Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,342
نام
امیر
یکی اون یکی هم بدن این پسره megumi که دست ساکونا هست.
گوجو رو یه بار محدودش کردن الان هم که برد رسما قوی ترین sorcerer شد عملاً همه چیز تموم شدست
یه چیزی این وسط مشکوکه :D

View attachment VID_20230920_151737_406.mp4

گگه آکوتامی لعنتی آخر سر زهر خودش رو ریخت، مردک از همون اول هم گفته بود واسش گوجو منفورترین کاراکتر مانگاست. :)

پ.ن: این مربوط به لیک های چپتر جدیده و هنوز رسماً منتشر نشده، امیدوارم گگه آخر داستان رو نرینه و بتونه جمعش کنه.

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,086
نام
Mohsen
View attachment 310258

گگه آکوتامی لعنتی آخر سر زهر خودش رو ریخت، مردک از همون اول هم گفته بود واسش گوجو منفورترین کاراکتر مانگاست. :)

پ.ن: این مربوط به لیک های چپتر جدیده و هنوز رسماً منتشر نشده، امیدوارم گگه آخر داستان رو نرینه و بتونه جمعش کنه.

ویدئو رو ندیدم :D حوصله ندارم سر یه چپتر مهم یه لیک ویدئویی بی کیفیت ببینم خرابش کنم :| حالا چپتر جدید هم اگر اومد :|
ولی اگر چیزی باشه که فکرش رو میکنم

گفتم، پینگ پونگی ـه. یه بار گوجو برده یه بار ساکونا احتمال میدادم این بار هم همچین اتفاقی بیوفته
گوجو کلا شخصیت پیش از حد پرفکتی هست/بود قابل پیش بینی بود یه بلایی سرش بیاره. حالا اون اتفاق رو من فکر میکردم جریان مهر و موم کردنش باشه که نبود :(
child of prophecy ماجرا هم مثلا مگومی و یوجی ـه ولی نویسنده یه جوری این شخصیت ها رو حذف کرد که فراموش شدن. 3 تا شاگرد اول گوجو هم تا الان فایت دندون گیری نداشتن.
این که این قصه سر دراز دارد .. فقط امیدوارم کلا حذف نشه یه جوری جوانمردانه زمین گیر بشه :(:D

آخرین ویرایش:

ParsaHimself

عضو جدید
Sep 21, 2023
1
اهم... :-"
من به اون صورت اهل خرید مانگا و ... فیزیکی نیستم زیاد، ولی بعداز شروع خوندن Oaysumi punpun و دیدن اینکه چقدر آرتش خوبه، تصمیم بر این شد که کل سری رو بخرم :-" ( + اینکه داستانش هم تموم شده و ملت هم ازش راضین)
View attachment 309665

در کل تا اینجا سعی کردم آهسته و پیوسته بخونمش و با اینکه تمومش نکردم همین الانم برام بین بهترین مانگاها و داستان هایی هست که خوندم. (در کنار vagabond, monster, nana)

خلاصه اینکه، ای روزگار...
goodnight punpun
لینک جایی که ازش خریدید امکانش هست بفرستید؟ مشتاق شدم جلداشو داشته باشم. مخصوصا اینکه تو خیلی از قسمت‌های مانگا باهاش تونستم ریلیت کنم.

برای اینکه اف تاپیک هم نشه
یه تشکر کنم از Akiba که ۴ سال پیش راهنماییم کرد(اکانت قبلی رو خدا بیمارزه). تک تک حرفاش رو تجربه کردم و درست بود:D
Fate فقط zero. بقیه‌ش توهمه.
IMG_1627.jpeg

• Like
Reactions: Akiba and m.a.t

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,086
نام
Mohsen
گفتم، پینگ پونگی ـه. یه بار گوجو برده یه بار ساکونا احتمال میدادم این بار هم همچین اتفاقی بیوفته.
گوجو کلا شخصیت پیش از حد پرفکتی هست/بود قابل پیش بینی بود یه بلایی سرش بیاره. حالا اون اتفاق رو من فکر میکردم جریان مهر و موم کردنش باشه که نبود :(
این که این قصه سر دراز دارد .. فقط امیدوارم کلا حذف نشه یه جوری جوانمردانه زمین گیر بشه :(:D

F**K

این چی بود دیگه ...
نامرد نصف میکنن ؟ باحال ترین شخصیت رو ؟ اینجوری ؟! یکی دوتا نخ داد برای زنده کردن ولی بعید میدونم برنامه ای برای زنده کردن شخصیت ها داشته باشه.
البته همچنان با همون نظریه پینگ پونگ خیلی ریز (در حد 2%) احتمال میدم یه برنامه ای برای زنده نگه داشتنش داشته باشن برای همین سریع این یارو اومد.
قبل این هم شخصیت های اصلی و باحال دیگه ای رو هم زد منهدم کرد ولی این هم باحال ترینشون بود هم بدترین مرگ رو داشت ...

ولی نحوه خبر دادنش در نوع خودش جالب و جدید بود ! مکالمه و دیدار خوبی بود ..

دِ لامصب نصف ؟! اگر این رو به همین شکل انیمه کنن مانگاکا فاتحه اش خوندس

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
لینک جایی که ازش خریدید امکانش هست بفرستید؟ مشتاق شدم جلداشو داشته باشم. مخصوصا اینکه تو خیلی از قسمت‌های مانگا باهاش تونستم ریلیت کنم.
سلام. همشون از amazon :-" (من ایران نیستم)

+

این هفته تقریبا هر کسی که کوچکترین اطلاعاتی از jujutsu kaisen داشت اسپویل شد :-" چه اونایی که فقط انیمه میبینن، چه مانگا خون ها و ....

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
دوستان این انیمه قشنگ هستش?
Boungo stray Dogs
آره انیمه خوبیه
این فصلش هر قسمت یه سورپرایز ردیف کردن
این هفته تقریبا هر کسی که کوچکترین اطلاعاتی از jujutsu kaisen داشت اسپویل شد :-" چه اونایی که فقط انیمه میبینن، چه مانگا خون ها و ....
منم تو این راه شهید شدم امون ندادن فقط هم انیمه دیدم :-s

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
همین الان یکی از دوستان لینک اینو فرستاد واسم؛ چطور کسی حرفی نزدی بود ازش؟ به هرحال، پریکوئل برن د ویچ.\m/

انشاالله که بعد از این هم کوبو دست به قلم بشه واسه ادامه‌ش.:D
مسخرمون کردن سر BTW :D
اول یه وانشات مانگا میدن معرفی میکنند
بعد چند چپتر مانگا میدن وسط زمین و زمان!
بعد همون رو انیمه میکنند...
بعد الان باز خبر انیمه پریکوئل میاد

چه مسخره بازییه آخه:| یا شروعش کنید درست حسابی
یا الکی بی پول شدید هی یه چیز جدید ندید ملت بی خودی هایپ بشن:D یا حداقا تکلیف مشخص کنید بگید هیچ خبری قرار نیست بشه، بی پول شدیم میخوایم از طرفدارای سابق بلیچ سو استفاده کنیم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر