Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,984
نام
محسن
این قسمت ۲۹ attack on titan که اومده دیگه آخریشه بسلامتی؟!
یا بازم هنوز مونده ازش؟ چون دیدم ۱ ساعت هم هست همین قسمتش
آقا چرا لایک میکنید؟ :D کسی اگه میدونه بی زحمت بگه:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,121
نام
محمد علی
آقا چرا لایک میکنید؟ :D کسی اگه میدونه بی زحمت بگه:D
لایک می‌کنیم که نشون بدیم به وجودت و سوالت حداقلی از اهمیت رو میدیم اما جواب سوالت داده نمیشه چون اون اهمیت دادن به حد کافی نیست تا بتونه به وسعت حال ما غلبه کنه تا چیزی تایپ کنیم.

و بله. تموم میشه و پایانش هم یه مدتی جنگ و دعوا راه انداخته بود.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,996
نام
نـــــــویـــــــــد
لایک می‌کنیم که نشون بدیم به وجودت و سوالت حداقلی از اهمیت رو میدیم اما جواب سوالت داده نمیشه چون اون اهمیت دادن به حد کافی نیست تا بتونه به وسعت حال ما غلبه کنه تا چیزی تایپ کنیم.

دیگه قطعی تمومه؟ نمیخوان پارت دوم از پارت دوم فصل آخر رو دو تا پارت کنن؟ :D

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
760
به پایان خواهد رسید این داستان
View attachment VID_20231028_210254_364.mp4

اینم یک ادیت فرح بخش جهت آماده سازی اساتید برای پایان

این ادیت با عنوان they just want him back بود
View attachment VID_20231028_210245_460.mp4

............................
دو سوال هم از اساتید
این فصل 3 قهرمان سپر خوبه ؟ دیدم نمرش رفته بالا من 1 رو دیدم و خوشم اومد خیلی ولی فصل 2 تا قسمت 2 رو دیدم بعدش پاکش کردم
و یه سوال این الان کی میاد چون ادامش قراره اکران بشه به زودی و my anime زده Finished Airing
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing Out

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,984
نام
محسن

همون قسمت ۲۹ یک ساعته اشو دیدم، ولی تموم نشد که :-?
مشخص نکردن که آخرش چی میشه که. ای ر*دم تو این سازنده هاش که یه سبک مسخره ای از پخش سریال معرفی کردن!
آخه یعنی چی پارت ۱ از بخش ۳ فصل ۴:|
پریشب به یه دوست سریال باز معمولیم این جمله ارو گفتم کف از تو دهنش زد بیرون.

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
760
دوستان من به (سرنوشت) fate ایمان آوردم
داشتم این ost این سکانس نمادین سری فیت رو گوش می کردم ناخدا گاه یاد @Akiba افتادم که چرا این قدر از سیبر بدش می یاد این همه کارکتر داره این سری چرا گیر داده به این

View attachment Unmei no Yoru_( Fate Stay Night ).mp4

که ای دل غافل بعدش این آهنگ سریع پخش شد

تا آهنگ رسید به این بخش
سرنوشت این جدایی دست او بود گریه نکن که سر نوشت گر مرا از تو جدا کرد عاقبت دل هایمان با غم هم آشنا کرد
آکیبا
saber Caught You
مهم ترین بخشش این بود
ای دلت خورشید خندان سینه تاریک من سنگ قبر آرزو بود
سیبر می خواست بگه که این آهنگ همون قلب آکیباست و قضاوتش نکن (همین هم از یک روح قهرمان انتظار می ره که دوستانشو فراموش نمی کنه درود بر شرفش)

آکیبا تو مردی دل شکسته بودی ....
شرم بر من
یه بریتانیا معذرت

Last edited by a moderator:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
کسی پلوتو رو داره میبینه؟؟
تازه قسمت اول رو تموم کردم...خیلی حال کردم باهاش
من 6 قسمتشو دیدم فعلا.
بهترین انیمه امسال که هیچ، در کل یکی از بهترین های چند سال اخیره.

نکته جالبش برای من استفاده کم از cgi بوده، انتظار داشتم خییلی بیشتر cg باشه ولی توی این چند قسمت اخیر قشنگ 90% صحنه ها دستی کشیده و طراحی شدن حتی سکانس های شلوغ و با جزئیات.
واقعا برای انیمه چیزی کم نزاشتن. موسیقی و کارگردانی هم که از همون قسمت اول تا اینجا عالی بودن.
داستانم با اینکه هر از چند گاهی کلیشه ای و یا ساده ممکنه باشه، ولی در کل خیلی خوب نوشته شده و چند لول بهتر از اکثر انیمه های روز الان هست. مخصوصا شخصیت پردازی های مختلف.

خلاصه هر چی تعریف کنم بازم کمه و به شخصه به من خیلی چسبید!
+

یه نکته جالب دیگه در مورد انیمه اینه که به من یه حس و حال نوستالژی مانندی میده :-" :D قشنگ منو یاد انیمه های دهه 90ـی و 2000ـی میندازه + اون به اصطلاح دوران طلایی و شروع انیمه دیدن که ادم میره پشت سر هم همه کارهای خفن رو میبینه.

واقعا کم پیش میاد همچین انیمه هایی ساخته بشن و همه اب دستتونه بزارید زمین برید سراغش.

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
227
نام
D23
من 6 قسمتشو دیدم فعلا.

نکته جالبش برای من استفاده کم از cgi بوده، انتظار داشتم خییلی بیشتر cg باشه ولی توی این چند قسمت اخیر قشنگ 90% صحنه ها دستی کشیده و طراحی شدن حتی سکانس های شلوغ و با جزئیات.
واقعا برای انیمه چیزی کم نزاشتن. موسیقی و کارگردانی هم که از همون قسمت اول تا اینجا عالی بودن.
داستانم با اینکه هر از چند گاهی کلیشه ای و یا ساده ممکنه باشه، ولی در کل خیلی خوب نوشته شده و چند لول بهتر از اکثر انیمه های روز الان هست. مخصوصا شخصیت پردازی های مختلف.

+

یه نکته جالب دیگه در مورد انیمه اینه که به من یه حس و حال نوستالژی مانندی میده :-" :D قشنگ منو یاد انیمه های دهه 90ـی و 2000ـی میندازه + اون به اصطلاح دوران طلایی و شروع انیمه دیدن که ادم میره پشت سر هم همه کارهای خفن رو میبینه.

واقعا کم پیش میاد همچین انیمه هایی ساخته بشن و همه اب دستتونه بزارید زمین برید سراغش.

کاملا موافقم
بعد سالها جای این انیمه واقعا خالی بود
از خالق مانستر کمتر از اینم انتظار نمی‌رفت

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
من 6 قسمتشو دیدم فعلا.

+

دقیقا همینه! دلیلش این هست که اقتباس کاملا وفادارانه ای از مانگای Pluto هست، مانگاکای Pluto هم نائوکی اوراساوا (Naoki Urasawa) هست که نویسنده کارهایی مثل Monster و 20th century boys هست و یکی مهم‌ترین مانگاکاهای ژاپن توی قرن بیست و یکم هست. این انسان محترم متولد اوایل دهه هشتاد میلادیه و کارهاش علاوه بر اینکه امضای خاص خودش رو داره، تا حدودی هم وامدار Osamu Tezuka هست (مثلا همین Pluto از Astro boy الهام گرفته، به خصوص توی طراحی ‌Atom)، برای همین هم خیلی عجیب نیست که کارهاش در بین زباله های تولید شده در چند سال اخیر اون حس ناب بودن رو به مخاطب میده:D:> حداقل من رو‌مجاب کرد بعد از ماه ها سراغ انیمه/مانگا برم!:>
Pluto هم ترکیب خیلی جالبی از Astro boy و سه گانه رباتی ایزاک آسیموف هست، بقیه کارهای اوراساوا هم تم مشابهی دارن، ترکیبی از علمی تخیلی و مسائل کارگاهی ان، برای همین اگه کسی از این انیمه خوشش اومده، توصیه شدید میشه که بقیه مانگاهای این مرد بزرگوار رو هم بخونه. امیدوارم 20th century boys رو هم به زودی انیمه کنن:D

آخرین ویرایش:

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
760
دوستان چند تا از این انیمه استراتژی ها معرفی کنید
مثل Oda Nobuna no Yabou

این jrpg شکل ها هم بگید مثل Legend of the Legendary Heroes

این دوتا amv رو دیدم هوس کردم
.........................
این The Eminence in Shadow این همه بانو از کجا می یاره من همیشه صبر می کنم تا تموم شه بعد برم سراغ انیمه ادیت زیاد میاد آدمو مجاب می کنن بره ببینه
اینا حتی نزدیک نصفشونم نیستن درود بر شرف سازندش

View attachment VID_20231030_183152_225.mp4

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
760
Drifters
Gate
Arifureta
gate اولین سیاسی-نظامی بود که دیدم
دومیش این بود
how realist hero rebuilt the kingdom

1698750907063.png
این یه کتاب قرون وسطا سیاسی بود اسمش نمی دونم چی بود اون تدریس کرد به صورت عملی توی انیمه این ایسکای ها هم چیزای عجیبی هستن

Arifureta اینو دیدم :D بسیار انیمه جالب و حقی بود حالا که بچه خوبی هستی و تک خوری نمی کنی بیا اینو ببین The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

یه انیمه جدید دیدم از روی یه بازی موبایل معروف بود اتمسفرش عالی بود

1698760842693.png

وقتی بانو Talulah رو دیدم

giphy.gif

Arknights: PRELUDE TO DAWN کوتاه و هشت قسمت بود فصل دومش داره پخش میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر