Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,512
نام
مسلم
نه فصل جدید (Nocturne) هم صداهاش چنگی به دل نمیزنه. بنظرم حتی فصلهای قبل بهتر هم بود.
اینها فصلهای قبلی:
[Kayoanime] Castlevania (Season 1) [WEBRip 1080p][HEVC x265 10bit][Dual-Audio][Multi-Subs] (Batch) – Google Drive
[Kayoanime] Castlevania (Season 2) [WEBRip 1080p][HEVC x265 10bit][Dual-Audio][Multi-Subs] (Batch) – Google Drive
[Kayoanime] Castlevania (Season 3) [WEBRip 1080p][HEVC x265 10bit][Dual-Audio][Multi-Subs] (Batch) – Google Drive
[Kayoanime] Castlevania (Season 4) [WEBRip 1080p][HEVC x265 10bit][Dual-Audio][Multi-Subs] (Batch) – Google Drive

همه دوصدای ژاپنی/انگلیسی هستن.
فقط این فصل جدیده (Nocturne) با صدای ژاپنی هنوز نیومده یا من پیدا نکردم.
اگه عجله داری برای دیدن باید به همین انگلیسی اکتفا کنی.
خودمم انگلیسی دیدم.

=============

پیدا کردم ولی هاردساب اسپانیولی داره.
https://ww3.animeonline.ninja/online/castlevania-nocturne/
آقا دمت گرم، زحمت کشیدی :x

یادمه برای فصل سوم میگفتن باید زبان نتفایکس رو ژاپنی کنی تا دوبله اش عوض بشه، شاید این هم همونطوریه :-?

اشکال نداره، اسپانیولی میبینیم :>

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
انیمه اش خوبه ، ولی حجم سانسورش بالاست...

هیییی...
اشکال نداره...
بهتر...

ی زمانی عاشق Gore بودم و Shojo Tsubaki رو خودم برای سایت مرحوم آنیم ورلد زیرنویس کردم ولی الان سن بالا رفته و بعد کرونا استرسی و پنیکی شدم... :D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
272
نام
آرش
قسمت اول The Apothecary Diaries رو دارم می‌بینم و آقا، چقدر خوش‌ساخته!^:)^
از خود تیتراژ، گرفته و ول نکرده
اِ @Z-fan هنوز نیومده؟! کاکو، بیا و از بازخورد خود بگوی و با دم مسیحایی خویش بر آتش هایپ این انیمه بیفزای!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
قسمت اول The Apothecary Diaries رو دارم می‌بینم و آقا، چقدر خوش‌ساخته!^:)^
از خود تیتراژ، گرفته و ول نکرده
اِ @Z-fan هنوز نیومده؟! کاکو، بیا و از بازخورد خود بگوی و با دم مسیحایی خویش بر آتش هایپ این انیمه بیفزای!

1698146754342.png

خوب شد گفتی واقعا
بالاخره فرصت شد این گربه داروساز فسقلی رو چشم خورش کردیم :D

برای کسایی که آشنایی ندارن من سه سال پیش در مورد مانگاش این جا نوشته بودم کلی

اگه براتون سواله داستان در مورد چیه
چی این انیمه جالب هست
و چرا باید ببینیم اش... پست مذکور به همه موارد جواب میده :>

و خوشحالم که کارهایی که سه سال پیش پیشنهاد می دادم الان دارن انیمه های خفن خفن میگیرن. بهم ایمان بیارید :>

خلاصه که اگه انیمه میخواید ببینید این فصل فقط یدونه. این بهتره همون یدونه باشه. کیفیت ساختش محشره

==================================================

پریده تو چاله دردناکه
سقوط از چاه ولی خیلی دردناک نیست
چون بعیده به تهش برسی

این حکایت ما و سری Fate و کلا Nasuverse ـه.
قبلا تعریف کردم که چطور شد یهو Fate Stay Night Heaven's Feel رو دیدم و بعدش دیدم تا آرنج تو باتلاق گیر کردم
یه سری پرت و پلا قبلا در مورد Fate Strange Fake نوشته بودم این جا

الان نوبت اینه که یه کار دیگه از سری Fate معرفی کنم که نشون بده چقدر تو عمق چاهم
همه اینا هم جدا از Fate Grand Order ـه که یه طومار مفصل تو بخش معرفی بازی ها رو می طلبه :D
و البته Fate Samurai Remnant... اونم بهم البته کدشو دادن نقد کنم. وگرنه اونم بخشی از سقوطم تو چاهه که خیلی ربطی به این تاپیک ندارند

==================================================

1698149602640.png

Fate Type Redline

اگه با سری Fate آشنایی داشته باشید میدونید که داستان در مورد یه جنگیه سر یه جام مقدس آرزو برآورده کن که هفت تا جادوگر، به عنوان مستر، هفت تا شخصیت تاریخی/اساطیری رو به عنوان سرونت احضار می کنن و تو یه جنگ خونین تا سرحد مرگ با هم می جنگن. ویژوال ناول اولیه این کار اثری یه استدیوی کوچیکی بوده به اسم Type-Moon
Fate Stay Night که موفق میشه تو ژاپن کلی خرت و پرت از آلوم موسیقی و CD Drama گرفته تا رمان و انیمه و اسپین آف و اینا ازش میریزه بیرون که میریزه. تموم ام نمیشه تا همین امروز که این جا نشستیم

سال 2011 یه بشری به اسم Keikenchi میاد برای یه Type-Moon یه اسپین آف کمدی از ترکیب شخصیت های Fate و Tsukihime (یه اثر دیگه Type-Moon) میزنه تحت عنوان Koha-Ace
بعد تو چه آرت استایلی ؟ تو این آرت استایل :D

latest.png

کاری خیلی با داستان و تاریخچه Koha-Ace نداریم. دو مورد ولی مهمه
اول این که این اسپین آفی که Keikichi می نویسه حسابی آتیش اش گُر می گیره و موفق از آب در میاد تو دید مخاطب ها و تا چندین و چند سال انتشارش ادامه پیدا می کنه
دوم این که Keikichi با این که برای این اسپین آف کمدی عموما از شخصیت های از پیش تعریف شده Type-Moon استفاده می کرده برای معرفی شخصیت ها و مخصوصا سرونت های جدید می رفته سراغ شخصیت های تاریخی ژاپن.

Keikichi کلا آدمی بوده که به تاریخ ژاپن خیلی علاقه داشته و براش عجیب بوده که تا اون موقع فرنچایز Fate خارج از معدود شخصیت هایی نظیر ساساکی کوجیرو (اساسین تو Stay Night) به ندرت سرونت از تاریخ و اساطیر ژاپن داشته و بیشتر سرونت ها از تاریخ و اساطیر غربی نشات می گرفتند.
برای همین Koha-Ace پر سرونت های تازه تو سری فیت بود که ریشه شون تاریخ ژاپن بود
از اوکیتا سوجی، معاون بی رحم شینسنگومی گرفته تا فاتح ژاپن نوبوناگا اودا و موارد دیگه... و اوه مطمئن باشید جنسیت خیلی از این شخصیت ها تو این پروسه تغییر کرده :D داریم در مورد Fate حرف میزنیم. قطعا یه اوکیتای کاوایی بیشتر مرچندایز میفروشه تا هر چیز دیگه :D

1698155583859.png

به همین منوال Koha-Ace پیش میره و حتی خودش کلی اسپین آف میگیره
تا این که میرسیم به 2018 2019 که به سر Keikichi میزنه که "صبر کن، چی میشه اگه از دل این شخصیت های جدید ژاپنی و داستان های کمدی مانگایی که من نوشتم یه مانگای واقعا جدی در بیاریم" :-? :-?
کیکینچی میگرده یه یارویی به اسم ریوجی هیرانو رو پیدا می کنه و میگه "حاجی دیدی این مانگای بامزه منو که کاراکترای فیت رو داره. من میخوام ازش یه چیز جدی و خشن دربیارم محض تنوع، پایه ای؟"
هیرانو اوکی رو میده و در نتیجه اش از دل یه مانگای کمدی ای مثل Koha Ace یکی از خشن ترین کارهای کل Type-Moon میزنه بیرون (و کسایی که با Type-Moon آشنا اند میدونن یکی از خشن ترین بودن بین کارهای این تیم چه دیوار بزرگیه)

هیرانو سال 2019 با این آرت استایل کار رو برای Fate Type Redline استارت می زنه

57.jpg

داستان Fate Type Redline روایتگر یه پسر نوجوونیه به اسم آکاگی کاناتا که با این که نوه یه جادوگر بوده ولی خیلی قدرت جادویی خاصی خارج از توقف مومنتوم حرکت اجسام با دستش نداره و کلا هم علاقه ای به دنیای جادو نداره چندان.
چند سال بعد فوت مادربزرگش، کاناتا و پدرش میرن که خونه مادربزرگش رو جمع و جور کنن برای فروختن و... . این وسط اشتباهی دست کاناتا به یکی از آرتیفکت های قدیمی مادربزرگش میخوره و بدون این که بفهمه تو زمان دچار پرش میشه و پرت میشه توکیو و اونم وسط جنگ جهانی دوم و اوج تنش بین ژاپن و آلمان و آمریکا.

البته که جنگ جهانی دوم کمترین نگرانی کاناتا است این وسط چرا که جایی که دقیقا پرت میشه تو زمان وسط درگیری بین یه دختریه با یه مرد زره پوش با یه زره آهنی. کاشف به عمل میاد که وسط یه جنگ جام مقدسیم و کاناتای بدبخت روحش هم خبر نداره چخبره ولی موفق میشه وسط این درگیری خون آلود، به صورت اتفاقی، قاتل بی رحم شینسنگومی، اوکیتا سوجی رو به عنوان سرونت کلاس Saber احضار کنه

به همین ترتیب کاناتا یی که تا اون موقع روحش هم از شدت تنش دنیای جادوگرها خبر نداشته از دنیای صلح آمیزش پرت میشه وسط یه جنگ تو دل یه جنگ دیگه و باید با کمک Saber و دختر مرموزی که کنارشه راهشو تو این جنگ پیدا کنه و زنده بمونه.

x1080.jpg

تا الان نزدیک 20 تا چپتر از Fate Type Redline منتشر شده که بیس لاین خوبی از داستان مانگا تشکیل داده. هر چند من داستان Fate Strange Fake و ستینگ خفن اش رو ترجیح میدم به این کار ولی خب اینم در نوع خودش خیلی قویه
در کل دو تا چیز در مورد Fate Type Redline فوق العاده اند (جدا از داستان خیلی خوبش تا این جای کار)

اول این که واقعا کار خشن و خفنیه. یعنی اگه دلتون خین و خین ریزی میخواد Fate Type Redline خود مانگاییه که باید بخونید. دست و انگشت و چشم و چال ملته که از هم میپاشه تو این انیمه >:)>:)>:)
آرت استایل ریوگا فوق العاده است و جزئیات اکشن تو این مانگا موج میزنه
تو خلق این اتمسفر هم که مانگا وسط جنگ جهانی دوم داره اتفاق می افته و همه چیز فاجعه است هم مانگا کار موفقیه با این که ستینگ تاریخی فقط بخشی از داستانه

همون جور هم که گفتم اکثر سرونت های Fate Type Redline از تاریخ ژاپن اند و همونایی اند که تو Koha Ace سال ها پیش معرفی شده بودند
این جاست که نقطه قوت دوم سری خودشو مشخص می کنه
و اونم همین شخصیت هان. اوکیتا سوجی این جا به اون خندون مندونی و گل منگلی Fate Grand Order نیست. این جا قشنگ حس یه جونور وحشی میده اوکیتا :-SSکه من خیلی عاشقشم :x
تو تک تک فایت ها، عملا همه حس یه جونور وحشی میدن و قشنگ تفاوت سطحی بین سرونت ها و آدم ها عین روز روشن مشخصه.
دیگه از اودا نوبوناگای داستان نگم که رسما هیولاییه برای خودش. تو کلاس Archer میگیره از ناکجا آباد یه تپانچه احضار می کنه به گلوله می بندتت. خیلی خوبه :x
و وقتی کار به نبرد بین دو تا سرونت میشه هیجان می چسبه به سقف

d051a9119b3e0f14f1abb59b4d557756.jpeg

البته اگه بخوام روراست باشم بهتره یکم با دنیای Fate آشنا باشید قبل این که بپرید رو واگن این مانگا
و خب نمیدونم یه انیمه چقدر میتونه در حق رو در وصف آرت استایل خفن این مانگا ادا کنه برای همین به نظرم این دفعه صبر نکنید که انیمه اش بیاد
بپرید روش تا داغه

خلاصه که اگه یه کار خشن با داستان خوب می خواید فعلا کمترین کاری تو سطح Fate Type Redline داریم

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
هر چه قدر گرافیک گوبلین اسلیر خوب شده ،داستانش افت کرده ...اصلا اون حس horror و هیجان فصل اول رو نداشت تو این سه قسمت بدون اون مبارزات اعصاب خورد کن با اون لجنای سبز... کارکترای جدیدم زیر خط فقرن

ولی اوپنینگش خیلی عالیه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سه قسمت از 16bit Sensation: Another Layer دیدم، انیمه صاف و ساده و بامزه ای هست. یه حس نوستالژیکی هم موقع تماشاش دارم :D
به نظرم %99.99 جذابیت انیمه بخاطر دوبله پایمون گنشین هستش...خدایش دوبلور خلاقی هستش

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
قسمت اول پلوتو چقدر خوب بود!

مخصوصا از نظر کارگردانی و موسیقی. خیلی خوب دنیای انیمه معرفی شد و داستان هم از همین الان به اندازه کافی جذاب هست.

یه سری جاها انیمیشن میتونست بهتر باشه ولی در کل خیلی خوب بود.
(در کل بعضی جاها کیفیت انیمیشن و شات ها به شدت بالاست و بعضی جاهای دیگه معمولیه، ولی در کل مشکل خاصی نیست)

بقیشو فردا بینج میکنیم :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر