Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
466
نام
علی
View attachment 313113

اینم برای سینمایی ها:

View attachment 313115

پ.ن: با توجه به اینکه این‌جا خیر سرش تاپیک انیمه و انیمیشن هست، من تو جفت لیست هام انیمیشن غربی هم گذاشتم. :D

همیشه گفته شده که انیمه رو باید زبان اصلی دید و این موضوع چیزیه که خودمم قطعا قبولش دارم، منتهی بیاید قبول کنیم که تیتراژ نسخه دوبله آن شرلی صد به هیچ تیتراژ نسخه اصلی رو میزنه و از معدود تغییرات زیبا و خوب سر دوبله بوده.

View attachment 313116

View attachment 313118
جمعه غروب دوبله رو پلی کردم احساس کردم 10 لول به غم هام اضافه شد :(

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,997
نام
نـــــــویـــــــــد
این قسمت جوجوتسو خیلی خوب بود خصوصا آخرش :D

بین انیمه‌های جدید ۱۰تارو دانلود کردم و فعلا ۴تارو دیدم. یه مدتی وقت آزادم زیاده گفتم پدر انیمه‌های فصل جدید رو درارم :D

Boushoku no Berserk قشنگ بود. موضوع جالبی داره و فکر کنم بهتر و بهتر بشه.

MF Ghost که سبک ریسینگ هست و فعلا نمیشه نظری داد ولی بهترین نکتش اینه که ماشیناش همگی لایسنس شدن.

Megumi no Daigo که داستان چندتا آتشنشانه. به نظر چیز جالب و متفاوتی میامد برا همین گرفتمش.

Ron Kamonohashi: Deranged Detective هم خیلی دوس داشتم قسمت اولشو. حس میکنم انیمه موفقق خواهد شد.

موفق باشیم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,180
نام
∂αнмα
sousou_no_frieren_11409.jpg

چرا این Sousou no Frieren اینقدر خوبه ؟ ویژوال 10 از 10 موسیقی 10 از 10 داستان هم که تا اینجا متفاوت بوده هرچند کم کم داره تبدیل به یـ فانتزی استاندارد میشه ولی بازم تا اینجا افتتحایه خیلی خوب و متفاوتی داشت . نویسندگی دیالوگا طنز کم در عین حال شرین و صد البته خود شخصیت Frieren که چقدر خوبه همه یکی از یکی بهتر . ED و OP رو Milet و Yoasobi کار کردن یعنی یـ پکیج کامل .

پ.ن : از خیلی جهات یاد فصل اول موشوکو میندازه آدم رو

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,997
نام
نـــــــویـــــــــد
Overtake یه انیمه ریسینگ دیگه هستش اما از همین قسمت اولش مشخصه که کیفیت کار کاملا بهتره نسبت به MFG و همه چیزم جدی‌تره. مربوط به مسابقات F4 هستش. آرت و کرکتراش هم خیلی خووبن. @m.d.makan بشین ببین خیلی خوبه :D البته میتونی صبر کنی تموم شد ببینی که راحتر باشی.

Shangri-La Frontier هم داستان پسریه که فقط دنبال انجام و تموم کردن بازیای آشغاله ولی بالاخره یه روز تصمیم میگیره بره سراغ یه بازی خفن. خیلی انیمه خوبیه خصوصا واسه ما که گیمرم هستیم. همین کیفیت رو حفظ کنه راحت از انیمه‌های خوب این فصل میشه. چه گرافیکی چه مبارزات و شخصیتاش همه چی خووبه.

Toaru Ossan no VRMMO Katsudouki ایشونم همونطور که از اسمش مشخصه، مربوط به گیم میشه. اونم کار خووبیه.

Dekoboko Majo no Oyako Jijou اینو واقعا نمیدونم چرا دیدم. شما هم اگه کنجکاو شدید و دانلودش کردید و دیدید، فراموش کنید من اسمشو آوردم :D

ولی از همه چی مهمتر شروع فصل دوم آنیا هستش. ببینیم این فصل چه کردن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,500
نام
مــاکــان
Overtake یه انیمه ریسینگ دیگه هستش اما از همین قسمت اولش مشخصه که کیفیت کار کاملا بهتره نسبت به MFG و همه چیزم جدی‌تره. مربوط به مسابقات F4 هستش. آرت و کرکتراش هم خیلی خووبن. @m.d.makan بشین ببین خیلی خوبه :D البته میتونی صبر کنی تموم شد ببینی که راحتر باشی.
من که ندیدم چی نوشتی.
فقط چشمم خورد به انیمه ریسینگ و بعد F4 ، رفتم که دانلود کنم :D
========
توضیحاتش رو خوندم خیلی جالبه.
خیلی ممنون بابت معرفی.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,500
نام
مــاکــان
الان قسمت اول Overtake رو دیدم واقعا خوب بود.
البته بیشتر جنبه توضیح برای بیننده معمولی که با ریسینگ آشنایی نداره داشت.
ولی همین که با سوپرجی‌تی شروع کردن که میخ رو بکوبن جالب بود.
اینجا و تو این فصل نمیدونم چی میخواد بشه ولی جالب میشه که تو فصلهای بعد راننده ها پیشرفت کنن و کلاسهای SGT یا اصلا Super Formula هم داشته باشیم.

فقط شواهدی از روابط لگبت و... بود تو این قسمت ، برام خط قرمز نیست ولی حداقل امیدوارم زورچپون طور نباشه.
بعد عمری یک انیمه اینطوری داریم طوری نباشه که بخوام بزنم جلو که تموم شه.

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
272
نام
آرش
Shy Ep2
نه، جدی‌جدی خوش‌ساخته. راضیم ازش
حاجی، اشکم دراومد این قسمت :((
----------
یه سری کاربرها می‌گن حس‌وحال Bocchi the Rock رو بهشون می‌ده (خودم هنوز قسمت نشده بوچی رو شروع کنم)

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,121
نام
محمد علی
5 قسمت Frieren رو دیدم. یادم نمیاد تا حالا هارهار با دیدن یه انیمه‌ای آبغوره گرفته باشم. فکر هم نمی‌کنم برنامه سازنده‌ها این بوده باشه که آبغوره گیری راه بندازن.
اما به نظرم یکی از بهترین نمایش‌های ساده‌ی فقدان آدم‌ها بود. این که کسی رو از دست میدی و احساس می‌کنی زمان کافی در کنارش نبودی و دیگه فرصت بیشتر شناختنش هم وجود نداره.
انگار که فقط ۱ درصد عمرت رو باهاش گذروندی هرچند که چند دهه بوده باشه.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,444
نام
aliakbar
این Kingdom of Ruins مانگاش ترجمه فارسی داره؟ ارزش خوندن داره؟
قبلا تو کرونکو دیده بودمش که کلا ۲۴ قسمت ترجمه شد و دیگه ام خبری ازش نشد.

انیمه رو نمیدونم ولی مانگا به شدت خشنه و هر چپتر هفت هشتا آدم تیکه پاره شده میبینی

ارزش خوندن داره اگه انگلیسی مشکل نداری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر