انیمه‌های من بود. خیلی دوسش داشتم. داستان و شخصتیاش عالی. سوژه‌های خیلی خوبی داشت. آرت و گرافیک شدیدا ترتمیز. در کل خیلی کار خوبی بود. امیدوارم همچنان همون کیفیت رو حفظ کرده باشن.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
خب خب دوستان مانگاه خون برسید به داد این ناتوان
تو مانگا به صحنه این قسمت انیمه پاسخ دادن یا برم ناسزا ردیف کنم برای عواملش؟ :D

اون ته لوفی وقتی گفت بعد پادشاه دزد دریایی شدن، میخواست چیکار کنه؟ یا میخواست چی بشه؟ همه تعجب کردن یا خندیدن

بعد این همه مدت دیگه راستش اصلا حوصله این موش و گربه بازی و معما بازی رو ندارم 🚶‍♂️
این صحنه بجای اینکه برام جذاب باشه یا هایپم کنه بجاش عصبیم کرد مثل بچه آدم بگو بره دیگه

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,208
نام
آریا
سلام سلام✨
کاراکتری داریم که مثلا یه ساعت ها یا موقع های خاصی مثلا شبا شکلش و شخصیتش عوض بشه؟؟
منظورم اینه که مثلا یهو یه اتفاقایی بیافته شخصیت مظلومش که هیچکس ازش انتظار نداشته باشه یهو تبدیل مثلا به یه reaper قاتل بشه بره تو شهر به فجیع ترین حالت ممکن آدم بکشه؟؟

اگه همچین شخصیتی داریم میشه اسم و ماجرا و Quote های تاثیر گذارش رو بگین لطفا🙏🏻🙏🏻

بعد کاراکتری می‌شناسین که موهای بلند و سفید داشته باشه ؟🤔

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,414
نام
محمد
خب خب دوستان مانگاه خون برسید به داد این ناتوان
تو مانگا به صحنه این قسمت انیمه پاسخ دادن یا برم ناسزا ردیف کنم برای عواملش؟ :D

اون ته لوفی وقتی گفت بعد پادشاه دزد دریایی شدن، میخواست چیکار کنه؟ یا میخواست چی بشه؟ همه تعجب کردن یا خندیدن

بعد این همه مدت دیگه راستش اصلا حوصله این موش و گربه بازی و معما بازی رو ندارم 🚶‍♂️
این صحنه بجای اینکه برام جذاب باشه یا هایپم کنه بجاش عصبیم کرد مثل بچه آدم بگو بره دیگه
اتفاقا خیلی جالب بود، من خیلی حال کردم.
منطقا باید این جریان رو آخر داستان بفهمیم.:D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,648
سلام سلام✨
کاراکتری داریم که مثلا یه ساعت ها یا موقع های خاصی مثلا شبا شکلش و شخصیتش عوض بشه؟؟
منظورم اینه که مثلا یهو یه اتفاقایی بیافته شخصیت مظلومش که هیچکس ازش انتظار نداشته باشه یهو تبدیل مثلا به یه reaper قاتل بشه بره تو شهر به فجیع ترین حالت ممکن آدم بکشه؟؟

اگه همچین شخصیتی داریم میشه اسم و ماجرا و Quote های تاثیر گذارش رو بگین لطفا🙏🏻🙏🏻
DEXTER
البته انیمه نیست

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,208
نام
آریا
خیله ممنون 🙏
انقد ریپلای ها زیاد بود گذاشتم سر یه فرصت مناسب بخونم
واقعا نمیدونم با اینهمه کاراکتری که اسماشونو گفتین داستان کدومشونو بخونم

پ.ن: امکان نداره همچین شخصیتی نساخته باشن !!!
جدی اگه میدونین بگین خیلی مهمه واسم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
بعد کاراکتری می‌شناسین که موهای بلند و سفید داشته باشه ؟🤔
جیرایا (ناروتو)
یاماتو (وان پیس)
کاپیتان اوکیتاکه (بلیچ)
اینویاشا
ریکو نورا ( Nurarihyon ) ، این به درد سوال قبلت هم میخوره:-"

---

برای اون تبدیل شخصیت هم، توی F/GO ما Henry Jekyll & Hyde رو داشتیم که خوب برگرفته از همون کاراکتر کتابشه:D

البته از اینا بایو خیلی باشه:D ولی دقیقا یادم نیست:))

ولی خوب یک عالمه از این جماعت توی وان پیس داریم، تحت نژاد " Mink " :D نکوموماشی ، اینوآراشی ، کروت ، واندا ... یه بخشی از این نژادن:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,461
نام
مسلم
خیله ممنون 🙏
انقد ریپلای ها زیاد بود گذاشتم سر یه فرصت مناسب بخونم
واقعا نمیدونم با اینهمه کاراکتری که اسماشونو گفتین داستان کدومشونو بخونم

پ.ن: امکان نداره همچین شخصیتی نساخته باشن !!!
جدی اگه میدونین بگین خیلی مهمه واسم
دکتر جکیل و مستر هاید :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر